50 TL Defacto İndirim Kodu

Kod Belirsiz
250 Tl ve üzeri miktarlarda yapacağınız alışverişlerde 50 TL indirim kodu! Tek yapmanız gereken sepet aşamasında bu kodu kullanarak indirimi...More

250 Tl ve üzeri miktarlarda yapacağınız alışverişlerde 50 TL indirim kodu! Tek yapmanız gereken sepet aşamasında bu kodu kullanarak indirimi aktif etmek. Less

%30 DeFacto İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Kampanyayı Gör butonuna tıklayarak gideceğiniz sayfadaki ürünlerde anında sepette ek %30 indirim var. Kampanyadan yararlanabilmeniz için indirim koduna gerek yoktur.

30 TL DeFacto İndirim Kodu

Kod Belirsiz
Bu kampanya DeFacto internet sitesinde 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir indirim kodunu kopyalayarak alışverişinizi tamamladığınızda sepet aşamasında kullanarak aktif...More

Bu kampanya DeFacto internet sitesinde 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir indirim kodunu kopyalayarak alışverişinizi tamamladığınızda sepet aşamasında kullanarak aktif edebilirsiniz. Bu kampanya diğer sepet kampanyalarında geçerli değildir. Less

Sepette Net %50 İndirim DeFacto’da

indirim Belirsiz
Yeni sezon ürünleride dahil tüm ürünlerde sepette net %50 indirim. İndirime dahil olan tüm ürünleri Kampanyayı Gör butonuna tıklayarak gideceğiniz...More

Yeni sezon ürünleride dahil tüm ürünlerde sepette net %50 indirim. İndirime dahil olan tüm ürünleri Kampanyayı Gör butonuna tıklayarak gideceğiniz sayfada sizler için listeledik. Keyifli alışverişler dileriz. Less

15 TL Defacto İndirim Kodu Kampanyası

Kod Belirsiz
100 TL ve üzeri tüm Defacto alışverişleriniz için kullanabilirsiniz. 15 TL indirim sağlamaktadır....More

Defacto internet sitesine özel düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında defacto’dan ne alırsanız alın bu kupon sayesinede 15 TL daha ucuz hale gelecektir. Kuponun geçerli olması için 100 TL lik alışveriş şartını sağlamanız gerekiyor. Less

25 TL Defacto İndirim Kuponu

Kod Belirsiz
200 TL ve üzeri tüm harcamanız için geçerlidir. 25 TL indirim sağlamaktadır....More

250 TL ve üzeri Defacto sitesinden yapacağınız alışverişler için geçerli olup tüm indirimlere ek olarak tüm kategorilerde indirim kuponundan yararlanabilirsiniz. Less

50 TL Defacto İndirim Kodu

Kod Belirsiz
300 TL ve üzeri tüm alışverişler için geçerli 50 TL indirim sağlar....More

Defacto internet sitesinden yapacağınız 300 TL ve üzeri harcama için kullanabileceğiniz kod ile; mont, elbise, kaban, kazak ve pantolon gibi tüm kategorilerde geçerli indirimlere ek olarak kullanabilirsiniz. Less

Defacto Kampanyalar ve İndirimler Hakkında

Türkiyede giyim sektöründe lider konumda olan Defacto Yetişkin giyimi, Çocuk giyimi, Büyük beden giyim ve takı-aksesuar alanlarında geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir Defacto kadın pantolondan tutun kadın parfüm,  pantolon, ayakkabı gibi birçok aranılan ürünü mağazalarında bulunduruyor. Türkiye giyim sektöründe lider konumda olan marka müşterileri için birçok cazip fırsatlar sunuyor bunlardan bazıları defacto indirim kodu , defacto alt limitsiz indirim kodları, defacto mobil indirim kodları ve defacto kampanyalar gibi daha birçok fırsat. Defacto son yıllarda sektörde hızlı büyümesiyle birlikte internet üzerinden yapılan satışlarını da hızlandırmıştır bu sebeple müşterilerine kargo konusunda birçok kolaylık sunmaktadır.

defacto indirim kodu ve inddirim kuponları
defacto indirim kodu ve inddirim kuponları

Defacto, yıllardır Türkiye’de hizmet veren, orta pahalılıkta, kaliteli ürünler satan bir kıyafet mağazası. Defacto, Türkiye pazarındaki bu güçlü etkisini borçlu olduğu konulardan bir tanesi de, sattığı kıyafetlerinin genel olarak Akdeniz modasını yansıtmasına bağlayabiliriz. Akdeniz insanının alıştığı o yaz aylarına özgü genellikle üste yapışmayacak bollukta fakat abartılı bir genişliği olmayacak kıyafetlerden oluşuyor. Belki de bunun en büyük sebebi, yaz sıcağının Akdeniz’de fazlaca hissedilmesi ve insanların bol giysiler giyerek daha ferah bir etki almasıdır.

Özellikle yaz aylarında üstümüze yapışan, nispeten dar şeyler giydiğimizde bayılacak gibi oluruz. Çünkü giydiğimiz kıyafet, rüzgarın tenimize değmesine engel olur ve adeta bizi boğar. Güneşin bu vurucu etkisi karşısında Akdeniz rüzgarının ferahlatıcı etkisi kıyafet modasını da sarmış durumda. Üstelik Defacto mağazaları sadece Akdeniz modasına hakim kıyafetler satmıyor, ayrıca Akdeniz insanının sevebileceği mağazalarda satış yapıyor. Genellikle mağazaları hem çok geniş hem de hemen her yerde reyonlar ile doldurulmuş, adım atacak yer zar zor bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir çoğu mağazası.

Defacto Nasıl Bu Kadar Başarılı Oldu?

Defacto firmasının Türkiye kıyafet sektöründe çok ciddi bir yeri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki, ama bu kadar büyük bir başarıyı tüm ülkede nasıl elde etti? Aslında Türkiye sektöründe bu kadar büyük başarı elde etmesinin temellerinde az önce bahsettiğimiz o Akdeniz modası yatıyor. İnsanlar kendi zevklerinin bolca bulunduğu bu firmanın mağazalarında dolaşmaktan keyif alıyor. Çünkü başlarını çevirdikleri her yerde, beğenebilecekleri güzel ve çekici kıyafetler yer alıyor.

Defacto, aynı tasarımda tişörtleri ülkenin dört bir yanına dağıtıyor. Bu kadar aynı kıyafetin ortalıkta satışa çıkartılması kalitesiz bir algı gibi dursa da Defacto, güzel tasarımlarını ürettikten sonra, sürekli farklı tasarımlarla hem zaman hem maddi zarar etmek yerine, bu zararı, müşterilerine aynı tasarım ürünleri satarak büyük bir kar oranına dönüştürüyor.

Ülkecek aynı kıyafetleri satın almamıza rağmen, kıyafetleri daha satın alırken hissettiğimiz kalite sayesinde günlük hayatta karşımıza çıkan tüm pişti muhabbetlerine göğüs gerebiliyoruz. Çünkü Defacto mağazalarından alınan kıyafetler, henüz giyilmeden bile yumuşak ve kaliteli dokusu ile ön plana çıkıyor.

Online Kıyafet Alışverişi Yapılır Mı?

Artık hemen hemen her şeyi internet üzerinden alıyoruz. Çünkü internet üzerinden aldığımız şeyler genellikle mağazadan aldıklarımıza kıyasla çok daha ucuz ve kaliteli oluyor. Bu genellikle tekil satılan şeyler için geçerliyken, ucuzluk konusu tüm ürünlerde geçerli. Reyon kirası, dükkan kirası gibi ek giderlerin olmadığı internet ortamında, depodaki ürünler kargo vasıtasıyla direkt olarak satılıyor. Böylece hem müşteri uygun fiyatlı ürün aldığı için mutlu oluyor, hem de firma kar oranını git gide arttırıyor. İşte bu yüzden online alışveriş yapılmasında çok büyük bir engel kalmıyor.

Genellikle online kıyafet alma konusundaki en büyük soru işareti, gelecek olan kıyafetin bedeninize uygun olmayabileceği geliyor. Fakat Defactogibi firmaların kalıpları birbirine çok benzer olduğu için eğer Large giyiyorsanız, internetten Large alacağınız bir tişört size rahatlıkla olabilir. Bu durum bazı istisnai durumları beraberinde getirse de genellikle online alışverişte bedeninize uymaması gibi bir sorunla kolay kolay karşılaşmazsınız.

Neden Online Kıyafet Alışverişi Daha Mantıklı

İnsanların artık mağazalardan alışveriş yapmak yerine evden online olarak sipariş vererek alışveriş yapmasının temelinde birkaç şey yatıyor. Bunlardan bir tanesi zaman tasarrufu. Özellikle tek başınıza bir mağazaya gittiğinizde ve 2 kıyafet arasında kaldığınızda, saatler boyu düşünmenizin ardından dahi bir sonuca varamıyorsunuz. Fakat evdeyken internetten bir çok çeşide aynı anda bakarak kolay bir şekilde eleyebiliyor ve size en uygun tişörtü hızlıca seçebiliyorsunuz. Üstelik online alışverişte çok ciddi indirimler olabiliyor. Bazen mağazadaki fiyatın yarısı kadar fiyat ödeyerek kıyafeti online siteden alabilirsiniz.

Hem daha uygun fiyatlı ürünler alabilmek hem de tek tek üstünüzde denemenize gerek kalmadan tüm kıyafetleri, sizin göz önünüze sermesiyle birlikte istediğiniz kıyafeti seçip kargo ile evinize kadar getirtmeleri mümkün. Böylece sen yerinden kalkmadan kıyafetleri seçmiş ve giymeye hazır olursun.

Defacto Kampanyaları

Defacto, Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan kıyafet mağazalarından biri olmakla kalmıyor aynı zamanda en çok kampanya yapan alışveriş dükkanlarından biri olmayı başarıyor. Böylece müşteriler bir kıyafete yarı fiyatına sahip olabiliyor, firma ise ufak indirimler ile bir sürü müşteriyi kendine çekebiliyor. Bu tür kampanyaların temel amacı reklam olduğu için sattığı ürünlerin fiyatlarını olması gerekenden çok daha ucuza satabiliyor. Bu tür kampanyaları yakalamanız için, en kolay yol, Defactofirmasını sosyal medyadan takip etmek ve anlık olarak paylaşımları kontrol etmektir.

Defacto gibi büyük mağazalar, online alışveriş sitelerine özel ciddi indirim ve kampanyalar düzenleyebiliyor. Bu tür kampanyaların çoğunlukla sadece online mağazada olduğunu belirtmek önemlidir. Yani internet sitelerindeki ürünler için olan indirim, mağazalarına gittiğinizde orada olmayabilir. Çünkü internet sitesi üzerinden satılan ürünler çok daha uygun fiyata mal olabiliyor. Bir mağaza olmadığı için çalışan maaşı, elektrik, su, kira parası gibi paralar harcanmıyor ve ürünler uygun fiyatlı satılarak mağazanın reklamı güzel bir şekilde yapılabiliyor.

Defacto Kupon Kodları

Defactoonline alışveriş sitesinde kullanabileceğiniz bazı kampanyalar mevcut olabiliyor. Ya da Defacto, reklam için bazı siteler ile anlaşma yapabiliyor. Bu anlaşma, sitelerden bulacağınız defacto kupon kodu ile birlikte, ürünleri %30-40 indirimli alabiliyorsunuz. Defacto Online alışverişin olumlu yanlarından birisi de budur. Çeşitli kupon kodları deneyerek, zaten ucuz olan bir kıyafeti daha da ucuzlatabiliyor ve yok pahasına satın alabiliyorsunuz.

Defacto gibi firmaların dağıttığı kupon kodlarını kullanmak size her zaman için çok büyük indirimler sağlayabilir. Hatta internetten alacağınız ürünleri Google üzerinden aratarak eğer varsa uygun kupon kodlarını bulabilir ve ödeme esnasında online alışveriş sepetinizde yapacağı indirim ile birlikte çok uygun fiyatlara mal edilebilmektedir.

Defacto Kargo

Defactoonline mağazasının en etkileyici özelliklerinden bir tanesi de kargo ağıdır. Uzman çalışanlar tarafından sağlanan koordinasyon sayesinde, robotlar, insanların yapmasından 10 kat daha hızlı ve doğru işlemler yapabiliyor. Böylece internet üzerinden seçtiğiniz ürün, aynı gün kargoya verilebiliyor ve şehrinize bağlı olarak ürünün gelme hızı değişkenlik gösterebilmektedir. Bu yüzden kargo konusunda, her zaman olduğu gibi biraz daha temkinli yaklaşmak oldukça akılcı olacaktır. Kargoların bu kadar geç gelmesinin sebepleri genelde kargo firmasıyla ilgili olabiliyor. Çünkü Defacto gibi mağazalar, ürünleri satın aldığınız aynı gün kargoya vermeyi alışkanlık haline getirmiş, hatta bir misyon haline getirmiştir.

Türkiye’nin en kaliteli kıyafetlerini üreten mağazalarından bir tanesi olan Defacto’nun internet sitesinden online alışveriş yaparak böylece güzel bir deneyim yaşamış olacaksınız. Muhtemelen online olarak kıyafet almak sizde bir alışkanlık yapacak ve bundan sonraki kıyafet alışverişlerinizi de online olarak yapmaya karar vereceksiniz. Çünkü online alışverişin sana verdiği rahatlığı, konforu, bir mağazaya fiziki olarak gidip tek tek kıyafet denemek, sana uygun kıyafetleri ararken saatlerini harcamak, sonra da o koca koca poşetleri eve kadar götürme derdi var. Online alışveriş sayesinde bu dert de ortadan kalkıyor, siparişinizi verip arkanıza yaslanıyorsunuz. Çok kısa bir süreç sonra ise kargonuz ayağınıza kadar geliyor.