Alışverişlerin Yeni Kurtarıcısı İndirim Kodu

tarihinde yayınlandı. |

İndirim Kodları

İnternetten yapılan online alışverişlerin yeni kurtarıcısı indirim kodlarıdır. Bu kodlar sayesinde ünlü online satış mağazalarının birbirinden kaliteli ve farklı markalara ait olan ürünlerini indirimli olarak satın alma fırsatı yakalarsınız. Henüz indirim kodlarıyla tanışmadıysanız sizler için açtığımız web sayfasını inceleyebilirsiniz.

indirim kodu


İndirim Kodu Nedir? Ne İçin Kullanılır?


İndirim kodu
online satış yapan mağazalardan istediğiniz ürünü indirimli olarak almanıza yardımcı olan sayılar ve harflerden oluşan bir koddur. Bu kodlar mağazalara özel olarak hazırlanırlar ve sadece o mağazadan yapacağınız alışverişler için geçerliliğe sahip olurlar.

Bizler sayfamızda bu özelliğe sahip olan indirim kodlarını paylaşıyoruz. Örneğin sayfamızdan Hepsiburada indirim kodunu gördünüz ve yararlanmak istediniz. Bu kodu kopyalayarak sadece Hepsiburada sayfası üzerinden satış yapılan ürünlerde indirim kazanmak için kullanabilirsiniz.


Türkiye’de İnternetten Alışverişin Popülaritesi


Türkiye’de internetten alışveriş özellikle son yıllarda popüler hale gelmiştir. Bunda internetten alışveriş imkanı veren online mağazaların müşteri kazanmak için cazip indirim fırsatları sunmasının etkisi vardır.

Ayrıca mağaza ve ürün seçeneklerinin fazla olması ve ürünlerin bir tıkla alınabilmesi de internet alışverişinin popüler olmasını sağlamıştır.

Ünlü mağazaların müşterilerine güvenilir alışveriş imkanı sunması da insanların evlerinden çıkmak yerine oturdukları yerden alışveriş yapmalarını artırmıştır. Bunlara ek olarak online satış mağazaları için indirim kodu ve fırsatı sunan bizim gibi sitelerin fazla olması insanların internetten alışverişe yoğunlaşmasına yardımcı olmuştur.


Türkiye’de İndirim Kodu Kullanım Oranları Ne Kadar Değişim Gösteriyor?


Türkiye’de indirim kodu kullanım oranları özel günlere, mağazalar tarafından yapılan özel indirimlere, sezon sonu ve sezon başı dönemlere bağlı olarak değişir. İndirim kodlarının kullanım oranlarının arttığı zamanlar arasında anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı ve babalar günü gibi özel günlerde vardır. Sevdiklerinde güzel bir hediyeyi uygun fiyatla almak isteyenler indirim kuponlarının arayışına girerler.


Her yılın Kasım aylarında markaların yaptığı görülmemiş indirimlerden yararlanmak isteyenler de indirim kuponlarına büyük rağbet gösterirler. Bu özel günler dışında sayfamızı takip edenlerin yılın her döneminde indirimli ürün alabilecekleri indirim kodlarını bulmaları mümkündür.


En Çok İndirim Fırsatı Sunan Markalar


Günümüzde markaların geneli indirim fırsatları sunarak müşteri sayılarını artırmayı amaçlamaktadır. Ancak bazı markalar diğerlerine göre daha çok indirim fırsatı sunarak milyonlarca müşteriye sahip olurlar. Yaptıkları cazip kampanyalarla normal zamanlarda yaptıkları satışlardan daha fazla satış yapma imkanı da bulabilirler.


En çok indirim fırsatı sunan markalar arasında şunlar vardır; Trendyol, hepsiburada, n11, gittigidiyor, mediamrkt, defacto, d&r, lc waikiki ve koton markalarıdır. Bu markaların düzenlediği indirimler dışında indirimler kazanmak isterseniz indirim kuponu paylaşımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Trendyol


Trendyol giyim, elektronik, kozmetik, çanta, süpermarket, aksesuar ve yaşam ürünlerinin satışını yapan mağazadır. Ürün çeşitliliğinin çok fazla olması düzenlenen indirim fırsatlarının da fazla olmasını sağlar.

Trendyol indirimleri arasında süper indirim günleri, kasım, trendyol elite, erken bayram, anneler günü, babalar günü, yılbaşı özel, okula dönüş ve kargo indirimleri vardır. Eğer indirim günlerini takip etmekte zorlanıyorsanız sayfamızı takip ederek bu indirimlerden haberdar olabilirsiniz.


Web sitemizi incelediğinizde mağazanın yaptığı indirimler yanı sıra sizlere özel olarak paylaştığımız hediye çeki ve indirim kuponlarını da inceleyerek kullanabilirsiniz.


Hepsiburada


İnternet üzerinden alışveriş için en fazla tercih edilen siteler arasında hepsiburada yer alır. Çünkü sitede yıl boyunca indirimli ürün bulmak mümkündür. Üstelik belirlenen limitte ürün satın alındığında ücretsiz kargo imkanı da vardır.


Sizlere sunduğumuz indirim kuponu, kodu ve hediye çekleri de hepsiburada sitesinde de geçerli olan kodlardır. Hepsiburada sitesinden indirim kuponlarını kullanarak satın alabileceğiniz ürünler arasında ise şunlar vardır; spor, moda, anne, oyuncak, kitap, elektronik, süpermarket, yaşam, pet shop ve müzik ürünleridir.


N11


Hediye çeki
kullanabileceğiniz mağazalar arasında n11 mağazası da bulunur. Bu mağazada da tıpkı hepsiburada ve trendyol gibi pek çok ürün çeşidini bulmanız ve sizlere sunduğumuz hediye çekleri sayesinde ürünleri uygun fiyatlarla almanız mümkündür. Ayrıca n11 tarafından düzenlenen 11.11 indirimleri, sepette %25 indirimleri ve güneş gözlüklerinde 2 al 1 öde gibi indirimlerden yararlanabilirsiniz.


Gittigidiyor


Gittigidiyor uzun yıllardır online alışveriş imkanı sağlayan web sitesidir. Güvenli alışveriş imkanı sağlayan bu sitede elektronik, kitap, kozmetik, cep telefonu ve moda ürünleri başta olmak üzere pek çok ürünü satın alma imkanı bulabilirsiniz.

Ayrıca mağazanın düzenlediği indirim fırsatları sayesinde bütçenize uygun ve kaliteli alışveriş yapabilirsiniz. Gittigidiyor mağazasında da sizler için paylaştığımız indirim kodlarını kullanabilirsiniz. İndirim kodlarımız ise kozmetikte %50, %30, cep telefonlarında %4 ve tablette %30 indirimdir.


D&R

D&R mağazası kitap, kırtasiye, oyun ve müzik ürünlerinin satışını yapan online mağazadır. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi seviyorsanız bu mağazada aradığınız her ürünü bulmanız mümkündür.

Üstelik yapacağınız üyelikle size özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hediye çeki kullanarak kitaplardan yaptığınız alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca 100 tl üzerinde alışveriş yaptığınızda ücretsiz kargo avantajı sağlayabilirsiniz.


Mediamarkt


Özel gün indirimleri sunan mağazalar arasında mediamarkt mağazası da vardır. Bilgisayar, telefon, fotoğraf makinesi ve laptop gibi elektronik ürünlerin satışını yapan mağaza şahane kasım, bekarlar günü, öğretmenler günü özel günlerde müşterileri için kampanyalar düzenler.

Bu kampanyalar sayesinde elektronik ürünleri %40, %50 veya üzerinde indirimlerle sahip olabilirsiniz. Bu indirimlerin dışında size indirim kuponu paylaşımlarımızı inceleyerek kuponlarımızı mediamarkt ürünlerini satın alırken kullanabilirsiniz.


Defacto


İnternetten giyim alışverişi yapmayı seviyorsanız defacto online mağazasından tarzınıza uygun giyim alışverişi yapabilirsiniz. Mağazanın internete özel düzenlediği kampanyalar sayesinde yaşadığınız yerdeki mağazalara gittiğinizde daha yüksek fiyata alacağınız ürünü daha düşük fiyatla alabilir ve kar edebilirsiniz.

Defacto mağazasından kendiniz dışında eşiniz veya çocuğunuz içinde alışveriş yapabilirsiniz. Mağazada bulabileceğiniz ürünler arasında mont, kazak, pantolon, ceket, eşofman altı, sweatshirt ve hırka gibi ürünler vardır.


Defacto mağazasından kasım ayında alışveriş yaparak da sepette %60 indiriminden yararlanma şansı bulabilirsiniz. Bunlara ek indirim kazanıp kazanamayacağınızı merak ediyorsanız sitemizi takip ederek güncel indirim fırsatları ve indirim kodlarından haberdar olabilirsiniz.

Lc Waikiki


1988 yılından beri hizmet veren giyim mağazası Lc Waikiki ürünlerini de indirim kuponlarıyla satın alabilirsiniz. Ancak bu kuponlardan yararlanmak için kuponun aktif olacağı alışveriş tutarını bulmanız gerekir.

Örneğin mağazadan 150 tl ya da üzeri alışveriş yaptığınızda 15 tl indirim sağlayan kodu kullanabilirsiniz. Ayrıca efsane kasım indirimlerine katılan mağazadan 11.11 tarihinde yapacağınız alışverişlerde büyük kar elde edebilirsiniz. Bunun dışında yılın her dönemi sizler için paylaştığımız Lc Waikiki indirim kuponlarını ve kodlarını sayfamızda bulabilirsiniz.


Koton


Ünlü isimlerin tercih ettiği Koton ürünlerini paylaştığımız indirim kuponları sayesinde indirimli olarak alarak sizlerde kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

İndirim kuponlarımızdan yararlanmak isterseniz indirim oranları arasından istediğinizi seçerek kuponu kopyalayıp alışverişiniz bitiminde sepetinize kodu yapıştırıp indirimli ödemenizi yapabilirsiniz. Kodlardan yararlanarak Koton’dan justin jeans, jeans indigo, mark jean, carmen jean gibi markalara ait ürünlere sahip olabilirsiniz.


İndirimlerin Zirve Yaptığı Ay Kasım Ayı


Her yılın Kasım ayında internetten alışveriş imkanı veren mağazalar büyük indirimler düzenlerler. Bu indirimler Black Friday indirimleri olarak geçen ve diğer günlerde görülmeyen indirimlerdir. Bu indirimlerden yararlanarak bütçenize uygun alışverişler yapabilirsiniz.


Kasım ayı indirimleri mağazalara göre ayın farklı günlerinde yapılır ve müşterilerine farklı fırsatlar sunar. Kasım ayında yapılan indirimleri bulmakta zorlanıyorsanız sayfamızı inceleyerek indirim yapan pek çok firmanın indirim detaylarını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.


Kasım Ayında Sunulan İndirim Fırsatları


Kasım ayında sunulan indirim fırsatları alışveriş sitelerine göre değişen indirimlerdir. Ancak mağazaların pek çoğu 11.11 veya Efsane Cuma (Black Friday) indirimleri düzenleyerek bünyesinde olan ürünleri bu günlerde yüksek indirimlerle müşterilerine sunar.


Kasım ayı indirim fırsatlarını öğrenmek istiyorsanız mağaza bazında inceleme yapabilirsiniz. Çünkü hemen her mağaza bu ayda indirim kampanyaları düzenler. Hepsiburada kasım ayı indirimlerine 5 kasım itibariyle başlarken Trendyol kasım ayı indirimlerine 9 kasım itibariyle başlar

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.