En Yeni İndirim Kuponları:

AliExpress logo
Best Value

24 $ Aliexpress İndirim Kodu

AliExpress kupon kodu ile artık daha ucuza alışveriş yapın! AliExpress indirim kodu ile online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz 200 $ ve üzeri tutarda ki alışverişlerinizde sepette 24 $ indirim sağlayan avantajlardan sizler de yararlanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Best Offer

9 $ AliExpress Hediye Çeki !

Kampanya süresi boyunca online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz minimum 80 $ ve üzeri alışverişlerinizde sepet tutarını 9 $ indirebileceğiniz kampanyayı kaçırmayın !

AliExpress logo
Best Offer

6 $ AliExpress Kampanya Kodu

AliExpress online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette ekstra 6 $ indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Minimum 50 $ harcamalarınızda sepette 6 $ indirim!

AliExpress logo
Value for Money

AliExpress Kupon Kodu ile 3 $ İndirim!

AliExpress online internet sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepette 3 $ indirim kazanabilirsiniz. Online mağazadan gerçekleştireceğiniz minimum 30 $ alışverişlerinizde sepette 3 $ indirim kazanın!

AliExpress logo
Best Offer

5 $ Aliexpress Promosyon Kodu

AliExpress kupon kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette 5 $ indirim kazanabileceğiniz avantajını kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Offer

Nisan Ayına Özel % 5 AliExpress Kupon Kodu

AliExpress kupon kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette %5 oranında indirim sağlar! Sizler de acele edip bu fırsatı kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Deal

% 15 AliExpress Kampanya Kodu

AliExpress kampanya kodu ile online mğazadan gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepetinizi %15 oranında ucuzlatacak avantajları yakalayın ! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Deal

% 55 AliExpress İndirim Kuponu

AliExpress kampanya kodu ile gerçekleştireceğiniz internet sitesinde alışverişlerinizde sepetinizi %55’e kadar ucuzlatacak fırsatlar sizleri bekliyor! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Super Offer

Sepette Ek % 15 AliExpress İndirim Kodu

AliExpress kampanya kodu ile internet sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepetinizi %15 oranında ucuzlatan indirim kampanyasını kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Value for Money

Yeni Üyelere 4$ AliExpress Hediye Çeki

AliExpress internet sitesine üye olduktan sonra gerçekleştireceğiniz ilk alışverişinizde alt limit olmaksızın 4 $ indirim fırsatını kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Super Deal

Yeni Kullanıcılara 3 $ Aliexpress İndirim Kodu

Aliexpress online alışveriş sitesine yeni kayıt olup 4 $ ve üzeri alışveriş yapan müşterilere sepet tutarını 3 $ ucuzlatacak hediye çeki fırsatı ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Offer

12 $ AliAxpress İndirim Kuponu

AliExpres kampanya kodu ile yapacağınız 80 $ ve üzeri alışverişlerde geçerli sepet tutarınızı 12 $ ucuzlamasını sağlayabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Super Offer

17 $ AliExpress Hediye Çeki

AliExpress kupon kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette 17 $ indirim kazanabileceğiniz kampanyayı kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Value for Money

% 10 AliExpress Kampanya Kodu

AliExpress online mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette %10 oranında indirim elde edebileceğiniz kampanya sizleri bekliyor! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Offer

12 $ AliExpress İndirim Kodu

80 $ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepet tutarını 12 $ ucuzlatacak AliExpress kupon kodunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Super Deal

4 $ AliExpress Kampanya Kodu

AliExpress indirim kodu ile yapacağınız alışverişlerde sepet tutarını 4 $ ucuzlatın ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Super Deal

3 $ AliExpress İndirim Kuponu

AliExpress indirim kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepet tutarını 3 $ ucuzlatın !  Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Super Offer

25 $ AliExpress Kupon Kodu

200 $ ve üzeri alışverişlerde geçerli sepet tutarını 25 $ AliExpress indirim kodu sizleri bekliyor.

AliExpress logo
Best Offer

% 20 Aliexpress İndirim Kodu

Aliexpress kupon kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişte sepet tutarını %20 ucuzlatır. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Offer

% 5 Aliexpress İndirim Kuponu

Sepet tutarında %5 indirim sağlayan Aliexpress indirim kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Best Deal

7 $ Aliexpress Kupon Kodu

50 $ ve üzeri alışverişte geçerli 7 $ indirim sağlayan Aliexpress indirim kodunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Offer

% 10 Aliexpress Hediye Çeki

Aliexpress kampanya kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişte sepet tutarınız %10 ucuzlayacaktır. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Best Deal

4 $ Aliexpress Kampanya Kodu

30 $ ve üzeri alışverişte geçerli 4 $ Aliexpress indirim kodunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Deal

15 $ Aliexpress İndirim Kodu

Aliexpress indirim kuponu ile gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette ek 15 $ indirimi kaçırmayın ! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Deal

Aliexpress 30 $ İndirim Kodu

Aliexpress’ten yapacağınız 4 $ ve üzeri alışverişinizde 30 $ kazandıran indirim kodunu kaçırmayın!

AliExpress logo
Hot Offer

Akıllı Ev Ürünlerinde % 53 AliExpress İndirim Kampanyası

Akıllı Ev ürünlerinde yapacağınız alışverişlerde sepette %53 oranından AliExpress indirim kampanyası sizleri bekliyor.

AliExpress logo
Hot Deal

Teknolojik Aksesuarlarda % 50 AliExpress İndirim Avantajı

Hayat kurtaran Teknolojik Aksesuarlarda sepette %50 AliExpress indirim avantajından faydalanmak ve indirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

AliExpress logo
Best Offer

Kadın Giyimde Özel AliExpress İndirim Fırsatları

12. yıla özel kadın giyimde sepette %70’e varan AliExpress indirim fırsatlarından faydalanmak ve detayları görmek için siteye gidiniz.

AliExpress logo
Best Deal

Spor ve Eğlencede Sepete ek AliExpress İndirim Kampanyası

Spor ve Eğlence aksesuarlarında sepete ek %70’e varan AliExpress indirim kampanyası müşterilerini beklemektedir.

AliExpress logo
Best Value

Güzellik Ürünlerinde Sepete Özel AliExpress İndirim Fırsatları

12. Yıldönümüne özel Güzellik ürünlerinde sepete özel AliExpress indirim fırsatları müşterilerini beklemektedir. Kampanya %70’e varan indirimlere dayanmaktadır.

AliExpress logo
Hot Offer

12. Yıldönümüne Özel AliExpress İndirim Fırsatları

AliExpress’in kuruluşunun 12. yılına özel binlerce üründe sepette yaklaşık %70’e varan indirimler müşterilerini bekliyor. İndirimler tükenmeden acele ediniz.

AliExpress logo
Super Deal

Küçük Ev Aletlerinde Sepete Özel AliExpress İndirim Fırsatları

Yüzlerce küçük ev aletlerinde sepette yaklaşık %50’ye varan AliExpress indirim fırsatları kullanıcılarını bekliyor. Kampanyadan yararlanmak ve detayları görmek için siteye gidiniz.

AliExpress Promosyon Kodu ve Kampanyalar Hakkında Detaylar

Dünyanın en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan AliExpress üzerinde birbirinden oldukça farklı ve harika türde birçok ürün yer alıyor. Çok fazla büyük ölçekte bir müşteri portföyüne sahip olan AliExpress sitesi genel olarak bu doğrultuda insanların en iyi şekilde beklentilerini karşılayabiliyor.

Çünkü bu kaliteli ve güvenilir online alışveriş sitesinde teknolojiden kozmetiğe, sağlık gıdalarından kişisel bakıma ve ev araç gereçlerine kadar birçok çeşitte ürün bulunuyor. Değişik türde markaların kullanışlı ürünlerinin yer aldığı bu siteden ihtiyaç duyulan ürünleri en iyi kalitede daima temin edebilmek mümkün oluyor.

AliExpress bünyesinde kullanılan AliExpress promosyon kodu kuponları birçok açıdan seçilen ürünleri çok daha indirimli ve uygun fiyatlar üzerinden satın alabilmeye bir şans tanıyor. İndirimler genel olarak farklı tasarımda ve türde birçok ürünü kapsayabiliyor. Her biri ürüne özgü olarak AliExpress kampanyaları kapsamında ilgili indirim kodunu orada kullanmak gerekiyor.

Sitemiz üzerinde daima erişim sağlayarak kullanabileceğiniz birbirinden harika indirim kodları yer alıyor. Bu AliExpress promosyon kodu kuponlarını daima bizlerden istediğiniz zaman ücretsiz olarak temin ederek yaptığınız online alışverişlerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

AliExpress indirim kodu ve kampanyaları.

AliExpress Promosyon Kodu ve İndirim Kodları

AliExpress promosyon kodu kuponları birçok ürünün fiyatını %20, %30 veya %50 gibi oranlara kadar indirebilmek imkânını veriyor. Bütçenin en iyi şekilde kullanılmasıyla birlikte online alışverişleri en sorunsuz ve tasarruflu şekilde gerçekleştirmek birçok insanın önemli beklentilerinden biridir.

Günümüzde insanların bu yöndeki beklentilerini karşılamak amacıyla ortaya çıkarılan indirim kodları onlara her aşamada en güzel nitelikte destekleri sunuyor. Sitemiz üzerinde sizler için özel olarak hazırlanmış olan AliExpress indirim kodu da bu yönde bir niteliğe sahip bulunuyor.

AlİExpress indirim kodu kuponlarına sitemiz üzerinden birkaç basit adımla kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Sitemiz üzerinde AliExpress kategorisi bölümüne bu noktada tıklamanız gerekir. Bu işlemle birlikte karşınıza geçerliliği olan birçok farklı yapıda kupon gelir.

Bu AliExpress indirim kodu kuponları arasından kullanımınıza uygun olanları belirleyebilir ve bunlar üzerine tıklama yaparak kod bileşenlerini öğrenebilirsiniz. İlgili yerde ‘’İndirim Kodu Göster’’ yazan yere tıklamanızla birlikte ihtiyacınız olan kodun anında ekrana geldiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

AliExpress Black Friday ve Ceyber Monday İndirimleri

Black Friday ve Ceyber Monday etkinlikleri kapsamında AliExpress sitesi üzerinden de birçok ürün çok güzel fiyat seçenekleriyle rahatlıkla alınabiliyor. Bu etkinlikler genel olarak çeşitli zamanlarda ve yılda yalnızca bir kez düzenlendiği için her fırsatı tam zamanında değerlendirmek gerekiyor.

Bu güzel etkinlikler düzenlenirken bu dönemde geçerliliği olan birçok güzel yapıda kupon da alışverişlerde kullanım için hazır bir hale getiriliyor. Sitemizde herkesin bu fırsatı değerlendirmesi ve farklı türdeki ürünleri en uygun ve iyi fiyatlardan satın alabilmesi adına harika indirim kodları gerekli şekilde bulunuyor.

Elektronik ağırlıklı ürünlerde çeşitli indirimlere fırsat veren Ceyber Monday günleri genel olarak Black Friday etkinliğinden sonra düzenleniyor. Genellikle Black Friday günü bitiminden sonra ilk pazartesi günü başlayan Ceyber Monday etkinliği sayesinde oldukça harika teknolojik birçok ürün muhteşem indirimlerle satın alınabiliyor. Sitemizde bu etkinlik kapsamında geçerliliği olan her türde işlevsel kupon yer alıyor.

AliExpress Yıl Dönümü İndirimleri

AliExpress, her yıl kuruluş gününü kutlarken insanları da bu noktada yalnız bırakmıyor. Çünkü bu dönemde siteden online olarak farklı kategorilerdeki çeşitli ürünleri normal fiyatından daha makul seviyelerde rahatlıkla satın almak mümkün olabiliyor.

AliExpress yıl dönümü indirimlerinden daima en avantajlı şekilde yararlanmak için sitemizdeki aktif ve kullanıma hazır kuponlara bakabilirsiniz. Yeni eklenecek kuponlardan haberdar olmak için ise sitemizi yakından takip edebilirsiniz.

İndirim Kodu Kullanılan Ürünlerde Ödemeler

Genellikle AliExpress indirimli kodlarının, alışverişin hangi safhasında ve de nasıl kullanıldığı çok merak ediliyor. Alışveriş sepetinizi artık doldurduysanız, işlemi onaylamaya, yani ödemeye geçebilirsiniz. Bu süreçte kupon kodunuzu kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

İndirim kodunuzu alışverişi tamamla kısmın solunda bulunan o alana yazarak, ödeme işlemini onaylarsanız, aldığınız ürünün en son halinde net tutarın altında indirim uygulanmış olan tutarı görürsünüz.Alışveriş kuponlarını, AliExpress’ te yaptığınız alışverişlerin ödeme kısmında sık sık kullanabilirsiniz.

AliExpress İndirim Günleri ve Kupon Yağmuru

AliExpress’in her dönem yaptığı indirimlerini sizler de takip ediyorsanız, AliExpress’in de indirimlerini kullanabileceğiniz bu özel günlerde fazlasıyla mutlu olacağınız yeni eşyalarınızı alabilirsiniz. Sezon sonunda dahi daha pahalı olan ürünlerin bu günlerde ki indirimlerini görünce hemen alışverişinize start vereceksiniz. Bu özel tarihlerde birbirinden farklı olarak yüzlerce farklı ürün kupon kodları ile indirimlere giriyor. Bu günlerde oluşturulan indirimlerin içerisinden alacağınız bir kupon dahi evinize ya da kendinize alabileceğiniz bir ürünün üzerine tekabül edebilir.

AliExpres İle Hızlı Ödeme

Bu sayfa sizler adına bütün marka indirimlerini tek bir adreste toplamayı başardı. Bu köklü yapının indirimlerini adeta bir yağmur gibi sizlere sunduğu o günlerde; fırsatları kaçırmamak için hemen siparişlerinizi ödeme evresine getirmelisiniz.

Böylece sizin sepetinizde ki indirim kodlu ürünü bir başkası alamaz. Hızlı ödeme işleminizi gerçekleştirdiğiniz anda indiriminiz sistemden işleniş olur. Hızlı ödeme şeklini tercih ederseniz; hem indirimi kaçırmazsınız, hem de istediğiniz o ürünü başkası almadan almış olursunuz.

AliExpress İndirim Günleri 2020

AliExpress'te hangi günler indirim oluyor diyorsanız indirim günleri başlıca şöyle olmakta:

  • AliExpress yıl dönümü indirimleri
  • Black friday indirimleri
  • Cyber Monday indirimleri

AliExpress'in en önemli özelliği bulunduğunuz yerde bulamadığınız ürünleri sizlere temin etmesidir. Bu ürünleri AliExpress'ten temin ederken de kuponları satın alma esnasında kullanmayı unutmayın. Bu şekilde yapabileceğiniz alışverişlerde herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmıyorsunuz. Aksine yaptığınız alışverişlerde büyük indirimler ile karşılaşabilirsiniz. Böylece uygun fiyata yurt dışından ürün satın alabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=btk31J3_Ze0

AliExpress Promosyon Kodları ile İgili Sıkça Sorulan Sorular

✅AliExpress İndirim Kuponları Ne Kadar Süre Geçerli?

AliExpress' in indirim kodları ya da kuponları bir süre belirtmesi içermiyorsa, zaman kısıtlamasına takılmaz. Kuponların geçerlilik tarihleri kupon bilgilerinin olduğu bölümlerde sizlerle paylaşılıyor.

✂️İndirim Kuponları AliExpress’te Birleştirilebiliyor Mu?

Kuponlarınızı bazı ürünlerin alımında zaman zaman birleştirebileceğiniz gibi, bazı dönemlerde de kuponlarınızı ayrı ayrı kullanmanız öngörülüyor.

⭐ Kuponlar AliExpress’te ki Hangi Ürünlerde Geçerli?

Etkisini hemen hemen her üründe görebileceğiniz marka indirimlerinde ki farklı kodlara dikkat ederseniz, doğru üründe, doğru kodları kullanarak, alışveriş ödemelerinizi yarıya düşürmeniz mümkün.

⭐ AliExpress indirim kuponu ne kadar indirim sağlıyor?

Şu anda sitemizde aktif olan indirim kodları ile AliExpress'ten yapacağınız alışverişler için %50'ye kadar indirimler kazanabilirsiniz.