En Yeni İndirim Kuponları:

Civilim logo
Hot Deal

Civil’de Bayram’a Özel İndirim Kampanyası

Civil online internet sitesinde tüm ürünlerde sürpriz oranlarda indirim sağlayan avantajlardan sizler de yararlanmayı unutmayın!

Bitiş 14 Temmuz 2022
Civilim logo
Best Value

İlk Alışverişte % 5 Civil İndirim Kodu

İlk alışverişinizde sepetinizde %5 indirim veren Civil indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bitiş 10 Ağustos 2022
Civilim logo
Best Deal

Beeo Ürünlerinde Net % 20 Civil İndirim Fırsatı

Online alışverişlere özel Beeo markalı tüm ürünlerde sepette net %20 Civil indirim fırsatı bulunmaktadır. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Bitiş 5 Ağustos 2022
Civilim logo
Hot Offer

Seçili Dalin Ürünlerinde % 32 Civil İndirim Avantajı

Seçili Dalin ürünlerinde sepette %32 değerinde indirim sağlayan Civil indirim avantajı bulunmaktadır.

Bitiş 5 Ağustos 2022
Civilim logo
Best Value

Oyuncaklarda % 35 Civilim İndirim Fırsatı

Civilim online alışveriş mağazasında ki kırtasiye ve oyuncak kategorisinde bulunan seçili oyuncak ürünlerinde %35 oranında indirimden sizler de yararlanabilirsiniz.

Bitiş 6 Ağustos 2022

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Civilim logo
Super Offer

20₺ Civil İndirim Kodu

Site genelinde yapılan alışverişlerde sepette 20₺ Civil indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi ve Alt limit belirtilmemiştir.

Expired On 1 Temmuz 2022
Civilim logo
Best Deal

15₺ Civil İndirim Kodu

Tek seferde yapacağınız 300₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 15₺ Civil indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 4 Temmuz 2022
Civilim logo
Hot Offer

50₺ Civil İndirim Kuponu

Tek seferde yapacağınız 500₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 50₺ indirim sağlayan Civil indirim kuponu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Temmuz 2022
Civilim logo
Super Deal

25 ₺ Civil İndirim Kodu

500 ₺ ve üzeri alışverişte geçerli 25 ₺ Civil indirim kuponu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 3 Temmuz 2022
Civilim logo
Super Offer

Multimalt Ürünlerinde 6 Al 5 Öde Civil İndirim Kampanyası

Multimalt markalı bebek bakım ürünlerinde sepette 6 Al 5 Öde fırsatıyla Civil indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Expired On 4 Temmuz 2022
Civilim logo
Hot Offer

Civil Dalin Boyama Kitabı Hediye Kampanyası

Seçili Dalin alışverişlerinde Dalin Boyama Kitabı Civil alışverişlerinizde hediye! Kampanyadan faydalanmak için Dalin ürünlerine göz atınız.

Expired On 1 Temmuz 2022

Civil İndirim Kodu ve Kampanyalar Hakkında Detaylar

Civil indirim kodu, kendi içerisinde çeşitliliği olabilecek indirim kodlarının başında gelir. Bazı durumlarda civil bebek indirim kodu geçerli olurken, bazı durumlarda cicil çocuk indirim kodu, oyuncak indirim kodu gibi özel kodlar geçerli olabilir. Seçenek sayısı fazla olan kodlar, bazı durumlar yerine getirildiği zaman veya özel günler söz konusu olduğu zaman sıklıkla verilir. Örnek olarak; çocuk bayramının yaklaşmış olduğu dönemlerde, civil çocuk indirim kodu daha fazla verilir. Benzer şekilde diğer kodların da sık bir şekilde verildiği bilinmelidir. Bu durumun yanı sıra, kampanyalar sıklıkla düzenleniyor olmasına rağmen, alınan kodların kullanım zamanı mevcuttur. Belirli zaman aralıklarında geçerli olan kodlar, bir gün geçtikten sonra kullanılmak istense dahi geçerli olmayacaktır. Bu sebeple, kampanyaların takip edilmesi ve gereken şartların olması gerektiği gibi uygulanması gerekir. Civil Alışveriş Avantajları Anne ve bebek mağazalarının öncüsü sayılan Civilim mağazaları içeriğinde barındırdığı binlerce farklı marka ve ürünlerde ailelerin bebekleri için tercih ettikleri en büyük mağazalar arasında yer almaktadır.İstanbul kurulmuş olan Anne bebek ürünleri firması 0-14 yaş çocuk tekstili ürünlerini uygun fiyatları ve kaliteli malzemeleri ile siz değerli ebeveynlerin zevklerine sunmuşlardır. Türkiye genelinde 60’dan fazla mağazası ve internet siteleri bulunan Civilim mağazalarında yapacağınız her alışverişlerinizde web sitemizden ücretsiz olarak temin edeceğiniz Civil bebek indirim kodu ile istediğiniz bebek ürünlerinizi en uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.Civilim İndirim Kodu Civilim mağazalarında 700 markadan daha fazla markaya ait on binlerce farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Kalitesi ve güvenirliği ile yılın her günü indirimli ürünleri bulunan Civilim mağazaları tüm Türkiye’de online web sitesinde bebek, çocuk, anne ve hamile, araç ve gereç, oyuncak ve kırtasiye, beslenme, son olarak da banyo sağlık kategorilerinde ürünleri barındırmaktadır.  

Civil bebek indirim kampanyaları

  Civilim Anne&Bebek Ürünlerinde Büyük Kampanya Civilim mağazaları internet sitelerinde ve mağazalarında oldukça büyük indirim fırsatları sunmaktadır. Bebek ve çocuk ürünlerinde sıklıkla kampanya ve indirimler yapılan mağazalarda artık gezmeden zahmet edip yorulmadan sadece online olarak alışverişler yapabilmeniz mümkün. Civilim ürünlerini indirimli olarak web sitemizden ücretsiz aldığınız Civil Kampanya kodları ile % 50 ye varan indirimlerde satın alabileceksiniz. Yeni doğan ihtiyaç listesi veya fırsat köşesi gibi sürekli indirimlerin yanı sıra ayrıca beşik, oyuncak, park yatak gibi çeşitli ürünlerde büyük indirimlere indirim kupon kodlarımız sayesinde daha hızlıca ulaşabileceksiniz. Kampanyalı ürünler, indirimli fiyatlar gibi fırsatların yanı sıra kargo kampanyaları ile çivil kupon kodları gibi fırsatları da sizlere daha hızlı sunabilmek için daima web sitemizi güncellemekte ve civil bebek indirim kodu sizler için yayınlamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

✅Civil Yeni Üye İndirimi Nedir?

Civil yeni üye indirimi, mağazanın İnternet sitesine üye olan bireylere verilen bir indirim türüdür. Bu indirimden faydalanmak için için, ilk olarak doğru adımlar uygulanarak üye olunması gerekir.

✂️Civil İndirim Kodu ve Yeni Üye İndirimi Nasıl Alınır?

Civil yeni üye indirimini almak isteyen bireyler, üye olunması için gereken şartları yerine getirmelidir. Burada ilk olarak, kişiye ait bazı bilgiler istenir. Mağazanın lisanslı olmasına bağlı olarak, bilgilerin güvende olacağı bilinerek doldurulmalıdır.

⭐ Civil Yeni Üye İndirimi Nasıl Kullanılır?

Yeni üye indirim koduna sahip olanlar normal indirim kodu gibi yeni üye indirim kodlarını markanın sipariş sayfasında ilgili bölüme yazarak aktif edebilirler.

️ Civil Kampanya Kodu Nasıl Kullanılır?

Civil kampanya kodu Civil internet sitesinin ödeme aşamasında ilgili bölüme yazarak aktif edilir.

Civil Yeni Üye İndirimi Hakkında Detaylar Civil İndirim Kodu ve Yeni Üye İndirimi Nasıl Alınır? Bununla birlikte, Civil yeni üye indirimi almak için yapılması gerekenler şu şekilde olmalıdır:

  • Civil İnternet sayfasına giriş yapılır.
  • Sayfanın sağ üst kısmında 'üye ol veya üye giriş' seçenekleri bulunur. Bu seçenekler arasından üye olmaya yönelik olana giriş yapılır.
  • Sayfa üzerinde yer alan bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Bu bilgiler arasında; ulaşımı sağlamak amacıyla kullanılacak olan telefon numarası ve mail adresi, gönderim yapılacak olduğu zaman işlemlerin daha hızlı olmasını sağlamak amacıyla ev adresi gibi bilgiler yer alır.
  • Tüm alanlar doldurulduktan sonra, kişinin kayıtlı olması için verdiği telefon numarasına veya tercihe göre mail adresine onay kodu gönderilir. Teslim alınan onay kodu, ilgili alana yazılarak doğrulama aşaması tamamlanır.
  • Doğrulama sağlanır sağlanmaz kişi, kendisine ait olan yeni üye giriş sayfasına yönlendirilir. Bu sayfada, sol kısımda yönlendirmeler bulunur. Seçenekler arasından 'kampanyalar' seçeneği tercih edilir. Bu işlem, yeni üye olunması durumunda verilen indirimler için oldukça önemlidir.
  • Kampanyalar seçenekleri arasında, yeni üyeler için indirim kodu alanı mevcuttur. Bu alanda bulunan kod, yapılacak olan İnternet alışverişlerinin daha uygun olmasını sağlarken; bazı durumlarda mağazalarda kullanım için de geçerli olabilir.

Bu işlemler tamamlandığı zaman, yeni üyelerin sahip olduğu indirim kodundan söz etmek mümkün olacaktır. https://www.youtube.com/watch?v=lsJjlP3MFA8

 

Civil Kampanya Kodunu Nasıl Aktif Ederim? Aşağıda kırmızı ok ile işaretlenmiş kısıma sitemizden aldığınız kodu yazarak kullan butonuna tıkladığınızda toplam tutar üzerinde indirim sağlandığını göreceksiniz.

Civivl kampanya kodu nasıl kullanılır?