TatildeKirala logo
Super Deal

Hopililere % 5 Tatildekirala Hediye Çeki

Tatildekirala indirim kodu ile Hopi kullanıcılarına büyük müjde! Tatildekirala online internet sitesinden Hopi kartınız ile  yapacağınız tatil harcamalarınıza özel olarak sepette ek olarak % 5 oranında  indirim kazanabilirsiniz Kampanya 31. 12. 2022 tarihine kadar geçerlidir. Kupon kodu sms ile gönderilecektir.

TatildeKirala logo
Super Offer

Vodafone Red Kulllanıcılarına % 3 Tatilde Kirala Kupon Kodu

Kampanya kapsamında Vodafone Red müşterilerine özel olarak Tatildekirala.com’dan yapacakları tüm konut ve tekne kiralamalarında %3 indirim sağlanacaktır. Üstelik vergiler dahil! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kodlar bireysel olarak Vodafone Yanımda uygulamasından alınacaktır.

TatildeKirala logo
Hot Deal

% 3 Tatilde Kirala İndirim Kodu

Tatildekirala.com internet sitesinden yapılacak tüm konut ve tekne kiralamalarında %3 indirim! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

TatildeKirala logo
Super Offer

Hopililere Özel % 5 Tatilde Kirala İndirim Kampanyası

Kampanya kapsamında hopii’lilere Tatildekirala.com’dan yapacakları tüm konut ve tekne kiralamalarında vergiler dahil %5 indirim sağlanmaktadır. Kampanya detayları için siteye gidiniz.

TatildeKirala logo
Super Offer

Transfergo’ya Özel % 5 Tatilde Kirala İndirim Kampanyası

Kampanya kapsamında transferGo’lulara Tatildekirala.com’dan yapacakları tüm konut ve tekne kiralamalarında vergiler dahil %5 indirim sağlanacaktır. Size özel indirim kodu TransferGo ile para transferi yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde mail adresinize gönderilecektir.