En Yeni İndirim Kuponları:

BiTaksi logo
Hot Offer

% 50 Bi Taksi İndirim Kampanyası

BiTaksi indirim kampanyaları güncellendi! BiTaksi mobil uygulamasını indirin ve kullanmaya başlayın % 50 oranında indirim kazandıran kampanyalardan yararlanmayı unutmayın!

BiTaksi logo
Hot Deal

Huawei Özel 30 ₺ Bi Taksi İndirim Kuponu

BiTaksi, altyapısını Huawei Mobil Servisler’e uyumlu hale getirdiğini duydunuz mu?  Hemen Huawei telefonunuzdan AppGallery’den BiTaksi’yi indirin ve hediye çarkından 30 ₺ BiTaksi indirimi kazanma şansı yakala.

 

BiTaksi logo
Super Offer

20₺ Ucuzluk Veren Bitaksi İndirim Çeki

Ödemlerinizde 20₺ daha ucuzluk veren Bitaksi indirim çekinden faydalanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

BiTaksi logo
Best Value

20 ₺ BiTaksi Hediye Çeki

BiTaksi kampanya kodu ile yapacağınız 40 ₺ ve üzeri tutarlarda 20 ₺ indirim kazanma şansınız sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

BiTaksi logo
Hot Deal

Fiba Bilette % 20 Bitaksi İndirim Kodu

Bitaksi’de indirim kodu ile FIBA 2023 Basketbol Dünya Kupası eleme maçı Türkiye – Yunanistan için Biletix’ten satın alacağınız biletlerde %20 indirim fırsatı kaçmaz! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

BiTaksi logo
Best Offer

Pet11’de 30 ₺ Bitaksi İndirim Kuponu

Bitaksi indirim kodu ile evcil hayvan kategorisinden yapacağınız 150 ₺ ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 ₺ indirim sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

BiTaksi logo
Best Value

Getir’den Yapacağınız Alışverişlerde 10 ₺ Bitaksi Hediye Çeki

Getir’den yapacağınız 30 TL ve üzeri Golf alışverişinize özel olarak BiTaksi’de geçerli 10 ₺ indirim kazandıran kupon kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

BiTaksi logo
Hot Offer

Denizbank ile % 50 Bitaksi İndirim Fırsatı

Bitaksi indirim kampanyası ile DenizBank kredi kartlarıyla ödeyeceğiniz yolculuğunuzda %50 karta iade avantajını kaçırmayın!

BiTaksi logo
Best Deal

Akbank İle 10 ₺ Bitaksi İndirimi

Akbank kredi kartı ile her cumartesi yapacağınız yolculuklarda 10 ₺ geriye iade kazanabileceğiniz Bitaksi avantajlarını kaçırmayın!