Getir İndirim Kuponları

Süper Fırsat

Sepette Ek 15 ₺ Getir İndirim Kuponu

Getir kuponu ile sepette ekstra indirim kazandıran fırsatlardan anında yararlanın! Getir mobil uygulamasından vereceğiniz 90 ₺ ve üzeri alışverişinizde sepette 15 ₺ indirim kazanın

Süper Kampanya!

180 ₺’ye 50 ₺ Getir İndirim Kampanyası

Getir indirim kampanyası ile mutluluk hemen kapında ! Getir mobil alışveriş uygulamasından yapacağınız 180 ₺ ve üzeri siparişlerinizde sepette ekstra 50 ₺ Getir indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Hot Offer

300 ₺’ye 80 ₺ Getir İndirim Kampanyası

Getir kampanyası ile sepette kazandıran fırsatı kaçırmak istemezsiniz. Getir mobil uygulamasından yapacağınız 300 ₺ ve üzeri tutarda siparişlerinize özel olarak sepette 80 ₺ indirim sağlayan Getir indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Süper Fırsat

40 ₺ Getir İndirim Kampanyası

Getir indirim kampanyası ile şimdi avantajlı alışverişlerin tam sırası ! Getir mobil alışveriş uygulamasından yapacağınız 120 ₺ ve üzeri siparişlerinize özel olarak sepette ekstra 40 ₺ indirim sizleri bekliyor.

Süper Fırsat

170 ₺’ye 40 ₺ Getir İndirim Fırsatı

Getir indirim kampanyası ile sepette katlanan fırsatlar! Getir mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz 170 ₺ ve üzeri tutarda alışverişe 40 ₺ hediye çeki kazanın!

Value for Money

Bir Sonraki Siparişinde % 50 Getir İndirim Kampanyası

Getir indirim kampanyası ile yüzünüzü gülümsetecek fırsatlar. Getir uygulamasından gerçekleştireceğiniz 100 ₺ ve üzeri tutarda alışverişe özel olarak bir sonraki siparişinizde % 50 indirim kazanın!

Getir İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular: 

✨Getir indirim kodu nereye yazılır?

Uygulamaya girip hediye paleti sembolüne tıkladığınızda karşınıza çıkan yere Getir indirim kodunuzu girebilirsiniz.

🎁Getir ilk siparişte ne kadar indirim?

Getir ilk siparişinizde sepet tutarında 30 ₺ indirim sağlamaktadır.