Carter's İndirim Kuponları

6 adet Carter's kupon kodu ve kampanya listeleniyor:

Carter's logo
Süper Fırsat

% 15 Carter’s İndirim Kodu

İndirim Kodunu Aç
Carter’s indirim kodu ile her alışverişiniz sizlere harika avantajlar kazandıracak.

Carter’s online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 1500 ₺ ve üzeri tutarda alışverişe ek olarak sepette %15 indirim sizleri bekliyor.

Carter's logo
Süper Fırsat!

Sepette % 5 Carter’s İndirim Kuponu

Carter’s indirim kodu kaçırılmayacak fırsatlar sağlıyor!

Carter’s online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette % 5 oranında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Carter's logo
Süper Kampanya!

Outlette % 10 Carter’s İndirim Kampanyası

Carter’s indirim kampanyası alışveriş yaptıkça kazandırmaya devam ediyor.

Carter’s online alışveriş mağazasında outlet kategorisinden gerçekleştireceğiniz 750 ₺ ve üzeri tutarda alışverişe ek olarak sepette %10 indirim sizleri bekliyor.

Carter's logo
Hot Offer

Outlette 500₺’ye % 10 Carter’s İndirim Fırsatı Kaçmaz!

Carter’s indirim kampanyası ile her alışverişinizde süper indirim kazanabilirsiniz.

Outlet ürünlerinde geçerli ürün alışverişlerinde 500₺ ve üzeri harcamalarda sepette %10 Carter’s indirim kampanyası verilmiştir.

Carter's logo
Hot Offer

% 50 Carter’s İndirim Kampanyası

Bebek ürünlerinde de en iyisi Carter’s!

Carters indirim kampanyası ile online alışveriş mağazasından satın alacağınız sezon sonu seçili tekstil ürünlerinde sepette % 50 oranında indirim sağlayan kampanya sizleri bekliyor.

Carter's logo
Value for Money

% 20 Carter’s İndirim Avantajı

Carter’s indirim kampanyası ile her markada birbirinden güzel fırsatları hemen yakalayabilirsiniz. Carter’s online alışveriş mağazasında Oshkosh ürünlerinden gerçekleştireceğiniz 1000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişe özel olarak sepette ekstra % 20 oranında indirim sağlayan avantajlar kaçmaz!

Carter’s İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Carter’s 1865 yılında kurulmuş olan ve bebek- çocuk giyim alanında hizmet veren bir firmadır. Firmanın kökeninin eskiye dayanması, tecrübe ve kalitenin üst seviyeye taşınmasını sağlamıştır.

Carter’s Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Carter’s uzun yıllardan beri hem ülkemizde hem dünyada hizmet veriyor. Verilen hizmetin kaliteli ve profesyonel olması kişileri memnun ediyor. Bunun yanında firmanın avantajlı fiyatları da müşteri memnuniyetini doğrudan etkiliyor. Carter’s firmasında geçerli olan kampanyalar şunlardır:

  • Outlet ürünlerinde 60’a varan indirim
  • Her 350 TL’lik alışverişe 50 TL indirim kampanyası
  • Hafta sonuna özel %30 indirim kampanyası
  • Büyük kış indirimi kapsamında belirli ürünlerde %50 indirim

 

Carter’s üzerinden 250 TL ve daha üzeri tutarlı sipariş oluşturan kişiler kargo ücreti ödemez. Bu sayede kişiler siparişlerinden daha memnun kalıyor. Carter’s indirim kuponu ile indirimde olan ürünler çok daha düşük fiyatlara satın alınabilir

Carter's indirim kodu ve kampanyaları
Carter's indirim kodu ve kampanyaları

Carter’s İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Carter’s kampanya aramasını yapan kişiler firmanın kampanyalarını detaylı olarak öğrenebiliyor. Kampanya detaylarına ulaşan kişiler banka kampanyaları ile ilgili de bilgi almak istiyor. Carter’s üzerinden yapılan alıverişlerde taksit seçeneği de bulunur. Bu sayede ödemeler daha rahat yapılabilir.

Carter’s indirim kodu almak isteyen bireyler sitemiz üzerinden kodlara ulaşabilir. Bu kodlar çoğu zaman geçerlidir. Geçerli olduğu için birçok kişi tarafından talep görür.

Carter’s firmasında kullanılabilecek indirim kodlarına sahip olabilmek için online alışveriş sitesini takip etmek gerekebilir.

Carter’s İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Carter’s hediye çeki ya da indirim kodu çok basit bir şekilde kullanılabiliyor. Ancak bu kodların kullanılabilmesi için online alışveriş sitesine girip sipariş oluşturmak gerekir. Oluşturulan siparişin son kısmında indirim kodu kısmına kod doğru bir şekilde yazılır. Bu aşamadan sonra uygula butonuna basmak gerekiyor.

İndirim kodu güncelse eğer, indirim anında gerçekleşiyor.