Dünyada ve ülkemizde insanların alım gücünün azaldığını fark ettik ve dedik ki; neden insanlar alacakları ürünleri, indirim kuponu, kupon kodu, promosyonlar, çekilişler ve kapmayalar dan faydalanarak daha ucuza almasınlar, neden ceplerinden beş lira çıkacağına dört lira çıkmasın ? Bu düşünceyle hareket ederek indirimkuponkod.com internet sitemizi kurduk.

Burada bizim amacımız başta ülkemiz insanı olmak üzere gitgide yükselen fiyatlara karşı sizleri ne kadar kampanya, indirim, kupon, fırsat varsa bunlardan faydalandırabilmek, bu uğurda nerede ne kadar alışveriş firması varsa tüm alanlarda tüm sektörlerde küçüğünden büyüğüne bütün her yeri didik didik ederek bulduğumuz bütün kampanya ve fırsatları web sitemizde toparladık, bunları yaparken yeri geldi uykusuz kaldık, yeri geldi yemeğimizden molamızdan fedakarlık yaptık, çünkü bizim bir amacımız vardı biz insanlara bildiğimiz ve profesyonel olduğumuz bu alanda hizmet etmek istedik ve yaptığımız bu işten gurur duyuyoruz, biz insanlara hizmet ediyoruz, biz insanların harcamalarından tasarruf etmelerini istiyoruz ve indirim kupon kod ekibi olarak hiçbir zaman bu tutkumuzdan vazgeçmeyeceğiz.

Biz kimiz?

Biz aslında iki kişilik kocaman bir ekibiz ekibimizin kalbi ve ciğerleri ve aynı zamanda kardeşim Erdi, peki Erdi sitemiz için neler yapıyor; erdi dediğim gibi sitenin kalbi ve beyni yani yazılımsal ve teknik alanlarda çalışıyor sitemizin tanıtılması için reklamları yönetiyor birçok reklam ve sosyal platformda tanıtımlar yapıyor insanlarla iletişim kuruyor aynı zamanda wordpress bilgisiyle site yönetimi ve kodlama işlerini sürdürüyor kodlama derken bildiğimiz kupon kodu değil tabi J site için teknik kodlamalardan bahsediyorum ve yaptığı iş çok çok önemli bilgi birikimi ve profesyonellik gerektiren bir iş.

Şimdi diyeceksiniz sen ne yapıyorsun? benim de ismim Emre ben de siteye içerik üreterek sizlere her gün her saniye aktif ve güncel içerikler sağlıyorum yukarıda bahsettiğim didik didik arayıp kupon kodu indim fırsatları promosyonlar ve kampanyaları bulma işini yürütüyorum bu işi çok severek benimseyerek yapıyorum nerede ne kadar küçüklü büyüklü fırsatlar ve kampanyalar sunan işletme varsa bulup tüm içeriklerini inceleyerek indirim kampanyaları, kupon kodları, çekilişler, ücretsiz kargo fırsatları ve daha fazlasını toplayarak sitemizde sizlerin hizmetine sunuyorum bununla birlikte sitemizle alakalı tasarım yayın yönetim muhasebe gibi işleri de ben yürütüyorum ve bundan gurur duyuyorum. Her zaman söylediğim gibi bizim amacımız en başta sizlere hizmet etmek tabi ki neticede hepimiz insanız hatalarımız ve eksiklerimiz olabiliyor eğer bir hatamız yada eksiğimiz varsa sizlerin affına sığınarak şimdiden özür dileriz. Sizlerden ricamız görüş önerilerinizi, eksik ve hatalarımızı lütfen bize bildirin.

İndirimkuponkod.com

İnternet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde indirim kuponları, kupon kodları,kampanyalar, anlık fırsatlar,çekilişler ve ücretsiz kargo imkanları gibi paranızdan tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatlar sunar. Sitemiz büyüklü küçüklü birçok alışveriş firmasının tüm promosyonlarına kolayca ve ücretsiz bir şekilde ulaşıp faydalanmanız için kuruldu.

İndirimli alışveriş nedir? Gerçekte böyle bir şey var mı ?

Sizlere hiçbir şekilde bir şeyler satmıyoruz burada bizim amacımız ısrarla sizleri kendilerine çekip alen acele bir şeyler satmaya çalışanlardan kurtarıp acele etmeden alışverişlerinizde karlı çıkarak bu işi tamamlattırmak. Yani şöyle günümüzde hemen hemen bütün alışveriş firmalarının indirim kampanyaları ve sunduğu fırsatlar var alışverişte hiçbir zaman acele etmeden araştırarak alacağınız ürün için bir indirim kodu bularak devam edin paranızdan tasarruf edin ve indirimli alışverişin keyfini sürün. Günümüzde kupon kodu kullanarak alışveriş yapmak bir akıllılıktır tasarrufun gereğidir.

İndirimler ve kupon kodlarından nasıl yararlanırım?

Sitemizde neredeyse tüm markaların indirim ve kupon kodları mevcuttur hatta ücretsiz kargo fırsatları da bulunmaktadır yapmanız gereken tek şey satın almak istediğiniz ürünü bulduktan sonra sitemize gelip ilgili ürünle eşleşen kupon kodu,kampanya kodu veya ücretsiz kargo fırsatına tıklayarak indirimli alışverişin keyfini sürmek.