%50 Wish İndirim Kodu

Alışverişlerinizde sepette %50 değerinde indirim sağlayan Wish indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi ve Alt limit belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

%10 Wish İndirim Kodu

Alışverişlerinizi %10 değerinde ucuzlatan Wish indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi ve Alt limit belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

İlk Alışverişte %50 Wish Promosyon Kodu

İlk alışverişinizde net %50 Wish indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi ve Alt limit belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Elektronik Ürünlerde %10 Wish İndirim Kodu

Elektronik ürünlerde yapacağınız alışverişlerde sepette %10 değerinde indirim sağlayan Wish indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi ve Alt limit...Devamı

Elektronik ürünlerde yapacağınız alışverişlerde sepette %10 değerinde indirim sağlayan Wish indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi ve Alt limit belirtilmemiştir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Mobilde Geçerli %50 Wish İndirim Kodu

Mobil uygulamadan vereceğiniz ilk siparişinize özel sepette %50 Wish indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlik süresi ve Alt limit belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

200₺’ye %10 Wish İndirim Çeki

200₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette %10 değerinde indirim sağlayan Wish indirim kodundan faydalanabilirsiniz. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Wish İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Günümüzde e ticaret sektörü giderek büyüyor. E ticaretin büyümesine bağlı olarak Wish’i tercih edenlerin sayısı artıyor. Online pazarın bir numaralı firması olan Wish, tüm dünya insanlarına hitap etmektedir.

Wish Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Çin merkezli olan Wish üzerinden giyim, elektronik, aksesuar ve otomobil parçaları gibi çeşitli ürünler satın alınabilir. Bunun yanında mağazada kolay iade seçeneği vardır. Kolay iade seçeneği sayesinde beğenilmeyen ürün kolay bir şekilde firmaya gönderilebilir.

Firma üzerinden verilen siparişler belli bir tutarın üzerinde olursa kargo ücreti ödenmez.

Wish kampanya yaparak daha fazla müşteriye ulaşmayı amaçlar. Firma üzerindeki güncel kampanyalar:

  • Wish mobil uygulamasında ilk alışverişe özel %50 indirim
  • Yeni üyelere özgü ilk gün %20  indirim
  • Haftanın popüler ürünlerinde 4 TL’den başlayan fiyatlar

 

Wish üzerinden yapılan alışverişlerde taksit seçeneği de vardır. Taksit seçeneği sayesinde yapılan alışverişler daha keyifli hale gelir.

Wish İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Wish üzerinde satılan ürünler piyasaya göre oldukça ucuzdur. Firmanın kaliteli ürünleri ucuz fiyata satması en büyük avantajıdır. Ancak wish indirim kodu sayesinde ucuz olan ürünler çok daha ucuz fiyatlara satın alınabilir. İndirim kodlarına ulaşabilmek için sitemiz üzerindeki içerikler takip edilmelidir.

Wish hediye çeki veya indirim kodu kazanmak isteyen kişiler sosyal medyayı da kullanabilir. Wish’in sosyal medya hesapları bazen çekiliş yapıyor. Yapılan çekilişlerde takipçilere özel hediye çekleri verilir. Şanslı olan kişiler bu çekilişle birlikte indirim kuponu kazanabilir.

Kazanılan wish indirim kuponu sayesinde beğenilen ürünler daha uygun fiyatlara satın alınabilir.

Wish İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Wish üzerinde geçerli indirim koduna sahip olan kişiler, kodu nasıl kullanacağını bilmeyebilir. Bu kodun kullanılması hiç de zor değildir. Kodu kullanmak isteyenlerin Wish internet sitesine girip sepetini doldurması gerekir. Sepetin doldurulmasıyla birlikte indirim kodu kullanılabilir hale gelir.

Sepete doldurulan ürünlerin kontrolleri sağlandıktan sonra ödeme sayfasına geçilmelidir. Ödeme sayfasında indirim kodunun yazılabileceği bir boşluk vardır. Sitemiz üzerinden kopyalanan kod, bu boş alana yapıştırılır. Kod geçerliyse indirim, tutara yansır.

Sepette indirim görülmezse kodun süresi geçmiş olabilir. Son kullanma süresi geçen indirim kodları geçersiz hale gelir, indirim oluşturmaz.

İndirim kodu uygulandıktan sonra kredi kartının sisteme kaydedilmesi önerilir. Kartın kaydedilmesi zaman kaybını önler.

Wish İndirim Kodunu Kimler Kazanır?

Artan imkanlara bağlı olarak insanlar fiziki yerlere gidip alışveriş yapmak yerine çevrimiçi ortamlardan alışveriş yapmayı tercih eder. Wish, çevrimiçi alışveriş denildiğinde akla gelen ilk işletmedir. İşletmenin milyonlarca ürün barındırması ve kargo seçeneğinin bol olması, bir numara olmasına yardımcı olmuştur.

Wish’te geçerli indirim kodunu herkes alabilir. Kadın, erkek, yaşlı, genç fark etmeksizin herkes bu kodlara ulaşabilir. Ancak sitemizi takip eden, yeni üyelik oluşturan ve bol alışveriş yapan kişiler indirim kodu kazanmada daha avantajlıdır.