GearBest.com Alışveriş Rehberi

tarihinde yayınlandı. |

GearBest, Çin meşeli bir online alışveriş sitesidir. Sitede daha çok elektronik ürünlere yer verilmektedir. Dünyanın pek çok bölgesine ürün gönderimi yapmakla birlikte ihtiyacınıza göre pek çok ürün sitede barınmaktadır.

Gearbest sitesine nasıl kayıt olunur?

Gearbest’e kayıt olmak oldukça kolaydır. Öncelikle kısmından Oturum Aç > Kayıt Ol yolu izlenerek kayıt sayfasına gidilir.

gearbest nasıl kayıt olunur
gearbest nasıl kayıt olunur?

Eğer sayfayı bulamadıysanız buraya tıklayarak kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz. GearBest kayıt sayfasında gerekli alanları doldurarak kayıt işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Gearbest indirim kodu nasıl kullanılır?

Gearbest sürekli olarak kampanyalar ve çeşitli kategorilerde indirim kuponları paylaşmaktadır. Peki gearbest kupon kodu nasıl kullanılır?

gearbest kupon kodları nasıl kullanılır
gearbest kupon kodu nasıl kullanılır

Satın almak istediğimiz ürün/ürünleri sepete attıktan sonra ödeme sayfasının alt kısmında kupon kullan bölümünü göreceksiniz. Buraya GearBest kupon kodunu ekleyerek anında indirim kazanabilirsiniz. Ya da dilerseniz GB Puanlarını kullanarak indirim kazanabilirsiniz. Peki nedir bu GB kuponları ?

GearBest Nasıl Puan Kazanılır ?

Gearbest’ten puan kazanmak için yapmanız gerekenler:

  • Sipariş geri bildirimi göndermek. (5 puan)
  • GearBest sitesine üye olduğunuzda ve satın aldığınız ürünler için inceleme makalesi eklediğinizde. (10 Puan)
  • Hesap sayfanıza bir profil resmini ilk kez yüklediğinizde ve satın aldığınız öğeler için fotoğraflı incelemeler yayınladığınızda. (20 puan)
  • Satın aldığınız ürünler için inceleme videosu yayınladığınızda ve haber bültenine ilk kez kayıt yaptığınızda. (50 puan)
  • Satın aldığınız ürünler için hem videolu hem de fotoğraflı ürünler yayınladığınızda. (70 puan) Kazandığınız puanları alışverişlerinizde indirim miktarı, ürünün toplam maliyetinin %30’unu geçmeyecek şekilde kullanarak indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

GearBest Puanlar Nasıl Kullanılır?

  • 50 Puan = 1.00$ denk gelmektedir.
  • İndirim kazanmak için en az 50 puana sahip olmalısınız.
  • Kuponları puanlar ile birlikte kullanamazsınız.

GearBest Günvenilir midir ?

Gearbest.com AliExpress, Dhgate gibi çoklu tedarikçi ile çalışmamaktadır. Dolayısıyla tüm ürünler Gearbest güvencesi altında gönderilmektedir. Siparişleriniz ile ilgili sorunlarını iletebileceğiniz bir online destek hattı mevcuttur. Ayrıca satış öncesi, ödemeler, vergiler, sipariş, iade ve değişim ile ilgili sorularınızı iletebileceğiniz ticket açma bölümü de yer alıyor.

Ödemelerinizi birçok farklı kanal üzerinden yapabileceğiniz gelişmiş bir ödeme alt yapısına sahiptir. Kredi kartı, ön ödemeli kart ya da sanal kart ile ödeme yapmak mevcut.

GearBest kargo konusunda da geniş gönderim seçenekleri sunuyor. Resimden detaylı bilgi alabilirsiniz.

gearbest kargo seçenekleri
gearbest kargo seçenekleri

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.