Allday İndirim Kuponları

Hot Offer

20 ₺ Allday İndirim Kodu

Tüm ürünlerde geçerli 150 ₺ ve üzeri alışverişinizde 20 ₺ Allday indirim kodu!

Süper Fırsat

Allday Ücretsiz Kargo!

Allday online mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerde kargo bedeli olmadan ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir. Allday ile keyifli alışverişler için siteye tıklayınız.

Hot Deal

Otlet Ürünlerde % 50 Allday İndirim Kampanyası Kaçmaz!

Allday online mağazasında yer alan outlet ürünler sayfasına ulaşarak %50 indirimli ürünleri hemen keşfedebilir, uygun fiyatlarla ürünleri satın alabilirsiniz.

Süper Fırsat!

Dış Giyimde % 60’a Varan Allday İndirimi

Dış Giyim kategorisindeki seçili ürünlerde %60’a varan Allday indirim kampanyasını kaçırmayın!

Süper Fırsat!

Denim Ürünlerde % 60 Allday İndirim Fırsatı

Denim kategorisindeki seçili ürünlerde %60’a varan Allday indirim kampanyasından yararlanmayı unutmayın !

Best Value

Üst Giyimde % 60’a Varan Allday İndirimi

Üst Giyim ürünlerinde geçerli %60’a varan Allday indirim fırsatlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

Süper Kampanya!

Elbise ve Tulumlarda % 60’a Varan Allday İndirimi

Seçili elbise ve tulum ürünlerinde geçerli %60’a varan Allday indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Best Deal

Tesettür Giyimde % 50’ye Varan Allday İndirim Kampanyası

Allday indirim kampanyası dahilinde tesettür ve salaş giyimde seçili ürünlerde geçerli %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Hot Offer

Pantolonlarda % 50 Allday İndirim Kampanyası

Allday indirim kampanyası ile alışverişlerinizde sepette ekstra indirim kazanma şansını kaçırmayın! Allday online alışveriş mağazasında alt giyim kategorisinde bulunan seçili ürünlerde geçerli avantaj ile sepette ekstra % 50 oranında indirimler sizleri bekliyor.

Value for Money

Ayakkabılarda % 35 Allday İndirim Fırsatı

Allday indirim kampanyası ile en şık en rahat ayakkabılarda kaçırılmayacak oranlarda indirimleri duymayan kalmasın! Allday online alışveriş mağazasında ayakkabı kategorisinde bulunan seçili ayakkabı ürünlerinden yapacağınız alışverişte sepette % 35 oranında indirim fırsatını kaçırmayın !

Süper Kampanya!

Çantalarda % 40 Allday İndirim Kampanyası

Allday indirim kampanyası ile tesettür giyim alışverişinizde sepette süper indirim fırsatlarını kaçırmayın! Allday online alışveriş mağazasında çanta kategorisinde bulunan seçili çanta modellerinde geçerli kampanya ile sepette ekstra % 40 oranında indirimler sizleri bekliyor.

Allday Markası Ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

İnsanların çoğu rahat, kullanışlı ve moda trendine uygun olan kıyafetleri satın almak ister. Allday, bu ihtiyacı gayet profesyonel bir şekilde karşılıyor. 1994 yılında kurulan şirket, kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini en önemli konular arasında görüyor.

Allday Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Allday üzerinden gömlek, trençkot, tunik gibi pek çok kıyafete rahat bir şekilde ulaşılabiliyor. Ürün seçeneğinin ve türünün fazla olması markanın en önemli avantajı olarak görülür. Allday online alışveriş sitesinde günün her saati sipariş oluşturulabilir. Oluşturulan siparişler için çoğu zaman kargo ücreti ödenmez. Çünkü firma, müşterilerini memnun edebilmek için seçili ürünleri sipariş eden kişilerden kargo ücreti talep etmez.

Allday kampanya yaparak hem tanıtımını yapmak hem de daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlar. Allday kampanyalarından bazıları:

  • Seçili ürünlerde %70 net indirim
  • Seçili kategorilerde kargo bedava
  • Outlet kategorisinde %60 net indirim kampanyası

Allday üzerinden yapılan alışverişler farklı banka kartları ile ödenebiliyor.

 

Allday indirim kodu ve kampanyaları
Allday indirim kodu ve kampanyaları

Allday İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Allday indirim kodu ile birlikte farklı ve ilgi çeken ürünler oldukça düşük ücretlere satın alınabilir. Bundan dolayı müşterilerin çoğu indirim kodu kazanmaya çalışır. Allday’de geçerli indirim koduna ulaşabilmek için bu sayfa üzerindeki bağlantılara göz gezdirilmelidir.

Böylece Allday indirim kuponu kolay bir şekilde kazanılabilir. Daha sonra indirim kuponu veren mağazalar listesinden Allday seçilmelidir. Gelen ekran üzerinden geçerli olan indirim kodlarının hepsine bakılabilir. İndirim kodu alan kişiler almayan kişilere göre çok daha avantajlı hale gelebiliyor.

Allday İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Allday hediye çeki veya indirim kodu, online alışveriş sitesinde kullanılabilir. Kullanılan bu kodla birlikte ödeme sayfasında görülen tutar çok daha düşürülebiliyor. Allday firmasında geçerli indirim kodunu kullanabilmek için site üzerindeki alışveriş sepetini doldurmak gerekiyor. Doldurulan sepeti ödeme aşamasına gelince indirim kodunu belirlenen boşluğa yazmak gerekir.

İndirim kodları, belli şartlara bağlı olarak mağazalarda da kullanılabilir. Her kod olmasa bile belirlenen kodlar, mağazada yapılan alışverişlerde de geçerlidir.

Allday üzerinde indirim kodunun yanında taksit seçeneği de bulunur. Farklı banka kartlarına farklı taksit seçenekleri sunuluyor. Bu sayede kişiler ödemede zorluk yaşamıyor. Zorluk yaşamayan müşteriler diğer ihtiyaçlarını çok daha kolay bir şekilde satın alıyor.

Mail Bülteni Üyeliği

Allday gün geçtikçe daha fazla insana hitap ediyor. Firma, hitap ettiği insanlara ulaşabilmek için e mail bildirimini tercih ediyor. Mail bültenine üye olan kişiler, var olan indirim ve kampanyalardan çok rahat bir şekilde haberdar olur. Kampanya ve indirimlerden haberdar olan kişiler ise olmayan müşterilere göre daha düşük fiyatlardan alışveriş yapabilir.

Mail bültenine üye olmak ise hiç de zor değildir. Üyeliği gerçekleştirmek için firmanın online alışveriş sitesine girip üye ol butonuna tıklamak gerekir. Oluşturulan üyelikten sonra firmanın yaptığı kampanya, indirim ve çekiliş gibi durumlardan anında haberdar olunabilir. Ayrıca mail bültenine üye olan kullanıcılara indirim fırsatları sağlanmaktadır.

Mail bültenine üye olanların arada bir gelen mail kutusunu kontrol etmesi önerilir.

Allday İndirim Kodunun Süresi

Allday’de geçerli olan indirim kuponunun belli bir süresi vardır. Bu indirim kodunu belirlenen sürede kullanmak gerekiyor. Belirlenen sürede kullanılmaması durumunda kod geçersiz hale gelebilir. Kodun geçersiz hale gelmemesi için detaylarını ve süresini araştırmak gerekir. Ayrıca bazı kuponların kullanım sayıları sınırlandırılmıştır.

Allday üzerinde olan indirim kodları uzun süre kullanılabilir. Süresinin uzun olması önemli bir avantaj olarak görülür.

Allday İndirim Kodunu Kimler Kazanabilir?

Allday, kadınlar tarafından çok sevilir. Sevilmesinin en büyük sebebi ise profesyonelce hizmet vermesi ve toplumun her kesimine uygun olan ürünlerin satışını gerçekleştirmesidir. Bu ürünleri almak için dileyen herkes indirim kodu kullanabilir. Gerek tesettürlü gerek açık olan her türlü bayan indirim kodunu kazanabilir.

İndirim kodunu kazanmak isteyen kişiler, web sitemizi sıklıkla ziyaret edebilir böylece en güncel indirim kuponlarından haberdar olabilir.

İndirim kodu yalnızca bayanlara hitap etmez. Eşine, sevgilisine veya nişanlısına hediye almak isteyen erkekler de gönül rahatlığı ile kod kullanabilir.

Allday İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular: 

⭐ Allday hediye çeki nasıl kullanılır?

Allday indirim kodunu kullanmak için sipariş tamamlama esnasında karşınıza çıkan promosyon kodu kutucuğuna girmelisiniz.

✂️ Allday indirim kodu nasıl alınır?

Web sitemizden dilediğin Allday indirim kodunu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.