Boyner Sömestr Ek %20 İndirim Kodu

Boyner online alışveriş sitesinde Sömestr tatiline özel %60'a varan indirimlere EK her 2. ürüne %20 indirim kodu!
Kodu Aç
No Expires

Boyner Sepette Ek %10 İndirim Kodu

Boyner'e özel çocuk giyim markalarında %50'ye varan indirimlere EK %10 indirim kodunu kaçırmayın!
Kodu Aç
No Expires

Boyner 3 Al 2 Öde İndirim Kodu

Boynere özel markalarda 3 al 2 öde fırsatı sağlayan indirim kodundan sizler de yararlanabilirsiniz.
Kodu Aç
No Expires

Boyner 200₺ İndirim Kodu

Boyner internet sitesinde Jack&Jones markasında 500₺ ve üzerine 100₺, 800₺ ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 200₺ indirim kodu!
Kodu Aç
No Expires

Boyner %60 İndirim Kodu

Boyner online mağazasında Şubat ayına özel %60'a varan sürpriz indirimlerden yararlanmak için bu kodu kullanabilirsiniz.
Kodu Aç
No Expires

%30 Boyner Alla Turca İndirim Kodu

Boyner online mağazasından Alla Turca ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde %30 indirim kodu!
Kodu Aç
No Expires

%25 Boyner İndirim Kodu

Boyner online mağazasında Keramika ürünlerinde %25 indirim kodu!
Kodu Aç
No Expires

Boyner Sepette Ek %20 İndirim Kodu

Boyner internet sitesinde Limon Company ürünlerinde %50'ye varan indirimlere EK sepette %20 indirim kodu!
Kodu Aç
No Expires

Sevgililer Günü Özel %50 Boyner indirim kodu

Sevgililer günü özel sepette %50 indirim kodu şansı!
Kodu Aç
No Expires

Boynerlilere %5 Setur İndirim Kuponu

Boyner'e özel seçili otel rezervasyonlarında %5 Setur indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Sevgililer Günü %15 Boyner Hediye Çeki

Sevgililer gününe özel tek ürün kozmetik alışverişinde %15 Boyner indirim kodu sizleri bekliyor.
Kodu Aç
No Expires

Greyder’de %20 Boyner İndirim Kodu

Greyder botlarda satın alacağınız 2.çift botta %20 Boyner kupon kodunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

JACK&JONES Ürünlerinde Geçerli Boyner İndirim Kodu

JACK&JONES ürünlerinde geçerli 600₺'ye 100₺ ve 1000₺'ye varan alışverişlerde 200₺ Boyner indirim kodu sizleri bekliyor.
Kodu Aç
No Expires

%60 Boyner Kampanya Kodu

Mart ayına özel %60'a varan Boyner indirim kodu sizleri bekliyor.
Kodu Aç
No Expires

NetWork Ürünlerinde %20 Boyner İndirim Kodu

Boyner online sitesinde NetWork markalı ürünlerde sepette 3 ve üzeri alımlarda %20 değerinde indirim sağlayan Boyner indirim kodu sizleri bekliyor.
Kodu Aç
No Expires

3 Al 2 Öde Boyner Kupon Kodu

Boyner kupon kodu ile online alışveriş mağazasında çocuk kategorisindeki yeni sezon ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 3 al 2 öde fırsatı kazanın!...Devamı

Boyner kupon kodu ile online alışveriş mağazasında çocuk kategorisindeki yeni sezon ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 3 al 2 öde fırsatı kazanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Çocuk ürünlerinde 50 ₺ Boyner İndirim Kodu

Boyner kupon kodu ile online alışveriş mağazasında çocuk kategorisindeki yeni sezon ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 50 ₺ indirim imkanını kaçırmayın! Kupon...Devamı

Boyner kupon kodu ile online alışveriş mağazasında çocuk kategorisindeki yeni sezon ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 50 ₺ indirim imkanını kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Seri Sonu Ürünlerinde %30 Boyner Hediye Çeki

Boyner kupon kodu ile online alışveriş mağazasında seri sonu ürünlerden yapacağınız alışverişlerde %30 oranında indirim kampanyası sizlerle ! Kupon geçerlilik...Devamı

Boyner kupon kodu ile online alışveriş mağazasında seri sonu ürünlerden yapacağınız alışverişlerde %30 oranında indirim kampanyası sizlerle ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Mobil Uygulamada %5 Boyner İndirim Kodu

Boyner mobil uygulamasını indirip yapacağınız ilk alışverişe özel sepet tutarını %5 ucuzlatan indirim kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Kozmetikte 100 ₺ Boyner Kampanya Kodu

Boyner online mağazasındaki kozmetik kategorisinden yapacağınız 400 ₺ ve üzeri alışverişinizi 100 ₺ ucuzlatacak kupon kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik...Devamı

Boyner online mağazasındaki kozmetik kategorisinden yapacağınız 400 ₺ ve üzeri alışverişinizi 100 ₺ ucuzlatacak kupon kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Boyner İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Boyner 1981 yılında temelleri atılan ve 30 yıldan uzun süredir insanlara kalite ürünlerin satışını yapan bir firmadır. İnternet ortamında da uzun yıllardır varlık sürdüren firma güvenli alışveriş sağlaması sebebiyle günümüzde online alışverişin liderleri arasında yer alır.

Mağazada giyimden kozmetiğe, ayakkabıdan küçük ev aletlerine kadar çok sayıda ürün türünün satışı yapılmaktadır. Kaliteli markalarıyla insanlara ulaşan Boyner ürünlerini herkes alabilsin diye bizler Boyner indirim kuponu, indirim kodu ve birçok indirim kampanyasını ücretsiz paylaşıyoruz. Bu sayede her müşterimiz için alışverişin cazip hale gelmesini sağlıyoruz.

Boyner’den Alınabilecek Ürünler Nelerdir?

Boyner her bireye hitap edecek ürünlerin satışını yapan online mağazadır. Kişilerin ihtiyaç duydukları pek çok ürünü kaliteli markalar adı altında satın almaları mümkündür. Alışverişleri için Boyner’i tercih eden kişilerin alabilecekleri ürünler arasında şunlar vardır;

 • Giyim Ürünleri
 • Ayakkabı Çeşitleri
 • Çanta Çeşitleri
 • Ayakkabı Bakım Ürünleri
 • Kişisel Bakım Ürünleri
 • Seyahat Aksesuarları
 • Telefon Aksesuarları
 • Cilt Bakım Ürünleri
 • Sofra Mutfak Ürünleri
 • Ev Dekorasyon Ürünleri
 • Küçük Ev Aletleri
 • Gurme Tatlar
 • İçecekler
 • Hediyelik Ürünler
 • Banyo Ürünleri

Boyner’in bu ürünlerini ücretsiz şekilde sunduğumuz Boyner kupon kodu ile alabilirsiniz. Böylelikle size fiyatı yüksek olan bir ürünü almayı erteleme yerine kodlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerden yararlanarak kendinizi mutlu edebileceğiniz gibi sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

boyner indirim kodu, hediye çeki ve kampanyalar

Boyner’in Yaptığı Kampanyalar Ve İndirimler

Online alışverişleri cazip hale getirmek ve müşteri çekmek için kampanya düzenleyen mağazalar arasında Boyner’de yer alır. Yılın belirli dönemlerinde yaptığı kampanyalarıyla hem satışlarını artırır hem de müşterilerinin bütçelerine uygun olacak alışverişleri yapmalarına yardımcı olur. Boyner kampanya türleri arasında şunlar bulunur; babalar günü, kelebek, anneler günü, sevgililer günü, blackfriday, siber pazartesi, okula dönüş, mezuniyet, sömestr, yılbaşı ve outlet indirim kampanyalarıdır.

Kelebek İndirimi

Kelebek indirimi Boyner tarafından düzenlenen en önemli indirimdir. Mağaza bu indirimi belirli dönemlerde satışlarını artırmak amacıyla düzenler. Kelebek indirimleriyle kadın, erkek ve çocuk giyim ürünleriyle aydınlatma, kişisel bakım ürünleri, küçük ev aletleri ve aksesuarlar gibi ürünler düşük fiyatlara satın alınabilir. Ayrıca kelebek indirimine ek olarak Boyner kupon kodu kullanılarak indirimin daha fazla olması sağlanabilir.

Kelebek indirim günlerinde Boyner ürünlerine yapılan indirim oranları %69, %65, %59, %51, %50 ve %75 oranlarındadır. Bu indirimlere sahip olan ürün Kelebek İndirimi bölümünden seçilir ve ödeme sayfasında alınan kupon kodu da girilerek indirim oranının artması sağlanabilir.

Babalar Günü İndirimi

Babalar Günü Boyner kampanya günlerinden birisidir. Babalar Günü’nün içinde yer aldığı Haziran ayı geldiğinde mağazada bu güne özel kampanyalar yer almaya başlar. Bu sayede babalarına kaliteli bir hediye almak isteyen kişiler mağazanın ürünlerini inceleyerek babalarına en iyi hediyeyi satın alabilirler.

Kampanya kapsamında babalar için parfüm, ceket, spor ayakkabı, takım elbise, kravat, kişisel bakım ürünleri ve eşofman takımları indirimli olarak satışa sunulur. Kahramanları olan babalarını mutlu etmek isteyenler bu ürünlerden seçtiklerine babalarına özel hediye kutusu yaptırabilirler.

Sevgililer Günü İndirimi

14 Şubat Sevgililer Günü sevgilisi olan kişilerin coşkuyla kutladığı günler arasında yer alır. Bu nedenle 14 Şubat yaklaşırken Boyner sevgililerin birbirlerini mutlu etmeleri için kampanyalar düzenler. Şık ve romantik sürprizler ilişkilerin pekişmesine ve çiftlerin mutlu olmasına yardımcı olur.

Sevgililer Günü için hazırlanan Boyner kampanya ürünleri sevilen kişinin zevkine göre alınabilecek ürünlerden oluşur. Denizi seven, aksesuar meraklısı, her zaman şık, dekorasyon uzmanı ve gurme sevgililer için alınabilecek pek çok hediye indirim sayfasında bulunur.

Black Friday İndirimi

Efsane Cuma, Kara Cuma ve Black Friday olarak anılan günde Boyner yüksek oranlı indirim kampanyaları düzenler. Mağazanın hemen her ürünü için geçerli olan bu indirimler nedeniyle hazırladığımız boyner indirim kodları kısa sürede tükenir. Bu nedenle indirim kodları tükenmeden alışveriş yapılarak Black Friday ayrıcalığının edinilmesi gerekir.

Black Friday indirimlerini kaçırmak istemiyorsanız eğer web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Bu sayede kolayca kullanabileceğiniz kupon kodlarını alabilirsiniz ve çılgın alışveriş furyasına sizde katılabilirsiniz.

Siber Pazartesi İndirimi

Siber Pazartesi veya CyperMonday Boyner kampanya günlerinden birisidir. Efsane Cuma günlerinden sonra düzenlenen bu indirim gününde büyük indirim festivali düzenlenmektedir. Boyner’in de katıldığı bu kampanyada yapılan indirim oranları %30, %50 ve %60 oranlarında görülür. Boyner web sitesinde kampanyanın geçerli olduğu ürünlerde bu indirim oranları geçerli olur ve insanlar bu indirimlerden yararlanarak giyim başta olmak üzere pek çok ürünü satın alabilirler.

Boyner indirim kodu ve kampanyalar.

Okula Dönüş İndirimi

Yaz tatili veya yarıyıl tatilinin bitmesinin yaklaştığı dönemlerde Boyner okula dönüş indirimleri düzenler. Bu indirimlerle okul için ihtiyaç duyulacak ayakkabı, gömlek, pantolon, gömlek, tişört, bot, çanta, eşofman altı, spor takımı ve eşofman takımları satın alınabilir. Okula dönüş indirim oranları ise %25, %40 ve %50 oranlarında görülür. Okul ihtiyacı için alınabilecek ürünlerde ayrıca Boyner indirim kuponu kullanılabilir. Mağazanın yapmış olduğu indirimden yararlanamayanlar veya daha fazla indirimi olsun isteyenler bu kuponları kullanabilirler.

Kendiniz veya çocuğunuz için okulda kullanılabilecek giyim ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız indirim kuponu edinmek ve Boyner kampanyalarının tarihlerini öğrenmek için web sitemizi takip edebilirsiniz.

Anneler Günü İndirimi

Boyner indirim kodları kullanılabilecek önemli günler arasında Anneler Günü de vardır. Annenize unutmayacağı bir hediye almak istiyorsanız sizlere sunduğumuz indirim kodlarını kullanarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Onların mutlu olacakları giyim ürünlerini, kişisel bakım ürünlerini, ayakkabıları veya çantaları seçerek hediye edebilirsiniz. Ayrıca annelerinize güzel bir hediye paketi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İndirim kodlarımızı son anda gördüyseniz Boyner tarafından Anneler Günü için düzenlenen kampanyaları öğrenerek bu kampanyalardan yararlanma şansınızı değerlendirebilirsiniz. Kampanyalar sayesinde ekonomik fiyatlara aldığınız hediyeleri tercih ettiğiniz kredi kartı türüne göre 3 ve 9 taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Hafta Sonu İndirimi

Hafta sonları özellikle çalışan insanların daha fazla alışveriş yaptığı zaman dilimleri arasında yer alır. Bu nedenle Boyner tarafından müşterilerinin alışveriş yapmasına teşvik etmek için hafta sonuna özel indirimler düzenlenir. Bu indirimler uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo imkanlarıyla pek çok kişiyi cezp eder. Normal günlerde 250 TL ve üzerine ücretsiz kargo imkanı veren Boyner hafta sonlarında 50 TL ve üzerinde ücretsiz kargo fırsatı sunarak daha fazla alışveriş yapılmasını sağlar.

Hafta sonunda Boyner’in ne kadar indirim yapacağını merak ediyorsanız sayfamıza girerek indirim durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca instagram veya facebook uygulamasından bizi takip ederek hızlı bir şekilde kampanyaları duyabilirsiniz.

Sömestr İndirimi

Boyner indirim kampanyaları arasında sömestr indirimleri de bulunur. Bu indirimler okulları tatile giren çocukların mutlu olması adına çocuklar adına yapılan alışverişlerde geçerli olan indirimleri kapsar. Çocukları için ayakkabı, şapka, gözlük, gömlek, pijama, etek, atkı, bere, okul çantası ve oyuncak almak isteyenler sömestr indiriminden yararlanabilirler. Bu indirimi kullanmak isteyenlerin 15 adet ürün alma hakkı olur. Ayrıca indirimin geçerlilik tarihinde alışverişin yapılması gerekir. Boyner sömestr indiriminin hangi tarihler arasında olduğunu web sitemizden öğrenerek bu tarihlerde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Yılbaşı İndirimi

Boyner kupon kodu ile yılbaşı hediyenizi satın alabilirsiniz. Kendinize yılbaşında bir güzellik yapmak isterseniz sitemizde yer alan kodları kopyalayarak sitede kullanıp beğendiğiniz ürünü alarak mutlu edebilirsiniz. Ayrıca anneniz, babanız, kardeşiniz veya arkadaşınız için yılbaşı hediyesi alacaksanız indirim kodlarını kullanarak daha avantajlı bir hediye alma imkanı bulabilirsiniz.

Boyner indirim kuponu kullanmadan alışveriş yapmak isterseniz Boyner’in yılbaşı özel kampanyalarını inceleyerek hediyenizi alabilirsiniz. Yılbaşı için Boyner’den kazak, gömlek, bluz, elbise, tulum ve pantolon gibi giyim ürünlerini %40, %29, %70 gibi farklı indirim oranlarıyla satın alabilirsiniz. Giyim ürünleri için renk ve beden seçimini de yaparak kendinize veya hediye edeceğiniz kişiye uygun olacak ürünü belirleyebilirsiniz.

Outlet Ürün İndirimleri

Boyner web sitesinde outlet bölümü yer alır. Bu bölümde yılın hemen her döneminde indirimde olan ürünler listelenir. Bu ürünler çocuk, erkek ve kadın giyim ürünleri, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlardır. Piyasa fiyatından daha düşük fiyata satılan bu ürünler sizlere cazip alışveriş imkanı sunabilir.

Outlet ürünleri genellikle stok adedi azalan veya mevsimi geçen ürünlerden oluşur. Bu sayede sezon içinde 2 katına alacağınız bir kıyafeti outlet bölümüne koyulduğunda çok daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca outlet bölümünde bulunan Boyner indirim kodu kullanarak bedavaya yaklaşan fiyatlarla da alma şansı bulabilirsiniz. %50 indirim almış bir ürünü indirim koduyla %25 veya üzerine indirimli olarak süper avantaj elde edebilirsiniz.

Boyner Kadın Giyim Ürünlerinde İndirimler

Boyner kadın giyim ürünleri yılın her döneminde alışveriş yapabileceğiniz ürün türleri arasında yer alır. Yaz aylarında yazlık, kış aylarında kışlık veya 4 mevsim giyebileceğiniz giyim ürünlerini Boyner farkıyla edinebilirsiniz. Bu ürünlerde yılın her dönemi indirim görmek mümkündür. Bu nedenle indirimleri takip etmek için web sitemizi takip edebilir veya Boyner sitesine girebilirsiniz.

İndirim yapılmış kadın giyim ürünlerinin fiyatları size yine de yüksek geliyorsa ücretsiz bir şekilde sunduğumuz indirim kodları ile sizin için uygun fiyata düşmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri 100 TL üzerinde alışveriş yapmanız durumunda 9 taksitli (kredi kartına göre) olarak alabilirsiniz.

Boyner Çanta Ve Ayakkabılarında İndirimler

Boyner indirim kuponu kullanarak alabileceğiniz ürünler arasında çanta ve ayakkabılar vardır. Kıyafetlerinize uygun olacak kaliteli ve son moda ayakkabıları Boyner’den seçebilirsiniz. Bu seçimi indirim kuponu kullanarak uygun fiyatlı alışverişle tamamlayabilirsiniz. İndirim kuponlarımızı kullanarak el çantası, omuz çantası, sırt çantası, cüzdan, portföy çantası, bel çantası, valiz, laptop çantası ve evrak çantası satın alabilirsiniz.

Ayakkabıya ihtiyacınız varsa indirim kuponlarını kullanarak bot, çizme, babet, topuklu ayakkabı, terlik, basketbol ayakkabısı, sneakers ve antrenman ayakkabısı alabilirsiniz.

Spor Giyim Ve Aksesuarlarda Boyner İndirimleri

Spor yapmayı seviyorsanız Boyner ürünlerini tercih edebilirsiniz. Boyner ürünleri arasında spor giyim ürünleri ve spor aksesuarları satıştadır. Bu ürünleri Boyner tarafından yapılan indirimleri takip ederek ucuza alabileceğiniz gibi indirim kodlarımızı kullanarak da ucuza alabilirsiniz. Bunun için sitemizi takip ederek paylaştığımız kodlardan spor giyim ve aksesuarlar için geçerli olacak olan kodu bulmanız gerekir. İndirim kupon kodlarımızı kullanarak tayt, şort, tişört, mont, atlet, futbol ayakkabısı, tenis ayakkabısı, atkı, bere ve çorap gibi ürünleri indirimli şekilde satın alabilirsiniz.

Boyner Hakkında En Çok Merak edilenler

Boyner Kampanyalarına Dahil Olmayan Ürünler Nelerdir?

İnsanların ihtiyaç duyacakları çok sayıda ürünün online satışını gerçekleştiren Boyner bazı ürünlerini düzenlediği kampanyalara dahil etmez. Bu nedenle belirlenmiş ürünlerden alışveriş yapanlar indirim kodu, indirim kuponu ve diğer avantajlardan yararlanamazlar. Boyner kampanyalarına dahil olmayan ürünler arasında şunlar vardır; elektrikli ev aletleri, hediye kutuları, deprem kitleri ve yiyecek- içecek gibi tüketim ürünleridir. Bu ürünler dışında aksi belirtilmedikçe indirim kodları, kuponları ve kampanyalarından her ürün alışverişinde yararlanmak mümkündür. Ancak sorun yaşanmaması için kupon ve kodların hangi ürünler için geçerli olduğuna bakılmalıdır.

Boyner İndirim Kodunun Kullanımı Nasıldır?

Alışverişlerinde Boyner’i tercih edenler için sunduğumuz indirim kodları web sitemiz üzerinden alınıp kolay bir şekilde https://www.boyner.com.tr adresinde kullanılır. Boyner indirim kodu belirlendikten sonra bu siteye üye girişiyle veya ziyaretçi olarak girilir. Sonrasında satın alınacak Boyner ürünü belirlenir ve ürün sayfasına girilir. Ardından ürün türüne göre beden, renk ve özellik belirlenerek sepete ekle butonu tıklanır. Sepete git butonu tıklanır ve bu işlem sonrasında sepete gidilir.

Sepette sol bölümde indirim kodu sekmesi yer alır. Buraya alınan kod yapıştırılır ve kullan butonuna tıklanır. Bu işlemin ardından kodda yazan oranda indirim sepet tutarına yansıtılarak ödemenin yapılması sağlanır. Kodun kullanımı ve ödemenin yapılması aşamalarında herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur. Ürünü seçip sepette indirimi kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Boyner İndirim Kodlarının Sağladığı İndirim Oranı Ne Kadardır?

Boyner indirim kodları sabit indirim kazandıran ürünler değildir. Her bir kod farklı oranda indirim kazanılmasına sağlar. İndirim oranları yapılacak alışverişin tutarı, ürün türü ve indirim süresi göz önüne alınarak belirlenir. Sitemizde yer alan kodların hangi seviyede indirim kazandıracağı bellidir ve bu sayede kod seçiminizi yapabilirsiniz. Alacağınız indiriminin cüzi bir indirim olmasını isterseniz %5, %7, %9, %10 gibi indirim sağlayan kodları tercih edebilirsiniz. Ancak alacağınız ürünün fiyatı bütçenizi aşıyorsa %50, %60 veya üzerinde indirim sağlayan kodları tercih edebilirsiniz.

Boyner kupon kodu indirim oranı düşük veya yüksek olmasından çok kod seçimi yaparken geçerli olmasına dikkat etmeniz daha önemlidir. Bu geçerli olacak indirim sağlayan alışverişi yapma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ürün için geçerli olacak indirimi kazanmayı da tercih edebilirsiniz. Bunun içinde kodları inceleyerek hangi Boyner ürünleri için geçerli olduğunu öğrenebilir ve yapacağınız alışverişe uygun olan kodu seçebilirsiniz.

Boyner İndirim Kodunu Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Boyner indirim kodu doğru kullanılması durumunda avantaj sağlar. Bu nedenle kod kullanılırken dikkat edilmesi gerekir. İlk olarak sitemizden aldığınız indirim kodunun zaman aşımına uğramamış olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede geçerli indirim kodunu elinizde bulundurabilirsiniz.

İndirim kodunu kullanmadan önce alışveriş şartının ne olduğunu öğrenin. Kodların bir kısmı alışveriş tutarına ulaşılmasıyla aktif edilir. Bu nedenle indirim kazanmanız için ne kadar alışveriş yapmanız gerektiğini öğrenerek kuponu alın. Bu sayede sorun yaşamazsınız. Son olarak da alacağınız indirim kodunun hangi ürünü kapsadığını öğrenin. Bazı indirim kodlarımızı sadece belirli ürün için hazırlanmıştır. Bu sebeple başka ürünleri almanız durumunda indirim alamazsınız.

Boyner İndirim Kodlarını Hangi Ürünlerde Kullanabilirim?

Boyner alışverişlerinin indirimli olarak yapılabilmesi adına paylaştığımız Boyner indirim kodları mağazanın her ürününde kullanılabilecek kodlardır. Paylaştığımız indirim kodunda belirli bir ürün için geçerli olduğu belirtilmemişse kod her ürün geçerlidir ve sepete yansıtılır. Bu sayede genel tutardan indirim kazanılmış olur.

İndirim kodlarından yararlanılarak Boyner’den alınabilecek ürünlerden bazıları ise şöyledir; giyim, aksesuar, ayakkabı, kozmetik, spor giyim, çanta, mutfak ürünleri, ev aletleri, gurme ürünler, takviye edici gıdalar ve spor ürünleridir. Paylaşımını yaptığımız kodlara bağlı olarak bu ürünler için %5, %10 veya daha üzeri indirim sağlanabilir. İndirimlerimizden daha önce yararlanmadıysanız sitemize gelerek sağladığımız indirimleri görebilir ve avantajlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Boyner İndirim Kod Ve Kuponlarının Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Boyner mağazasından alışveriş yapmak isteyenler için hazırladığımız ücretsiz indirim kodları size pek çok yarar sağlar. Bu yararlardan en önemlisi almak istediğiniz ürünü daha düşük fiyatla almanızı sağlamasıdır. Bu sayede hem ürünü almış olursunuz hem de tasarruf edebilirsiniz. %50, %60, %70 veya %80 gibi yüksek indirim sağlayan indirim kodlarını kullanmanız durumunda ürünleri yarı fiyatına alma imkanınız olacağından birden fazla ürünü satın alabilirsiniz.

İndirim kodlarını ücretsiz olarak sunduğumuz için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan kodlara sahip olabilirsiniz. Bu da indirim kazanmanız için ekstra harcama yapmamanıza neden olur. Ayrıca bu kodlar size kaliteli markaların ürünlerini uygun fiyatlı olarak alma imkanı tanır. Böylelikle normal şartlarda fiyatını yüksek bularak almadığınız giyim veya bakım ürününü satın alarak kar edebilirsiniz.

İndirim Kodunun Çalışmaması Durumunda Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Web sitemizden alarak kullanmak istediğiniz Boyner indirim kodu belirtilen kriterlere uygun kullanılması durumunda geçerlidir. Bir indirim kodunun çalışmasının birden fazla nedeni vardır. Bu nedenler ilki kullanım süresi biten kodun kullanılmasıdır. Paylaştığımız kodların yanında bitiş tarihi bilgisi bulunur. Bu bilgi sayesinde indirim kodunu kullanabileceğiniz son tarihi öğrenebilirsiniz. Tarihi geçmiş bir kodu kullanmak istiyorsanız geçersiz mesajı alabilirsiniz aynı zamanda da indirim kazanamazsınız. Bunun için kullanım tarihi geçmemiş kuponu almalısınız.

İndirim kuponunun çalışmamasının diğer sebebi ise sepet tutarının kuponun aktif olmasını sağlayacak seviyede olmamasıdır. Bazı kuponlarımızda yapılacak alışveriş limiti bellidir ve indirim bu limite göre kullanılabilir. Örneğin 300 TL üzeri alışverişler için geçerli olan %5 indirim 300 TL tutarı bulmadıkça aktif olmayacağından indirimden yararlanamazsınız. İndirim kuponunun çalışmaması için diğer sebep ise satın alınan ürünleri kapsamamasıdır. Hazırladığımız kuponların bir bölümü ayakkabı gibi belirli ürünler için kullanıma uygun olabilir. Bu durumda ayakkabı veya cilt bakım ürünü dışında yaptığınız alışverişlerde o kuponu kullanamazsınız.

Boyner indirim kuponu veya kodunun geçerli olması için kullanım tarihinin bitmemiş olmasına, hangi ürünlerde geçerli olduğu bilgisine ve alışveriş limiti detaylarına bakarak kullanmaya çalışmalısınız. Ayrıca kuponlarımızı alırken yanlış kopyalama yapmamaya dikkat etmemelisiniz. Aksi takdirde kopyalamayı yanlış yapmanız da kuponun aktif olmamasına neden olabilir.

Boyner’de Kargoya Ücret Ödememek Mümkün Mü?

İnternetten alışverişin tercih edilen adresi olan Boyner ile kargoya ücret ödemeden alışveriş yapmanız mümkündür. Bunun için alışveriş tutarının 250 TL ve üzerinde olması gerekir. Bu tutara ulaştığınızda kargo ücreti ödemeden ürününüzü teslim alabilirsiniz. Ayrıca Boyner tarafından ücretsiz kargo imkanı sunan ürünlerden alarak da kargo ödemesi yapmamanız mümkündür.

Boyner Yeni Kampanyalarını Öğrenmek Mümkün Mü?

Boyner yeni kampanyalarını öğrenmek mümkündür. Bunun için Boyner web sitesi takip edilebilir. Ayrıca indirim kodu paylaştığımız sitemizde kampanya bilgisi de paylaştığımız için sayfamız takip edilebilir. Bunun dışında youtube, facebook ve instagram gibi sosyal medya platformlarından da sitemizi takip ederek yapılan kampanyalardan zamanında haberdar olunabilir. Böylelikle belirli günler için geçerli olan indirimleri erkenden öğrenerek alışveriş gerçekleştirilebilir. Sizde Boyner kampanyalarını yayınlandığı anda öğrenmek ve indirimli alışveriş yapmak için sayfalarımızı beğenebilir veya takip edebilirsiniz.

Boyner Ürünlerinin İadesi Yapılabilir Mi?

Boyner ürünlerinin iadesi edilmesinin imkanı vardır. Ürünler herhangi bir sebepte iade edilmek isteniyorsa 30 günlük süreyi geçmemesi gerekir. Bu süre içerisinde iade edilmeyen ürün olarak belirlenen ürünler dışındaki tüm ürünler zarar görmemiş ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir. İadesi mümkün olmayan ürünler arasında gıda ürünleri, bakım ürünleri, kişiye özel ürünler, elektronik ürünler, iç çamaşırı, küpe, mayo ve altın gibi ürünler vardır.

Boyner ayrıca müşterileri için kolay iade imkanı sunmaktadır. Bu imkandan yararlanmak için siparişlerim bölümünden ürün için iade talebi oluşturulur. Talep oluşturulduktan sonra ürünlerin 7 gün içinde kargoya verilir. Ayrıca Boyner mağazalarına gidilerek değişim yapılması da mümkündür.

 

Boyner İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Sıkça Sorulanlar

⭐ Boyner İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Sitemizde yer alan Boyner indirim kodu ve kuponları ücretsiz olarak kolayca alıp kullanabilirsiniz. Kodu almak için indirim kodunun yer aldığı kutucuğun içindeki butona tıklamanız yeterlidir.

✂️✅ Boyner İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Boyner kupon kodunu sitemizden ücretsiz aldıktan sonra Boyner ödeme sayfasındaki indirim kodu kullanma alanına kodu ekleyebilirsiniz.

✅ Hopi İndirim Kodu Nedir?

Hopi Boyner markasının içinde bulunan bir mobil uygulamadır ve marka bu uygulamaya özel bazı dönemlerde indirim kodu kampanyaları düzenler.

⭐ Boyner İndirim Kodları Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

TSitemizde yer alan Boyner kuponları ile 100 TL'ye varan indirimler kazanabilirsiniz. Üstelik Hopi kullanıcılarına da ekstra indirimler sağlanıyor.

⭐ Boyner İndirim Kuponu Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bu durumların en başında, zaman aşımı konusu gelir. Zaman aşımı, kampanyalar sonucunda elde edilen kuponların kullanım süresini temsil eder, kuponların kullanım süresinin dolmamış olmasına dikkat edin.