Modaraks Plaj Giyime Özel 20 ₺ İndirim Kodu

Modaraks indirim kuponu ile plaj giyim alışverişlerinizde geçerli sepette net 20 TL indirim kazanabilirsiniz.
Kodu Aç
Süresi Doldu

Modaraks Fırsat Ürünlerini Kaçırmayın

Modarak.com'dan yapacağınız alışverişleri "fırsat ürünleri" sayfasını takip ederek daha uygun hale getirebilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

Modaraks Sepette %7 İndirim Fırsatını Kaçırmayın

Modaraks online alışveriş sitesinde "Kampanyaya Git" butonuna tıklayarak gideceğiniz sayfadaki tüm ürünlerde %7 indirim!
Aktif Et
No Expires

Modaraks Fantazi Kostümlerde %50 İndirim Fırsatı!!

Modaraks'tan yapacağınız fantezi kostüm kategorisinde %50'ye varan indirimler sizi bekliyor! Ürünleri incelemek için tıklayın.
Aktif Et
No Expires

Modaraks, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, önceden gelen sektör bilgisi dahilinde, ağırlıklı olarak fantazi giyim ve iç giyim üzerine kurulmuş bir şirkettir. Tekstil konusundaki tecrübesini, bilgi birikimini, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir. Bu husus doğrultusunda onlarca markayı milyonlarca müşteriyle buluşturan e-ticaret alışverişinin yeni gözdesi haline gelmiştir.

Modaraks kampanyalar ve indirim kodları

Modaraks, fantazi giyim ve iç giyimde, farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden onlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Modaraks, müşteriler tarafında güven, kolaylık ve gizlilik sağlarken, mağazalar tarafında işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Vizyon olarak Türkiye’de ve bölgede fantazi giyim ve iç giyimin lideri olmayı, misyon olarak ise müşterilere yenilikçi hizmetler sunarak, sektörün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmeyi benimsemiştir. Güçlü ilişkilere dayanan eko-sistemde, müşterilere güven, kolaylık ve gizlilik sağlamaktadır.

Siz de Modaraks müşteri ailesine katılabilir, binlerce ürün ve onlarca markanın olduğu Modaraks’ta, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.