Bernardo logo
Best Value

50 ₺ Bernardo Hediye Çeki

Bernardo indirim kuponu ile alışverişlerinizde tasarruf keyfi yaşamak istemez misiniz ? Bernardo online alışveriş mağazasından yapacağınız 750 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde sepette ek olarak 50 ₺ tuarında indirim sağlayan avantajı kaçırmayın ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ firsat50 ‘ şeklindedir.

Bernardo logo
Super Deal

% 10 Bernardo İndirim Kodu

Bernardo internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde 300 ₺ ve üzeri sepet tutarınızda ödeme kısmında ekstra % 10 ucuzlatacak Bernardo kupon kodundan sizler de yararlanmayı unutmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon ’10İNDRM’ şeklindedir.

Bernardo logo
Hot Deal

İlk Alışverişe 30 ₺ Bernardo İndirim Kuponu

Bernardo online mağazasına üye olup gerçekleştireceğiniz ilk 300 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 30 ₺ indirim kuponu kazanma şansını kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Best Offer

200₺’ye % 5 Bernardo İndirim Kodu

200₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette %5 değerinde indirim veren Bernardo indirim kodundan faydalanabilirsiniz. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Hot Deal

Bernardo Sahan Hediye Çeki

500₺ ve üzeri alışveriş ödemelerinizde Bernardo Sahan hediye çekinden yararlanabilirsiniz.

Bernardo logo
Best Offer

75 ₺ Bernardo İndirim Kodu

1000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 75 ₺ Bernardo indirim kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Super Deal

100 ₺ Bernardo İndirim Kodu

Kampanya boyunca Bernardo kupon kodu kullanarak yapacağınız Bridal yemek takımı alımlarınızda 100 ₺ Bernardo indirim kodunu kaçırmayın! Kupon kodu geçerlilik süresi belli değildir.

Bernardo logo
Super Offer

20 ₺ Bernardo İndirim Kodu

Flower Resital Porselen Kahvaltı Takımı siparişlerinizde 20 ₺ Bernardo indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Best Offer

% 5 Bernardo İndirim Kodu

Online mağazadan gerçekleştireceğiniz alışverişinizde küçük ev aletlerinde geçerli %5 Bernardo indirim kodu kazanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Best Value

50 ₺ Bernardo İndirim Kodu

Online mağazadan gerçekleştireceğiniz 500 ₺ ve üzeri alışverişinizde 50 ₺ indirim kodu! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Value for Money

% 30 Bernardo İndirim Kodu

Site genelinde geçerli %30 Bernardo indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Super Offer

Bernardo Ücretsiz Kargo Kodu

Bernardo indirim kuponu ile tüm alışverişlerinizde kargolarınız ücretsiz. Kupon geçerlilik süresi belli değildir.

Bernardo logo
Best Value

10 ₺ Bernardo İndirim Kodu

İnternet sitesinden gerçekleştireceğiniz 150 ₺ ve üzeri ürün siparişlerinizden net 10 ₺ Bernardo indirim kodu! Kod geçerlilik süresi belli değildir.

Bernardo logo
Value for Money

% 10 Bernardo İndirim Kodu

Online mağazadan yapacağınız 50 ₺ ve üzeri ürün alışverişlerinden anında %10 indirim kazandıran Bernardo indirim kodu. Kod geçerlilik süresinin bitiş taririhi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Best Offer

30 ₺ Bernardo İndirim Kodu

İlk alışverişinize özel 30 ₺ indirim kodunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bernardo logo
Super Deal

% 10 Bernardo İndirim Kodu

Site genelinde geçerli %10 Bernardo indirim kodunu kaçırmayın! Kampanya geçerlilik süresi belli değildir.

Bernardo logo
Super Offer

Ekstra % 20 Bernardo İndirim Fırsatı

Bernardo online alışveriş mağazasında küçük ev aletleri kategorisinde ki  tüm ürünlerde bütün indirimlere ek olarak sepette ekstra %20 indirim kazanabileceğiniz avantajları kaçırmayın!

Bernardo logo
Super Offer

% 50 + % 20 Bernardo İndirim Kampanyası

Bernardo indirim kampanyası ile okula dönüş alışverişi yapmaya ne dersiniz ? Bernardo online alışveriş mağazasından okula dönüş kampanyası kapsamındaki ürünlerden yapacağınız alışverişinizde sepette % 50 oranında ek olarak % 20 indirimden yararlanmayı unutmayın!

Bernardo logo
Best Offer

Büyük Bernardo İndirim Kampanyası

Kaçırılmayacak büyük Bernardo indirimi!  Bernardo indirim kampanyası ile online alışveriş mağazasında tüm ürünlerde geçerli etiketin yarısı kampanyasına ek olarak sepette ekstra % 20 oranında indirim sizleri bekliyor.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Bernardo logo
Super Offer

Elektrikli Tost Makinesinde % 50Bernardo İndirim Fırsatı

Elektrikli Tost Makinelerinde sepette %50 Bernardo indirim fırsatı müşterilerini beklemektedir.

Expired On 25 Temmuz 2022
Bernardo logo
Super Deal

Smoothie Blender Sette % 20 Bernardo İndirim Kampanyası

8 Parça Smoothie Blender setlerinde sepette %20 Bernardo indirim kampanyası bulunmaktadır.

Expired On 24 Haziran 2022
Bernardo logo
Best Deal

Sofra Takımlarında % 50 Bernardo İndirim Kampanya

Sofra Takımlarında sepette %50 Bernardo indirim kampanyası bulunmaktadır. kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Expired On 26 Temmuz 2022
Bernardo logo
Super Offer

Servis & Sunumlarda % 50 Bernardo İndirim Kampanyası

Servis ve Sunum araç-gereçlerinde sepette %5o değerinde ucuzluk sağlayacak Bernardo indirim kampanyası verilmiştir.

Expired On 26 Temmuz 2022
Bernardo logo
Super Deal

Mutfak Aksesuarlarında % 50 Bernardo İndirimi

Bernardo online alışveriş sitesinde mutfak aksesuarları kategorisinde bulunan seçili ürün modellerinde sepette %50 oranında indirim kazandıracak kampanyalardan sizleri de yararlanabilirsiniz.

Expired On 25 Temmuz 2022
Bernardo logo
Best Offer

Site Genelinde % 50+% 50 Bernardo İndirim Kampanyası

Bernardo online alışveriş mağazasında site genelinde ki  tüm ürünlerde %50 oranında indirim fırsatlarına ek olarak sepette ekstra %50 indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Expired On 24 Haziran 2022

Bernardo Hakkında Detaylar

Bernardo, kaliteli zücaciye ürünlerini insanlarla buluşturmak adına 1984 yılında hizmet hayatına başlamış oldukça önemli firmalardan biridir. Mutfak gibi en önemli alanlarda yaşamı kolaylaştıran birçok güzel ürünün satışını yapan Bernardo bünyesindeki ürünleri online alandan Bernardo kuponlarıyla alabilmek mümkündür.

Dünyadaki trend ve gelişmeleri daima yakından takip ederek müşterilerine en eşsiz ürünleri sunmaya çalışan Bernardo, her dönem farklı tasarımda ürünlere sitesinde yer veriyor. Bernardo indirim kodu aracılığıyla bu güzel ürünlerin her biri en avantajlı fiyat seçenekleriyle temin edilebiliyor.

Bernardo indirim kupunu kullanımıyla satın alınabilecek ürünler arasında yemek kahvaltı takımları, çatal kaşık takımları ve pişirme grubu bazı ürünler yer alıyor.

Bunların yanı sıra Bernardo kupon fırsatlarından yararlanan kişiler birbirinden güzel mutfak aksesuar ürünleri, elektrikli ev aletleri, servis sunum araç gereçleri ürünlerini de elde edebiliyorlar. Evlere şıklık ve zarafet katacak olan bu ürünler gündelik hayatı oldukça önemli bir seviyede kolaylaştırabiliyor.

Bernardo kampanya kuponlarından yararlanarak temin edilen harika Bernardo ürünleri, kaliteli malzeme yapısından dolayı oldukça uzun süreler en güzel verimlilikle kullanılabiliyor. Ayrıca satın alınan her birin ürün kullanım süresi boyunca Bernardo garantisi altında bulunuyor.

Bernardo İndirim Kodu ile Bütçeler Rahatlıyor

İnternetin önemli gücü sayesinde insanlar artık yaşamlarında gereksinim duydukları her biri ürünü online alandan sipariş edebilir bir hale gelmişlerdir. Bernardo firmasının da bu alanda bir misyon üstlenmesi, uygun fiyatlı ürün temini açısından insanlar için harika bir fırsat olmuştur.

Burada asıl önemli olan sorulardan biri Bernardo indirim kuponu ve benzeri kampanyalara nasıl ulaşılacağıdır. Daima güzel ve kaliteli ev mutfak ve zücaciye ürünlerine sahip olmak isteyen kişiler Bernardo üzerinden avantajlı alışverişler için sitemizi ziyaret edebilirler.

Çünkü bizler birbirinden farklı türlerde birçok Bernardo indirim kuponu seçeneğine sitemiz üzerinde yer veriyoruz. Sürekli olarak zaman içerisinde bu kuponlarımızı aktif olarak güncelliyoruz.

Bu sayede bütçesini makul şekilde kullanarak kaliteli ürünler satın almak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz. Sizler de son derece kaliteli ürünleri olan Bernardo markasının ürün koleksiyonu içerisinden hoş ürünleri uygun bütçelerle satın almak isterseniz sitemizdeki Bernardo fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Bernardo indirim kodlarına erişmek için sitemizde mevcut olan Bernardo sayfasına erişmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra karşınıza birbirinden farklı kategorilere ait olan çeşitli indirim kuponları ve diğer fırsatlar karşınıza çıkacaktır.

Buradaki Bernardo indirim kuponu avantajlarından yararlanmak için o kuponların üzerine tıklamanız yeterlidir. Hali hazırda bu işlem sizlere indirimden faydalanacağınız sayfaya götürür.

Bu olduktan sonra orada rahatlıkla alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer bir kod girmeniz gerekiyorsa yine bizlerden alacağınız kodu sipariş sayfasındaki kod ekle kısmına girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.