Addax’ta İndirimli Alışverişin İpuçları

tarihinde yayınlandı. |

Addax’ta İndirimli Alışverişin İpuçları

Addax son yıllarda kadın giyim sektöründe başta gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Geniş ürün yelpazesiyle neredeyse her kesime hitap etmektedir. Son yıllarda alışverişin olmazsa olmazı haline gelen online alışverişin popülerleşmesiyle birlikte Addax da kendi online alışveriş sitesini kurarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Her geçen gün gelişerek büyüyen online alışveriş sektörü hem satıcı markaları hem de müşterileri oldukça memnun etmekte ve insanlar evlerinden çıkmadan, yorulup terlemeden ya da yol parası ödemeden diledikleri ürüne bir tıkla sahip olabilmektedir. Artıları saymakla bitmeyen sektörde Addax da yerini almasıyla hem satışlarını arttırmak hem de müşterilerine indirim olanakları sunmak maksadıyla çeşitli kampanyalar ve indirim fırsatları sunmaktadır. Gelin birlikte bu markanın sunduğu güncel indirim fırsatlarını inceleyelim.

Addax indirim fırsatları
Addax indirim fırsatları

Addax İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim artık alışverişin olmazsa olmazı haline gelmiştir, gün geçtikçe bilinçlenen kullanıcılar alışverişlerine başlamadan önce satın almayı düşündükleri ürünler için indirim kodu ve çeşitli kampanyalar aramaya başlamıştır. Bizce de en mantıklı olanı budur. Ülkemiz indirim kodları ve çeşitli promosyonlarla çok geç tanışmış olsa da 2016 yılından bu yana indirim kullanan tüketici sayısında hatırı sayılır bir artış gözlenmektedir.

İndirim kodu en temelinde bir dizi harf ve sayılardan oluşan bir kod grubudur ve alışverişlerinizde kullandığınızda sizlere belirli oranlarda indirimler kazandırmaktadır. Addax markası da dijital alışverişe geçmesiyle birlikte kullanıcılarına özel birtakım indirim kodu, hediye çeki ve çeşitli kampanyalar sunmaya başlamıştır. Bunların en popüler olanı ise Addax indirim kodudur sitemizde sizler için özel olarak oluşturduğumuz Addax indirim fırsatları sayfasında markanın sunmuş olduğu bir çok indirim fırsatı ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Bu indirimlerden bahsetmek gerekirse en çok tercih edilen güncel indirim fırsatı Addax 10 TL İndirim Kodudur bu indirim kodu alt giyim, üst giyim, dış giyim ve aksesuarlar gibi kategorilerde yapacağınız 150 TL ve üzeri tutarındaki alışverişlerinizde 10 TL indirim kazandırır.

Addax indirim kodu ve Kampanyalarının bulunduğu sayfaya gitmek için tıklayınız: https://indirimkuponkod.com/store/addax-indirim-kupon-kod/

MAX 19,95 TL  Kampanyası

Addax’ın sunduğu bu kampanya bir süredir devam etmekte ve oldukça yoğun bir talep görmektedir. Birçok kategoride sunulan ürünün  en yüksek fiyatı 19,95 TL ile sınırlanmıştır. Dantelli elbiseden bluza, baskılı tişörtten şala kadar birçok ürünün maksimum fiyatı 19,95 TL de sabitlenmiştir tabi ki bütün ürünler aynı fiyatta değildir içlerinde 29,95 TL’den 14,95 TL’ye kadar indirime giren ürünler bulunmaktadır.

Bu indirim sayfasında yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok kategoride toplam 362 çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünleri satın alırken diğer Addax indirim kodu ve kampanyalardan yararlanamamaktasınız. Zaten sunulan ürünlerin fiyatları son derece makul tutulmuştur.

MAX 19,95 Ürünlerinin bulunduğu sayfaya gitmek için tıklayınız: https://www.addax.com.tr/max-1995tl/

Addax İndirimli Outlet Ürünleri

Outlet ürünler bildiğiniz üzere bir önceki sezonun ürünleridir ve kendi sezonlarında yüksek fiyata satılan ürünler bir sonraki yeni sezonda yarı fiyatlarına düşmektedirler. Addax da diğer markalar gibi 2019 yılı yeni sezon pantolonlar, basic tişörtler, baskılı, desenli, boğazlı bodyler, bluzlar, triko ve kazaklar, en çok tercih edilen takı modellerini bu yıl süper indirimli fiyatlarla satışa sunmaktadır. Bu ürünlerin bulunduğu kategori Süper fiyat ürünleri olarak adlandırılmaktadır. Markanın online alışveriş sitesine girdiğinizde OUTLET yazan menüye tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Addax outlet ve diğer tüm Addax indirim kodu kampanyalarını sizler için özel hazırlamış olduğumuz indirim sayfasından takip edebilirsiniz.

Addax Çok Satanlar Kategorisi

Bu kategoride tüketicilerin en çok tercih ettiği yeni sezon ürünler bulunmaktadır. Tüm kategorilerde olduğu gibi bu kategoride de birçok cazip indirim fırsatı bulunmaktadır.  İndirimlere ulaşmak için sitemizde bulunan sizler için özel olarak hazırlanmış Addax indirim kodu ve kampanyaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.