En Yeni İndirim Kuponları:

Levidor logo
Value for Money

Çanta ve Cüzdanlarda % 10 Levidor İndirim Kampanyası

Çanta ve cüzdan modellerinde sepette %10 Levidor indirim kampanyası müşterilerini beklemektedir.

Levidor logo
Hot Offer

Outlette Saf İpek Eşarplarda % 31 Levidor İndirim Kampanyası

Outlet ürünlerinde Saf ipek Eşarp modellerinde sepette %31 Levidor indirim kampanyası mevcuttur.

Levidor logo
Super Deal

Giyimde Sepete Özel Levidor İndirim Fırsatları

Giyim Kategorisinde onlarca çeşitte sepete özel levidor indirim fırsatları sizleri bekliyor. Fırsatlardan faydalanmak ve indirim oranlarını görmek için siteye gidiniz.

Levidor logo
Value for Money

Şallarda % 50 Levidor İndirim Kampanyası

Seçili Şal modellerinde geçerli sepette %50 Levidor indirim kampanyası müşterilerini beklemektedir.

Levidor logo
Super Deal

Levidor Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Levidor online alışverişlerde 200₺ ve üzeri harcamalarınızda Levidor müşterileri için ücretsiz kargo hizmeti vermektedir.

Levidor logo
Super Offer

Üyelikte İlk Alışverişe 25₺ Levidor Hediye Kampanyası

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ilk alışverişinize özel sepette 25₺ Levidor hediye kampanyasından yararlanabilirsiniz.

LEVİDOR İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Levidor, tesettür giyimin en önemli markalarından biri olarak görülür. Ürünlerinin şık, kaliteli ve yeni trendlere uygun olması kadınların Levidor’u tercih etmesini sağlıyor.

Levidor Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Levidor üzerinden çanta, eşarp, şal ve outlet ürünleri kolay bir şekilde alınabilir. Alınacak ürünlerin avantajlı fiyatlarda olması, müşterileri daha çok memnun ediyor. Levidor indirim kuponu sayesinde alınacak ürünler avantajlı fiyatlara kavuşabilir. Bundan dolayı indirim kuponu kazanmak isteyenlerin sayısı artıyor. İşte bazı Levidor kampanyaları:

  • Yeni üyeliklere özel 25 ₺ indirim kampanyası
  • Outlet indirim kampanyası
  • Çantalarda sepette ekstra %10 indirim kampanyası

 

Ayrıca, anlaşmalı bankaların kredi kartlarında vade farksız 4 taksit imkanı sunmaktadır. Levidor, 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti talep etmez. Bu da birçok kişiyi memnun ediyor.

Levidor İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Levidor kampanya yapmayı seven bir işletme olduğu için yılın bazı dönemlerinde takipçilerine indirim kodu yolluyor. Levidor indirim kodunu alabilmek için sitede yer alan bağlantılar kullanılabilir. Böylece indirim kodu ve kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Levidor indirim kodunun içeriği değişiklik gösterebilir. Bazı indirim kodları %50’ye varan indirimlerin görülmesini sağlayabiliyor.

Levidor İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Levidor indirim kodu ya da hediye çeki kullanma işlemleri oldukça kolaydır. Yapılacak siparişin ardından indirim kodu kullanılır. Levidor indirim kodunu kullanmak için Levidor alışveriş sitesine girmek ve alışveriş sepetini doldurmak gerekir. Alışveriş sepetinin doldurulmasıyla indirim kodu kullanılabiliyor.

Levidor hediye çeki süresine dikkat etmek gerekir. Süresi geçen indirim kodları ya da hediye çekleri, alışveriş tutarını etkilemez.

Levidor indirim kodunun kullanılması için ödeme kısmında yer alan indirim kodu alanını aramak gerekir. Bu alan bulunduktan sonra kod doğru bir şekilde yazılmalıdır. Kodun doğru bir şekilde yazılmasıyla alışveriş tutarında indirim görülür.