Prontotour İndirimli Balkan Turları

indirim Belirsiz
Balkan turlarında inanılma indirimler!

Prontotour Erken Rezervasyon Kampanyası 2019

indirim Expires 31 Aralık 2019
365 gün erken rezervasyona özel indirimler Prontotour'dan ! %50'lere varan indirimlerle.

%45’e Varan Prontotour İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Kıbrıs otellerinde %45'e varan indirimler gideceğiniz sayfada sizleri bekliyor.

%50 Prontotour İndirim Kampanyası

indirim Bitmiş
Prontotour'dan yapacağınız tur alışverişlerinde 2. tur %50 indirimle!

prontotour indirim kodu

Prontotour Hakkında Detaylar

A sınıfı seyahat acentesi vasfıyla hizmet vermeye devam eden Prontotour 1993 senesinde kuruldu. 87’yi geçecek sayışa birçok ülkeye tur ve tatil düzenleyen yıl içerisinde hemen hemen 100 bin kişinin yurtdışı seyahat imkanlarından faydalanmasını sağlayan Prontotour, yurtdışı turlarda Türkiye’nin yurtdışı turlardaki lideri pozisyonunda yer alıyor. Merkez olarak İstanbul merkezli olan firma ofisi İstanbul’da bulunan şirket, 35 acentesye İzmir’de yer alan şubesi ve Türkiye’de bulunan hemen hemen 1.120 yerel satış yeriyle, 300’den fazla personeliyle turizm alanında çalışmalarını sürdürüyor. Prontotour outgoing olmak kaydıyla biletleme, İngoing ve sunduğu birçok kurumsal seyahat hizmetleri, vize hizmetleri, münferit turlar hizmetleri, pazarlama ve içerik misafir ilişkileri ve ayrıcalıklı seyahat deneyimi olanakları ile ProntoPlus markasının da içinde bulunduğu bölümlerle çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaların arkasında yer alan güçlü Prontotour ekibi de firmanın bel kemiği konumunda yer alıyor.
Birbirinden eşsiz yurtdışı ya da yurtiçi rezervasyon avantajlarından sitemiz aracılığıyla prontotour indirim kodu olanaklarından yararlanmak son derece muhtemel bir durum. Firmanın sağlamış olduğu indirimlerden bağımsız olarak prontotour indirim kodu sitemiz tarafından sağlanan indirimlerden biri. Bu indirimler sitemiz öncülüğünde müşterilerimiz tarafından kullanılmayı bekliyor. Ayrıca yapacağınız rezervasyonları tarihe, fiyata ve o tura ait seçenekler kapsamında detaylıca inceleyebilirsiniz.

Prontotour ile Her Yeri Gezmek Çok Kolay

Günümüzde insanlar yoğun çalışma temposuyla beraber yoruluyor ve arta kalan zamanlarında ilgi duymuş olduğu ya da içinde merak barındırdığı yerlere giderek o yerler hakkında yeri bilgiler öğrenerek ufkunu açmak istiyor. Bu açıdan değerlendirildiği zaman da insanların haklılığı şüphesiz su götürmez bir gerçek. İnsanlar bu hayallerini özel arabaları ile istedikleri süre zarfında yapabilir. Otobüs olsun uçak olsun önceden yapacağı ayarlamalar ile hatta buna konaklama da dahil birçok faktör dahilinde bir tatil planı yapıyor insanlar. Tam da bu noktada Prontotour yapacağınız yurtiçi ya da yurtdışı bütün seyahatlerinizde bütünüyle sadece müşterilerinin istekleri doğrultusunda belli başlı programlar sunuyor. Bu programlar sezondan sezona farklılık gösteriyor ama çoğu zaman müşteriler için tasarruflu da oluyor. Kendinizin hem zaman hem enerji harcayarak oluşturacağı bir tatil yerine sizin yerinize aynı şeyleri düşünüp ayarlayan başka bir güç var.
Bahsedilen bu güç ulaşım şeklinizi, konaklama imkanınızı düşünerek belli başlı gezi programları oluşturuyor. Vizeli ya da vizesiz gemiyle ya da uçakla yapılabilecek bütün tatil seçenekleri Prontotour aracılığıyla sizlere sunuluyor. Siz de taleplerinizi en iyi şekilde yansıtan ve karşılayan şekilde bu programlardan birini bütçenizi de düşünerek seçiyorsunuz. Bu seçim sonucunda tatiliniz hiçbir zorluk çekmeden önünüze hazır gelerek kolaylıkla ayarlanmış oluyor. Tek yapılması gereken tatilinize gitmeden çamaşırlarınızı, kıyafetlerinizi hazırlayarak tatilin eşsiz fırsatlarına prontotour indirim ile katılmak. Prontotour bütün her şeyiyle yanınızda yer alarak sorunsuz bir gezi geçirmenizi umut ediyor.

prontotour indirim kodu
Derinlemesine Tur Avantajları

Tur avantajları sezondan sezona farklılık gösterse de her dönemde belli bir avantajı müşterilerine sunuyor. Çünkü her dönemin belli başlı başlangıç ve bitiş tarihi. İnsanlar da bu tarihler arasında iyi ya da kötü bir tatil fırsatıyla karşılaşıp genellikle yılda birkaç kez aldığı bu hizmeti en verimli biçimde almak istiyor. Prontotour indirim kodu sitemizin sunduğu ayrıcalıkla müşterilerimize birçok avantaj sağlıyor. Normal şartlarda dönemsel olarak x fiyata alabileceğiniz bir hizmeti sitemiz vasıtasıyla örneğin x-100 liraya alabilirsiniz fakat burada karıştırılmaması gereken bir durum. Bu, genelde birçok müşterinin yaptığı hata site indirimiyle firmanın sağlamış olduğu indirimi aynanda kullanmak. Bu müşteri açısında bir hayli pozitif bir ödeme tutarı sağlasa da gerçekte mümkün olmayan bir durum. Bu yüzden sitemizin indirimlerinden mi yoksa firmanın size sağladığı indirimlerden mi yararlanmak istediğinize doğru karar vermeniz gerekiyor. Bu kararı verdikten sonra gelişen süreç ise oldukça kolay. Çünkü değişen ve gelişen dünyada bilgisayarlar, akıllı cep telefonları, tabletler ve internet özellikle son on yılda iyice yayıldı. Birçok insan bu ürünlerin kurdu oldu neredeyse. Ülkemizde elektronik ticaret ne kadar yeni gelişmeye başladıysa yaygınlaşma hızını arttırdı ve birçok insan tarafından kullanılır pozisyona geldi. Bu sebepten ötürü 7’den 70’e herkesin bu prontotour indirim avantajlarından yararlanabileceğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

prontotour indirim kodu
Aktif Hale Nasıl Getirebilirim?

İlk olarak bakmak gerekirse elde edilmesi gereken prontotour indirim fırsatları için sitemizi ziyaret ediyorsunuz. Buradan anında olan indirim fırsatlarına ve indirim kodu bölümüne baktıktan sonra istediğiniz ürünlerde olan fırsatlara bakındıktan sonra kararınızı veriyorsunuz. Sonrasında prontotour indirimlerinden yararlanabilmek için sitemizde yer alan prontotour indirim kodu olarak bildiğimiz numaralı ve harfli biçimde yer alan ögeyi kopyalayarak firmanın sitesinde ödeme yapılan aşamada sol altta yer alan özel indirim kutucuna fare yardımıyla kopyalıyoruz. Bu kopyalama işleminden sonra kodun doğruluğu için siteyle bir karşılaştırma yaparak alışverişimizi tamamlıyoruz. Alışveriş tamamlandıktan sonra gönül rahatlığıyla tatil hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Rezervasyonunuzda ya da ödemenizde oluşabilecek bir aksilikte ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisi de günün bütün saatlerinde hizmete açı