Akbank Mobil Kullanıcılarına Özel %15 Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Akbank mobil uygulamasını kullanan müşteriler Çiçek Sepeti alışverişlerinde geçerli %15 indirim kodu kazanıyor. Kampanya www.ciceksepeti.com  rozetli ürünlerde geçerli olmaktadır....Devamı

Akbank mobil uygulamasını kullanan müşteriler Çiçek Sepeti alışverişlerinde geçerli %15 indirim kodu kazanıyor. Kampanya www.ciceksepeti.com  rozetli ürünlerde geçerli olmaktadır. Kısalt

Aktif Et
Süresi Doldu

Akbank İndirim Kampanyası İle 30 ₺ Hediye!

Akbank kredi kartınızı kullanarak internetten yapacağınız 100 ₺ ve üzeri alışverişlerinize özel sepette 30 ₺ chippara kazanabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

Akbank’tan İphone 12 ve 100.000₺ Chip Para Kazanın

Hisse senedi işlemlerini Akbank'tan yapanlar kazanıyor. Kampanya kapsamında 10 İphone 12 ve 100.000₺ chip para kazanma şansı sizleri bekliyor.
Aktif Et
No Expires

Akbank FAV Epin Kampanyası – %10 İndirim!

Kampanya Epin.com.tr sitesinden yapılacak alışverişlerde %10 indirim kazandırır. Kampanyaya katılım için 8-26 yaş aralığında, üniversiteli ve Akbank FAV'a dahil olup...Devamı

Kampanya Epin.com.tr sitesinden yapılacak alışverişlerde %10 indirim kazandırır. Kampanyaya katılım için 8-26 yaş aralığında, üniversiteli ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterlerin sağlanılması gerekmektedir. Akbank mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanması gerekiyor. Kısalt

Aktif Et
Süresi Doldu

Akbank’tan Türk Telekom Kullanıcılarına 9 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat sahibi Selfy üyeleri Akbank Mobil, Akbank İnternet ve ATM'lerinden tek seferde yapacağı her 50 TL ve...Devamı

Türk Telekom faturasız hat sahibi Selfy üyeleri Akbank Mobil, Akbank İnternet ve ATM’lerinden tek seferde yapacağı her 50 TL ve üstü yüklemede 6 GB, 60 TL ve üstü yüklemede ise 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli 9 GB internet paketi kazanır. Kısalt

Aktif Et
No Expires

Akbank’tan KOBİ’lere Özel Tarife!

Akbank yeni KOBİ müşterilerine özel  ilk 3 ay boyunca geçerli olacak şekilde EFT, swift, çek ve senet işlemlerini ücretsiz sunmaktadır....Devamı

Akbank yeni KOBİ müşterilerine özel  ilk 3 ay boyunca geçerli olacak şekilde EFT, swift, çek ve senet işlemlerini ücretsiz sunmaktadır. Kampanya yeni müşterilere otomatik olarak tanımlanmaktadır. Kısalt

Aktif Et
No Expires

Akbank %15 Chip Para Kampanyası

12 Temmuz – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında OM | Paparazzi'de yapılacak harcamalarda %15 chip-para kampanyası bulunmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için...Devamı

12 Temmuz – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında OM | Paparazzi’de yapılacak harcamalarda %15 chip-para kampanyası bulunmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve ve Akbank FAV’a dahil olanlara katılabilir. Kampanyadan faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanması gerekmektedir. Kısalt

Aktif Et
Süresi Doldu

Akbank’tan çocuğu için BES başlatanlara chip-para

09 Ağustos - 08 Ekim tarihleri arasında Akbank şubelerinde 18 yaşından küçük çocuğunuza BES yaptıran Akbank müşterileri 100TL'ye kadar chip-para...Devamı

09 Ağustos – 08 Ekim tarihleri arasında Akbank şubelerinde 18 yaşından küçük çocuğunuza BES yaptıran Akbank müşterileri 100TL’ye kadar chip-para kazanıyor. Kısalt

Aktif Et
No Expires

Akbank FAV’a Özel CarrefourSA’da 20₺ İndirim

Akbank Fav'a özel CarrefourSa mağazaları ve internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz 100₺ ve üzeri alışverişinizde 20₺ indirim fırsatı başlamıştır.
Aktif Et
No Expires

Akbank Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgiler

Bankacılık işlemleri konusunda insanların genel olarak faydalanabileceği oldukça güzel seçeneklere günümüzde birçok kurum bünyesinde en etkin şekilde yer verilmektedir. Akbank, elverişli şartlarda bankacılık hizmetlerinin alımı noktasında birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

Çünkü Akbank Kurumu bünyesinde herkesi sevindirecek ve mutlu edecek çok harika türde kampanyalara farklı dönemlerde yer verilmektedir. Online alışverişlerde indirim sağlayan Akbank kampanya türleri, indirimli petrol harcamaları kampanyaları ve çeşitli internet harcamalarına özel kampanyalar gibi seçenekler bunlar arasında yer almaktadır.

Akbank promosyon kodu ve tüm kampanyaları.

Akbank ailesine katılan ve sürekli Akbank müşterisi olan herkesin çok iyi şartlarda daima bu harika Akbank kampanya türlerinden yararlanabilmesi şansları bulunuyor. Fakat çeşitli zamanlarda düzenlenen bu kampanyaların sağladığı en avantajlı fırsatlardan yararlanılması için daima yeni gelişmeleri yakından izlemek gerekiyor.

Sitemiz üzerinde avantajlı Akbank kampanya etkinliklerinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak harika bilgilere en güzel şekilde yer veriliyor. Bir Akbank müşterisi olarak sizlere sunulan en memnun edici kampanyalardan tam anlamıyla yararlanmak için sitemizi her zaman ziyaret ederek buradan işinize yarayacak promosyon kodları alabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Kampanyaları

Akbank kampanyaları arasında oldukça sevilen ve birçok insanın en iyi şekilde faydalanmak istediği birçok türde seçenek yer alıyor. Ancak en favori kampanyalardan biri olarak bu noktada kendisini öne Akbank kredi kartı kampanyaları çıkarıyor.

Bu kampanyada alışverişlerinde doğrudan kredi kartı kullanan kişiler çok iyi indirimlerin olduğu fırsatlardan yararlanabiliyorlar. Market alışverişleri, akaryakıt alışverişleri, kitap alışverişleri daha birçok sektör üzerine alışveriş yapan kişiler avantajlı indirimler elde edebilmekle birlikte onlara indirimler sağlayacak chip paralar da kazanabiliyorlar.

Akbank kredi kartı seçenekleri arasında yer alan Wings veya Axess kredi kartlarını ilgili alışverişlerinde kullanan kişiler 300 TL veya 400 TL değerinde harika chip paralar kazanma şansını elde edebiliyorlar. Bu harika kredi kartı kampanyalarından yararlanmak için kampanya koşullarında belirtilen tarihler arasında işlem yapılması gerekiyor.

Akbank Düşük Faiz Oranlı Kredi Kampanyaları

Bankalar üzerinden kredi çekme işlemlerine günümüzde insanlar çoğu zaman ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu noktada ihtiyacın durumuna göre daima uygun koşullarda kredilerin çekilmesi mümkün olabiliyor. Birçok banka kendisine özel olacak şekilde her müşterisini memnun edecek nitelikte güzel kredi fırsatlarını ortaya çıkarabiliyor.

Bu konuda hizmet kalitesi ve avantajlı kredi seçenekleri en iyi olan Akbank pek çok insanın kredi çekme işlemlerinde ilk tercih ettiği kurum oluyor. Çünkü Akbank Kurumu bünyesinde daima düşük faiz oranlı kredi kampanyaları fırsatlarına yer veriliyor. Akbank düşük faizli ihtiyaç kredileri, konut kredisi ve taşı kredisi gibi seçenekler kapsamında ilgili kampanyalar çerçevesinde geri ödemede çok güzel fırsatlar müşterilere sunuluyor.

Sitemiz üzerinden düşük faizden kredi alınabilecek tüm dönemler ve zamanlar hakkında en güncel harika bilgilere yer veriliyor. Sizler de kredi çekme işlemleri konusunda en doğru zamanda hareket edebilmek için sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilir ve bu konuda bilgilenebilirsiniz.

Akbank Akaryakıt Firmaları İndirimleri

Akbank müşterileri daima akaryakıt alışverişlerinde de en şanslı olacakları birçok harika indirim fırsatını elde edebiliyorlar. Akbank anlaşmalı çeşitli akaryakıt kurumlarından yapılacak alışverişlerde genel olarak oldukça memnun edici indirimlerden her zaman faydalanılması mümkün oluyor.

Shell veya Petrol Ofisi Akaryakıt firmalarından yapılacak alışverişler daima en karlı şekilde kullanılabilecek harika chip paralar kazandırabiliyor. Shell akaryakıt firmasında 125 TL ve üzerinde alıveriş gerçekleştiren Akbank müşterileri düzenlenen kampanya çerçevesinde 40 TL’ye varan oranlarda chip paralar kazanabiliyorlar.

Bunun elde edilmesi için mobil cihazlarda Shell yazıp bunu kısa mesajla ilgili 4566’ya göndermek gerekiyor. Bu işlemle ve 125 TL üzeri alışveriş yaparak bir sonraki hizmet alımında indirimler sağlayacak chip paralar kolaylıkla elde edilebiliyor.

Yine buna ek olarak Petrol Ofisi akaryakıt firmasından alışveriş yapan Akbank KOBİ müşterileri de AutoMatic sisteminden yararlanarak harika indirimler elde edebiliyorlar. %6’ya varan oranlarda indirimlerin sağlandığı bu kampanyadan Akbank müşterisi birçok kişi kolaylıkla faydalanabiliyor.

Akbank ile İnternet Alışverişlerinizde İndirim Kazanın

Akbank promosyon kodu seçenekleriyle internet alışverişlerinde daima en güzel indirimlerle istenilen her türde ürünün satın alınabilmesi mümkün olabiliyor. Akbank banka kartı veya kredi kartlarının kullanımına bu alışverişlerde yer verilmesi daima seçili birçok güzel ürününü çok daha düşük fiyatlardan satın alabilmeye bir şans tanıyor.

Bu alışverişlerde ekstra indirimler kazanabilmenize fırsat sağlayacak Akbank promosyon kodu ve türlerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. İnternet üzerinde online alışverişler yapma imkân tanıyan birçok site üzerinden Akbank kartlarınız ile yapacağınız alışverişlerde bu kodları daima güvenle kullanabilirsiniz.

Akbank mobil sistemi üzerinden yapılacak internet alıverişlerinde ise birbirinden harika chip paralara kazanılması şanslarına da sahip olunabiliyor. Yılsonuna kadar gerçekleştirilecek internet alışverişlerinde %2 ve yine buna ek olarak aylık 50 TL olacak şekilde bu alışverişlerden chip paralar ele edilebiliyor. Bu alışverişlerde kullanabileceğiniz Akbank promosyon kodu seçenekleri ise her bakımdan ilgili ürünlerde ekstra güzel indirimler elde etmenize fırsat tanıyor.

Akbank Axess Kart Kampanyaları

Akbank Axess kart sahibi Akbank müşterileri bununla birlikte birçok farklı türdeki harika kampanyadan yararlanma şansına sahip olabiliyorlar. Mobile özel alışverişlerde %15’e varan indirim kampanyaları bunlar arasında yer alıyor.

Yine Axess kart kullanımına özel olarak gıda, market, aksesuar, elektronik ürünler, turizm ve seyahat işlemlerinin yapılması noktasında da çok iyi indirimler elde edilebiliyor. Migros sanal market alışverişlerini 250 TL ve üzerinde Axess kartıyla gerçekleştirilen kişiler çok harika şekilde 25 TL indirim fırsatını elde edebiliyorlar. Giyim ürünleri alışverişlerinde Axess’e özel 50 TL chip para ve indirimler bu kart sayesinde kolayca kazanılabiliyor.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”✅Akbank Promosyon Kodu Nasıl Alınır?” answer-0=”Akbank promosyon kodlarını dilediğiniz zaman sitemize giriş yaparak ücretsiz alabilirsiniz. İlgili düzenlenen kampanyanın durumuna bağlı olarak bu promosyon kodları sitemizde Akbank kategorisi altında listelenmektedir.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”✂️Akbank İndirim Kodu Ne Kadar İndirim Sağlıyor?” answer-1=”Sitemizde yer alan indirim kodunu kullanarak 30 TL indirim kazanabilirsiniz.  ” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”⭐ Akbank İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?” answer-2=”indirim kuponunu sepet sayfasında yer alan ilgili kısma ekleyerek kodu aktif edebilirsiniz. Kod aktif edildikten sonra indirim sepet tutarı üzerine uygulanacaktır.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]