Seçili Ürünlerde 9,95 TL Tek Fiyat + Bedava Kargo Kampanyası!

Migros seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerde ne alırsanız alın fiyatı sadece 9,95 TL. Üstelik bu ürünlerden yapacağınız alışverişlerde de kargo ücreti...Devamı

Migros seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerde ne alırsanız alın fiyatı sadece 9,95 TL. Üstelik bu ürünlerden yapacağınız alışverişlerde de kargo ücreti alınmamaktadır. Kısalt

Aktif Et
Süresi Doldu

Seçili Ürünlerde %50’ye Varan Migros İndirim Fırsatı

Gıda reyonunda geçerli kampanyaya katılarak yapacağınız alışverişlerde %50'ye varan indirimler kazanabilirsiniz. Kampanyalı ürünlere ulaşmak için tıklayın.
Aktif Et
Süresi Doldu

35 TL Migros Sanal Market Hediye Çeki Fırsatı!

Migros Sanal Market alışverişlerinizde geçerli kampanya kapsamında 350 TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizi GarantiPay ile ödeyerek 35 TL bonus kazanabilirsiniz....Devamı

Migros Sanal Market alışverişlerinizde geçerli kampanya kapsamında 350 TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizi GarantiPay ile ödeyerek 35 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için BonusFlaş uygulamasından “”Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekmetedir. Kısalt

Aktif Et
Süresi Doldu

30 ₺ Migros Sanal Market İndirim Kuponu Fırsatı

16 Mart - 16 Nisan 2021 tarihleri arasında Masterpass ve Akbank ile yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinize özel 30...Devamı

16 Mart – 16 Nisan 2021 tarihleri arasında Masterpass ve Akbank ile yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinize özel 30 TL indirim kazanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için tıklayın. Kısalt

Aktif Et
Süresi Doldu

Migros İndirim Kodu Bulmanın Püf Noktası

Migros Sanal Market indirim kodu arıyorsanız bu bilgiler tam da sizin için hazırlandı. Eğer Migros için geçerli bir kupon kodu...Devamı

Migros Sanal Market indirim kodu arıyorsanız bu bilgiler tam da sizin için hazırlandı. Eğer Migros için geçerli bir kupon kodu varsa “Migros Kampanyalar” sayfasında bulabilirsiniz. Üstelik bu sayfada sadece indirim kuponu değil hediye çeki ve diğer tüm kampanyalara yer verilmektedir. Kısalt

Aktif Et
No Expires

%50 Migros İndirim Kampanyası Başladı!

Kampanya Migros Sanal Market online alışveriş sitesinde çeşitli kategorilerde geçerlidir. İndirimim geçerli olduğu kategoriler aşağıda listelenmiştir. Elektrikli küçük ev aletleri...Devamı

Kampanya Migros Sanal Market online alışveriş sitesinde çeşitli kategorilerde geçerlidir. İndirimim geçerli olduğu kategoriler aşağıda listelenmiştir.

  1. Elektrikli küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri.
  2. Yüz, vücut, losyon ve el bakım kremi ürünleri.
  3. Makyaj aksesuarlarında.
  4. Parfüm deodorant ve saç bakım ürünlerinde. (%40)

Kısalt

Aktif Et
Süresi Doldu

%25 Migros İndirim Fırsatı

Migros Sanal markette sevimli dostlarımızın tüm ihtiyaçları %25 indirimli! Kampanyadan yararlanmak için bir indirim kodu yada hediye çekine ihtiyacınız yoktur.
Aktif Et
No Expires

50₺ Migros İndirim Kampanyası

GarantiPay ile Migros Sanal Marketten tek seferde ilk 350₺ ve üzeri alışverişinize 20₺ ikinci tek seferde 350₺ ve üzeri alışverişinize...Devamı

GarantiPay ile Migros Sanal Marketten tek seferde ilk 350₺ ve üzeri alışverişinize 20₺ ikinci tek seferde 350₺ ve üzeri alışverişinize 30₺ toplamda 50₺ bonus hediye! Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Sepette Net 25 TL Migros Sanal Market İndirim Kampanyası

Migros kampanyası boyunca ödemenizi MoneyPay üzerinden yaparak 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanya 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçeli olmaktadır.
Aktif Et
No Expires

Migros %50 İndirim+ 3 Al 1 Öde Kampanyası!

Migros Sanal Market'ten alacağınız duş jellerinde %50'ye ek olarak 3 al 1 öde kampanyası bulunmamaktadır. Alışverişe başlamak için tıklayın.
Aktif Et
No Expires

Migros İndirim Kuponu Alışverişlerini Net 20 TL Ucuzlatıyor!

Migros Sanal Maket indirim kuponu ile online mağazadan yapacağınız 180 TL ve üzeri alışverişlerinizi sepette 20 TL ucuzlatabilirsiniz.
Kodu Aç
No Expires

Migros İndirimli Alışveriş Fırsatları

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’nin önde gelen büyük süpermarket zincirlerinden biridir. Migros ucuzluğun kralı olarak biliniyor. Fahrettin Kerim Gökay tarafından açılmıştır. Fahrettin Kerim Gökay, İstanbullulara tanzim satışı yapan ve dönemin İstanbul valisi ve belediye başkanıdır. Daha sonra Vehbi Koç tarafından satın alınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 2005 yılında Tansaş’ı alarak kendini daha da büyüttü ve zaman içerisinde hızla bir yol kat ederek ismini duyurdu.

Migros Sanal Market

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan Migros sanal market, 1997’den beri müşterilerinin istediği ürünleri kapısına kadar götürüp teslim ediyor. Diğer marketlere öncü olan, en büyük ve ticaret pazarını geliştiren e-ticaret sitesidir. Migros sanal markette, Migros mağazalarında satılan tüm ürünlere ulaşılabilir, sipariş verilebilir.

Market Alışverişi Migros Sanal Market Online Özelliği İle Artık Çok Kolay

E-ticaret alışverişlerinde kişiler oturdukları yerden efor harcamadan stressiz, kolay ve rahat alışverişin keyfini çıkarırlar. Zengin ürün içeriği olan Migros sanal market, kapıda ödeme, kredi kartıyla ödeme gibi seçenekleri dolayısıyla güvenilirlik ve doğruluk sağlıyor.

Alışveriş yapabilmek için önce Migros sanal markete girmek daha sonra üye olmak gerekiyor. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifre yazılarak sanal markete girilir. Üyelik Bilgilerim kısmından istenilen bilgiler değiştirilebilir. Migros sanal markete üye olunduğu zaman Money kart veya moneybonus MIN numarasıyla, Migroslarda ve sanal marketlerdeki tüm kampanya ve indirimlerden yararlanılabilir. Migros toptan kart kampanyaları ile yine pek çok avantaj sağlanabilir.

Migros Money Pro

Genellikle firmalar tarafından kullanılan, firma çalışanlarına ve müşterilere verilen kartların başında Migros moneypro gelir. Avantajlarından birisi erzak kolisi taşıma ve depolama gibi maliyetler olmaz. Çalışanların bu süreçte yapacağı harcamalar tek bir liste şeklinde kontrol edilebilir ve bu kanal kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar. Aynı zamanda bir alışveriş kartı olduğu için çalışanlara özgürlük tanınmış olunur.

Migros Sanal Market İndirim Kodu Bana Nasıl Avantajlar Sağlar?

Migros indirim kodu ve market indirim kuponu genelde Migrosun kendi sanal alışveriş sitesinden de takip edilebileceği gibi, dağıtılan broşürlerden veya televizyondaki, başka sosyal medyalardaki reklamlardan da market kuponları elde edilebilir.

Kısaca para tasarrufu etmeyi sağlar. Bu moneyler biriktirilip belirli bir money karşılığına denk gelen ürün ekstra bir para ödemeden satın alınabilir. Migros market indirimlerini kaçırmak istemeyen kişiler, e-posta veya mesaj ile Migros sanal marketin duyurusuna kayıt yaptırırlar. Böylece herhangi bir indirim, kupon, fırsat sunulduğu zaman kişi değerlendirip katılım sağlayabilir.

Migros Sanal Market İndirimleri İle Satın Alabileceğiniz Ürünler Nelerdir?

Migros indirimli ürünleri genellikle Money verir. Migros sanal market ile aklınıza ne gelirse satın alabilirsiniz. Yemeklik bütün ürünler, evcil hayvan bakımı için gerekli olan her şey, mutfak eşyaları, teknolojik aletler, bebek eşyaları, temizlik bakım ürünleri, oyunlar, oyuncaklar, küçük ev eşyaları gibi ihtiyaç duyulan pek çok şey, adrese teslim edilebiliyor.

Money Bonus Kart Nedir?

Hem bonus hem de money’in buluştuğu ortak karta deniyor. Alışveriş yaparken bonus kazanılırken bir yandan da money birikir. Bonuslara ek olarak, gıda alışverişi yaparken deekstramoney kart olma özelliğine sahip bu kart pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Migros market indirimleri ürünler üzerinde sürekli değişiklik gösterir.

Migros Sanal Market’te Ücretsiz Kargo Avantajı

Migros sanal markette siparişler sepete eklendikten sonra, Migros Sanal market ekibi tarafından hazırlanır ve herhangi bir kargo firması kuryesine değil, Migros sanal market içerisinde özel soğutucular bulunan araçlar ile seçilen adrese götürülmektedir. Hizmet verilen il, ilçe, tam adres ayrıntısı, teslim edilmesi istenen gün ve saat seçilir. 149.99 TL siparişler ve altı siparişler için kargo ücreti sadece 5.90 TL’dir. 150-249.99 TL arası siparişlerde ise kargo ücreti 3.90 TL’dir. 250 TL üzerinde ise ücretsiz bir şekilde kargo hizmetinden yararlanılabilir. Market kuponları ile alışveriş yapıldığında da kargolarda ki bu ücretlendirme aynı şekilde olacaktır.

Migros sanal market kampanyaları

Ürünlerle İlgili Örnekler

Örneğin bir haftada daha beyaz dişler için reklamı yapılan Colgate diş macunu ürünü, 24,95 TL gözükürken, money kart ile birlikte 19,95 TL’ye düşüyor. İndirimlerin yanı sıra bazen kişi kendi kampanyasını oluşturabiliyor. Genelde aynı üründen ikinci sefer alındığında %50 gibi indirimler düzenlenirken, birde sayı olarak fazla alındığında 3.sü bedava şeklinde fırsatlar karşımıza çıkabiliyor. Aynı zamanda bazı ürünlerde yukarıda da bahsedildiği gibi indirim yapılmış olsa da, 1 money puan, 2 money puan birikebiliyor.

Bu birikilen ürünlere karşılık örneğin 30 money puana bir bal kavanoz alınabiliyor. Böylece maddi olarak alışverişler daha olanaklı hale gelirken aynı zamanda eğlenceli bir durum olabiliyor.Migros’un eğlenceli dünyası, sanal marketin dizayn, tasarım, yönetim ve işleyişiyle sıkılmadan alışveriş yapabilmeyi sağlıyor. Çünkü bilgisayar üzerinden yapılan işlemlerde, ekranda kasvetli görüntülerin olması kişinin isteğini azaltabilir veya vazgeçmesini sağlayabilir. Bu sebeple sosyal medya uzmanlığı da gerektiren işlerde başarılı kişilerin olması gerekir.

Online alışverişler günümüzde tüm insanların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla artmış ürün çeşitliliği ve sunmuş olduğu kampanyaları sayesinde insanların alım gücünü kolaylaştırmışlardır. Eski dönemlerde market alışverişleri insanları çok fazla yorar ve çok az ürüne çok fazla maliyet çıkarırlardı. Fakat günümüzde artan sanal marketler sayesinde insanlar yorulmadan istedikleri ürünleri sadece internet aracılığı ile satın alabiliyor ve kapıda ödeme yapabiliyorlar.

Teknolojinin sunmuş olduğu bu güzel imkanlar dahilinde alışverişler son derece kolaylaştı ve insanların alım güçleri daha fazla arttı. Sanal marketlerin kampanyaları ve Migros indirim kodu sayesinde hiçbir poşet ve market arabasına ihtiyaç duyulmadan alışverişler tamamlandı.

Günümüzde bir öncü haline gelen sanal mağazaları kişilerin hayatlarına kolaylıklar sağlamakta ve alışverişlerini yorulmadan sadece evde listeye ve kampanyaya bakarak satın alabileceği yenilikler getirmiştir. Migros sanal mağazalarında kampanyalar ve indirim kodları da alışverişlere büyük olanaklar sağlamaktadır. Migros indirim kuponu okutularak alışveriş sepetinden bütçe düşmekte ve yapılan alışverişin miktarı azaltılmaktadır.

İndirim kodları sayesinde mağazalara kadar yorulmadan tek tıklama ile mağazadan daha uygun fiyata ürünler alabilmek artık çok kolay. Hem de sadece web sitemizden ücretsiz olarak edindiğiniz kuponlar kullanarak sizler de Migros alışverişlerinizde ek indirimler sağlayacak ve kaliteyi zahmetsizce en uygun fiyata satın alma fırsatlarını yakalayacaksınız.

Türkiye’de süper market denince ilk akıllara gelen kuşkusuz Migros’tur. Bol çeşitli ürün yelpazesi ile her kesimin ihtiyaçlarına cevap verebilen bir konumdadır. Ülkemizde bütün büyük markalarında yaptığı gibi Migros Sanal Market’te müşterilerine alışverişlerinde bol avantajlar sunan indirimler veriyor.

Aynı kategoride ürünlerde indirimler bulunan Carrefour indirim sayfasına gitmek için tıklayınız: https://indirimkuponkod.com/store/carrefoursa-indirim-kupon-kodu/

Migros İndirimleri Hakkında Sıkça Sorulanlar:

✅ Migros İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

Migros indirim kodlarına sitemiz üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Kodu aç butonuna tıklayarak kodu görüntüleyebilir ve kopyala butonuna tıklayarak kodu hafızaya alabilirsiniz.

⭐ Migros İndirim Kuponu Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

Sitemizde yer alan Migros kupon kodu ile Migros online alışverişleriniz için 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

✅ Migros İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yer alan Migros kuponlarını ücretsiz alarak satın almaya karar verdiğiniz ürünleri sepete attıktan sonra ilgili kısma kodu ekleyip indirim kazanabilirsiniz.

⭐ Migros İndirim Kodlarının Geçerlilik Koşulları Nelerdir?

Her bir indirim kodunun geçerli olduğu kategori ve diğer şartlar farklı olabilmektedir. Kampanya detaylarına indirim kodunun yer aldığı kısımdan erişebilirsiniz.