Prontotour Yurt içi Kültür Turları Kampanyası

Prontotour'la yurt içi kültür turunuzu yapın 18 aya kadar ödeyin. 3 ay sonra ödemeye başlayarak 15 taksitle yapabileceğiniz bu turu...Devamı

Prontotour’la yurt içi kültür turunuzu yapın 18 aya kadar ödeyin. 3 ay sonra ödemeye başlayarak 15 taksitle yapabileceğiniz bu turu kaçırmamalısınız. Aktif Et butonuna basarak Prontotour sitesine gidip kampanyaya ulaşabilirsiniz. Kısalt

Aktif Et
No Expires

Pronto Tur 2021 Yurtdışı Turları %40 İndirimli

Yurtdışı gezileriniz için Prontour en avantajlı fiyatlarla sizlere hizmet sunuyor. 2021 seyahat harcamalarınızda geçerli %40'a varan indirimleri kaçırmayın!
Aktif Et
No Expires

Prontotour Gemi Turlarında %40 İndirim Fırsatı!

Başta İtalya, İspanya ve Balkan turları olmak üzere Dünyanın dört bir yanına düzenlenen gemi turlarına %40 indirimli fiyatlarla katılın!
Aktif Et
No Expires

Pronto Tour %7 İndirim Kodu!

Otel & tatil ve tur alışverişlerinizi Prontotour online sitesinden alın ve bir sonraki alışverişinizde kullanın. Yapacağınız her alışverişte %7 indirim...Devamı

Otel & tatil ve tur alışverişlerinizi Prontotour online sitesinden alın ve bir sonraki alışverişinizde kullanın. Yapacağınız her alışverişte %7 indirim kuponu kazanabilir ve 6 ay boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kısalt

Aktif Et
Süresi Doldu

2021 Yurtdışı Turlarında %40 Prontotour İndirim Kampanyası

Yurt dışı turlarınız şimdi çok daha uygun fiyatlarla Prontotur'da! %40'a varan erken rezervasyon indirimini kaçırmayın.
Aktif Et
No Expires

Türkiye’nin En Güzel Otelleri Prontotour’da Avantajlı Fiyatlarla!

Prontotour'dan yapacağınız yurtiçi rezervasyonlarınızda butik oteller, tatil ve villa evlerinde 9 taksit imkanı bulunuyor.
Aktif Et
No Expires

Kapadokya Turlarında Prontotour İndirim Fırsatı

Otobüs ile Kapadokya turları şimdi 328TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor.
Aktif Et
No Expires

Prontotour %25 Ödemeli Rezervasyon Fırsatı!

Seçili otellerden yapacağınız rezervasyonlar için sadece ödeyeceğiniz miktarın 4'te 1'ini ödeyerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

Ek Rezervasyonlarda %50 Prontotour İndirim Kampanyası!

Prontotour internet sitesinde; tur, otel, gemi ve villalarda ek rezervasyonunuza özel %50'ye varan indirim fırsatını kaçırmayın.
Aktif Et
Süresi Doldu

Prontotour İndirim Kuponu Sepette %50 Avantaj Veriyor!

Prontotour kampanya kodu kullanarak satın alacağınız 2. tur alışverişinize özel %50 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.
Kodu Aç
No Expires

Otel ve Villalarda sadece %25 Tutarını Ödeyerek Rezervasyon Yapın!

Prontotur otellerde ve villalarda geçerli kampanya boyunca mevcut fiyatın %25'ini peşin ödeyerek rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

Prontotour Tur ve Otel Rezervasyonlarınızı 3 Ay Vade İle Taksitli Ödeyebilirsiniz!

Prontotour internet sitesinin düzenlediği kampanyaya katılarak tur ve otel rezervasyon harcamalarınızı 3 ay vade ile 15 taksit imkanından yararlanarak yapabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

Prontotour %50 İndirim Kampanyası

Prontotour seçili yurt içi, yurtd dışı ve gemi turlarında %50'ye varan indirim fırsatları vardır.
Aktif Et
No Expires

En Popüler Prontotour İndirim ve Kampanyalar

  • Pronto Tour %7 İndirim Kodu!
  • Prontotour Gemi Turlarında %40 İndirim Fırsatı!
  • Pronto Tur 2021 Yurtdışı Turları %40 İndirimli

Prontotour İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Prontotour outgoing olmak kaydıyla biletleme, İngoing ve sunduğu birçok kurumsal seyahat hizmetleri, vize hizmetleri, münferit turlar hizmetleri, pazarlama ve içerik misafir ilişkileri ve ayrıcalıklı seyahat deneyimi olanakları ile ProntoPlus markasının da içinde bulunduğu bölümlerle çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaların arkasında yer alan güçlü Prontotour ekibi de firmanın bel kemiği konumunda yer alıyor.

Birbirinden eşsiz yurtdışı ya da yurtiçi rezervasyon avantajlarından sitemiz aracılığıyla Prontotour indirim kodu olanaklarından yararlanmak son derece muhtemel bir durum. Firmanın sağlamış olduğu indirimlerden bağımsız olarak Prontotour indirim kodu sitemiz tarafından sağlanan indirimlerden biri. Bu indirimler sitemiz öncülüğünde müşterilerimiz tarafından kullanılmayı bekliyor. Ayrıca yapacağınız rezervasyonları tarihe, fiyata ve o tura ait seçenekler kapsamında detaylıca inceleyebilirsiniz.

Prontotour indirim fırsatları.

Prontotour İndirim Fırsatları

Prontotour 27 yıldır yurt içi ve yurt dışı tur düzenleyen seyahat acentesidir. Türkiye’nin özellikle yurt dışı turları için tercih edilen seyahat acentesi olan Prontotour her yıl binlerce kişinin uçak ve gemilerle seyahat etmesine aracılık yapmaktadır. Kaliteli hizmetleri sebebiyle tercih edilen seyahat acentesi için bizler Pronto tur indirim kodu ve indirim fırsatı paylaşımları yapıyoruz. Bu sayede yapılacak seyahatlerin sizler için daha cazip olmasını sağlıyoruz.

Prontotour Seyahat İndirimleri

Türkiye’nin en önemli seyahat acentelerinden olan Prontotour aracılığıyla seyahat deneyimi yaşamak istiyorsanız seyahat indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Bu indirimler firma aracılığıyla yapacağınız yurt içi veya yurt dışı yapacağınız seyahatlerde kullanabileceğiniz indirimlerdir. Firmanın yapmış olduğu seyahat indirimlerine ek olarak kullanabileceğiniz ek indirimler arayışındaysanız sayfamıza gelebilirsiniz.

Sayfamızda seyahat indirimlerinin fiyatlarının daha da düşmesini sağlayacak indirim kodları bulunur. Bu kodlar aracılığıyla fiyat konusunda bütçenizi zorlamaktan kurtulursunuz. Seyahat indirim kodlarımızdan yararlanarak Balkanlar, Maldivler, Kapadokya, Belgrad, Gap, Küba, Phuket, Zanzibar ve Marakeş gibi rotalara indirimli olarak seyahat etme imkanı bulursunuz.

Ayrıca firmanın sezon öncesinde ya da özel günlere özel yaptığı indirim kampanyalarına dair haberleri sayfamıza abone olarak ilk siz öğrenip fırsatlar tükenmeden yararlanabilirsiniz.

Dünya Turu İndirimleri

Dünya turuna çıkmak gibi bir hayaliniz varsa sitemizde paylaştığımız Dünya Turu Pronto indirim kodlarından yararlanabilirsiniz. İndirim kodunu alarak dünya turu ödeme sayfasında bulunan kampanya kodu alanına yapıştırarak indirimli olarak dünya turu biletlerine sahip olabilirsiniz.

Firmadan dünya turu bileti satın aldığınızda ise transfer ve ulaşım dahil bilet almış olursunuz ve konaklama tercihi yapabilirsiniz. Dünya turuna dair detaylara sayfamızı inceleyerek ve sayfamız üzerinden indirim kodunu kopyalayarak Prontotour sayfasına ulaşabilirsiniz.

Gemi Turu İndirimleri

Prontotour Baltık İncileri, Karayip Adaları, Güneydoğu Asya, Akdeniz, Batı Avrupa ve Kanarya Adaları’na tur biletleri satışı yapar. Bu rotaları görmek istiyor ve bu nedenle gemi turu arayışındaysanız Prontotour’u tercih edebilirsiniz.

Gemi turuna katılmak için ödeyeceğiniz ücrette kazanç elde etmek istiyorsanız bizi tercih ederek sunduğumuz indirim kodlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede belirlediğiniz rota için ödeyeceğiniz ücretten %30, %7 veya farklı oranlarda avantaj kazanabilirsiniz.

Prontotour Kıbrıs İçin Özel İndirimler

Kıbrıs Türkiye’den fazla uzaklaşmak istemediğinizde seçebileceğiniz tatil rotalarındandır. Kıbrıs’a gitmeyi düşündüğünüzde sizlere sunduğumuz indirim kodlarını ve Prontotour indirim kampanyalarını kullanarak avantajlı seyahat imkanı bulabilirsiniz.

Kaliteli olan otellerde konaklama imkanı bulurken yapacağınız tatil sayesinde Kıbrıs’ın önemli yerlerini görme şansını da elde edebilirsiniz. Kıbrıs’a özel indirimleri sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi www.prontotour.com adresinden Kıbrıs kategorisini inceleyerek de ulaşabilirsiniz.

Prontotour Otel İndirimleri

Planladığınız seyahat için konaklama ihtiyacınızı belirlemek son derece önemlidir. Otel arayışındaysanız sizlere sunduğumuz Prontotour otel indirimlerini inceleyebilirsiniz. Bu indirimler sizlerin konaklama ihtiyacınız için ayıracağınız bütçenin daha az olmasını sağlayacak indirimlerdir.

Özellikle firmanın düzenlediği erken rezervasyon indirimlerinden erken haberdar olursanız %50’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Otel indirimlerine dair tüm detayları sayfamızda bularak zaman kaybetmeden yararlanabilirsiniz. Ayrıca indirimlere ek olarak farklı oranlara sahip Pronto tur indirim kodlarımızdan birisini seçebilirsiniz.

Prontotour Uçak+Otel İndirimleri

Prontotour aracılığıyla uçak+otel alışverişi yapmanız mümkündür. Bu alışverişte indirimlerden yararlanmak isterseniz sizler için paylaştığımız indirim fırsatlarını takip etmelisiniz. Uçak+otel indirimlerinden yararlanarak her iki hizmeti ayrı ayrı seçmeniz durumunda ödeyeceğiniz ücretten daha düşük ücret ödeyerek kazançlı olabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetten rezervasyon yaparken yararlandığınızda erken rezervasyon indirimlerini hem uçak bileti hem de oteliniz için kullanma imkanı bulabilirsiniz.

Prontotour ile Her Yeri Gezmek Çok Kolay

Günümüzde insanlar yoğun çalışma temposuyla beraber yoruluyor ve arta kalan zamanlarında ilgi duymuş olduğu ya da içinde merak barındırdığı yerlere giderek o yerler hakkında yeri bilgiler öğrenerek ufkunu açmak istiyor. Bu açıdan değerlendirildiği zaman da insanların haklılığı şüphesiz su götürmez bir gerçek. İnsanlar bu hayallerini özel arabaları ile istedikleri süre zarfında yapabilir.

Otobüs olsun uçak olsun önceden yapacağı ayarlamalar ile hatta buna konaklama da dahil birçok faktör dahilinde bir tatil planı yapıyor insanlar. Tam da bu noktada Prontotour yapacağınız yurtiçi ya da yurtdışı bütün seyahatlerinizde bütünüyle sadece müşterilerinin istekleri doğrultusunda belli başlı programlar sunuyor. Bu programlar sezondan sezona farklılık gösteriyor ama çoğu zaman müşteriler için tasarruflu da oluyor.

Kendinizin hem zaman hem enerji harcayarak oluşturacağı bir tatil yerine sizin yerinize aynı şeyleri düşünüp ayarlayan başka bir güç var. Bahsedilen bu güç ulaşım şeklinizi, konaklama imkanınızı düşünerek belli başlı gezi programları oluşturuyor. Vizeli ya da vizesiz gemiyle ya da uçakla yapılabilecek bütün tatil seçenekleri Prontotour aracılığıyla sizlere sunuluyor. Siz de taleplerinizi en iyi şekilde yansıtan ve karşılayan şekilde bu programlardan birini bütçenizi de düşünerek seçiyorsunuz.

Bu seçim sonucunda tatiliniz hiçbir zorluk çekmeden önünüze hazır gelerek kolaylıkla ayarlanmış oluyor. Tek yapılması gereken tatilinize gitmeden çamaşırlarınızı, kıyafetlerinizi hazırlayarak tatilin eşsiz fırsatlarına Prontotour indirim ile katılmak. Prontotour bütün her şeyiyle yanınızda yer alarak sorunsuz bir gezi geçirmenizi umut ediyor.

Derinlemesine Tur Avantajları

Tur avantajları sezondan sezona farklılık gösterse de her dönemde belli bir avantajı müşterilerine sunuyor. Çünkü her dönemin belli başlı başlangıç ve bitiş tarihi. İnsanlar da bu tarihler arasında iyi ya da kötü bir tatil fırsatıyla karşılaşıp genellikle yılda birkaç kez aldığı bu hizmeti en verimli biçimde almak istiyor. Prontotour indirim kodu sitemizin sunduğu ayrıcalıkla müşterilerimize birçok avantaj sağlıyor.

Normal şartlarda dönemsel olarak x fiyata alabileceğiniz bir hizmeti sitemiz vasıtasıyla örneğin x-100 liraya alabilirsiniz fakat burada karıştırılmaması gereken bir durum. Bu, genelde birçok müşterinin yaptığı hata site indirimiyle firmanın sağlamış olduğu indirimi aynanda kullanmak. Bu müşteri açısında bir hayli pozitif bir ödeme tutarı sağlasa da gerçekte mümkün olmayan bir durum. Bu yüzden sitemizin indirimlerinden mi yoksa firmanın size sağladığı indirimlerden mi yararlanmak istediğinize doğru karar vermeniz gerekiyor.

Bu kararı verdikten sonra gelişen süreç ise oldukça kolay. Çünkü değişen ve gelişen dünyada bilgisayarlar, akıllı cep telefonları, tabletler ve internet özellikle son on yılda iyice yayıldı. Birçok insan bu ürünlerin kurdu oldu neredeyse. Ülkemizde elektronik ticaret ne kadar yeni gelişmeye başladıysa yaygınlaşma hızını arttırdı ve birçok insan tarafından kullanılır pozisyona geldi. Bu sebepten ötürü 7’den 70’e herkesin bu Prontotour indirim avantajlarından yararlanabileceğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

İndirim Fırsatları Hakkında En Çok Merak Edilenler

Prontotour İndirim Kodu Nedir Ne Kadar İndirim Sağlar?

Pronto tur indirim kodu, pronto aracılığıyla yapacağınız seyahatler için firmanın talep etmiş olduğundan daha düşük ücret ödeminizi sağlayan koddur. Bu kod sayesinde yapmayı düşündüğünüz tatil sizin için daha cazip hale gelir. Sitemizde paylaştığımız indirim kodları güncel oldukları için kopyalamanız halinde geçerlilik kazanırlar. Böylece yapacağınız tatil için kodda belirttiğimiz orandan daha az harcama yapmış olursunuz.

Tatiller ve turlar için kullanılması amacıyla paylaştığımız indirim kodlarının oranları 20 tl, 75 tl, 100 tl, %7, %45, %50, %5, %25 gibi oranlar oluyor. Bu indirim oranları tur, deniz tatili, otel, gemi turu, yurt dışı, kültür turu ve Kıbrıs turları için avantaj sağlamanıza yardımcı oluyor. Ancak bu avantajları elde etmek için indirim kodunun ne amaçla kullanılabileceğinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Prontotour İndirim Fırsatları Nasıl Bulunur?
Prontotour indirim fırsatlarını web sitemizi takip ederek bulabilirsiniz. Sayfamızda yayınladığımız indirim fırsatları belirli aralıklarla güncellendiği için en yeni fırsatlardan yararlanma imkanını elde edebilirsiniz. Haberdar olduğunuz bu fırsatlar sayesinde planladığınız yurt içi ya da yurt dışı seyahatini daha erkene alarak daha az ücret ödemesi yapabilirsiniz.

Erken rezervasyon, online bilet alma, ramazan bayramı turları gibi indirimli olan tur ve rezervasyon fırsatlarını sayfamızdan bulabilirsiniz. Ayrıca sayfamıza abone olmanız halinde en güncel indirimleri e-mail hesabınıza göndermemizi sağlayabilirsiniz. Dünya turuna çıkmak istiyorsanız dünya turu pronto indirimlerinden en erken sizler haberdar olarak turlara katılma şansı bulabilirsiniz.

Prontotour İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?
İndirim kodunu kullanmak kolaydır. Eğer indirim kodunun ne amaçla kullanılacağını biliyorsanız firma web sayfasında yer alan tur, otel, Kıbrıs, uçak bileti, gemi bileti, uçak-otel gibi kategorilerden uygun olanı seçebilirsiniz.

Dünya turu Pronto farkını yaşamak istiyorsunuz diyelim bu durumda indirim kodunu dünya turu için ücret öderken kullanabilirsiniz. Böylelikle Dünya’nın pek çok yerini göreceğiniz tur için indirimli ödeme yapmış olursunuz.

Kullandığınız kod geçerliliği devam eden bir kodsa ödemenizde indirim uygulanır ve siz indirim uygulandıktan sonra kalan tutarı ödersiniz. Kodu kullanmak için kopyalayıp dünya turu ödeme bölümüne yapıştırmanız yeterlidir. Firma aracılığıyla satın alacağınız diğer hizmetler içinde ilgili kodu aynı şekilde kullanabilirsiniz.