Yakala.co Kahvelerde Özel İndirim Kampanyası

indirim Süresi Geçmiş
Yakala.co kahve sevdalılarına özel sürpriz indirimler düzenliyor. Kampanyaya katılarak seçili ürünlerden yapacağınız alıverişlerde avantaj elde edebilirsiniz.

Şimdi Tatil Alışverişleriniz Yakala.co’da %70 İndirimli!

indirim Belirsiz
Tatil fırsatlarında bugün %70'e varan Yakala.co indirim kampanyası bulunuyor. İndirimli tatil fırsatlarını keşfetmek için tıklayın.

20 TL Yakala.co İndirim Kuponu Kazanmak Çok Kolay!

indirim Süresi Geçmiş
Yakala.co'ya üye olanlar 20 TL yakalıyor. Sizde bu fırsatı kaçırmak yerine yakalamak istiyorsanız, "Aktif Et" butonuna tıklayıp Yakala.co'ya üye olun.

3 Günlük Kapadokya Turunda Yakala.co İndirim Kampanyası!

indirim Belirsiz
İstanbul çıkışlı 3 günlük güzel atlar diyarı Kapadokya'ya kişi başı yalnızca 439.00 TL ile tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

yakala.co %90’a Varan İndirimler

indirim Belirsiz
Şehir etkinliklerinden yemek fırsatlarına kadar birçok etkinliklerde geçerli %90'a varan indirimleri keşfetmek için tıklayın.

Yakala.co Cinemaximum Biletlerinde İndirim!

indirim Belirsiz
Her yerde geçerli olan Cinemaximum biletleri Yakala.co sitesine özel olarak sadece  14,50 TL'den sizleri bekliyor.

Yakala.co’da İstanbul Fırsatlarına Göz At

indirim Belirsiz
Otel, masaj/spa merkezlerinde ve pek çok yerde indirim fırsatları Yakala.co'da! Fırsatları , kampanyaları, indirimleri  yakalamak için Aktif Et'e tıkla!

Yakala.co’da Gazeten Bir Tıkla Kapında

indirim Belirsiz
Yakala.co ile evde kal ama habersiz kalma! 6 ilde bir tıkla gazeten kapıda! Dağıtım yapılacak iller: İstanbul, İzmir, Adana, Antalya,...Devamı

Yakala.co ile evde kal ama habersiz kalma! 6 ilde bir tıkla gazeten kapıda! Dağıtım yapılacak iller: İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Ankara, Trabzon Kısalt