Pomidik İndirim Kuponları Mayıs 2023

Pomidik logo
Süper Fırsat

Pomidik Kampanyası ile Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Pomidik online mağazasından yapacağınız 100₺ ve üzeri alışverişler için Pomidik müşterilerine ücretsiz kargo hizmeti vermektedir. Fırsatlardan yararlanmak için siteye gidiniz.

Pomidik logo
Hot Deal

Tüm Ürünlerde Net % 50 Pomidik İndirim Fırsatı!

Pomidik online alışverişlerde tüm ürünlerde net sepette %50 Pomidik indirim fırsatı kaçmaz!

Pomidik logo
Best Value

Panduflarda % 50 Pomidik İndirim Kampanyası

Pomidik indirim kampanyası ile her mevsimde ayağınıza uygun terlikleri daha uyguna satın alma fırsatı sizlerle! Pomidik online alışveriş mağazasında panduf kategorisinde bulunan seçili ürünlerde sepette ekstra % 50 oranında indirimden sizler de yararlanabilirsiniz.

Pomidik logo
Süper Fırsat

Çocuk Ürünlerinde % 50 Pomidik İndirimi

Pomidik indirim kampanyası sayesinde alışverişlerinizde sepette indirim kazandıran fırsatları kaçırmayın ! Pomidik online alışveriş mağazasında çocuk kategorisinde bulunan seçili ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette indirimi kaçırmayın !

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Bu kampanyaların süresi dolmuş ancak halen çalışıyor olabilir.

Pomidik logo
Hot Offer

15₺ Pomidik İndirim Kodu!

50₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 15₺ indirim sağlayan Pomidik indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Mart 2023

Pomidik İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Dışarıda olduğu kadar evde de insanlar ayaklarının her açıdan rahatlığını oldukça önemserler. Güzel tasarım bazı ürünler ev ortamlarında da insanlara tam istedikleri gibi bir konforu harika şekilde temin edebilirler.

Evde gezerken de ayakların sıcak ve rahat kalmasını isteyenlere özel şekilde bizler güzel hizmetler sunuyoruz. Geniş ürün seçenekleriyle Pomidik ailesi olarak sizleri her zaman bir araya getiriyoruz.

Pomidik Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Erkekler, kadınlar ve çocuklara özel şekilde birbirinden güzel ev terliği, panduf ürünlerine bünyesinde yer veren Pomidik markası, çeşitli indirim fırsatlarıyla onları oldukça memnun ediyor.

Pomidik kampanya ve indirimleri sayesinde birçok ürün %50 yarı yarıya fiyatıyla satın alınabiliyor. 9 taksite kadar birçok banka kartıyla taksitler yapılabiliyor.

Pomidik İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Pomidik indirim kodu kuponlarını diğer birçok kişi gibi sizler de en basit şekilde alabilirsiniz. Bunun için sitemizde öncelikle Pomidik markasının bulunduğu kategoriye girmelisiniz.

Ardından Pomidik indirim kuponu seçeneklerinin karşınıza çıktığını fark edersiniz. Bu noktada ilgili kuponların sadece üzerine tıklamanız yeterli olur. Bu şekilde kod anında ekrana gelir. Tek yapmanız gereken artık onu aktive etmenizdir.

Pomidik İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Pomidik hediye çeki indirim kodlarını aktive etmek için, Pomidik online alışveriş sayfası ödeme kısmındaki kodu ekle alanın gelmelisiniz. Sonrasında sitemizden aldığınız kodu aynen oraya yazmalısınız. Ürün toplamından indirim gerçekleştiğini gözlemledikten sonra alışverişinizi bu şekilde sorunsuz tamamlayabilirsiniz.