En Yeni İndirim Kuponları:

DHgate logo
Best Value

Bebek Ürünlerinde % 20 DHgate İndirim Fırsatı

DHgate indirim fırsatlarından sizler de yararlanabilirsiniz.  DHgate online alışveriş mağazasında Bebek ve çocuk ürünleri kategorisinde bulunan seçili ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette % 20 oranında indirim fırsatından sizler de yararlanabilirsiniz.

DHgate logo
Hot Offer

Ayakkabılarda % 40 DHgate İndirim Kampanyası

DHgate indirim kampanyası ile hesaplı alışveriş yapma zamanı. DHgate online alışveriş mağazasında Ayakkabılar kategorisinde bulunan seçili ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette ekstra % 40 oranında indirim avantajını kaçırmayın!

DHgate logo
Hot Offer

% 50 DHgate İndirim Kuponu

DHgate indirim kuponu ile daha hesaplı alışverişler sizleri bekliyor. DHgate online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette % 50 oranında indirim sağlayan kuponu kaçırmayın! Kupon alt limiti ve geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon ‘DHJUNE1NEW’ şeklindedir.

DHgate logo
Hot Deal

DHgate İndirim Kuponu ile 20 $ Tasarruf Edin !

DHgate oline alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepet tutarını ucuzlatacak kampanya ! 200 $ ve üzeri LightInTheBox alışverişlerinizde 20 $ indirimi kaçırmayın!

DHgate logo
Value for Money

DHgate Kupon Kodu ile 5 $ İndirim !

DHgate online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde 5 $ indirim kazanabilirsiniz. Kupon kodu site geneline geçerlidir ve 50 $ üzeri alışverişlerde geçerlidir.

DHgate logo
Hot Offer

1 $ DHgate İndirim Kodu

DHgate indirim kodu 10 $ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişlerde 1 $ daha ucuza satın alabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

DHgate logo
Best Deal

24 $ DHgate Kampanya Kodu

DHgate online mağazasından gerçekleştireceğiniz 300 $ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepet tutarını 24 $ ucuzlatacak indirim kuponunu kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

DHgate logo
Super Deal

DHgate İndirim Kodu ile 30 $ İndirim Kaçmaz!

DHgate online mağazasından gerçekleştireceğiniz 500 $ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepet tutarını 30 $ ucuzlatacak indirim kuponunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

DHgate logo
Hot Offer

40 $ DHgate İndirim Kuponu

DHgate indirim kodu ile online mağazadan gerçekleştireceğiniz 1000 $ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepet tutarını 40 $ ucuzlatacak kampanyadan sizler de yararlanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

DHgate logo
Best Offer

Site Genelinde % 60 Dhgate İndirim Fırsatı

Site genelindeki seçili ürünlerde geçerli olan Dhgate indirim kampanyası ile sepet tutarınızı %60 oranında ucuzlatabilirsiniz.

Bitiş 8 Eylül 2022

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


DHgate logo
Value for Money

8 $ DHgate İndirim Kuponu

DHgate kupon kodu ile 80 $ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişinizde sepette 8 $ indirim kazanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 8 Ağustos 2022
DHgate logo
Super Deal

10 $ DHgate Kupon Kodu

DHgate indirim kuponu ile 100 $ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişinizde sepette 10 $ indirim kazanma şansını yakalayın. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 8 Ağustos 2022
DHgate logo
Best Deal

20 $ DHgate Hediye Çeki

DHgate online mağazasından yapacağınız 200 $ ve üzeri alışverişlerinizde sepete tutarını 20 $ ucuzlatacak hediye çeki sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 8 Ağustos 2022
DHgate logo
Hot Deal

DHgate Hediye Çeki ile 5 $ İndirim !

DHgate kupon kodu ile internet sitesinden yapacağınız 50 $ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepet tutarını 5 $ ucuzlatan fırsat sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 7 Temmuz 2022
DHgate logo
Super Offer

Saatlerde % 50 DHgate İndirim Kampanyası

DHgate online mağazasında saat kategorisinde bulunan seçili ürünlerde sepet tutarını %50 ucuzlatan indirim kampanyasından sizler de yararlanabilirsiniz.

Expired On 8 Ağustos 2022

Dhgate İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Teknoloji günden güne gelişiyor. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak insanların alışveriş anlayışı değişti. İnsanlar, internet üzerinden alışveriş yaparak istediği ürünü almaya çalışıyor. Dhgate, sergilediği milyonlarca ürünle, müşterilerine ulaştırmaya çalışır.

Dhgate Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Dhgate, Çin merkezli bir alışveriş sitesidir. Alışveriş sitesi üzerinden oto aksesuar, ayakkabı, oyuncak, bilgisayar gibi ürünlere ulaşılabilir. İstenilen ürünler, güvenli ödeme yöntemiyle satın alınabilir. Güvenli ödeme seçeneği sayesinde müşteriler hak mahrumiyeti yaşamaz. Sitede farklı kredi kartları ile alışveriş yapılabilir. İstenilen ürün 6 aya varan taksitle satın alınabilir. Bunun yanında sipariş verilen ürünler çok kısa süre içerisinde müşterilere ulaşıyor.

Site üzerinde yılın her dönemi kampanya vardır. Güncel kampanyalardan bazıları:

  • %60’a varan indirim
  • Yeni müşterilere özel indirim kuponu
  • Elektronikte geçerli %50 indirim

Dhgate üzerinde kolay iade seçeneği de bulunur. Bu sayede müşteriler beğenmediği, iade etmek istediği ürünleri gönül rahatlığı ile yolluyor.

Dhgate İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Dhgate üzerinde geçerli olan indirim kuponları kazanılabilir. Dhgate indirim kuponu ile avantajlı alışverişlere sahip olunabilir. Sitemiz üzerinden Dhgate’de geçerli olan güncel indirim kodlarına ulaşılabilir. Promosyon, hediye çeki ya da özel avantajları öğrenmek isteyen kişiler gönül rahatlığıyla sitemizdeki bağlantıları kullanabilir.

Dhgate indirim kodu kazanmak isteyenlerin hem işletmenin resmi internet sitesini hem de bu siteyi incelemesi gerekir. Çünkü günün herhangi bir saatinde, hiç beklenmedik bir anda ücretsiz indirim kodu paylaşılabilir.

Sonbahar-kış sezonunun sona ermesiyle birlikte yazlık alışverişine başlamak isteyen kişiler, indirim kodu kazanmaya çalışır. Kazanılan indirim kodu sayesinde sepette ek indirim görülebilir.

Dhgate İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Dhgate hediye çeki ya da indirim kodu ile karşılaşmak isteyen kişilerin siteye abone olması gerekir. Siteye abone olan kişilere kampanyalar ve indirim kuponlarının detaylarını içeren mail gönderilebilir. Gelen mailler pek çok avantajı barındırabiliyor.

İndirim kodu ya da hediye çekini kullanabilmek için site üzerinden alışveriş yapılmalıdır. Sepet oluşturulduktan sonra ödeme aşamasına geçilir. Ödeme aşamasında ‘’kodu giriniz’’ yazan yere kodun yazılması gerekir. Kod yazıldıktan sonra kullan butonuna tıklanarak işleme son verilir. Eğer kodun süresi geçmemişse indirim otomatik olarak tutara yansıyacaktır.

İndirim kodu yazılıp ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kredi kartı sisteme kaydedilebilir. Bu sayede bir sonraki alışverişte zaman kaybı yaşanmaz.

Dhgate İndirim Kodunu Kimler Kazanabilir?

Dhgate, tüm dünyadaki insanlara hitap eder. Hitap ettiği kesim 1 yaşından 80 yaşına kadar çıkıyor. Buna bağlı olarak dileyen herkes indirim kodunu kazanabiliyor. Ancak indirim kodunu kazanmak isteyen kişilerin internet sitemizi sıklıkla ziyaret etmesinin yanı sıra sosyal medyayı kullanması önerilir. Sosyal medya üzerinden yapılan çekilişlerle indirim kodu ya da hediye çeki kazanılabilir. Kazanılan kod ise farklı ürünlerde kullanılabilir.

İşletme, takipçilerine ve özel müşterilerine özgü indirim kodları paylaşabilir. Bu indirim kodlarını alabilmek için mağaza üzerinden daha fazla alışveriş yapılmalıdır.

Dhgate özel günlerde daha fazla kampanya yapar. Yaptığı kampanyalarda indirim kodu da dağıtabilir. Bu kampanya ve indirim kodlarını anında öğrenmek isteyen kişilerin bu sayfayı tarayıcılarına eklemesi önerilir.

Dhgate İndirim Kodunun Süresi

Dhgate'de geçerli kampanyaların günlerini öğrenmek isteyen kişiler Dhgate kampanya kelimelerini arama motoruna yazıyor. Müşteriler bu günleri önceden öğrendiği için kendilerine en uygun planı yapıyor. Kişiler banka kartlarını ayarlıyor, ihtiyacı olduğu ürünü doğru bir şekilde bulmaya çalışıyor. Ancak bunu yaparken indirim kodunun süresine bakmak gerekir.

İndirim kodlarının süresi değişkendir. Bazı kodlar kısa süre geçerliyken bazı kodlar uzun süreler boyunca kullanılabilir.