Mobil Uygulamada %20 Adidas İndirim Kodu

Kampanya boyunca Adidas kupon kodu ile mobil uygulamada outlet kategorisindeki ürün alışverişlerinizde %20 indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

%15 Adidas İndirim Kuponu

Creatos Club’a üye olanlara özel olarak sepette %15 indirim sağlayan Adidas kupon kodundan sizler de yararlanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Alt Limitsiz %30 Adidas Kampanya Kodu

Adidas online mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde geçerli sepette %30 indirim sağlayan indirim kodunu kaçırmayın! Kood geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Mobil’e Özel %10 Adidas Kupon Kodu

Mobil uygulamadan alt limit olmaksızın gerçekleştireceğiniz alışverişlere özel %10 Adidas indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Alt Limitsiz %20 Adidas Hediye Çeki

Herhangi bir alt limit bulunmaksızın Adidas internet sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette %20 indirim sağlayan hediye çeki sizlerle! Kupon geçerlilik süresi...Devamı

Herhangi bir alt limit bulunmaksızın Adidas internet sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette %20 indirim sağlayan hediye çeki sizlerle! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Ekstra %20 Adidas İndirim Kodu

Kampanya boyunca Adidas kampanya kodu ile mobil uygulamadan yapacağınız alışverişlerde seçili ürünlerde geçerli %20 indirim fırsatını kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi...Devamı

Kampanya boyunca Adidas kampanya kodu ile mobil uygulamadan yapacağınız alışverişlerde seçili ürünlerde geçerli %20 indirim fırsatını kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Giyim Ürünlerinde %55 Adidas İndirimi

Adidas online alışveriş mağazasında seçili kadın erkek giyim ürünlerinde geçerli %55 oranında sürpriz indirim avantajı sunan kampanya sizleri bekliyor.
kampanyayı Gör
No Expires

Aksesuar Ürünlerinde %55 Adidas İndirim Kampanyası

Adidas online mağazasında aksesuar kategorisinde bulunan seçili ürünlerinde geçerli %55  indirim avantajı sağlayan kampanyadan sizler de yararlanabilirsiniz.
kampanyayı Gör
No Expires

Yeni Ürünlerde %50 Adidas İndirim Fırsatı

Adidas online mağazasında yeni gelen ürünler kategorisinde bulunan seçili ürünlerinde geçerli %5o oranında  indirim avantajı sağlayan kampanyadan sizler de yararlanabilirsiniz.
kampanyayı Gör
No Expires

Çok Satanlarda %70 Adidas İndirimi

Adidas internet sitesinde çok satanlar kategorisinde bulunan seçili ürünlerinde %70 oranında  indirim kazandıran kampanyadan sizler de yararlanmayı unutmayın!
kampanyayı Gör
No Expires

Beşiktaş Formalarında %35 Adidas İndirim Kampanyası

Beşiktaş Forma çeşitlerinde sepette %35 Adidas indirim kampanyası verilmiştir.
kampanyayı Gör
No Expires

Teddy Terliklerde %30 Adidas İndirim Kampanyası

Seçili Teddy Terlik modellerinde sepette %30 Adidas indirim kampanyası verilmiştir. İndirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.
kampanyayı Gör
No Expires

Tulum Modellerinde %30 Adidas İndirim Fırsatı

Kadın Tulum modellerinde sepette %30 Adidas indirim fırsatı verilmiştir. İndirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.
kampanyayı Gör
No Expires

Outlette Bebek Sandaletlerinde %15 Adidas İndirim Kampanyası

Outlette geçerli ürünlerde seçili bebek sandaletlerinde sepette %15 Adidas indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.
kampanyayı Gör
No Expires

Adidas İndirim Kodu Ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

İnsanlar son zamanlarda alışverişlerinde özellikle indirimleri takip etmeye başladılar. Böylece kaliteli markalarda daha ekonomik alışverişler yapabilir ve böylece daha avantajlı alışveriş yapmış olurlar. Ancak insanların bu indirimlerden anında haberdar olmaları pek de mümkün değildir.

Hele ki bu kadar fazla marka ve mağaza varken yakalamak kolay değildir. Biz de bu sebeple İndirim Kupon Kod sayfasını kurduk ve sizler için bu hizmeti hazırladık. Dünyaca ünlü birçok markanın yer aldığı web sayfamızda bu markalara yönelik dönem dönem yapılan indirimler mevcuttur.

Adidas da bu markalardan biridir. Adidas kampanya seçenekleri ve daha fazlası için İndirim Kupon Kod sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adidas Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Adidas indirim kuponu seçenekleri İndirim Kupon Kod sayfasından ulaşabilirsiniz. Adidas, dönem dönem yaptığı indirimlerle müşterilerine alışveriş keyfi sunar. Güncel Adidas kampanyalarından bazıları şunlardır:

  • %70 Seri Sonu İndirimi
  • Mobil Uygulamaya Özel %20 İndirim
  • Yeni Üyelere Özel %15 İndirim kampanyası

Koray Spor’dan da Adidas ürünlerini indirimli alabilirsiniz. Ayakkabı mağazası da Adidas ürünleri için indirim kampanyası mevcuttur. Bu seçeneklerden size uygun olanı seçerek avantajlı alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

Adidas İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Adidas hediye çeki ya da kampanyalarını almak ve avantajlı alışveriş yapmak için tek yapmanız gereken İndirim Kupon Kod sayfasını ziyaret ederek kampanyalardan haberdar olmaktır. Böylece arama çubuğuna Adidas yazarak ekrana listelenen kampanyalar, şu an aktif olan ve kullanılabilecek kampanyalardan oluşmaktadır.

Eğer önünüze herhangi bir liste açılmazsa mevcut dönem için markaya ait bir kampanya olmadığı anlamına gelir. Kampanyalardan size ve alışverişinize uygun olan seçeneği seçerek aktif edebilir ya da hesabınıza tanımlatabilirsiniz.  Bazı güncel Adidas kampanyaları şunlardır.

Siz de sevdiklerinize ve kendinize dünyanın en değerli spor markalarından biri olan Adidas’tan alışveriş yapabilmek ve bunu daha avantajlı yaparak cebinizi de mutlu edebilmek için İndirim Kupon Kod’a üye olmalısınız. Böylece yenilenen kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Tüm bu fırsatlar için İndirim Kupon Kod sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adidas İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Adidas indirim kodlarını aldıktan sonra sırada kullanmanız kaldı. Öncelikle kampanyaların başarılı şekilde hesaplarınıza tanımlandığından emin olmanız gerekir. Aynı zamanda daha önce kullanmadığınızdan da emin olmalısınız. Bazı kampanyaların belirli kullanım koşulları olabilir. Örneğin bazıları için belirli bir tutar üzerinde alışveriş yapmış olma şartı olabilir. Ya da bazı kampanyaların belirli kullanım tarihleri bulunabilir. Mart 2022 yılı için çıkan kampanyanın son kullanım tarihi 31 Mart 2022 tarihi ise, nisan ayında bu kampanya hesabınızdan siz kullanmadıysanız bile silinir.

Bu yüzden aldığınız kampanyaların şartlarından ve sürelerinden emin olmalı ve buna göre alışveriş yapmalısınız. Aksi takdirde aldığınız kuponlar herhangi bir işe yaramayabilir. Bunun dışında şartları sağladığınızda kampanyalardan faydalanabilmeniz için hiçbir engel olmaz.