En Yeni İndirim Kuponları:

Trendyol logo
Super Offer

20 ₺ Değerinde Trendyol Kampanya Kodu!

Trendyol kupon kodu ile  alt limit olmaksızın gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepette 20 ₺ indirim kazanma şansını hemen yakalayın! Kupon geçerlilik tarihi belirtilmemiştir. Acele edin!

Trendyol logo
Super Deal

Trendyol.de 40 £ Trendyol İndirim Kuponu

Trendyol.de indirim kuponu ile yurt dışından yapacağınız 80 £ ve üzeri alışverişlerde 40 £ indirim avantajı sunan kampanya sizleri bekliyor! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Trendyol logo
Super Offer

20 € Trendyol İndirim Kodu

Trendyol Almanya’dan alışveriş yapan müşterilere özel  40 € ve üzeri harcamalarda 20 € ucuzlatan Trendyol kupon kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Trendyol logo
Best Offer

Anne-Bebek Ürünlerinde 2.Ürüne % 10 Trendyol İndirim Fırsatı

Trendyol internet sitesindeki anne ve bebek kategorisinden yapacağınız alışverişlerde 2.ürüne sepette %10 indirim kazanma şansı!

Trendyol logo
Super Deal

Mavi 2.Ürüne % 50 Trendyol İndirim Kampanyası

Trendyol online mağazasında Mavi markasına ait seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 2.ürüne sepette %50 indirim kampanyası sizlerle!

Trendyol logo
Value for Money

Yeni Sezonda 2. Ürünlerinde % 50 Trendyol İndirim Fırsatı

Trendyol collection ürünlerinde yeni sezon ürünlerinde 2.ürüne sepette %50 indirim kazandıran kampanya sizleri bekliyor.

Trendyol logo
Best Value

Çeyiz Alışverişlerinde 150₺ Trendyol İndirim Kampanyası

Çeyiz alışverişlerinde 1000₺ ve üzeri harcamalarda sepette anında 150₺ Trendyol indirim kampanyası uygulanacaktır.

Trendyol logo
Best Offer

Luks & Tasarım Fenomenlerin Seçimlerinde 50₺ Trendyol İndirim Kampanyası

Luks & Tasarım Fenomenlerin Seçimlerinde geçerli ürünlerde 600₺ ve üzeri harcamalarda sepette 50₺ Trendyol indirim kampanyası bulunmaktadır.

Trendyol logo
Hot Deal

Sinoz Kozmetikte 2. Üründe % 50 Trendyol İndirim Fırsatı Kaçmaz!

Sinoz Kozmetik markalı tüm ürünlerde geçerli sepette 2. üründe %50 değerinde Trendyol indirim fırsatını kaçırmayınız!

Trendyol logo
Value for Money

Mobilyalarda 100 ₺ Trendyol İndirim Kampanyası

Salon mobilya ürünlerinden yaza hazırlık kampanyası ile satın alacağınız 1000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 100 ₺ indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Trendyol logo
Super Deal

50 ₺ Değerinde Trendyol İndirim Kodu!

Trendyol kupon kodu ile birçok üründen yapacağınız alışverişlere özel sepette 50 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Expired On 30 Haziran 2022
Trendyol logo
Value for Money

Ev Ürünlerinde 70 ₺ Trendyol İndirim Fırsatı Kaçmaz!

Trendyol ev ürünlerinden yapacağınız alışverişlere özel belirli ürünlerde geçerli sepet tutarınız 500 ₺’ye ulaştığında sepette net 70 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Expired On 20 Haziran 2022
Trendyol logo
Value for Money

Kişisel Bakım Ürünlerinde 2. Ürüne % 5 Ek Trendyol İndirim Fırsatı!

Kişisel bakım ürünlerinde geçerli Trendyol Yaz Alışverişi kampanyasına katılarak çok al az öde indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Expired On 17 Haziran 2022
Trendyol logo
Super Offer

Giyim Alışverişlerinize Özel Sepette 50 ₺ Trendyol İndirim Fırsatı!

14-17 Haziran 2022 tarihleri arasında Fenomen seçimleri ürünlerden yapacağınız 500 ₺ ve üzeri alışverişlere özel sepette 50 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Expired On 17 Haziran 2022
Trendyol logo
Super Offer

Vakıfbank’a Özel 65 ₺ Trendyol İndirim Fırsatı Kaçmaz!

Vakıfbank kartınızı kullanarak Trendyol’dan tek seferde yapacağınız 250 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepette net 65 ₺ indirim kazanabilirsiniz. Kampanya 10-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

Expired On 30 Haziran 2022
Trendyol logo
Super Deal

100 ₺ Trendyol İndirim Kodu

Trendyol kupon kodu ile online alışveriş sitesinden mobilya kategorisinden satın alacağınız 300 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepet tutarında 100 ₺ indirim kazanma şansı sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Mayıs 2022
Trendyol logo
Best Deal

15 ₺ Trendyol Hediye Çeki

Trendyol hızlı market hediye çeki ile 50 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 15 ₺ indirim kazanma şansı sizleri bekliyor. Kod 21.00’da aktif edilir. Geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Haziran 2022
Trendyol logo
Hot Offer

Trendyol Hızlı Markette 15₺ Trendyol İndirim Çeki

Sınırlı Sayıda verilen Trendyol Hızlı Market alışverişlerinde 50₺ ve üzeri harcamalarda 15₺ Trendyol indirim çeki verilmiştir. Kampanya sınırlı sayıda olduğundan dolayı kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Haziran 2022
Trendyol logo
Best Value

40₺ Trendyol İndirim Kodu

Trendyol kupon kodu ile sandalet ve  ayakkabı kategorisindeki ürünlerde 40 ₺ indirim kazanma şansını kaçırmayın ! Kod geçerlilik süresi ve alt limit belirtilmemiştir.

Expired On 1 Haziran 2022
Trendyol logo
Best Value

Hızlı Markette 15₺ Trenyol İndirim Kodu

Trendyol hediye çeki ile hızlı marketten gerçekleştireceğiniz alışverişlerde 40 ₺ ve üzerine tam 15 ₺ indirim avantajını kaçırmayın!  Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kod her akşam 21.00’da aktif edilir.

Expired On 1 Mayıs 2022

Trendyol İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Alışveriş reklamlarından ve sunduğu kampanyalardan dolayı her zaman aşina olunan Trendyol alışveriş yapmak isteyenlerin birçok ürünü aynı çatı altında bulabilmesine imkan tanıyor. Kolaylıkla alışveriş yaparken Trendyol indirim kodu sayesinde daha da çok indirim yakalama şansınız oluyor.

Verilen Trendyol indirim kuponu ve kodları aktif, gerçek, tamamen geçerli ve kullanıma açıktır. İndirim kodlarını sitemizden aldıktan sonra alışveriş esnasında deneyebiliyorsunuz. Gözünüze kestirdiğiniz, beğendiğiniz veya uzun zamandır almak istediğiniz bir ürün için kupon kullanma şansı yakalamak oldukça büyük ekonomiler yaparken aynı zamanda istediğiniz ürünü beklemeden almak anlamına da gelir. Güvenilir bir şekilde yaptığınız alışverişlerde kod kullanarak indirim kazandıkça daha da keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz.

Trendyol indirim kuponu ve kampanyaları.

Güncel Trendyol İndirim Kodu ve Kampanyaları

Sitemiz üzerinde sizlere özel, harika indirim kodlarına ve kampanyalarına yer veriliyor. Daima sitemiz aracılığıyla her aşamada en güzel fırsatlardan yararlanma şanslarınız bulunuyor. Nelerden yararlanabildiğinizi bilmeniz sizler için oldukça önem arz ediyor.

Örneğin; Trendyol cüzdanı oluşturarak 10 TL’yi hemen elde edebilirsiniz. Cüzdan açmak her zaman sizin yararınıza olur. Alışverişlerinizde Trendyol cüzdan kullanırsanız %2 oranında Trendyol para kazanabilme şansı sizleri bekliyor olur. Bu cüzdan aracılığıyla alışverişler yapmak her zaman Trendyol paraların kazanılmasına bir şans tanır.

Gelin beraber Trendyol'un sunduğu indirim fırsatlarını inceleyelim;

Trendyol İndirim Kodu & 2021 İndirimleri

Bu yılda Trendyol markasının sunduğu en popüler indirim fırsatı yine Trendyol indirim kodu ve türleri oluyor. İndirim kodu arayışlarında karşınıza en çok bu markanın indirimlerinin çıktığını kolaylıkla fark edeceksiniz. İndirim kodlarının yanı sıra Trendyol cüzdanım, kredi kartı kampanyaları ve para puan fırsatları da sunuluyor. 2018 yılından beri bu sektörde hizmet sunan internet sitemiz aracılığıyla tüm indirim fırsatlarına kolay ve ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Trendyol indirim kodu ve kampanyalarına çeşitli şekillerde ulaşılabilir. Bunlardan ilki sitenin kendisinin belli zamanlar da müşterilerine vermiş oldukları indirim kodlarıdır. Bu kodlar belli zaman aralıklarında verilmektedir. Buna örnek olarak kara Cuma, sitenin ilk yayın hayatına geçiş tarihi, üye doğum tarihi, siteye ilk üye olunan tarih gibi belli başlı zamanların da verilen kuponlardır.

Bunun dışında ikinci olarak ücretsiz indirim kuponu veren sitelerin üyelerine vermiş oldukları kupon veya kodlardır. Bu kodlar bazen üyeye özel olabildiği gibi tüm üyelerin istifadesine sunulmuş olan kuponlar da olabilmektedir. Birçok kullanıcı internette Trendyol indirim kuponu gibi aramalar yapmaktadır fakat maalesef hile ile indirim sağlanamamaktadır.

Bunlar dışında Trendyol indirim kodu yayıncılarına zaman zaman özel olarak da sınırlı sayıda indirim kodu sunmaktadır. Bu kodları ücretsiz olarak Youtuber hesaplarından alarak TrendyolMilla ve TrendyolMan ürünlerinde kullanabilirsiniz. Bir üçüncü seçenek ise bazı yarışma programlarıdır.

Bu yarışmalar genelde yöresel kanallar içerisinde yapılan yarışmalardır. Bu yarışmalar da belli bir derece elde eden yarışmacılar Trendyol için geçerli hediye çeki kazanabilirler. Bu şekilde de Türkiye’nin en kaliteli, en güvenilir, en basit alış veriş sitesi olan Trendyol sitesinden uygun alışveriş imkanları buluna bilir. Ülkemizin en fazla tercih edilen sitesidir.

Site Türkiye'de birçok alanda ödül almış başarılı bir sitedir. Üyelerinin uygun alış veriş yapması sebebi ile çeşitli bahaneler ile kuponlar vermektedirler. Bu açıdan hem sitenin kendisi, hem anlaşmalı oldukları diğer siteler takip edilerek indirim fırsatlarından yararlanılır. Bu imkanların kaçırılmaması uygun bir alış veriş için önemlidir.

Boyner indirim kodları ve fırsatlar için tıkla >> https://indirimkuponkod.com/store/cicek-sepeti/

Trendyol Black Friday İndirimleri (Efsane Cuma)

Black friday, alışverişte indirim kollayanlar için her yıl dört gözle bekleniyor. Ülkemizde muhteşem cuma olarak adlandırılan black friday, online alışverişlerde de büyük fırsatlar sunuyor. Türkiye’nin en popüler alışveriş platformlarından birisi olan Trendyol, muhteşem cuma coşkusunu alışveriş severlerle buluşturuyor. Ev eşyaları, kozmetik, giyim, aksesuar, evcil hayvan ürünleri ve daha yüzlerce üründe dev indirimler, bu sene de Trendyol’da alışveriş keyfini ikiye katlayacak.

Her yılın 27 Kasım Cuma günü kutlanacak olan blackfriday, şimdiden heyecanla bekleniyor. Gece yarısından itibaren geçerli olacak indirimler ile Trendyol’da bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. En büyük indirimlerle muhteşem cumayı karşılayacak olan Trendyol’da, sepetinizi keyifle doldurabilirsiniz. %90’a varan indirimler sayesinde, sürprizlerle dolu bir online alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz.

Trendyol Süpermarket Kategorisi Ve İndirim Fırsatları

Trendyol'un süpermarket kategorisindeki fırsatlarla market alışverişin en hızlı ve keyiflisini yaşayabilirsiniz. En sevilen alışveriş sitesi Trendyol, süpermarket için Trendyol indirim kodu ile ekstra indirimler de kazanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla avantajlı market alışverişleri için Trendyol süpermarket kategorisini incelemeniz yeterlidir.

Trendyol Süpermarket İndirim Kampanyaları; Trendyol süpermarket kategorisine giriş yaptığınızda ihtiyacınız olan tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Aradığınız ürün hakkında yapılan yorumları inceleyebilir, en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Süpermarket ihtiyaçlarınızı Trendyol indirim kodu sayesinde avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hızlı teslimatın sağladığı yüzlerce mağaza arasında aradığınız ürüne kolayca ve ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Trendyol süpermarket kategorisinde kullanılabilecek indirim kodlarını sıklıkla müşterileriyle paylaşmaktadır. Süpermarkette bulunan binlerce indirimli ürüne ek olarak trendyol indirim kodu ile sepette ek indirimleri yakalayabilirsiniz. Kampanyalı ürünlere ek olarak indirim kodunu kullanarak ekstra avantajlarla süpermarket alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Trendyol Mobil Uygulama İndirimleri

Alışverişin adresi olarak ilk akla gelen Trendyol, yenilenen Trendyol mobil uygulama özelliği ile pek çok kişiye ulaşım imkanı sunmaktadır. Trendyol mobil uygulama kullanan kişiler telefonları ile alışveriş yapmanın keyfine varmaktadır. Tüm mağazaların bu mobil uygulama aracılıyla müşterilere sunulması, zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Trendyol mobil uygulama ile sezonun en indirimli ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen kişiler anında trendyol mobil uygulama özelliğini yükleyerek alışveriş yapmaya başlamaktadır.

Trendyol Uygulamasının Avantajları; Trendyol üzerinden alışveriş yapmak isteyen pek çok müşteri, ürünleri yakından incelemek ve bu ürünlere daha rahat ulaşabilmek için mobil uygulamayı kullanmaktadır. Günün her saatinde açık olarak hizmet veren mobil uygulama, tüm ürünler üzerinde indirim fırsatları da sunmaktadır. Belirli günlerde yapılan dev indirimleri yakalamak isteyen kişiler mobil uygulamayı telefonlarına yükleyerek gelen bildirimler aracılıyla indirimleri daha rahat takip etmektedir. Ev ürünler, tekstil, teknoloji, kozmetik, giyim alanında tüm ürünlerde dev indirim mobil uygulamada sunulmaktadır.

Trendyol Elite İndirim Fırsatları

Trendyol'un sadık olan müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıklı programdır. Sürekli bir şekilde internet alışverişi için Trendyol'u tercih eden kişiler için sunulmuş bir kampanya olmaktadır. Elite üyelerine Trendyol ekstra kampanyalar düzenlemektedir. Standart üyelerine sunulan kampanyalar dışında Trendyol Elite üyelerine ekstra kupon, promosyon kampanyalar ve indirimler sunulmaktadır.

Trendyol Elite Avantajları; Trendyol genellikle sık sık indirim yapan bir internet sitesidir. Bu sebeple pek çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Fakat sadık Trendyol müşterileri için ayrıca bir avantaj sunan Trendyol Elite yani Seçkin Müşteri anlamına gelen bir sistem ortaya çıkarmıştır. Bu sisteme dahil olan kişiler artık Trendyol elite avantajlarından faydalanabilirler. Elit müşteri olan kişilere sunulan avantajlar ise şunlardır:

 • Belirli markalarda yüksek indirimler sunulmaktadır.
 • Hediye çekleri, indirim kuponları ve promosyonlar ile büyük avantaj sağlar.
 • TrendyolMilla ve TrendyolMan üzerinden ekstra %20 indirim sunmaktadır.
 • Site içerisinde bu avantajlı kampanyalar sürekli değişmektedir.
 • Elit müşteriler ile birebir ilgilenilir.

Trendyol Express Avantajları

Trendyol express son zamanların en iyi hizmet veren site araçlarından biridir. Ürünlerin hızlı teslim edilmesi için özel çalışma sergileyen trendyol express beğenilen tüm ürünleri indirimli olarak site içerisinde sunmaktadır. Trendyol içerisinde bulunan farklı mağazalar üzerinden alışverişler daha kolay ve hızlı hale gelmektedir.

Bu kategoride bulunan pek çok ürüne indirimli ulaşmak isteyen kişiler siteyi ziyaret etmektedir. Alışverişini uygun fiyata getirmek isteyen kişiler Trendyol indirim kuponu kullanmaktadır.

Trendyol İndirim Kodu Kullanarak Satın Alabileceğiniz En Çok Satan Ürünler

Covid-19 nedeniyle online alışverişin artış gösterdiği son günlerde, en popüler giyim firmalarından biri olan Trendyol, alışveriş tutkunlarının ilk adresi haline geldi. Sezonun trendlerini en uygun fiyatlarla buluşturan Trendyol, indirim kuponu sayesinde de büyük avantajlar sağlıyor. Sizde indirim kuponu kullanarak, en çok satan ürünleri ve daha fazlasını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İşte indirim kodu kullanarak satın alabileceğiniz, Trendyol’da bu sezonun en çok satan ürünler;

 • Crop Tişörtler
 • Baskılı Örme Tişörtler
 • Desenli Elbiseler
 • Örme Bodyler
 • Denim Şortlar
 • Slim-fit Tişörtler
 • Bermuda Şortlar
 • Polo Yaka Tişörtler

Erkek ve kadın modasının vazgeçilmezi olan ürünleri uygun fiyatlara almak için ihtiyacınız olan tek şey, trendyol indirim kodu. İndirim kodları sayesinde sizde dolu ve ucuz bir Trendyol alışveriş sepeti oluşturabilirsiniz.

Trendyol'un Ayrıcalıklı Butikleri

Trendyol Milla İndirim Fırsatları

Trendyol Milla, Trendyol’un kendi tasarımcıları aracılığıyla üretim ve tasarımını yaptığı özel ürünler kategorisini ifade etmektedir. Bu kategoriden satın alınan ürünlerin çoğunluğu Trendyol tasarımcıları aracılığıyla en harika şekilde üretilmiştir.

Trendyol Milla kategorisinde her dönem farklı türden kampanyalar düzenlenebiliyor. Sezon sonu kampanyaları, yeni tasarım ürün kampanyaları, kredi kartı alışveriş indirimleri veya mobil uygulama indirimleri kapsamında indirim fırsatları oluşturulabiliyor.

Bu fırsatları zamanında değerlendirerek %40 ve %50’lere varan indirim olanaklarından yararlanılabiliyor. Trendyol Milla indirim kodu kullanılırsa tüm kampanyalara ek olarak çok daha iyi indirimler elde edilebiliyor.

Trendyol Milla ile alışveriş yapmanın birçok yönden önemli ayrıcalıkları bulunuyor. Yaşamda sıklıkla gereksinim olan giyim ürünlerini en ucuz fiyatlardan almak bunlar arasında en çok öne çıkan oluyor.

Ayrıca kalite açısından da beklentilere uygun nitelikte ürünleri temin edebilmek bir diğer güzel avantajı oluşturuyor. Trendyol indirim kodu kullanarak maliyetleri çok daha fazla düşürmek daima mümkün olabiliyor.

Trendyol Man İndirim Fırsatları

Trendyol online alışveriş sitesinde erkeklere özel ürünlerin sergilendiği bir Trendyol Man kategorisi bulunuyor. Burada çeşitli zaman ortaya çıkan harika indirim fırsatları aracılığıyla birçok ürün normalden çok daha maliyetli şekilde satın alınabiliyor.

Trendyol Milla ile bayanlara özel çok iyi ürünleri onlara sunan Trendyol, erkek giyimine de en iyi şekilde önem vererek Trendyol Man kategorisiyle en kullanışlı ürünlerin satışını buradan yapıyor.

Bu kategoride yer alan pek çok ürün Trendyol’un kendi uzman tasarımcıları tarafından üretilerek kullanıma hazır bir hale getiriliyor. Burada yer verilen birçok ürün Trendyol Man indirim kodu ile en uygun fiyatlardan satın alınabiliyor.

Trendyol Man kategorisine özel Trendyol bünyesinde çeşitli zaman aralıklarıyla harika kampanyalara yer verilebiliyor. Yeni ürün sezonu indirimleri, yıl sonu kasım aralık ayı indirimler, babalar günü özel indirimler ve kredi kartıyla alışverişte indirim kampanyaları Trendyol üzerinde yer bulabiliyor. Trendyol indirim kodu kullanımları, maliyetleri çok daha düşürebilme şansını insanları verebiliyor.

Trendyol'u Diğer Online Alışveriş Sitelerinden Ayıran Özelliği Nedir?

Bu sitenin diğer sitelerden ayıran özelliğini siteyi bir kez bile ziyaret eden herkes anlayabilir. Fakat biz bunları düzenli bir şekilde sıralayacak olur isek;

Site Güvenliği: Sitenin en kaliteli yanı öncelikleri, sitenin en önem verdiği husus üyelerin kaliteli bir alış veriş yapmalarıdır. Son zamanlarda haberlerde sıklık ile online alışverişte yaşanan trajik komik olayları hepimiz görmekteyiz. Bu gibi insanların sayısı oldukça fazladır. Bu kişilerin bu ön yargılarının kırılması Trendyol ile bir kez alış veriş yapmaları ile son bulacaktır. Bu gibi ön yargısını bu site aracılığı ile kıran binlerce kişi forum sitelerinde Trendyol firmasına teşekkür etmektedirler.

Bu sitede alışveriş yapılması birçok üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması ile mümkün olmaktadır. Bunun dışında kişisel kart bilgilerinin korunması ile ilgili tüm dünya üzerinde en güvenli sistem olarak kabul edilen SSL sertifikası üzerinden işlem yapılmaktadır. Türkiye de güvenlik yöntemi olarak en çok kabul gören yeşil bar sertifikasını kullanan siteler arasında ilk pozisyondadır.

Ürün çeşitliliği: Firma ürün çeşitliliği bakımından en yakın rakibine oldukça büyük bir fark atmış durumdadır. Bilinen tüm kaliteli markalar bu sitede satışa sunulmaktadır. Sadece bilinen kaliteli firmalar ile çeşitlilik sınırlı değildir. Az bilinen ya da yöresel olarak bilinen markalar da Trendyol da bulunan markalar arasındadır. Sitenin en farklı yanlarından birisi de tasarımcı satışları da sitede yerini almış bulunmasıdır.

Günlük hayatta reyonların dışında bazen farklı yerlerde beğendiğimiz bazı kıyafetler olabilmektedir. Bazen olur ki bu kıyafeti aramadığımız, sormadığımız yer kalmamaktadır. Bu durumlarda Trendyol sitesini ilk olarak ziyaret etmek gerekmektedir. Ürün çeşitliliğinin çok fazla olması ve birçok ünlü ünsüz marka ile çalışılıyor olması bu beğendiğiniz kıyafetin buradan bulunmasını kolaylaştırıyor. Sitede sadece kıyafet üzerine satış yapılmamaktadır. Site bebek ürünleri açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Ev deklarasyonu ile ilgili piyasada zor bulacağınız veya hiç bulamayacağınız ürünler bu sitede rahatlıkla bulunabilmektedir.

Kadınların belki de almaktan en fazla hoşlandıkları ürünler kozmetik ürünleridir. Bu ürünlerin kaliteli ve ucuz olmasına bayanlar fazlası ile dikkat etmektedirler. Bu açıdan değerlendirildiğinde gene site açık ara öndedir. Site tüm ürünlerinde piyasanın çok altında satış yaparak bu açıdan da ilgileri üzerine çekmektedir.

Tüketicilerin son zamanlarda şikayetlerine bakacak olursak, ele geçen ürünlerin reklamı yapılan ürünlerden oldukça kalitesiz olduğu yoğun gelen şikayetler arasındadır. Bu konudaki diğer firma ve sitelerin büyük bir hata içerinde olduğunu gören site yetkilileri bu durumu ortadan kaldırmışlardır. Sitenin satışa sunmuş olduğu ürünler evimize gelene kadar birkaç yerde kalite kontrolden geçmektedirler. Bu ürünlerin site tarafından alınması ile çok ciddi bir kalite kontrol sürecine girmiş olur. Sadece bu aşamadaki kalite kontrol sitemi bulunmamaktadır.

Ürünün sipariş verilmesi ile birlikte daha önce ciddi bir kontrolden geçen ürün 2. Bir kez de burada kontrole girmektedir. Bu sayede mağazadan birebir alınan bir üründen daha kaliteli ve daha sağlam bir ürün elimize geçmiş bulunmaktadır. Bu açıdan piyasadaki şikayetlerin nerede isi hiçbiri bu site üzerinden alınan ürünlere gelmemektedir. Tüm bu kontrollerin içinde gene de gelen üründe bir sıkıntı olduğu düşünülüyor ise hiçbir ön şart ve koşul olmadan ürün ücretsiz bir şekilde geri iade edilebilmektedir. Site alınan her ürüne orijinal ürün garantisi veren Türkiye de ki ilk ve tek sitedir.

Kimi zaman istediğimiz ürünün indirime girmesini beklemekteyiz. Hatta çoğu site de bu indirimleri takip etmek maksadı ile ürünler favoriler arasına alınarak ürünün fiyatının düştüğünü anlamamızı sağlamaktadır. Trendyol’da bu şekilde uzun zaman aradığımız üründen uzak kalmamıza, indirim beklememize gerek kalmamaktadır. Sürekli üyelere verilen indirim kuponları, nerede ise her gün yapılan kampanyalar ile alacağımız ürün zaten piyasanın çok altı fiyatlara denk gelmektedir.

Her sitede olduğu gibi bu sitede de alışveriş yapmanın püf noktaları bulunmaktadır. Bebek ürünleri, erkek kıyafetleri, bayan kıyafetleri, erkek iç çamaşırları, kadın iç çamaşırları, abiye takımlar, kozmetik ürünlere, ev dekorasyonu, plaklar, hayvan ürünleri, saat ve takılar, oyuncaklar, makyaj malzemeleri, ayakkabı çeşitleri, parfümler, çantalar, ev aletleri, nevresim takımları, kitap ve kırtasiye ürünleri ve daha sayamayacağımız birçok ürün bu sitede satışa sunulmaktadır.

Bayanların seçimde en çok zorlandıkları ürünler abiyeler. Her sezonda bayanlar abiye takım genel itibari ile tercih etmektedirler. Bu tercih bazen alım aşamasında kolay olmamaktadır. Bazen aradığımız ürünün bedenini bulamama, bazen beğendiğimiz ürünün rengini beğenmeme ve bazen de fiyatı konusunda sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bazen de alınan ürünün beğenilmiş olmasına rağmen eve gelindiğinde aynı etkiyi yaratmadığı düşünülmektedir.

Hediye Çekleri ve Kampanyalar Düzenleyen Siteler

İnternette alışveriş yapanlar çok iyi bilirler ki bazı durumlar da yapacağımız alışverişi oldukça aşağı çekmemiz mümkün olmaktadır. Birçok farklı site bazı alış veriş sitelerinde üyelerinin kullanması üzerine kuponlar vermektedirler. Bu siteler ya sitelerine olan trafiği artırmak, ya da bazı küçük çekilişler yapmak ya da tüm üyelerini memnun etmek için bu uygulamayı yapmaktadırlar. Bu sitelerin başında Trendyol sitesi gelmektedir Site birçok alış veriş sitesi ile ilgili kupon verse de bilhassa Trendyol sitesi ile ilgili nerede ise her gün kuponlar dağıtmaktadır.

Alışveriş meraklıları buralardan alacakları kuponlar ile alacakları ürünü çok daha uygun şartlarda alma imkanı bulmaktadır. Bu site bazen sürpriz olarak kuponları sunmakta bazen ise üyelerini bu konuda haberdar ederek bu fırsatı kullanmalarını istemektedir. Bu açıdan indirim meraklıları Trendyol sitesini yakından takip etmeli indirimleri kaçırmamalıdır.

Trendyol’da Elbise Modası

Elbiseler, her mevsimin modası olarak karşımıza çıkıyor. Trendyol, geniş ürün yelpazesi ile her stile uygun elbiseyi alışveriş severlerle buluşturuyor. Trendyol’da hiç bitmeyen elbise modası, bu sezonda da popülerliğini koruyor. İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış kreasyonlarını her zaman güncel tutan Trendyol, bütçe dostu bir platform olmasıyla da tercih ediliyor.

Sizde Trendyol'un elbise modasını takip ederek, stilinizi baştan yaratabilirsiniz. Üstelik,trendyol.com indirim kodu ile alışverişlerinizi daha cazip bir hale getirebilirsiniz. Günlük elbiseler, gece elbiseleri, abiyeler ve çok daha fazlası için Trendyol’un eşsiz koleksiyonlarına göz gezdirebilirsiniz.

Trendyol İndirimli Alışveriş İpuçları

Trendyol'dan alışveriş yapmak kullanıcılar için oldukça cazip gelmeye başladı. Buradan alışveriş yapmanın en uygun tarafı düzenlemiş olduğu kampanyalar ve anlık indirim fırsatlarından kaynaklanıyor olmasıdır. Öncelikle indirimli alışveriş için sayfamızı ziyaret edin demeye gerek duymuyoruz. Sitede güncel olarak yayınlanan kampanyaların yer aldığı bir sayfa da bulundurmaktadır.

Trendyol kampanyalar sayfasına erişmek için tıklayın >> https://www.trendyol.com/s/kampanyalar

Sayfada yayınlanan kampanyalara katılarak hediyeler ekstra indirimler kazanmak mümkün. Genel olarak kredi kartı fırsatları ve hediye çeki promosyonları sunulmaktadır.

Trendyol İndirim Kodları İle İlgili Sıkça Sorular Sorular:

Tüm Alışverilerde Trendyol İndirim Kuponları Geçerli Midir?

Kullanmanız için hazır şekilde bekletilen Trendyol indirim kodu yapacağınız alışverişte sorunsuz şekilde kullanılır. Bunun anlamı hangi dönem olursa olsun istediğiniz alışverişte kullanma imkanınızın olmasıdır. Sepete eklediğiniz ürünlerin tamamında ödeme sekmesine indirim kuponunu eklemeniz durumunda hemen kupon değeri kadar indirim verilir.

Kullanılırken unutulmaması gereken bazı detaylar vardır. İndirim döneminde veya sezon sonunda olan bazı markalı ürünler vardır. Bu markalı ürünler için iki tane kampanya ve indirimin birleştirilmesi kabul edilmez. Böyle olması kupon kodu kullanımını kısıtlayabilir. Ama siteden aldığınız kodları kullanmanızı engelleyen ürün sayısı yok denecek kadar azdır.

Kaç Kez Kullanımı Mümkündür?

Sitemizden alınan Trendyol indirim kuponu ve kampanyaları kullanımı için en çok dikkat edilmesi gereken bir başka kullanım detayı ise kuponların kaç defa kullanılabileceğidir. Kuponları aldıktan sonra sadece bir kez kullanma şansınız olur. Bunun anlamı her bir Trendyol indirim kuponu her alışverişte bir defa kullanılabilir.

Avantajları yakalamak için aldığınız kuponu kullanabilir ve yeniden alışveriş yapacağınızda bir kez daha siteden alabilirsiniz. Tek kullanımlık olmasının tek amacı budur. Kullanım durumunda avantaj kaçırmanıza neden olacak bir sınırlama ile karşı karşıya olmanız mümkün değildir.

Aşağıdaki görseli inceleyerek Trendyol indirim kodunun sitemizden nasıl alınacağına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trendyol indirim kodu nasıl alınır?

Ücret Karşılığında Mı Verilir?

Kupon veya kod olarak adlandırılan bu içeriklerin alınmasında herhangi bir bedel talep edilmez. Yapılması gereken verilen bağlantıdan hemen ilgili ekrana saniyeler içinde ulaşılır. İstediğiniz güncel kodu bu ekrandan alarak alışverişinizde kullanabilirsiniz. Ücret alınması söz konusu değildir.

Trendyo indirimleri her zaman devam eden ve bu kodların kullanımı sayesinde daha da avantaja dönüşen bir sistemdir. Bunun için sitemizdeki Trendyol indirim fırsatları sayfasına her gün girerek takip edebilir ve buna göre kodları kaçırmadan indirimler kazanabilirsiniz. Bazı ürünlerin sezonda bile oldukça uygun rakamlara denk geldiğini fark ettiğinizde siteden ayrılmak istememeniz kaçınılmaz olacaktır.

Şuan alışveriş siteleri arasında en popüler, en cömert site olan Trendyol çalışma hayatına halen özveriyle devam etmektedir. Düzenlediği etkili kampanyalar ile kullanıcılarına indirim kodu, hediye çeki, kupon ve çeşitli indirim kampanyaları sunarak ucuza alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

Günümüzde popüler olarak Trendyol indirim kodları oldukça rağbet görmektedir. Her gün yenisi eklenen birçok marka ve butiğin yer aldığı Trendyol'da; Adidas, Nike, Avva, Koton, Defacto, Colin's, Addax ve Adil Işık gibi birçok trend markanın butiklerinde popüler indirim kampanyaları yer almaktadır.

Kullanımı Nasıldır?

Kullanmak için nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmek Trendyol indirimlerini yakalamak için en önemli noktadır. İlk olarak Trendyol sitesine giriş yapmalısınız.

Ardından:

 • Alışveriş yapmak istediğiniz ürünleri arayabilirsiniz,
 • Ürün seçimlerini tamamlamalısınız,
 • Ürünler bu aşamadan sonra sepete eklenmiş olur,
 • Sepete ekleme işlemi alışveriş listenizin kontrolü içindir,
 • Onayınızla ödeme ekranına geçilir,
 • Kodun girilmesi için toplam ödeme bedeli altında indirim kuponu sekmesi açılır,
 • Kodu kopyalayıp yapıştırarak aktif hale getirmelisiniz,
 • Toplam rakamdan ödeme düşüldüğünü fark edebilirsiniz.
Trendyol indirim kodu nasıl kullanılır?

Bu aşamadan sonra güvenle ödemelerinizi yapabilir ve ekranda indirimli tutardan ödeme alındığı onayını görebilirsiniz. İşlem oldukça basit ve güvenilir şekilde yapılır. Ekranda onay alınca alışveriş tamamlanmış olur. İndirimlerle ve kodlarla ayrıcalıklara dönüşen bu keyif ile birlikte ekonomi yaparak ürünlerin adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Başka alışverişlerde başka kodlar kullanmak için aynı şekilde sitemizden kod temin etmeniz ve kullanmanız yeterlidir. Trendyol ürün seçenekleri fazla olduğundan aradığınız her ürünü indirimli alabilirsiniz.

Bu açıdan kullanıcı deneyimi bakımından tam not almış bir ara yüzü bulunmaktadır. Bu ara yüzün önemli olmasının sebebi birçok müşterinin alışveriş yapmadan önce alacağı ürün ile ilgili ne kadar alternatif var ise görmek istemeleridir. Bu sebep ile kullanıcı açısından sitenin kolay kullanılır olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra alışveriş için çok vakti bulunmayanlar için de site oldukça güzel tasarlanmıştır. Sitede aranan ürünün ucuzdan pahalıya, ya da pahalıdan ucuza şeklinde sıralanması oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Trendyol İndirim Kodu Ne İşe Yarıyor?

Alışveriş tutkunlarına pek çok avantaj sağlayan Trendyol indirim kuponları, kolay bir şekilde elde edilebiliyor. Trendyol müşterilerine kazançlı bir alışveriş sağlayan bu kuponlar, alışveriş sepetinin çok daha uygun fiyata gelmesini sağlıyor. Trendyol kuponları ile kargo ücretinizi bedavaya getirebilir, sepet tutarınızda indirim sağlayabilir ve mevcut paranızla daha çok ürün alabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey, güncel bir indirim kodu bulmak ve ödeme esnasında kodu sisteme tanımlatmak. İndirim kodunu kullanabileceğiniz ürünlerde herhangi bir sınırlama olmadığını da hatırlatmak gerekir. Giyim, kozmetik, teknoloji, çocuk, oyuncak, kırtasiye ve daha yüzlerce kategorideki ürünleri, indirim kuponları sayesinde daha avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trendyol Üzerinde Paylaşımı Yapılan İndirim Kodları ve Kampanyaları Nedir?

Trendyol mağazasında moda kategorisi seçeneğinde Trendyol Man ve Trendyolmilla ürünlerinde geçerli olan kodlara sıkça yer veriliyor. Yine buna ek olarak kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde de işlevsel olan harika indirim kodları tanımlanabiliyor.

Son dönemlerde Veet marka tüy dökücüler, ağda bantları, Dove sabunlar ve Oral-B elektrikli diş fırçalarının kodları paylaşılmıştı.

Trendyol üzerinde modadan süpermarket kategorilerine kadar yüz binlerce ürün için sepete özel ek indirimler ya da 3 al 2 öde kampanya çeşitleri daima yer bulabiliyor. Trendyol her ay çeşitli indirim günlerinin yanı sıra farklı bankalar özelinde kampanyalar yapıp bazı kartlara özgü ek indirimle sunuyor.

Trendyol İndirimleri ile Ne Ölçüde Tasarruf Edilir?

Trendyol Man ve Trendyolmilla ürünleri için sepette 20 TL indirim fırsatı Trendyol indirim kodu sayesinde elde ediliyor. Bu harika kod üzerinden bazı Oral-B elektrikli fırçalarına özel sepette yaklaşık 150 TL indirimler de uygulanıyordu.

En güzel olan indirimler ise Trendyol özel indirim günlerinde gerçekleşmektedir. Trendyol moda haftası veya ayın belirli zamanlarında bir indirim kodu türü kullanılmasa bile tüm kategoriler için büyük oranda harika indirimlerden yararlanılabiliyor.

Sitemizde sizler için kullanıma hazır birçok farklı türde Trendyol indirim kuponlarına yer veriliyor. Bu kodları istediğiniz zaman bizlerden alarak en iyi şekilde her zaman güzel tasarruf olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Trendyol Üzerinde İlk Kez Alışverişte İndirim Uygulanabiliyor mu?

Trendyol mağazasının harika fırsatlarından yararlanmak için ilk adımı atmak önemlidir. Bu online mağazada çeşitli zamanlarda kısa süreli nitelikte kampanyalar oluşturuluyor. Üyelik işlemleri bittikten sonra 75 TL’lik ilk alışverişlerde 25 TL değerinde olan indirim kuponları yeni müşterilere hediye edilebiliyor. Üyelik işleminden ve ilk alışverişten sonra daima en iyi fırsatları elde etmek için bu kampanyaları uygun şekilde takip etmek gerekiyor.

Trendyol Online Mağazasında CyberMonday Kampanyaları Paylaşılır mı?

CyberMonday ve Black Friday etkinlikleri her sene kasım aylarında düzenlenen ve insanların en heyecanlı şekilde beklediği önemli indirim etkinlikleri arasındadır. Trendyol üzerindeki birçok ürün bu harika etkinlikler çerçevesinde indirimlere girmektedir.

Trendyol genel kapsamda Sihirli Günler veya Efsane Günler için tüm kategorilerde %90’lara kadar giden indirim kampanyalarına en iyi şekilde yer veriyor. Tüm efsane Cuma Black Friday indirim fırsatlarının Black Friday sitesinde paylaşımına ek olarak CyberMonday indirim fırsatlarıysa CyberMonday kendi sitesinde paylaşılacaktır.

Trendyol İndirim Kuponum Çalışmıyor, Ne Yapmam Gerek?

Sitemizde sizlere sunulan indirim kodları genel olarak en güncel halleriyle kullanılabilir bir yapıda olmaktadır. Fakat bazı durumlarda indirim kodlarının çalışmaması durumlarıyla da karşılaşılabilmektedir.

Bunun belli başlı birtakım sebepleri olabilmektedir;

 • Sepete eklenen ürünlerin hali hazırda indirimli olmaları,
 • Kodu aktif hale getirecek sepet toplamının uygun yükseklikte olmaması,
 • Kodun ilgili geçerlilik süresinin dolması,
 • Kampanyaya dahil olmayan yanlış ürünleri seçilmesi,
 • İndirimlerden faydalanırken alınan koduna yanlış bir şekilde yazılması,

Genel olarak birçok insanın Trendyol indirim kodlarını kullanırken çoğu zaman yaptığı hatalar bunlardan oluşmaktadır. Durumun böyle olması haliyle kullanılmak istenen kodları geçersiz kılmaktadır. Bu noktada hatayı tespit etmek ve uygun şekilde doğru işlemleri yapmak gerekmektedir.

Trendyol Mağazasından Temin Ettiğim Ürünleri Nasıl İade Edeceğim?

Trendyol mağazasından alınan ürünlerin çoğu zaman iade edilmesini gerektiren durumlar meydana gelebilmektedir. Bu konuda herkesin iade işlemlerini en memnun edici şekilde yapabilmeleri için iyi şanslar vardır. Fakat ürünlere temin edildikten sonra bu işlemlerin gerçekleştirilmesini gerektiren süre yalnızca 15 gün ile sınırlıdır.

1. Trendyol üzerinde ‘’Hesabım’’ kısmında yer alan ‘’Siparişlerim’’ kısmına girilmesi,

2.Burada ‘’Sipariş Detay’’ sekmesine tıklayıp ardından ‘’Kolay İade’’ seçeneğine tıklanması,

3.Hangi ürün iade edilecekse onun seçilmesi ve ayrıca iade sebebinin de belirtilmesi,

4.Ekrandaki sayfada beliren kargonun kod numarasının not alınması,

5.Satın alınan ürünün yanına faturasının da eklenmesi ve bir paket konulması,

6.Bu ürün ambalajını iade kargo numarasıyla birlikte seçilen kargo firmasına 7 iş günü içerisinde teslim ederek ücretsiz iade işlemlerinin tamamlanması,

Trendyol mağazalarından satın alınan ürünlerde genel olarak iade işlemleri süreci bu şekilde işlemektedir. Duruma uygun şekilde hareket edildiğinde her şey beklendiği gibi yerine getirilebilir.

Trendyol Mağazalarında Bedava Kargo İmkânı Bulunuyor mu?

Online alışverişin öncü ismi Trendyol üzerinde en iyi şekilde ücretsiz kargo fırsatlarına da her yönüyle yer verilmektedir. Trendyol Elite üyelerine özel olarak 30 TL ve üzerinde gerçekleştirilecek sipariş işlemlerinde kişilerin bir kargo ücreti ödemesine gerek kalmıyor. Buna ek olarak ‘’Kargo Bedava’’ etiketi olan butik bölümlerinden yapılan alışverişler de yine ücretsiz olmaktadır.

Trendyol Mağazasında Müşteriler İçin Sadakat Programları Var mı?

Kaliteli ve birbirinden farklı çeşitte ürünlerin yer aldığı Trendyol mağazalarında bir sadakat programı bulunuyor. Fakat bu faydalı programdan yalnızca Elite üyeler faydalanabiliyor. Elite üyeler yaptıkları alışverişleri 30 TL’yi ve üzerini geçerse ürün kargolarını tamamen ücretsiz bir hale getirebiliyorlar.

Herkes Trendyol bünyesinde Elit üye olma şansına sahiptir. Ancak bunun için son 3 aylık dönemde onay almış ve 15 gün kapsamında süresi dolmuş olan toplam 3 bin TL miktarında 30 Trendyol ürünün sipariş verilmesi gerekmektedir. Şartlar bu duruma uygun olursa o zaman Elite üye olma şansı ortaya çıkabilmektedir.

Trendyol Cüzdanım Hesabı Açmanın 7 Harika Faydası

Trendyol cüzdanım site üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler için pek çok avantaj sunmaktadır. Ayrıcalıklar dünyası olarak bilinen bu kategori alışverişin odak noktası haline gelmiştir. Trendyol cüzdanım bölümü ile yapılan alışverişler daha uygun fiyata gelmektedir. Bu kategori içerisinde giyim, teknoloji, ev ürünler, kişisel bakım ürün kategorileri gibi pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Tüm ürünler için kullanılan trendyol cüzdanım bölümü yatırılan para ile müşterilerin daha ayrıcalıklı alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Bu özelliği kullanarak alışveriş yapan kişiler en kaliteli ürünlerde yararlanmaktadır. Sunulan geniş ürün seçenekleri ile her kategoride alışveriş yapmak mümkündür. Site içerisinde bulunan tüm mağazalar içerisinde kullanılan cüzdanım özelliği, alışverişin daha hızlı yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Faydalarını sayacak olursak;

 1. Trendyol, kampanyalı olan ürünleri satın almak isteyen kişilere tek tıkla sipariş verme şansını vermektedir,
 2. Alışveriş için ne kadarlık bütçe kullanılmak isteniyorsa bunu Trendyol hesabına transfer ederek ilgili işlemleri daha kolay yönetmek mümkün olmaktadır,
 3. Cüzdan hesabına aktarımlarda 3D Secure sistemi kullanıldığı için birçok işlem son derece güvenli olarak yapılabiliyor.
 4. Sonraki alışverişlerde banka kartı veya kredi kartı bilgilerinin tekrar girilmesine gerek olmadan kolayca alışveriş yapabilme şanslarına sahip olunabilmektedir,
 5. Siparişler 750 TL seviyelerinde olduğunda bunların en hızlı şekilde alınmasına olanak sağlamaktadır,
 6. Trendyol cüzdan aracılığıyla verilecek tüm siparişlerde iadeler en çok 10 dakikada hesaba yapılabilmektedir,
 7. Harika ekstra bonuslar maddi kazançlar için ve alışverişlerin daha maliyetli yapılabilmesine destek sağlamaktadır.

Trendyol İndirim Kodları İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Trendyol indirim kuponu almak için sitemizde yer alan kupon koduna tıklayarak kodu kopyalayabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Trendyol.com da ürünlerinizi sepete ekledikten sonra ödeme adımına gitmeden sepet sayfasında bulunan indirim kodu alanına kupon kodunuzu ekleyip onay vererek indirimden yararlanabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kodu Ne Kadar İndirim Sağlar?

Trendyol kupon kodu belirli bir miktarda veya oranda indirim sağlayabilir. Bu tutarlar kampanya koşullarına göre değişiklik göstermektedir.