DHgate İndirim Kuponları

DHgate logo
Süper Fırsat!

Yeni Kullanıcılara 15 $ Dhgate İndirim Kodu

Dhgate indirim kodu ile kazandıran fırsatlardan yararlanın! Dhgate online alışveriş mağazasına üye olup gerçekleştireceğiniz ilk 85 $ ve üzeri alışverişinizde sepette 15 $ indirim kazanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu DH15NEWJuly ‘ şeklindedir.

DHgate logo
Süper Fırsat!

Yeni Kullanıcılara % 80 Dhgate İndirim Kodu

Dhgate indirim kodu ile ilk alışverişinizde indirim kazanamaya başlayın! Dhgate online alışveriş sitesine yeni üye olan kullanıcıların gerçekleştireceği ilk alışverişte sepette % 80 oranında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ DH4NEWApr ‘ şeklindedir.

DHgate logo
Hot Offer

Cep Telefonlarında % 40 Dhgate İndirim Kampanyası

Dhgate indirim kampanyası ile keyifli alışverişlerin keyfini çıkartın! Dhgate online alışveriş sitesinde cep telefonu kategorisinde bulunan seçili ürünlerde % 40 oranında indirimi kaçırmayın!

DHgate logo
Best Deal

Bebek Ürünlerinde % 20 DHgate İndirim Fırsatı

DHgate indirim fırsatlarından sizler de yararlanabilirsiniz.  DHgate online alışveriş mağazasında Bebek ve çocuk ürünleri kategorisinde bulunan seçili ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette % 20 oranında indirim fırsatından sizler de yararlanabilirsiniz.

DHgate logo
Value for Money

Ayakkabılarda % 40 DHgate İndirim Kampanyası

DHgate indirim kampanyası ile hesaplı alışveriş yapma zamanı. DHgate online alışveriş mağazasında Ayakkabılar kategorisinde bulunan seçili ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette ekstra % 40 oranında indirim avantajını kaçırmayın!

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


DHgate logo
Hot Deal

% 75 Dhgate İndirim Kuponu

Dhgate indirim kampanyası ile alışverişte indirimin keyfini çıkarmanın tam zamanı ! Dhgate online alışveriş mağazasına yeni üye olanlara özel olarak sepette ekstra % 75 oranında indirim fırsatından sizler de yararlanın!

Expired On 29 Mayıs 2023
DHgate logo
Süper Kampanya!

DHgate İndirim Kodu ile 60 $ İndirim Kaçmaz!

DHgate online mağazasından gerçekleştireceğiniz 1599 $ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepet tutarını 60 $ ucuzlatacak indirim kuponunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 29 Mayıs 2023
DHgate logo
Hot Deal

35 $ Dhgate Hediye Çeki

Expired On 29 Mayıs 2023
DHgate logo
Hot Offer

Dhgate Kampanya Kodu: 40 $ İndirim Fırsatı !

Expired On 5 Nisan 2023
DHgate logo
Süper Fırsat!

Yeni Üyelere % 75 Dhgate İndirim Kuponu

Expired On 5 Nisan 2023
DHgate logo
Best Deal

% 80 Dhgate İndirim Kuponu

Expired On 3 Nisan 2023
DHgate logo
Value for Money

3 $ DHgate Hediye Çeki

DHgate indirim kuponu ile tüm ihtiyaçlarınızı oldukça uyguna almanızı sağlayacak fırsatları kaçırmayın! Dhgate  online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz toplamda 4 $ ve üzeri alışverişinizde 3 $  indirim kazandıran kampanyayı kaçırmayın ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ DHSep3NEW ‘ şeklindedir.

Expired On 6 Nisan 2023
DHgate logo
Süper Fırsat!

4 $ Dhgate İndirim Kodu

DHgate indirim kodu ile her istediğiniz ürüne uyguna alma fırsatını kaçırmayın ! Dhgate  online alışveriş mağazasında deri ceket ürünlerinden gerçekleştireceğiniz 5 $ ve üzeri alışverişinizde sepette 4 $  indirim sağlayan fırsatlar sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ DHSep4NEW ‘ şeklindedir.

Expired On 6 Nisan 2023
DHgate logo
Süper Fırsat

% 50 DHgate İndirim Kuponu

DHgate indirim kuponu ile daha hesaplı alışverişler sizleri bekliyor. DHgate online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette % 50 oranında indirim sağlayan kuponu kaçırmayın! Kupon alt limiti ve geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon ‘DHJUNE1NEW’ şeklindedir.

Expired On 6 Nisan 2023
DHgate logo
Süper Kampanya!

DHgate İndirim Kuponu ile 20 $ Tasarruf Edin !

DHgate oline alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepet tutarını ucuzlatacak kampanya ! 200 $ ve üzeri LightInTheBox alışverişlerinizde 20 $ indirimi kaçırmayın!

Expired On 4 Nisan 2023
DHgate logo
Hot Deal

DHgate Kupon Kodu ile 5 $ İndirim !

DHgate online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde 5 $ indirim kazanabilirsiniz. Kupon kodu site geneline geçerlidir ve 50 $ üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Expired On 5 Nisan 2023
DHgate logo
Süper Fırsat!

1 $ DHgate İndirim Kodu

DHgate indirim kodu 10 $ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişlerde 1 $ daha ucuza satın alabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 6 Nisan 2023
DHgate logo
Best Deal

8 $ DHgate İndirim Kuponu

DHgate kupon kodu ile 80 $ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişinizde sepette 8 $ indirim kazanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 8 Ağustos 2022
DHgate logo
Süper Fırsat

10 $ DHgate Kupon Kodu

DHgate indirim kuponu ile 100 $ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişinizde sepette 10 $ indirim kazanma şansını yakalayın. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 8 Ağustos 2022
DHgate logo
Süper Fırsat!

20 $ DHgate Hediye Çeki

İndirim Kodunu Aç

DHgate online mağazasından yapacağınız 200 $ ve üzeri alışverişlerinizde sepete tutarını 20 $ ucuzlatacak hediye çeki sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 8 Ağustos 2022

Dhgate İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Teknoloji günden güne gelişiyor. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak insanların alışveriş anlayışı değişti. İnsanlar, internet üzerinden alışveriş yaparak istediği ürünü almaya çalışıyor. Dhgate, sergilediği milyonlarca ürünle, müşterilerine ulaştırmaya çalışır.

Dhgate Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Dhgate, Çin merkezli bir alışveriş sitesidir. Alışveriş sitesi üzerinden oto aksesuar, ayakkabı, oyuncak, bilgisayar gibi ürünlere ulaşılabilir. İstenilen ürünler, güvenli ödeme yöntemiyle satın alınabilir. Güvenli ödeme seçeneği sayesinde müşteriler hak mahrumiyeti yaşamaz. Sitede farklı kredi kartları ile alışveriş yapılabilir. İstenilen ürün 6 aya varan taksitle satın alınabilir. Bunun yanında sipariş verilen ürünler çok kısa süre içerisinde müşterilere ulaşıyor.

Site üzerinde yılın her dönemi kampanya vardır. Güncel kampanyalardan bazıları:

  • %60’a varan indirim
  • Yeni müşterilere özel indirim kuponu
  • Elektronikte geçerli %50 indirim

Dhgate üzerinde kolay iade seçeneği de bulunur. Bu sayede müşteriler beğenmediği, iade etmek istediği ürünleri gönül rahatlığı ile yolluyor.

Dhgate indirim kodu ve kampanyaları
Dhgate indirim kodu ve kampanyaları

Dhgate İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Dhgate üzerinde geçerli olan indirim kuponları kazanılabilir. Dhgate indirim kuponu ile avantajlı alışverişlere sahip olunabilir. Sitemiz üzerinden Dhgate’de geçerli olan güncel indirim kodlarına ulaşılabilir. Promosyon, hediye çeki ya da özel avantajları öğrenmek isteyen kişiler gönül rahatlığıyla sitemizdeki bağlantıları kullanabilir.

Dhgate indirim kodu kazanmak isteyenlerin hem işletmenin resmi internet sitesini hem de bu siteyi incelemesi gerekir. Çünkü günün herhangi bir saatinde, hiç beklenmedik bir anda ücretsiz indirim kodu paylaşılabilir.

Sonbahar-kış sezonunun sona ermesiyle birlikte yazlık alışverişine başlamak isteyen kişiler, indirim kodu kazanmaya çalışır. Kazanılan indirim kodu sayesinde sepette ek indirim görülebilir.

Dhgate İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Dhgate hediye çeki ya da indirim kodu ile karşılaşmak isteyen kişilerin siteye abone olması gerekir. Siteye abone olan kişilere kampanyalar ve indirim kuponlarının detaylarını içeren mail gönderilebilir. Gelen mailler pek çok avantajı barındırabiliyor.

İndirim kodu ya da hediye çekini kullanabilmek için site üzerinden alışveriş yapılmalıdır. Sepet oluşturulduktan sonra ödeme aşamasına geçilir. Ödeme aşamasında ‘’kodu giriniz’’ yazan yere kodun yazılması gerekir. Kod yazıldıktan sonra kullan butonuna tıklanarak işleme son verilir. Eğer kodun süresi geçmemişse indirim otomatik olarak tutara yansıyacaktır.

İndirim kodu yazılıp ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kredi kartı sisteme kaydedilebilir. Bu sayede bir sonraki alışverişte zaman kaybı yaşanmaz.

Dhgate İndirim Kodunu Kimler Kazanabilir?

Dhgate, tüm dünyadaki insanlara hitap eder. Hitap ettiği kesim 1 yaşından 80 yaşına kadar çıkıyor. Buna bağlı olarak dileyen herkes indirim kodunu kazanabiliyor. Ancak indirim kodunu kazanmak isteyen kişilerin internet sitemizi sıklıkla ziyaret etmesinin yanı sıra sosyal medyayı kullanması önerilir. Sosyal medya üzerinden yapılan çekilişlerle indirim kodu ya da hediye çeki kazanılabilir. Kazanılan kod ise farklı ürünlerde kullanılabilir.

İşletme, takipçilerine ve özel müşterilerine özgü indirim kodları paylaşabilir. Bu indirim kodlarını alabilmek için mağaza üzerinden daha fazla alışveriş yapılmalıdır.

Dhgate özel günlerde daha fazla kampanya yapar. Yaptığı kampanyalarda indirim kodu da dağıtabilir. Bu kampanya ve indirim kodlarını anında öğrenmek isteyen kişilerin bu sayfayı tarayıcılarına eklemesi önerilir.

Dhgate İndirim Kodunun Süresi

Dhgate'de geçerli kampanyaların günlerini öğrenmek isteyen kişiler Dhgate kampanya kelimelerini arama motoruna yazıyor. Müşteriler bu günleri önceden öğrendiği için kendilerine en uygun planı yapıyor. Kişiler banka kartlarını ayarlıyor, ihtiyacı olduğu ürünü doğru bir şekilde bulmaya çalışıyor. Ancak bunu yaparken indirim kodunun süresine bakmak gerekir.

İndirim kodlarının süresi değişkendir. Bazı kodlar kısa süre geçerliyken bazı kodlar uzun süreler boyunca kullanılabilir.

⭐Dhgate indirim kodu nasıl alınır?

Web sitemizi ziyaret ederek size en uygun Dhgate indirim kodunu kullanabilirsiniz.

✂️Dhgate indirim kodu nasıl kullanılır?

Siparişi tamamla aşamasında karşınıza çıkan ilgili kutucuğa Dhgate indirim kodunu girebilirsiniz.