%50 Hummel İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Hummel %50 İndirim Fırsatlarını Şimdi Keşfet!...More

Şimdi Hummel online shop’da %50’ye varan avantajlı fiyatlarla ürünlere sahip ol! Less

%40 Hummel Kış Sezonu İndirimi

indirim Bitmiş
Kampanya sadece seçili ürünlerde geçerli olup indirimli ve outlet ürünler kampanyaya dahil değildir.

%20 Hummel İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Hummel online mağazasından yapacağınız 200 TL ve üzeri harcamanıza sepette tüm indirimlere ek %20 indirim kazanın.

%20 Hummel İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Hummel E-bültene kayıt ol, %20 indirimi kap!

%40 Hummel İndirim Fırsatı

Kod Belirsiz
Hummel yeni sezon ürünlerde %30-%40'a varan indirim fırsatlarını kaçırmayın!

%25 Hummel İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Seçili tüm ürünlerde 120 TL ve üzeri alışverişinize %25 Hummel indirimi!

Hummel Bedava Kargo Kampanyası

indirim Belirsiz
Hummel online mağazasından yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinize kargo ücretsiz.

hummel indirim kupon kod

Hummel Hakkında Detaylar

Hummel İndirim ve Kupon Kodları
Bazen mağazada olmayan indirimleri online alışveriş sitelerinde görmemiz mümkün. Çok fazla kampanya ve indirim fırsatları yapan markalar artık bazı sitelerde indirim ve kupon kodları da kullandırıyor. Bu da ürünü daha ucuza almamızı sağlıyor. Web sitemizden hummel kupon kodu takip edebilir ve çok daha ucuz alışveriş yapabilirsiniz. Bu kupon kodları her zaman olmadığı için sitenin sıkı takipçisi olmalı ve aktif olduğu zamanlarda ucuz alışveriş yapmanın tadını çıkarmalısınız.

hummel indirim kupon kod
Online Alışveriş Sitelerinden Alışveriş Yapmak Güvenli Mi?

Hummel markasının kendine ait bir online alışveriş sitesi mevcut. Tüm ürünlerin satıldığı bu siteden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli online alışveriş sitelerinde de satışı yapılmakta. Hatta kendi sitesinden daha ucuza alabileceğiniz sitelerde var. Özellikle Hummel kupon kodu kullanabileceğiniz sitelerden ürünler çok daha ucuza alabilirsiniz.
Hangi siteden alışveriş yaparsanız yapın mutlaka bankanız tarafından güvenlik önlemlerinin alınmış olduğuna emin olun. Ürünlerinizi sepete atıp ödeme sayfasına yönlendirildiğinizde alışveriş yaptığınız site mutlaka ödeme yapmadan önce sizi güvenlik sayfasına yönlendirmiş olmalı. Ve bu güvenlik sayfasında kişisel cep telefonunuza gönderilecek olan bir şifre istenmeli. Siz cep telefonunuza gelen şifreyi girdikten sonra satın almış olduğunuz ürünlerin bedeli bankanız tarafından tahsil edilmeli. Dolandırıcılık olayların hat safhaya ulaştığı son zamanlarda bu tip uygulamalara dikkat etmekte fayda var.

hummel indirim kupon kod

Hummel’ ın Tarihçesi

1923 yılından beri üretimde olan Hummel markası futbol kramponu ile hayatımıza girmiştir. Danimarkalı genç bir ayakkabıcı olan Albert Messmer’ın futbol maçı izlediği sırada, futbolcuların çamurlu alanda futbol oynayamadıklarını fark etmesi üzerine, aklına futbol ayakkabısı yapma fikri gelmiştir. Atölyesinde sabaha kadar çalışan Messmer’in ilk futbol kramponlarından birisini tasarlaması bu hikayeyle olmuştur.
O krampon Hummel markasının başlangıcı oldu ve yaklaşık 100 yıldır 40 ülkede satılmaktadır. Hummel, Almanca yaban arısı anlamına gelmektedir. Markanın ilk logosu da kurulduğu yıllarda yaban arısı şeklindeydi. Sonraları logo değişerek bugünkü halini aldı. 2012 yılında dünyanın en hızlı gelişen pazarı ödülünü alan Hummel markası, Almanya’nın Hamburg şehrinde kurulmuştur fakat Danimarka merkezlidir.
1968 de Almanya 2. Bundesliga Ligi takımı Duisburg ile ilk sponsorluk anlaşmasını imzalayarak adını daha hızlı duyurmuştur. Sponsorluk çalışması her geçen yıl artarak devam etmiştir. 1969 yılında ise ilk spor koleksiyonunu tasarlayıp, insanların beğenisine sunmuştur. Piyasada oldukça beğenilen tasarımları hızla gelişmiş ve çeşitli ülkelerin pazarlarına girme fırsatı bulmuştur.
2010 yılında Türkiye pazarına giren markayı ülkemize Akbulut Tekstil getirmiştir. Hummel markasının CEO’ su ve ortağı olan Akbulut Tekstil, Türkiye üzerinden Ortadoğu ve Balkanlara açılmayı hedeflemektedir. Umarız bu hedefine en kısa zamanda ulaşır.

Hummel Markası Ürünleri Nelerdir ve Kaliteli Midir?

Bilindiği üzere Hummel bir spor giyim markasıdır. Spor ekipmanları, spor ayakkabısı ve spor kıyafetleri üretimi yapmaktadır. Danimarka tasarımlarını gözler önüne seren markanın en dikkat çekici özelliği ise kullanmış olduğu cesur renkleridir. Rahat ve cesur tasarımları bulunan ürünlerinin kaliteli olduğunu da söylemek mümkün. Jennifer Lopez, Paris Hilton, Justin Timberlake gibi ünlülerinde bu markayı tercih ettiğini ve günlük hayatta sık sık kullandıklarını da söylemek mümkün. Hummel markasının kaliteli ürünlerini ucuza alabilmek için Hummel kupon kodu kullanın.
Her markada olduğu gibi kaliteli ürünleri olduğu gibi kalitesiz ürünleri de var. Ama kullanım hatası olmadığı sürece ürünü nereden alırsanız alın, değişim yapma hakkına sahipsiniz. Bu nedenle iade haklarınızı araştırmalı ve ayrıca ürün kullanımı hakkında bilgiye sahip olmalısınız.
Kadın, erkek ve çocuklar için çeşitli tasarımlar hazırlayan marka, ülkemizde kaç mağazası olduğu konusunda net bir bilgi yok. Çünkü internet sitesinde mağazaları hakkında bilgiye yer verilmemiş. Ama sayısının oldukça fazla olduğunu tahmin ediyoruz. Erkek, kadın ve çocuklar için ayakkabılar, eşofman takımları, tişörtler, sweatshirtler, mayolar, montlar, yağmurluk, yelek, elbise ve etek, tayt, iç giyim, çanta, cüzdan ve havlu gibi ürünler tasarlamaktadır. Ve bu ürünler çeşitliliği ile dikkat çekmektedir.
Birçok spor dalı için ürünler tasarlayıp piyasaya süren Hummel markasının en yaygın olduğu spor alanları futbol ve hentboldur. Rahat ve kült modeller denilince akla gelen ilk marka olan Hummel her yaşa hitap etmektedir. Hem spor yaparken hem de günlük hayatta çok rahat kullanabileceğiniz, tasarımıyla ve kalitesiyle fark yaratan ürün konsepti vardır. Ülkemiz pazarına 2010 yılında giren bu markanın bu kadar yaygınlaşması ve sevilmesinin sebeplerinin bunlar olduğu da inkar edilemez.

Hummel Ürünlerini Nereden Alabiliriz?

Ülkemizde hemen hemen her ilde mağazası bulunan Hummel markası Türkiye pazarına çok hızlı bir giriş yaptı. Hemen hemen her alışveriş merkezinde rastlayabileceğimiz markanın ürün konsepti de oldukça geniş.
Hummel markasının ürünlerini kendi mağazalarından alabileceğiniz gibi, internet ortamında online alışveriş sitesinden de alabilirsiniz. Hummel online alışveriş sitesinde hemen hemen her ürünü bulabilirsiniz. İndirim için sezon sonunu beklemenize de gerek yok. Çünkü online alışverişte indirim grupları yani outlet sayfası sürekli güncelleniyor. Bu indirimlerden faydalanmak için siteyi sürekli takip etmekte fayda var.
Ürünü daha da ucuza almak isteyen müşteriler için alışveriş sitelerinde hummel kupon kodu da bulunuyor. Dediğimiz gibi ürünü daha da ucuza almak için sıkı takipçisi olmak gerekiyor.

Hummel Markası Pahalı Mı?

Genel olarak spor ürünlerinde satış yapan markalara baktığımızda Hummel markasının fiyatları oldukça hesaplı olduğunu söylemek mümkün. Her bütçeye hitap edebilen ürünleri var denilebilir. Özellikle indirim kuponları kullanarak oldukça ucuza alabileceğimiz ürünleri var.
İmitasyon Ürünleri Satılıyor Mu?
Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Hummel markasının imitasyon ürünleri de pazara hızlı bir giriş yaptı diyebiliriz. Orijinali ile imitasyonunu birbirinden ayırmanın neredeyse mümkün olmadığı Hummel markası bu konuda gerekli yasal yollara başvuru yapmış ve piyasada bulunan imitasyon mallarını toplatmıştır. Hatta üretenler ve satanlar için cezai yaptırımlar bile uygulatmıştır. Bunun ne kadar önüne geçilmiştir bu konuda bir bilgi yok fakat şu bir gerçek ki kaliteli ve pahalı tüm ürünlerin imitasyonu yapılmakta ve piyasada çeşitli yollarla satılmaktadır. Bu sebeple müşterilerin bilinçli olmaları ve ürünleri mağazalardan ya da güvenilir online alışveriş sitelerinden satın almalılardır.

Hummel Kargolar

Mağazaları tek tek dolaşarak alışveriş yapmak bazı insanlara sıkıcı gelebilir. Evinde otururken alışveriş yapmak daha cazip olabilir. Ama merak edilen bir husus var. Satın aldığım ürünler ne zaman elime ulaşır? Aslında bununla ilgili net bir tarih yok. Firmaların çalıştığı kargolar ile ve ürünün getirileceği adrese göre değişkenlik gösteren bir durum söz konusu. Genel olarak şunu söyleyebiliriz. Kargolar 2-3 gün içinde teslimat adreslerine ulaştırılır.
Online alışverişin en keyifli yanı da budur. Oturduğunuz yerden alışveriş yaparsınız ve ürün birkaç gün sonra kapınıza kadar gelir. Ürün bedeni olmadığında ya da beğenmediğinizde ise kolaylıkla iadesini yapabilirsiniz. Ve iade sırasında kargoya hiçbir ücret ödemezsiniz. İade ettiğiniz ürün için ödediğiniz ücret ise hesabınıza geri aktarılır. İnsanların online alışverişi tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri de budur. Satın aldığınız ürünleri iyi günlerde kullanmanızı diler, mutlu alışverişler dileriz.