Boyner İndirim Kuponları

7 adet Boyner kupon kodu ve kampanya listeleniyor:

Boyner logo
Value for Money

50 ₺ Boyner İndirim Kodu

Boyner indirim kodu sayesinde alışverişler daha karlı!

Boyner online alışveriş mağazasındaki çocuk giyim kategorisinden gerçekleştireceğiniz 250 ₺ ve üzeri alışverişlere özel olarak sepette 50 ₺ indirim sizlerle! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Boyner logo
Süper Fırsat!

% 15 Boyner İndirim Kodu

Boyner indirim kodu sepette kazandırmaya devam ediyor.

Boyner online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişlere özel olarak sepette % 15 oranında indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Boyner logo
Süper Fırsat!

Sepette % 20 Boyner İndirim Kodu

Boyner indirim kodu ile katlanan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Boyner online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 1000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinize sepette % 20 indirim kazanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Boyner logo
Best Deal

Hopi’ye Özel 200 ₺ Boyner İndirim Çeki

Boyner indirim çeki ile Hopililer kazanmaya devam ediyor.

Boyner online alışveriş mağazasından alışveriş yapan Hopi kullanıcılarına özel olarak 1500 ₺ ve üzeri alışverişte 200 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Boyner logo
Süper Fırsat

2.Üründe % 40 Boyner İndirim Avantajı

Boyner indirim kampanyası ile katlanan indirim fırsatlarından yararlanmaya hemen başlayın.

Boyner online alışveriş mağazasından seçili markalardan satın alacağınız 2 ve üzeri adet ürün alışverişlerinizde sepette ek olarak % 40 oranında indirimi kaçırmayın!

Boyner logo
Value for Money

Çok Satanlarda % 14 Boyner İndirim Fırsatı

Boyner indirim kampanyası ile alışverişlerinizde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Boyner online alışveriş mağazasında çok satanlar kategorisinde bulunan seçili ürünlerde geçerli kampanya ile sepette % 14 indirim sizlerle!

Boyner logo
Süper Kampanya!

Çocuk Giyimde % 30 Boyner İndirim Fırsatı

Boyner indirim kampanyası ile sadece sizin için değil çocuklarınız için de yapacağınız alışverişinizde indirimler sizlerle! Boyner online alışveriş mağazasında bulunan Boyner markalarına ait çocuk ürünlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişe özel sepette % 30 oranında indirim fırsatını kaçırmayın!

Boyner İndirim Kodu Kampanyalar

 Çeşitli markaların ürünlerini bünyesinde barındıran boyner mağazaları, sunduğu hizmetler ve indirim politikası ile Türkiye genelinde çok tercih edilen ve memnun kalınan bir mağaza olarak karşımıza çıkıyor. Çok sayıda kaliteli kadın, erkek, çocuk, ev ( dekorasyon, mutfak ürünleri, mutfak dekorasyonu, sofra, mutfak tekstili, elektrikli ev aletleri, yatak tekstili), spor ve ayakkabı kategorisinde ürün satışı gerçekleştiren mağazanın boyner online mağazası da mevcuttur. Kadın, erkek çocuk bölümlerinde çantadan takı, gözlük, saat, kemer gibi aksesuarlara, alt üst giyiminden ayakkabıya aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Ayrıca mağazaya gitmeye gerek kalmadan tek tıkla boyner.com.tr üzerinden de siparişlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik boyner indirim kodu , boyner hediye çeki , boyner indirim , boyner kampanya imkanlarından faydalanma avantajına sahipsiniz.

Boyner İndirim Kodu Kampanyalar
Boyner İndirim Kodu Kampanyalar

Boyner’den Alınabilecek Ürünler Nelerdir?

Boyner her bireye hitap edecek ürünlerin satışını yapan online mağazadır. Kişilerin ihtiyaç duydukları pek çok ürünü kaliteli markalar adı altında satın almaları mümkündür. Alışverişleri için Boyner’i tercih eden kişilerin alabilecekleri ürünler arasında şunlar vardır;

 • Giyim Ürünleri
 • Ayakkabı Çeşitleri
 • Çanta Çeşitleri
 • Ayakkabı Bakım Ürünleri
 • Kişisel Bakım Ürünleri
 • Seyahat Aksesuarları
 • Telefon Aksesuarları
 • Cilt Bakım Ürünleri
 • Sofra Mutfak Ürünleri
 • Ev Dekorasyon Ürünleri
 • Küçük Ev Aletleri
 • Gurme Tatlar
 • İçecekler
 • Hediyelik Ürünler
 • Banyo Ürünleri

Boyner’in bu ürünlerini ücretsiz şekilde sunduğumuz Boyner kupon kodu ile alabilirsiniz. Böylelikle size fiyatı yüksek olan bir ürünü almayı erteleme yerine kodlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerden yararlanarak kendinizi mutlu edebileceğiniz gibi sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Boyner’in Yaptığı Kampanyalar Ve İndirimler

Online alışverişleri cazip hale getirmek ve müşteri çekmek için kampanya düzenleyen mağazalar arasında Boyner’de yer alır. Yılın belirli dönemlerinde yaptığı kampanyalarıyla hem satışlarını artırır hem de müşterilerinin bütçelerine uygun olacak alışverişleri yapmalarına yardımcı olur. Boyner kampanya türleri arasında şunlar bulunur; babalar günü, kelebek, anneler günü, sevgililer günü, blackfriday, siber pazartesi, okula dönüş, mezuniyet, sömestr, yılbaşı ve outlet indirim kampanyalarıdır.

Kelebek İndirimi

Kelebek indirimi Boyner tarafından düzenlenen en önemli indirimdir. Mağaza bu indirimi belirli dönemlerde satışlarını artırmak amacıyla düzenler. Kelebek indirimleriyle kadın, erkek ve çocuk giyim ürünleriyle aydınlatma, kişisel bakım ürünleri, küçük ev aletleri ve aksesuarlar gibi ürünler düşük fiyatlara satın alınabilir. Ayrıca kelebek indirimine ek olarak Boyner kupon kodu kullanılarak indirimin daha fazla olması sağlanabilir. Kelebek indirim günlerinde Boyner ürünlerine yapılan indirim oranları %69, %65, %59, %51, %50 ve %75 oranlarındadır. Bu indirimlere sahip olan ürün Kelebek İndirimi bölümünden seçilir ve ödeme sayfasında alınan kupon kodu da girilerek indirim oranının artması sağlanabilir.

Babalar Günü İndirimi

Babalar Günü Boyner kampanya günlerinden birisidir. Babalar Günü’nün içinde yer aldığı Haziran ayı geldiğinde mağazada bu güne özel kampanyalar yer almaya başlar. Bu sayede babalarına kaliteli bir hediye almak isteyen kişiler mağazanın ürünlerini inceleyerek babalarına en iyi hediyeyi satın alabilirler. Kampanya kapsamında babalar için parfüm, ceket, spor ayakkabı, takım elbise, kravat, kişisel bakım ürünleri ve eşofman takımları indirimli olarak satışa sunulur. Kahramanları olan babalarını mutlu etmek isteyenler bu ürünlerden seçtiklerine babalarına özel hediye kutusu yaptırabilirler.

Sevgililer Günü İndirimi

14 Şubat Sevgililer Günü sevgilisi olan kişilerin coşkuyla kutladığı günler arasında yer alır. Bu nedenle 14 Şubat yaklaşırken Boyner sevgililerin birbirlerini mutlu etmeleri için kampanyalar düzenler. Şık ve romantik sürprizler ilişkilerin pekişmesine ve çiftlerin mutlu olmasına yardımcı olur. Sevgililer Günü için hazırlanan Boyner kampanya ürünleri sevilen kişinin zevkine göre alınabilecek ürünlerden oluşur. Denizi seven, aksesuar meraklısı, her zaman şık, dekorasyon uzmanı ve gurme sevgililer için alınabilecek pek çok hediye indirim sayfasında bulunur.

Black Friday İndirimi

Efsane Cuma, Kara Cuma ve Black Friday olarak anılan günde Boyner yüksek oranlı indirim kampanyaları düzenler. Mağazanın hemen her ürünü için geçerli olan bu indirimler nedeniyle hazırladığımız boyner indirim kodları kısa sürede tükenir. Bu nedenle indirim kodları tükenmeden alışveriş yapılarak Black Friday ayrıcalığının edinilmesi gerekir. Black Friday indirimlerini kaçırmak istemiyorsanız eğer web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Bu sayede kolayca kullanabileceğiniz kupon kodlarını alabilirsiniz ve çılgın alışveriş furyasına sizde katılabilirsiniz.

Siber Pazartesi İndirimi

Siber Pazartesi veya CyperMonday Boyner kampanya günlerinden birisidir. Efsane Cuma günlerinden sonra düzenlenen bu indirim gününde büyük indirim festivali düzenlenmektedir. Boyner’in de katıldığı bu kampanyada yapılan indirim oranları %30, %50 ve %60 oranlarında görülür. Boyner web sitesinde kampanyanın geçerli olduğu ürünlerde bu indirim oranları geçerli olur ve insanlar bu indirimlerden yararlanarak giyim başta olmak üzere pek çok ürünü satın alabilirler.

Okula Dönüş İndirimi

Yaz tatili veya yarıyıl tatilinin bitmesinin yaklaştığı dönemlerde Boyner okula dönüş indirimleri düzenler. Bu indirimlerle okul için ihtiyaç duyulacak ayakkabı, gömlek, pantolon, gömlek, tişört, bot, çanta, eşofman altı, spor takımı ve eşofman takımları satın alınabilir. Okula dönüş indirim oranları ise %25, %40 ve %50 oranlarında görülür. Okul ihtiyacı için alınabilecek ürünlerde ayrıca Boyner indirim kuponu kullanılabilir. Mağazanın yapmış olduğu indirimden yararlanamayanlar veya daha fazla indirimi olsun isteyenler bu kuponları kullanabilirler. Kendiniz veya çocuğunuz için okulda kullanılabilecek giyim ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız indirim kuponu edinmek ve Boyner kampanyalarının tarihlerini öğrenmek için web sitemizi takip edebilirsiniz.

Anneler Günü İndirimi

Boyner indirim kodları kullanılabilecek önemli günler arasında Anneler Günü de vardır. Annenize unutmayacağı bir hediye almak istiyorsanız sizlere sunduğumuz indirim kodlarını kullanarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Onların mutlu olacakları giyim ürünlerini, kişisel bakım ürünlerini, ayakkabıları veya çantaları seçerek hediye edebilirsiniz. Ayrıca annelerinize güzel bir hediye paketi yapılmasını sağlayabilirsiniz. İndirim kodlarımızı son anda gördüyseniz Boyner tarafından Anneler Günü için düzenlenen kampanyaları öğrenerek bu kampanyalardan yararlanma şansınızı değerlendirebilirsiniz. Kampanyalar sayesinde ekonomik fiyatlara aldığınız hediyeleri tercih ettiğiniz kredi kartı türüne göre 3 ve 9 taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Yılbaşı İndirimi

Boyner kupon kodu ile yılbaşı hediyenizi satın alabilirsiniz. Kendinize yılbaşında bir güzellik yapmak isterseniz sitemizde yer alan kodları kopyalayarak sitede kullanıp beğendiğiniz ürünü alarak mutlu edebilirsiniz. Ayrıca anneniz, babanız, kardeşiniz veya arkadaşınız için yılbaşı hediyesi alacaksanız indirim kodlarını kullanarak daha avantajlı bir hediye alma imkanı bulabilirsiniz. Boyner indirim kuponu kullanmadan alışveriş yapmak isterseniz Boyner’in yılbaşı özel kampanyalarını inceleyerek hediyenizi alabilirsiniz. Yılbaşı için Boyner’den kazak, gömlek, bluz, elbise, tulum ve pantolon gibi giyim ürünlerini %40, %29, %70 gibi farklı indirim oranlarıyla satın alabilirsiniz. Giyim ürünleri için renk ve beden seçimini de yaparak kendinize veya hediye edeceğiniz kişiye uygun olacak ürünü belirleyebilirsiniz.

Outlet Ürün İndirimleri

Boyner web sitesinde outlet bölümü yer alır. Bu bölümde yılın hemen her döneminde indirimde olan ürünler listelenir. Bu ürünler çocuk, erkek ve kadın giyim ürünleri, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlardır. Piyasa fiyatından daha düşük fiyata satılan bu ürünler sizlere cazip alışveriş imkanı sunabilir. Outlet ürünleri genellikle stok adedi azalan veya mevsimi geçen ürünlerden oluşur. Bu sayede sezon içinde 2 katına alacağınız bir kıyafeti outlet bölümüne koyulduğunda çok daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca outlet bölümünde bulunan Boyner indirim kodu kullanarak bedavaya yaklaşan fiyatlarla da alma şansı bulabilirsiniz. 

Boyner Kadın Giyim Ürünlerinde İndirimler

Boyner kadın giyim ürünleri yılın her döneminde alışveriş yapabileceğiniz ürün türleri arasında yer alır. Yaz aylarında yazlık, kış aylarında kışlık veya 4 mevsim giyebileceğiniz giyim ürünlerini Boyner farkıyla edinebilirsiniz. Bu ürünlerde yılın her dönemi indirim görmek mümkündür. Bu nedenle indirimleri takip etmek için web sitemizi takip edebilir veya Boyner sitesine girebilirsiniz. İndirim yapılmış kadın giyim ürünlerinin fiyatları size yine de yüksek geliyorsa ücretsiz bir şekilde sunduğumuz indirim kodları ile sizin için uygun fiyata düşmesini sağlayabilirsiniz.

Boyner Çanta Ve Ayakkabılarında İndirimler

Boyner indirim kuponu kullanarak alabileceğiniz ürünler arasında çanta ve ayakkabılar vardır. Kıyafetlerinize uygun olacak kaliteli ve son moda ayakkabıları Boyner’den seçebilirsiniz. Bu seçimi indirim kuponu kullanarak uygun fiyatlı alışverişle tamamlayabilirsiniz. İndirim kuponlarımızı kullanarak el çantası, omuz çantası, sırt çantası, cüzdan, portföy çantası, bel çantası, valiz, laptop çantası ve evrak çantası satın alabilirsiniz. Ayakkabıya ihtiyacınız varsa indirim kuponlarını kullanarak bot, çizme, babet, topuklu ayakkabı, terlik, basketbol ayakkabısı, sneakers ve antrenman ayakkabısı alabilirsiniz.

Spor Giyim Ve Aksesuarlarda Boyner İndirimleri

Spor yapmayı seviyorsanız Boyner ürünlerini tercih edebilirsiniz. Boyner ürünleri arasında spor giyim ürünleri ve spor aksesuarları satıştadır. Bu ürünleri Boyner tarafından yapılan indirimleri takip ederek ucuza alabileceğiniz gibi indirim kodlarımızı kullanarak da ucuza alabilirsiniz. Bunun için sitemizi takip ederek paylaştığımız kodlardan spor giyim ve aksesuarlar için geçerli olacak olan kodu bulmanız gerekir. İndirim kupon kodlarımızı kullanarak tayt, şort, tişört, mont, atlet, futbol ayakkabısı, tenis ayakkabısı, atkı, bere ve çorap gibi ürünleri indirimli şekilde satın alabilirsiniz. https://youtu.be/1-Ft67XrG7s

Boyner Hakkında En Çok Merak edilenler

Boyner Kampanyalarına Dahil Olmayan Ürünler Nelerdir?

İnsanların ihtiyaç duyacakları çok sayıda ürünün online satışını gerçekleştiren Boyner bazı ürünlerini düzenlediği kampanyalara dahil etmez. Bu nedenle belirlenmiş ürünlerden alışveriş yapanlar indirim kodu, indirim kuponu ve diğer avantajlardan yararlanamazlar. Boyner kampanyalarına dahil olmayan ürünler arasında şunlar vardır; elektrikli ev aletleri, hediye kutuları, deprem kitleri ve yiyecek- içecek gibi tüketim ürünleridir. Bu ürünler dışında aksi belirtilmedikçe indirim kodları, kuponları ve kampanyalarından her ürün alışverişinde yararlanmak mümkündür. Ancak sorun yaşanmaması için kupon ve kodların hangi ürünler için geçerli olduğuna bakılmalıdır.

Boyner Kupon Kodu Nasıl Bulunur?

 Boyner çeşitli markaların ürünlerini satarken müşterilerini diğer mağazalara göre farklı avantaj ve ayrıcalıklardan yararlandırabiliyor. Bu ayrıcalıklardan en uygun şekilde faydalanabilmek için indirim kuponları oluşturuyor. Müşteriler bu indirim kuponlarını kullanarak mağaza ve online mağazalar üzerinden diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor. Boyner kupon koduna sahip olmak için yapılması gereken indirimkuponkod.com.tr sitesini ziyaret etmeniz. Bu siteyi ziyaret ederek arama motorunda boyner markasını aratmanız yeterlidir. Markanın belirlediği fırsatlar güncel olarak sayfanıza düşecektir.

Boyner İndirim Kodu Nasıl Bulunur
Boyner İndirim Kodu Nasıl Bulunur

 

 Boyner İndirim Kodu Nasıl Alınır?

 İndirimkuponkod.com.tr sitesine girildikten sonra burada arama motoruna boyner yazınız. Ardından boynere ait tüm kampanyalar ekranınıza düşecektir. Önce bu kampanyaları inceleyiniz. Almak istediğiniz ürüne en çok uyan ve size en avantajlı gelen kampanyanın üzerine tıklayınız. Karşınıza kampanya kuponunu içeren mini bir ekran gelecek. Burada kampanya boyunca faydalanabileceğiniz indirim yüzdesi bir kod yer alıyor. Kampanyanın geçerlilik süresine bağlı olarak bu kuponu online yada fiili olarak boyner mağazalarında kullanabilirsiniz.

Boyner İndirim Kodu Nasıl Alınır?
Boyner İndirim Kodu Nasıl Alınır?

 

 Boyner İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

 Bir önceki başlıkta indirim kuponuna nasıl ulaşabileceğimizi öğrendik. Sıra geldi bu kuponu hayalinizdeki kombinleri sağlayacak alışverişlerde kullanma işlemine.İndirimkuponkod.com.tr sitesine girdiniz, burada arama motoruna boyner yazıp enter tuşuna bastınız. Ve ekranınızda boyner mağazasına ait pek çok alternatif kampanya çıktı. Seçtiğiniz herhangi bir kampanyaya tıkladığınıza karşınıza çıkacak ekranda kampanya şartları ve kampanyanın geçerlilik süresi yer alacaktır.

Burada görünen kodu kopyalayalım. Ardından boyner.com.tr sitesine girelim. Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme adımına geçmeden sepet kısmında alınan ürünlerin listesinin altında kupon kodu girişinin yapıldığı bir bölüm olacaktır. Kopyaladığınınız indirim kodunu buraya ekleyin. "Kupon kodunu kullan" butonuna tıkladığınızda sistem seçtiğiniz indirimi otomatik olarak sepetinizdeki tutar toplamından düşecektir.

Artık ödeme adımına geçerek siparişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bazen mağazaya veya kişiye özel ayrı kupon alternatifleri de oluşabilir. İndirim kuponlarını sürekli olarak takip etmeniz halinde dönemsel olarak değişiklik gösteren bu fırsatlardan en uygun şekilde faydalanabilirsiniz. Böylece markalı ürünleri en indirimli fiyatlardan sürekli güncellenen bu bütçe dostu kampanyalar ile alacaksınız.

Boyner İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?
Boyner İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Boyner İndirim Kodlarının Sağladığı İndirim Oranı Ne Kadardır?

Boyner indirim kodları sabit indirim kazandıran ürünler değildir. Her bir kod farklı oranda indirim kazanılmasına sağlar. İndirim oranları yapılacak alışverişin tutarı, ürün türü ve indirim süresi göz önüne alınarak belirlenir. Sitemizde yer alan kodların hangi seviyede indirim kazandıracağı bellidir ve bu sayede kod seçiminizi yapabilirsiniz. Alacağınız indiriminin cüzi bir indirim olmasını isterseniz %5, %7, %9, %10 gibi indirim sağlayan kodları tercih edebilirsiniz. Ancak alacağınız ürünün fiyatı bütçenizi aşıyorsa %50, %60 veya üzerinde indirim sağlayan kodları tercih edebilirsiniz. Boyner kupon kodu indirim oranı düşük veya yüksek olmasından çok kod seçimi yaparken geçerli olmasına dikkat etmeniz daha önemlidir. Bu geçerli olacak indirim sağlayan alışverişi yapma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ürün için geçerli olacak indirimi kazanmayı da tercih edebilirsiniz. Bunun içinde kodları inceleyerek hangi Boyner ürünleri için geçerli olduğunu öğrenebilir ve yapacağınız alışverişe uygun olan kodu seçebilirsiniz.

Boyner İndirim Kodunu Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Boyner indirim kodu doğru kullanılması durumunda avantaj sağlar. Bu nedenle kod kullanılırken dikkat edilmesi gerekir. İlk olarak sitemizden aldığınız indirim kodunun zaman aşımına uğramamış olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede geçerli indirim kodunu elinizde bulundurabilirsiniz. İndirim kodunu kullanmadan önce alışveriş şartının ne olduğunu öğrenin. Kodların bir kısmı alışveriş tutarına ulaşılmasıyla aktif edilir. Bu nedenle indirim kazanmanız için ne kadar alışveriş yapmanız gerektiğini öğrenerek kuponu alın. Bu sayede sorun yaşamazsınız. Son olarak da alacağınız indirim kodunun hangi ürünü kapsadığını öğrenin. Bazı indirim kodlarımızı sadece belirli ürün için hazırlanmıştır. Bu sebeple başka ürünleri almanız durumunda indirim alamazsınız.

Boyner İndirim Kodlarını Hangi Ürünlerde Kullanabilirim?

Boyner alışverişlerinin indirimli olarak yapılabilmesi adına paylaştığımız Boyner indirim kodları mağazanın her ürününde kullanılabilecek kodlardır. Paylaştığımız indirim kodunda belirli bir ürün için geçerli olduğu belirtilmemişse kod her ürün geçerlidir ve sepete yansıtılır. Bu sayede genel tutardan indirim kazanılmış olur. İndirim kodlarından yararlanılarak Boyner’den alınabilecek ürünlerden bazıları ise şöyledir; giyim, aksesuar, ayakkabı, kozmetik, spor giyim, çanta, mutfak ürünleri, ev aletleri, gurme ürünler, takviye edici gıdalar ve spor ürünleridir. Paylaşımını yaptığımız kodlara bağlı olarak bu ürünler için %5, %10 veya daha üzeri indirim sağlanabilir. İndirimlerimizden daha önce yararlanmadıysanız sitemize gelerek sağladığımız indirimleri görebilir ve avantajlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Boyner İndirim Kuponu Ne Kadar İndirim Sağlar?

 Boyner mağazalarının saymakla bitmez indirim fırsatları sürekli değişmektedir. Yapacağınız alışverişlerde %20 indirimden %60 indirime kadar pek çok indirim kuponu fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca 1 ürün alana ikincisi bedava yada ikincisi %50 indirimli gibi indirimler de mevcut. Bazen de sepette %5, %10, %15, %20 gibi ek kampanyalar tanımlanabiliyor. Boyner’de kategorisel olarak indirimler de mevcut. Örneğin, kozmetik ürünlerinde %25 indirim, tüm aksesuarlarda geçerli %30 indirim yada herhangi bir markaya özel tanımlanmış indirim kupon kodu gibi. Bu indirimlerin tamamında indirim kuponunu kullanmak için mağaza sizden belirli bir alt limitte alışveriş yapma şartı isteyebilir. Bu detay unutulmamalıdır.

İndirim Kodunun Çalışmaması Durumunda Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Web sitemizden alarak kullanmak istediğiniz Boyner indirim kodu belirtilen kriterlere uygun kullanılması durumunda geçerlidir. Bir indirim kodunun çalışmasının birden fazla nedeni vardır. Bu nedenler ilki kullanım süresi biten kodun kullanılmasıdır. Paylaştığımız kodların yanında bitiş tarihi bilgisi bulunur. Bu bilgi sayesinde indirim kodunu kullanabileceğiniz son tarihi öğrenebilirsiniz.

 Öte yandan, sistemsel sorunlar her zaman karşılaşılabilecek bir durumdur. Bazen de indirim kodunun geçerlilik süresi bitmiş ama sistemde güncellenmemiş olabilir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçerek kısa sürede çözüm sağlayabilirsiniz.

 

Boyner’de Kargoya Ücret Ödememek Mümkün Mü?

İnternetten alışverişin tercih edilen adresi olan Boyner ile kargoya ücret ödemeden alışveriş yapmanız mümkündür. Bunun için alışveriş tutarının 500 TL ve üzerinde olması gerekir. Bu tutara ulaştığınızda kargo ücreti ödemeden ürününüzü teslim alabilirsiniz. Ayrıca Boyner tarafından ücretsiz kargo imkanı sunan ürünlerden alarak da kargo ödemesi yapmamanız mümkündür.

Boyner Yeni Kampanyalarını Öğrenmek Mümkün Mü?

Boyner yeni kampanyalarını öğrenmek mümkündür. Bunun için Boyner web sitesi takip edilebilir. Ayrıca indirim kodu paylaştığımız sitemizde kampanya bilgisi de paylaştığımız için sayfamız takip edilebilir. Bunun dışında facebook  gibi sosyal medya platformlarından da İndirim Kupon Kod sitemizi takip ederek yapılan kampanyalardan zamanında haberdar olunabilir. Böylelikle belirli günler için geçerli olan indirimleri erkenden öğrenerek alışveriş gerçekleştirilebilir. Sizde Boyner kampanyalarını yayınlandığı anda öğrenmek ve indirimli alışveriş yapmak için sayfalarımızı beğenebilir veya takip edebilirsiniz.

Boyner Ürünlerinin İadesi Yapılabilir Mi?

Boyner ürünlerinin iadesi edilmesinin imkanı vardır. Ürünler herhangi bir sebepte iade edilmek isteniyorsa 30 günlük süreyi geçmemesi gerekir. Bu süre içerisinde iade edilmeyen ürün olarak belirlenen ürünler dışındaki tüm ürünler zarar görmemiş ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir. İadesi mümkün olmayan ürünler arasında gıda ürünleri, bakım ürünleri, kişiye özel ürünler, elektronik ürünler, iç çamaşırı, küpe, mayo ve altın gibi ürünler vardır. Boyner ayrıca müşterileri için kolay iade imkanı sunmaktadır. Bu imkandan yararlanmak için siparişlerim bölümünden ürün için iade talebi oluşturulur. Talep oluşturulduktan sonra ürünlerin 7 gün içinde kargoya verilir. Ayrıca Boyner mağazalarına gidilerek değişim yapılması da mümkündür.

 Boyner İlk Alışveriş İndirim Kuponu Nedir?

 Boyner, müşterilerinin ilk yapacağı alışverişe özel bir indirim kodu oluşturur. Oldukça avantajlı olan bu kupon tek seferlik uygulanma özelliğine sahiptir.

 

 Boyner Üyelik Avantajları Nelerdir?

 Boyner, elite üyeliğinizi yaptığınızda mağaza müşterilerine özel tüm kampanyalardan yararlanma fırsatı yakalarsınız. Hatta yaptığınız alışverişlere bağlı olarak, online yada fiili mağazayı kullanma aktifliğinize göre size özel fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

 Boyner Hediye Kartı Kampanyası

 

Boyner hediye kartı , boyner gift kart adıyla da bilinir. Bu kartı belirlediğiniz limiti ile satın alabilir. Sevdiklerinize alışveriş yapması için hediye edebilirsiniz. Hem online hem de fiili mağazalarda geçerlidir.

 

 Boyner Banka Kartlarına Özel İndirim Kampanyası

 Boyner kampanya ve boyner indirim ürünleri boyner taksit seçenekleri ile daha çok avantaj sağlayabilir. Ayrıca boyner mağazaları , boyner hopi kampanyası ve hopi indirim kodu ile hopi kullanıcılarına özel pek çok farklı ayrıcalık sağlar.

 

 Boyner İndirim Kampanyaları

 Bazı kredi kartlarına 6 bazılarına 3 taksit imkanı tanıyan mağaza, alışveriş sonrasında hopililere özel paracık kazandırır.

 

Boyner İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Sıkça Sorulanlar

   "