20 TL Trendyol İndirim Kodu

Kod Belirsiz
Trendyol online internet sitesinden Trendyol Man ve Trendyolmilla butiklerinden yapacağınız 100 TL değerindeki alışverişlerinize 20 TL hediye. KODU AÇ butonuna...More

Trendyol online internet sitesinden Trendyol Man ve Trendyolmilla butiklerinden yapacağınız 100 TL değerindeki alışverişlerinize 20 TL hediye. KODU AÇ butonuna tıklayıp İndirim Kodunu kopyalayın ve sepet aşamasında ilgili kısıma kodu girerek aktif edin. Less

20 TL Trendyol İndirim Kodu – Youtuber Özel

Kod Belirsiz
100 TL ve üzeri Trendyolmilla/Trendyol Man alışverişlerinde kullanabilirsiniz. 20 TL indirim sağlamaktadır....More

Yap Yap YouTube kanalına özel 20 TL değerinde Trendyol indirim kuponu kampanyası ile 100 TL veya üzeri Trendyol Man ve Trendyolmilla kategorisindeki alışverişleriniz için kullanabilirsiniz. Less

20 TL Trendyol İndirim Kodu – Sezon Ürünlerinde Geçerlidir 👗💍👖

Kod Belirsiz
Giyim,aksesuar ve kozmetik ürünlerinde 20 TL indirim sağlayacak Trendyol indirim kodunu indirimsiz tüm butiklerde kullanabilirsin.

Paraf Kartlılar Trendyol’dan 30 TL İndirim Kazanıyor!

indirim Belirsiz
Trendyol Paraf kart sahiplerine düzenlediği özel kampanya ile her 250 TL ve üzeri harcamalarında 30 TL net sepet indirimi kazanıyor....More

Trendyol Paraf kart sahiplerine düzenlediği özel kampanya ile her 250 TL ve üzeri harcamalarında 30 TL net sepet indirimi kazanıyor. Kampanyaya Trendyol web sitesi ve mobil uygulama üzerinden katılabilirsiniz. İndirimsiz tüm butiklerde geçerlidir.

Less

20 TL Trendyolmilla ve Trendyol Man İndirim Kodu

Kod Belirsiz
100 TL üzeri harcamanıza 20 TL indirim sağlar....More

Trendyol youtuber kodu ile TrendyolMan ve TrendyolMilla alışverişlerinizde kodu kullanarak 20 TL indirim kazanabilirsiniz. Less

Trendyol Bedava kargo Kampanyası – ING Turuncu Extra

indirim Expires 30 Nisan 2020
Trendyol ING Turuncu Extra kart ile alışveriş yapan müşterilerine tüm ürünlerde geçerli olmak üzere kargo ücretsiz. Kampanyaya katılmak için Trendyol...More

Trendyol ING Turuncu Extra kart ile alışveriş yapan müşterilerine tüm ürünlerde geçerli olmak üzere kargo ücretsiz. Kampanyaya katılmak için Trendyol kargo bedava kodu ya da herhangi bir kupona ihtiyaç yoktur. Trendyol kargo bedava olması için ING Turuncu Extra kart ile alışveriş yapmak yeterlidir. Daha detaylı bilgi almak için tıklayıp kampanya sayfasına gidebilirsiniz. Less

Trendyol Addax İndirimleri – %50 İndirim

indirim Belirsiz
Trendyol Addax indirim kodu kullanmak yerine Addax markalı ürünlerde geçerli kazak, sweatshirt, jean bluz,t-Shirt, pantolon, tayt, eşofman Altı, hırka ve...More

Trendyol Addax indirim kodu kullanmak yerine Addax markalı ürünlerde geçerli kazak, sweatshirt, jean bluz,t-Shirt, pantolon, tayt, eşofman Altı, hırka ve daha birçok üründe %50’ye varan indirimleri keşfet! Üstelik seçili tüm ürünlerde kargo bedava.

  Less

Trendyol Hakkında

2010 yılında ülkemiz de hizmet hayatına başlayan Trendyol birkaç farkı özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu firma bir piyasadaki en güvenilir bir e-ticaret sitesi olmasının yanında aynı zamanda da bağımsız tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken büyük bir alışveriş sitesidir. Firma kuruluşundan bu yana bir de rekora imza atmış durumdadır.

Site kuruluşundan yaklaşık 10 ay geçmesinin üzerinden 6 milyon üyeyi geçmiştir. Bu üye sayısının bu derece yüksek olmasının sebepleri arasında ürün çeşitliliğinin fazla olması, fiyatların her keseye uygun olması, kargo işlemlerinin nerede ise sıfır hata ile yürütülüyor olması sebeplerine dayandırılmaktadır. Şuan alışveriş siteleri arasında en popüler, en cömert site olarak çalışma hayatına halen devam etmektedir. Düzenlediği etkili kampanyalar ile kullanıcılarına indirim kodu, hediye çeki, kupon ve çeşitli indirim kampanyaları sunarak ucuza alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Günümüzde popüler olarak Trendyol indirim kampanyaları oldukça rağbet görmektedir. Her gün yenisi eklenen birçok marka ve butiğin yer aldığı Trendyol’da; Adidas, Nike, Avva, Koton, Defacto, Colin’s, Addax, Adil Işık gibi birçok trend markanın butiklerinde popüler indirim kampanyaları yer almaktadır.

Trendyol, kuruluşundan kısa bir süre sonra Avrupa devlerinden olarak kabul edilen Tiger Global, PerkinsCaufield ve Byers gibi firmalar tarafından yatırım alan firma zaten güçlü olan alt yapısını oldukça güçlendirmiştir.Sitenin başarılı olma sebeplerin altında sitenin açılmadan önce diğer alış veriş sitelerini iyi analiz ederek oradaki sıkıntıların bu sitenin yeni açıldığı sürede hal ederek başlamasıdır. Diğer sitelerin kullanıcıları arasında site kullanımının sade olmadığı, istenilen ürünlerin rahatlık ile bulunamadığı gibi şikayetleri göz önünde bulunduran site, bu sitenin oluşum aşamasında bu sorunu çözerek oldukça beğeni toplamıştır.

trendyol indirim kodu, hediye çeki ve kampanyalar
trendyol indirim kuponu ve kampanyalar hakkında bilgiler

Bu açıdan kullanıcı deneyimi bakımından tam not almış bir ara yüzü bulunmaktadır. Bu ara yüzün önemli olmasının sebebi birçok müşterinin alışveriş yapmadan önce alacağı ürün ile ilgili ne kadar alternatif var ise görmek istemeleridir. Bu sebep ile kullanıcı açısından sitenin kolay kullanılır olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra alışveriş için çok vakti bulunmayanlar için de site oldukça güzel tasarlanmıştır. Sitede aranan ürünün ucuzdan pahalıya, ya da pahalıdan ucuza şeklinde sıralanması oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Trendyol’u Diğer Online Alışveriş Sitelerinden Ayıran Özelliği Ne?

Bu sitenin diğer sitelerden ayıran özelliğini siteyi bir kez bile ziyaret eden herkes anlayabilir. Fakat biz bunları düzenli bir şekilde sıralayacak olur isek;

Site Güvenliği: Sitenin en kaliteli yanı öncelikleri, sitenin en önem verdiği husus üyelerin kaliteli bir alış veriş yapmalarıdır. Son zamanlarda haberlerde sıklık ile online alış verişte yaşanan trajik komik vakalar hepimiz görmekteyiz. Bu gibi durumlar ile karşılaşanlar veya bu gibi o durumlar ile karşılaşmak istemeyenler alış veriş sitelerinden işlem gerçekleştirilmez.

Bu gibi insanların sayısı oldukça fazladır. Bu kişilerin bu ön yargılarının kırılması Trendyol ile bir kez alış veriş yapmaları ile son bulacaktır. Bu gibi ön yargısını bu site aracılığı ile kıran binlerce kişi forum sitelerinde Trendyol firmasına teşekkür etmektedirler. Bu sitede alış veriş yapılması birçok üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması ile mümkün olmaktadır. Bunun dışında kişisel kart bilgilerinin korunması ile ilgili tüm dünya üzerinde en güvenli sistem olarak kabul edilen SSL sertifikası üzerinden işlem yapılmaktadır. Türkiye de güvenlik yöntemi olarak en çok kabul gören yeşil bar sertifikasını kullanan siteler arasında ilk pozisyondadır.

1.Ürün çeşitliliği: Firma ürün çeşitliliği bakımından en yakın rakibine oldukça büyük bir fark atmış durumdadır. Bilinen tüm kaliteli markalar bu sitede satışa sunulmaktadır. Sadece bilinen kaliteli firmalar iye çeşitlilik sınırlı değildir. Az bilinen yada yöresel olarak bilinen markalar da Trendyol da bulunan markalar arasındadır. Sitenin en farklı yanlarından birisi de tasarımcı satışları da sitede yerini almış bulunmasıdır.

 

Günlük hayatta reyonların dışında bazen farklı yerlerde beğendiğimiz bazı kıyafetler olabilmektedir. Bazen olur ki bu kıyafeti aramadığımız, sormadığımız yer kalmamaktadır. Bu durumlarda Trendyol sitesini ilk olarak ziyaret etmek gerekmektedir. Ürün çeşitliliğinin çok fazla olması ve birçok ünlü ünsüz marka ile çalışılıyor olması bu beğendiğiniz kıyafetin buradan bulunmasını kolaylaştırıyor. Sitede sadece kıyafet üzerine satış yapılmamaktadır. Site bebek ürünleri açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Ev deklarasyonu ile ilgili piyasada zor bulacağınız veya hiç bulamayacağınız ürünler bu sitede rahatlıkla bulunabilmektedir.

Kadınların belki de almaktan en fazla hoşlandıkları ürünler kozmetik ürünleridir. Bu ürünlerin kaliteli ve ucuz olmasına bayanlar fazlası ile dikkat etmektedirler. Bu açıdan değerlendirildiğinde gene site açık ara 1. Sırada bulunmaktadır. Site tüm ürünlerinde piyasanın çok altında satış yaparak bu açıdan da ilgileri üzerine çekmektedir.

3)Ürün Kalitesi: tüketicilerin son zamanlarda şikayetlerine bakacak olursak, ele geçen ürünlerin reklamı yapılan ürünlerden oldukça kalitesiz olduğu yoğun gelen şikayetler arasındadır. Bu konudaki diğer firma ve sitelerin büyük bir hata içerinde olduğunu gören site yetkilileri bu durumu ortadan kaldırmışlardır. Sitenin satışa sunmuş olduğu ürünler evimize gelene kadar birkaç yerde kalite kontrolden geçmektedirler. Bu ürünlerin site tarafından alınması ile çok ciddi bir kalite kontrol sürecine girmiş olur. Sadece bu aşamadaki kalite kontrol sitemi bulunmamaktadır.

Ürünün sipariş verilmesi ile birlikte daha önce ciddi bir kontrolden geçen ürün 2. Bir kez de burada kontrole girmektedir. Bu sayede mağazadan birebir alınan bir üründen daha kaliteli ve daha sağlam bir ürün elimize geçmiş bulunmaktadır. Bu açıdan piyasadaki şikayetlerin nerede isi hiçbiri bu site üzerinden alınan ürünlere gelmemektedir. Tüm bu kontrollerin içinde gene de gelen üründe bir sıkıntı olduğu düşünülüyor ise hiçbir ön şart ve koşul olmadan ürün ücretsiz bir şekilde geri iade edilebilmektedir. Site alınan her ürüne orijinal ürün garantisi veren Türkiye de ki ilk ve tek sitedir.

4) Site kampanyaları: Kimi zaman istediğimiz ürünün indirime girmesini beklemekteyiz. Hatta çoğu site de bu indirimleri takip etmek maksadı ile ürünler favoriler arasına alınarak ürünün fiyatının düştüğünü anlamamızı sağlamaktadır. Trendyol’da bu şekilde uzun zaman aradığımız üründen uzak kalmamıza, indirim beklememize gerek kalmamaktadır. Sürekli üyelere verilen indirim kuponları, nerede ise her gün yapılan kampanyalar ile alacağımız ürün zaten piyasanın çok altı fiyatlara denk gelmektedir.

Her site de olduğu gibi su sitede de alış veriş yapmanın püf noktaları bulunmaktadır. Bebek ürünleri, erkek kıyafetleri, bayan kıyafetleri, erkek iç çamaşırları, kadın iç çamaşırları, abiye takımlar, kozmetik ürünlere, ev dekorasyonu, plaklar, hayvan ürünleri, saat ve takılar, oyuncaklar, makyaj malzemeleri, ayakkabı çeşitleri, parfümler, çantalar, ev aletleri, nevresim takımları, kitap ve kırtasiye ürünleri ve daha sayamayacağımız birçok ürün bu sitede satışa sunulmaktadır.

Bayanların seçimde en çok zorlandıkları ürünler abiyeler. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte düğün sezonları da açılmış bulunmaktadır. Bu sezonda bayanlar abiye takım genel itibari ile tercih etmektedirler. Bu tercih bazen alım aşamasında kolay olmamaktadır. Bazen aradığımız ürünün bedenini bulamama, bazen beğendiğimiz ürünün rengini beğenmeme ve bazen de fiyatı konusunda sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bazen de alınan ürünün beğenilmiş olmasına rağmen eve gelindiğinde aynı etkiyi yaratmadığı düşünülmektedir.

Bu durumlar direk mağazadan alınması durumunda ciddi sıkıntılar oluşturmaktadır. Bayanların bu kadar zorlandığı asiye kıyafetlerin de her renk, her çeşit, her model ve uygun fiyat garantisi ile Trendyol bayanların göz bebeği olmuş durumdadır. Üstelik hiçbir gerekçe sunmaksızın ürün iadesi de yapıla bilmektedir. Üstelik site diğer siteler gibi sezonu olmayan ürünlerde değil sezonu olan ürünlerde kullanılmak üzere vermiş oldukları indirim kuponları ile gönüllere taht kurmuş vaziyettedir. Mağazalar gezmek yerine bu site aracılığı ile istenilen ürünü kapınıza karar alma şansımız her zaman bulunmaktadır.

Bilhassa abiye konusunda alım yapıldıktan sonra farklı bir ürün gören bayanlarda keşke bunu alsaydım gibi bir durum olmaktadır. Trendyol tüm seçenekleri karşılıklı olarak karşımıza çıkarmış olmasından ve değiştirilebilir olmasından dolayı bu sorun tarihe karışmış bir sorun olarak kabul edilmektedir. Bilhassa fiziki olarak alınan mağazalar da bu gibi bir seçenek olmaması oldukça büyük bir eksikliktir.

Hediye Çekleri ve Kampanyalar Düzenleyen Siteler

İnternet de alış veriş yapanlar çok iyi bilirler ki bazı durumlar da yapacağımız alış verişi oldukça aşağı çekmemiz mümkün olmaktadır. Birçok farklı site bazı alış veriş sitelerinde üyelerinin kullanması üzerine kuponlar vermektedirler. B siteler ya sitelerine olan trafiği artırmak, ya da bazı küçük çekilişler yapmak ya da tüm üyelerini memnun etmek için bu uygulamayı yapmaktadırlar. Bu sitelerin başında Trendyol sitesi gelmektedir Site birçok alış veriş sitesi ile ilgili kupon verse de bilhassa Trendyol sitesi ile ilgili nerede ise her gün Trendyol kuponlar dağıtmaktadır.

Alış veriş meraklıları buralardan alacakları kuponlar ile alacakları ürünü çok daha uygun şartlarda alma imkanı bulmaktadır. Bu site bazen sürpriz olarak kuponları sunmakta bazen ise üyelerini bu konuda haberdar ederek bu fırsatı kullanmalarını istemektedir. Bu açıdan indirim meraklıları Trendyol sitesini yakından takip etmeli indirimler kaçırmamalıdır.

Trendyol İndirim Kodu 2020

Site e indirim kodlarını bilhassa Trendyol sitesi için bulmak gayet kolaydır. Bu sitenin içerisine girerek alışveriş sitesinin ismi girilerek Trendyol kupon bulunur. Bu kodun kopyalanması ile birlikte alış veriş sitesine giriş yapılır. İstenilen ürün alındıktan sonra kod kullanımını soran bir ekran karşımıza çıkmaktadır. Bu alana siteden kopyalanan kodun yapıştırılması ile birlikte kampanya dahilinde ki indirim tarafımıza uygulanmış olmaktadır. Bu indirim uzun zaman aralıkları ile değil oldukça sık zaman aralıkları ile verilmektedir.

Trendyol indirim kodları ve kampanyalara çeşitli şekillerde ulaşılabilir. Bunlardan ilki sitenin kendisinin belli zamanlar da müşterilerine vermiş oldukları indirim kodlarıdır. Bu kodlar belli zaman aralıklarında verilmektedir. Buna örnek olarak kara Cuma, sitenin ilk yayın hayatına geçiş tarihi, üye doğum tarihi, siteye ilk üye olunan tarih gibi belli başlı zamanların da verilen kuponlardır. Bunun dışında ikinci olarak ücretsiz indirim kuponu veren sitelerin üyelerine vermiş oldukları kupon veya kodlardır. Bu kodlar bazen üyeye özel olabildiği gibi tüm üyelerin istifadesine sunulmuş olan kuponlar da olabilmektedir.

Bunlar dışında Trendyol indirim kodu youtuber  yayıncılarına zaman zaman özel olarak da sınırlı sayıda indirim kodu sunmaktadır. Bu kodları ücretsiz olarak Youtuber hesaplarından alarak TrendyolMilla ve TrendyolMan ürünlerinde kullanabilirsiniz.Bir üçüncü seçenek ise bazı yarışma programlarıdır. Bu yarışmalar genelde yöresel kanallar içerisinde yapılan yarışmalardır. Bu yarışmalar da belli bir derece elde eden yarışmacılar Trendyol için geçerli hediye çeki kazanabilirler. Bu şekilde de Türkiye’nin en kaliteli, en güvenilir, en basit alış veriş sitesi olan Trendyol sitesinden uygun alışveriş imkanları buluna bilir. Ülkemizin en fazla tercih edilen sitesidir.

Site Türkiye de birçok alanda ödül almış başarılı bir sitedir. Üyelerinin uygun alış veriş yapması sebebi ile çeşitli bahaneler ile kuponlar vermektedirler. Bu açıdan hem sitenin kendisi, hem anlaşmalı oldukları diğer siteler takip edilerek indirim fırsatlarından yararlanılır. Bu imkanların kaçırılmaması uygun bir alış veriş için önemlidir.

Trendyol İndirim Kodları İle İlgili Sıkça Sorular Sorular:

Trendyol indirim kodu nasıl kullanılır?

  1. Öncelikle Trendyol indirim kodlarının bulunduğu sayfamıza gelerek size uygun olan indirim kodu/ kampanyayı butona tıklayarak ilgili kampanyayı aktif ederek açılacak olan kodu kopyalayın.

    Trendyol indirim kodu ve kuponu nasıl bulunur?
    Trendyol indirim kodu ve kuponu nasıl bulunur?
  2.  İndirim kodunu aldıktan sonra Trendyol sitesinden satın almaya karar verdiğiniz ürünleri sepete ekleyin ve ödeme adımına geçip “indirim kodu/kuponu” alanına hafızaya almış olduğunuz kodu ekleyin. Bu işlemi yaptıktan sonra indirim uygulanmaktadır.

    Trendyol indirim kodu nasıl kullanılır?
    Trendyol indirim kodu nasıl kullanılır? Detaylı anlatım.

Trendyol kupon kodu ne kadar indirim sağlıyor?

Sitemizde aktif olarak 20 TL indirim sağlayan Trendyol indirim kodu bulunmaktadır.

Trendyol indirim kodu kaç defa kullanılabilir?

Sayfamızda bulunan Trendyol indirim kuponlarını her alışverişiniz için kullanabilirsiniz. Detaylı bilgiler ilgili kampanyanın açıklama alanında yer almaktadır.

Trendyol hediye çeki ve kuponların geçerlilik koşulları nelerdir?

İndirim kodu ve hediye çeki kampanyalarında iki önemli koşul bulunmaktadır bunlar: kampanya geçerlilik süresi ve hangi koşulda kampanyanın aktif olacağıdır.