%70 Lescon İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Lescon spor giyimde %70'e varan indirimler sizi bekliyor. Bu kampanya ilgili mağazanın son vereceği tarihe kadar geçerlidir. Kampanya dahilinde ürünleri...More

Lescon spor giyimde %70’e varan indirimler sizi bekliyor. Bu kampanya ilgili mağazanın son vereceği tarihe kadar geçerlidir. Kampanya dahilinde ürünleri görmek için ‘kampanyayı gör’ butonuna tıklayınız. Less

%30 Lescon Outlet İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
%30 Lescon outlet indirimlerini hemen şimdi keşfet!...More

Lesconda sepete ekleyeceğin 2. üründe %30 indirim var. Tıkla ve kampanyayı gör. Less

%50 Lescon Efsane İndirim Fırsatları

indirim Belirsiz
Lescon sezon ürünlerinde geçerli %50 indirimi şimdi keşfet!...More

Sezon ürünlerinde %50’ye varan indirimleri hemen gör! Less

%30 Lescon İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Montlarda va Botlarda %30 a varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

%30 Lescon İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
2. üründe net %30 indirim kampanyası Lescon'da!

%50 Lescon Sezon İndirimleri

indirim Belirsiz
Lescon online mağazasında %50'ye varan sezon indirimlerini şimdi keşfet!

%70 Lescon İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Kadın T-sihirtlerde %70 indirimi kaçırma!

%40’a Varan Lescon Futbol Ayakkabısı İndirimi

indirim Belirsiz
Lescon futbol ayakkabılarında %40'a varan indirimler seni bekliyor.

%70 Lescon İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Lesconda kadın t-shirtlerde %70 indirim!!

lescon indirim fırsatları

Lescon

Lescon, genel merkezi İstanbul’da bulunan Aydın Erbay tarafından 1980 senesinde Gaziantep’te kurulan bir spor giyim firması olarak karşımıza çıkıyor. Firma her ne kadar 1980 yılında kurulsa da Lescon ismini 1992 senesinde aldı. Lescon tam bundan 1 sene sonra da Türkiye’de bir ilk gerçekleştirdi ve Türkiye’deki ilk halı saha ayakkabısını üretti. Köklü bir tarihe sahip olan ilklerin markasının ürünlerine daha uygun fırsatlarla sahip olmak Lescon indirim kodu sayesinde mümkün. Lescon indirim dendiğinde aklınıza gelebilecek bir site olarak hizmet veriyoruz ve lescon kampanyalar zincirinin en önemli halkalarından birini oluşturuyoruz. Temel amacımız lescon indirim kodu vasıtasıyla daha uygun fiyatlarla Lescon ürünleriyle sizleri buluşturmak.

Lescon ve Ürünleri

Lescon, erkek olsun kadın olsun çocuk olsun her kesme hitap eden bir marka profilinde hizmet veriyor. Direkt olarak futbol ile öne çıksa da Lescon yüzücü bone & gözlük, dambıl ya da bere, atkı ürünlerinde de üretim yapıyor. Futbol ile ilgilenenler için de alternatifi olan bir görüntü çizen Lescon halı saha ayakkabısından krampona, eşofmandan şorta koşudan antrenman ayakkabısına kadar birçok seçenek ile müşterisine hizmet veriyor fakat her ne kadar durum böyle olsa da her şeyin bir karşılığı var ve bu karşılık bazı müşterilere göre aşırılık gösterebilir. Tam da bu noktada işte biz varız ki sürdürülen lescon kampanyalar bütünlüğünde indirim fırsatlarıyla buradayız.

Lescon İndirimlerinden Neden Faydalanmalıyım?

İndirim zaman zaman olan bir fiyatlandırma olarak ifade edilebilir ve bu fiyatlandırma normal satış fiyatının altındaki bir fiyat olarak ortaya çıkıyor. Bir mağazadan olsun ya da internet üzerinden olsun bir ürün için her zaman mağazanız size indirim fırsatları sunmayabilir. İndirimlerden faydalanmak için sezon sonlarını ya da mağazanın belirlediği özel günleri beklemek bir çare olsa da artık bunun için yapmanız gerekenlerden biri de lescon indirim kodu vasıtasıyla müşterilerine uygun fırsatlar sunan sitemizi ziyaret etmek. Bu sayede bütçenizi en iyi şekilde kullanarak daha uygun fiyatlara Lescon ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Fırsatlardan Nasıl Faydalanabilirim?

İndirimlerden faydalanmak her kullanıcı için son derece basit. Bunun için yapmanız gereken siteye girdikten sonra anlık fırsatlardan yararlanmak için sıcak fırsatlara tıklamanız ve buradan bir ürün seçimi yaparak orada bulunan koda tıklayıp o kodu kopyalamak. Kopyalanan bu kodu alışveriş bittiğinde ödeme kısmında yer alan özel indirim yazan yerde bulunan kod bölümüne yapıştırmak indirimden faydalanmak için yeterli oluyor. Bu anlık fırsatlar dışında indirim kodları bölmesinde yer alan kodlar da aynı şekilde kopyalanıp ödeme kısmında yapıştırılarak indirimler aktif hale getirilebilir. İndirimlerden faydalanmak bu kadar basitken neden lescon indirim kodu fırsatlarından yararlanmıyorsunuz? Lescon indirim olanaklarıyla da bir Lescon marka ürüne sahip olmak hiç de zor değil.

Lescon Varsa Hayat Var

Lescon varsa hayat var bir reklam sloganı olsa hiç de yanlış bir slogan olmaz. Birçok spor kulübünün ürünlerini üretip onlara sponsor olan Lescon, ilk olarak 2005 senesinde Alman ekiplerinden Eintracht Frankurt ile sponsorluk anlaşması yaparken bu anlaşmadan 1 sene sonra FIFA onaylı ilk Lescon topu üretti. 2007 senesinde de Süper Lig bünyesinde yer alan birçok kulübe sponsor olan Lescon bu kulüplerinin spor malzemelerini üreterek spor dünyasına verdiği desteği sürdürdü. Günümüzde de hala birçok profesyonel kulübün sponsoru olan ve ürünlerini üreten Lescon Türk spor dünyasına verdiği katkıyla öne çıkan bir Türk firması konumunu koruyarak varlığını uzun yıllar devam ettirecek gibi duruyor.