En Yeni İndirim Kuponları:

Allianz logo
Super Offer

Allianz Kampanyası ile Ücretsiz Yıkama

Allianz’dan görülmemiş bir kampanya ! Şimdi Allianz Kasko Eko Paket’e geçenlere özel, Otovınn şubelerinde arabalarını hiçbir ücret ödemeden iç & dış temizletebilirler. Sen de bu kampanyadan yararlanmak için hemen Allianz’a gel!

Allianz logo
Hot Offer

Yolcu360 Seyahat Sigortası için %15 Allianz İndirimi!

Allianz internet sitesinden yaptıracağınız seyahat sağlık sigortalarında geçerli yolcu360’tan kiralayacağınız araçlarda %15 indirim kazanın! Ama bu kampanyanın yurt dışı seyahatleriniz için geçerli olduğunu unutmayın!

Allianz logo
Best Offer

Allianz İndirim Kampanyası ile Öğretmenlere %15 İndirim!

Allianz internet sitesinden kasko satın alımlarınızda %15 oranında indirim ister misiniz? Eğer öğretmen veya öğretim üyesiyseniz Allian’dan satın alacağınız kaskolarda %15 indirim!

Allianz logo
Super Deal

Zipcar’a Özel 100 ₺ Allianz İndirim Fırsatı

Allianz’dan Kasko,Yuvam ve Sağlık Sigortası yaptıracak müşterilere Zipcar’dan yapılan araç kiralamalarında 100 ₺ indirim fırsatından yararlanabilecekler.

Allianz logo
Hot Offer

Allianz Emeklilikten 18 Yaş Altına 500₺ Hediye Kampanyası

Kampanya şartlarından herhangi birini yerine getiren müşterilerin 18 yaş altı yakınlarına 500₺ ek katkı payı ödemesi yapılacaktır. Kampanya koşullarından 2. madde kapsamında ödeme yapılan 18 yaş altı katılımcı sayısına göre hak edilen ek katkı payı tutarı daha yüksek olabilecektir. Kampanya  1 Mart – 17 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya koşullarına aşağıya bırakılan linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.allianz.com.tr/tr_TR/faaliyetlerimiz/kampanyalar/allianz-emeklilik-ten-18-ya-alt-cocuklarmza-500-tl-hediye-.html#/customer-lead-form

Allianz logo
Super Deal

Sağlık Sigortasında % 10 Allianz İndirim Kampanyası

Kampanyaya katılarak sağlık sigortası alımlarınıza özel %10 Allianz indiriminden yararlanabilirsiniz.

Allianz logo
Best Deal

Bireysel Emeklilikte 18 Yaşından Küçüklere % 10 Allianz İndirim Kampanyası

Bireysel emekliliğe dahil olan 18 yaşından küçüklere, sağlık sigortasında %10 Allianz indirim kampanyası için detayları inceleyiniz.

Allianz logo
Value for Money

Allianz Online Kasko Satın Alanlara 100₺ Hepsiburada Hediye Çeki

Allianz web sitesinden online olarak kasko alanlara Hepsiburada uygulamasında geçerli 100₺ hediye çeki!

Allianz İndirim Kodu Ve Kampanyalar Hakkında Detaylı Bilgi

Allianz, dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermektedir. Şirketin 70’ten fazla ülkede varlığı bulunmaktadır. Bu şirketlerde 150 binden fazla çalışan vardır.

Allianz Kampanyaları Hakkında Bilgi

Allianz, müşterilerine yeni nesil teknoloji hizmeti verir. Verdiği hizmet sayesinde pek çok kişiye ulaşabiliyor. Allianz, Türkiye’de de hizmet vermektedir. Ülke fark etmeksizin her yerde profesyonelliği benimser. Profesyonellik ilkeleriyle hareket etmesi, Allianz’ı diğer sigorta şirketlerinin önüne geçiriyor.

Allianz toplumun yaşam kalitesini artırmaya çalışan sigorta şirketlerinin başında gelir. Bundan dolayı müşteriler Allianz’a güven duyar. Allianz, müşterilerine hizmet verirken Sürdürülebilir Kalkınma Projelerini esas alır. Bu sayede verilen hizmetin kalitesi üst seviyeye çıkarılabiliyor.

Allianz indirim kuponu dağıtmayı ihmal etmiyor. Bu sayede Allianz kullanıcılarının memnuniyeti artırılabiliyor. Kazanılan indirim kuponları, Black Friday ve Cyber Mondan gibi kampanyalarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Allianz Güncel Kampanyaları Nelerdir?

Allianz üzerinden birçok farklı hizmete ulaşılabilir. Araç kaza tespit tutanağı tutma, dask sigortası oluşturma, kasko poliçesi hazırlama verilen hizmetler arasındadır. Bu hizmet verilirken birçok kampanya yapılır. Allianz üzerinde geçerli olan kampanyalardan bazıları şunlardır:

  • Çocuklar için yapılan işlemlerde 500 TL’ye varan indirim
  • Online yapılan kasko başvurularında 100 TL hediye çeki kazanma fırsatı
  • Tamamlayıcı sağlık sigortasında %25 indirim

Allianz online sitesinden kısa sürede canlı desteğe bağlanılarak kampanya detayları öğrenilebilir.

Allianz İndirim Kodu Nedir/ Nasıl Alınır?

Allianz indirim kodu, alışverişlerde tutarı düşüren bir koddur. Bu kod sayesinde alınan hizmete daha düşük ücret ödenir. Bu da kullanıcıların beğendiği hizmeti daha düşük fiyatlara alabilmesine olanak sağlar. Allianz indirim kodunu almak ise basittir. Bu kod için gerekli olan birtakım işlemler vardır.

Allianz hediye çeki ya da indirim kodu farklı şekillerde alınabilir. Allianz bireysel emeklilik sistemine dahil olunarak indirim kodu alınabilir. Firma, müşterilerine verdiği değeri gösterebilmek için böyle bir kampanya yapmaktadır.

Bunun yanı sıra İndirim Kupon Kod web sitemizde sizler için hazırlamış olduğumuz Allianz indirim kodu ve kampanyaları sayfasını inceleyerek, indirim kuponu ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Allianz’da geçerli olan indirim kodlarını alabilmek için Allianz kampanya süreleri dikkatle takip edilmelidir. Çünkü kampanya süresince indirim kodları dağıtılabilir. Bu sayede alışverişler çok daha zevkli hale gelebilir.

Allianz İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Allianz indirim kodunu kullanmak oldukça kolaydır. Allianz oldukça teknolojik bir şirkettir. Şirket, online bir şekilde de hizmet verir. Online hizmet sayesinde daha çok kişiye ulaşılabiliyor. Verilen online hizmet sayesinde indirim kodu çok daha pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Allianz üzerinden bir hizmet alırken ödeme kısmında indirim kodunun yazılacağı bir alan görülür. Bu alana indirim kodu doğru bir şekilde yapıştırılır. Bu aşamalar oldukça kısa sürer. İndirim kodunun boş alana yapıştırılmasıyla alışveriş tutarında değişim görülür.

Allianz indirim kodunu doğru bir şekilde yazmalarına rağmen sepet tutarında indirim görmeyenlerin indirim kodunun süresini kontrol etmesi gerekir. Süresi geçmiş olan indirim kodları, hiçbir işe yaramaz.

https://youtu.be/H1BnCVkYfNM