En Yeni İndirim Kuponları:

Alastyr logo
Best Offer

SSL Paketlerinde %20 Alastyr İndirim Kampanyası

Alastyr online internet sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepette %20 oranında kazanma fırsatlarını kaçırmayın! Alatyr SSL paketlerinde %20 oranında indirim sizlerle!

Bitiş 23 Temmuz 2022
Alastyr logo
Value for Money

Cloud Sunucularında % 40 Alastyr İndirim Kuponu

Alastyr internet sitesinden satın alacağınız kampanya kodu ile Cloud sunucularda %40 indirim kazandırmaktadır. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Alastyr logo
Hot Deal

Yıllık Hostinglerde % 20 Alastyr İndirim Kodu

Alastyr kupon kodu ile yıllık hosting paketi alımlarınızda sepet tutarını %20 oranından ucuzlatacak fırsatı kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bitiş 23 Temmuz 2022
Alastyr logo
Hot Deal

Bayi Barındırma Planında % 15 Alastyr İndirim Kodu

Yıllık Bayi Barındırma Planında %15 değerinde indirim sağlayan Alastyr indirim kodu sizlerle! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Bitiş 23 Temmuz 2022
Alastyr logo
Best Deal

Alastyr Sınırsız Hosting Paketlerinde % 30 İndirim

Alastyr sınırsız hosting paketlerinde net %30 indirim kampanyası var. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir indirim kodu veya çeki gerekmemektedir.

Bitiş 23 Temmuz 2022
Alastyr logo
Hot Deal

Hosting Alımlarınıza Özel Sepette % 10 Alastyr İndirim Kodu

1 Yıllık hostin alımlarınıza özel kupon kodunu kullanarak sepette net %10 oranında indirim kazanabilirsiniz.

Bitiş 23 Temmuz 2022
Alastyr logo
Super Deal

Seo Hosting Paketlerinde % 15 Alastyr İndirim Kampanyası

Alastyr internet sitesinden satın alacağınız seo hosting paketlerinde geçerli %15 oranında indirim sağlayan kampanyadan sizler de yararlanmayı unutmayın!

Bitiş 23 Temmuz 2022
Alastyr logo
Best Value

WordPress Hosting’te % 25 Alastyr İndirim Fırsatı

Alastyr internet sitesinden satın alacağınız wordpress hosting paketlerinde geçerli sepet tutarını %25 oranında ucuzlatan kampanya sizleri bekliyor.

Bitiş 23 Temmuz 2022
Alastyr logo
Hot Deal

E-Posta Hosting’te % 20 Alastyr İndirimi

Alastyr internet sitesinden satın alacağınız E-Posta hosting paketlerinde geçerli sepet tutarını %2o oranında ucuzlatan avantajlardan yararlanmayı unutmayın!

Bitiş 23 Temmuz 2022
Alastyr logo
Best Offer

Bulut Sunucu’da % 30 Alastyr İndirim Fırsatı

Bulut Sunucu paketinde geçerli %30 Alastyr indirim kampanyası sizleri bekliyor.

Bitiş 23 Temmuz 2022

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Alastyr logo
Hot Deal

Yeni Hosting Alımlarında % 5 Alastyr Hediye Çeki

Alastyr internet sitesinden satın alacağınız yeni hosting paketlerinde kullanım süresi boyunca %5 indirim sağlayan kupon kodunu kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 22 Haziran 2022
Alastyr logo
Super Deal

Web Hosting Paketlerinde % 25 Alastyr Kampanya Kodu

Alastyr internet sitesinden satın alacağınız yıllık sınırsız web hosting ve yıllık bayi hosting paketlerinde  %25 indirim sağlayan kampanya kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 22 Haziran 2022
Alastyr logo
Super Deal

Üyelikte % 60 Alastyr İndirim Kodu

Üye olun Türkiye’nin en büyük 3 uzantısından birini ( com./ net./ org.) %60 Alastyr indirim kodu ile 3.99$ fiyatla sahip olun Detaylar için siteye tıklayınız.

Expired On 22 Haziran 2022
Alastyr logo
Best Deal

Domain Alımlarınızda % 60 Alastyr İndirim Fırsatı

Alastyr internet sitesinden satın alacağınız domainlerde yeni üyelere özel olarak %60 oranında indirim kazanma şansını kaçırmayın!

Expired On 22 Haziran 2022
Alastyr logo
Best Value

Hazırsite Hosting Ayda 1.66 $’dan Başlayan Fiyatlarla Alastyr’da!

Hazırsite Hosting paketi ayda 1.66 $’dan başlayan fiyatlarla Alastyr.com’da sizlerle!

Expired On 22 Haziran 2022

Alastyr İndirim Kodu Hakkında Detaylar

Alastyr Türkiye’nin kullanıcılar tarafından tavsiye edilen domain ve hosting firmasıdır. Web sitesi kurmak istiyorsanız eğer firmayı tercih ederek alan adı ve hosting hizmetleri satın alabilirsiniz. Ayrıca firma tarafından verilen eposta, ssl ve sunucu hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Alacağınız hizmetler için talep edilen fiyatların bütçenize yüksek gelmesi web sitesi açmak için beklemenize sebep olabilir. Bizler bu sorunu ortadan kaldırmak adına sizlere alastyr indirim kuponu sunuyoruz. Bu kuponlar sayesinde yapacağınız alışverişlerde indirim kazanmanızı sağlıyor ve böylelikle müşteri çekebileceğiniz web siteleri açmanıza öncülük ediyoruz.

alastyr indirim kuponu ve kampanyalar

Alastyr İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Hakkında Merak Edilenler

Paylaştığımız indirim kodlarının güncel ve güvenirlilik durumunu merak edebilirsiniz. Kodlarımız güvenilir kodlardır ve kullanım anı itibariyle belirtilen orandaki indirimi alabilirsiniz. Ayrıca Alastyr alışverişleri için sunduğumuz indirim kodları güncel olan kodlardır ve süresi dolan kodlar yanında sürenin geçmiş olduğu belirtilir. Bu sayede yanlış alastyr indirim kuponu ile alışveriş yapmak gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. İndirim kuponları sayesinde kar elde edebilirsiniz ve üstelik bu kuponlara sahip olmak için bizlere herhangi bir ücret ödemezsiniz.

İndirim kuponlarını kullanmak istediğinizde sayfa üzerinden kuponu kopyalamak ve sepette indirim kazanmak yapmanız gereken işlemlerdir. Ancak unutmamanız gereken bir durum vardır. Bu durum ise sizlere sunduğumuz kuponların tükenmiş olması ihtimalidir. Bu durumda sizlere uyarı geleceği için alışveriş sırasında mağduriyet yaşamadan yeni bir indirim kuponu arayışına girebilirsiniz.

Alastyr İndirim Koduyla Ne Kadar İndirim Kazanılır?

Alastyr indirim kodları aracılığıyla farklı % oranlarında indirim kazanabilirsiniz. Bu oranlar sayfamızda yer alan indirim kodu paylaşımlarımızda açıkça belirtilir. Bu sayede alacağınız indirim oranını bilebilir ve isterseniz hesaplama yapabilirsiniz. Alastyar indirim kodu ile %40, %20, %10 ve %5 indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.

İndirim kodlarından yararlanarak domain yenileme, bayi hosting, kiralık sunucu, sunucu barındırma, ev ssl ve standart ssl gibi pek çok hizmete avantajlı olarak sahip olabilirsiniz. Kodlardan yararlanarak genel indirim kazanabileceğiniz gibi hizmet bazlı olan indirimleri kullanarak sadece o hizmet için indirim kazanabilirsiniz.

Alastyr İndirim Kodları Nasıl Alınır?

Alastr indirim kodu almak için izlemeniz gereken yol son derece basit bir yoldur. Kodu almak istiyorsanız sitemize girerek dilediğiniz kodu alabilirsiniz. Sitemize girdiğinizde farklı avantajlar sağlayan kodları bulabilirsiniz. Bu kodları dikkatle inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz hizmeti satın alırken kullanabileceğiniz indirim kodunu seçebilirsiniz. Bu sayede kodda belirtilen oranda sepette anında indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Örneğin hostingpaketi satın almak istiyorsanız hosting paketlerinde %25 indirim sağlayan kodumuzu kopyalayabilirsiniz.

Alastyr İndirim Kodları Nasıl Kullanılır?

Alastyr indirim kodlarının alımı kadar kullanımı da son derece kolaydır. Kullanım için öncelikle Alastyr ürünlerinden hangisini satın alacağınıza karar vermeniz gerekir. Sonrasında hizmet türüne göre sunucu, ssl, eposta, hosting ya da domain kategorilerinden uygun hizmet paketini seçebilirsiniz.Seohostinge ihtiyacınız varsa Seo A, Seo B, Seo C ve Seo D paketlerinden birisini seçerek Sipariş Ver butonuna tıklayabilirsiniz.

Ödeme sayfasına ulaştığınızda ödeme yapmadan önce promosyon/İndirim kodu kullanacağım bölümünü tıklayarak sayfamızdan kopyaladığınız kodu boşluğa yapıştırabilirsiniz. Kullan butonuna basmanızın ardından sepete indirim uygulanır ve seohosting için yapacağınız ödeme indirimin ardından kalan tutar olur.

Alastyr indirim kodu kullanarak hosting satın almak istediğinizde sizlere sunduğumuz indirim oranlarına ek olarak firmanın sunduğu ücretsiz ssl sertifikası hakkını da elde edebilirsiniz. Böylelikle sitenizin isminin doğruluğunu kanıtlayabilir ayrıca veri iletişiminde güvenirlilik sağlayabilirsiniz. Hosting ihtiyacınız yoksa ssl sertifikasını Ssl hizmetlerinden faydalanarak uygun ücretler karşılığında kendiniz satın alabilirsiniz. Ssl sertifikasını almak için de ücretsiz olarak sunduğumuz indirim kodlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Alastyr Güncel İndirim Kuponlarından Nasıl Haberdar Olabilirim?

Alastyr indirim kuponu paylaşımlarımız belirli zamanlarda güncellenir. Çünkü hosting hizmetine ihtiyacın her geçen gün artması indirim avantajlarından yararlanmak isteyenlerin artmasına neden olur. Bu sebeple alacakları ürünü indirimli olarak almak isteyenler kodlarımızdan yararlanmak isteyebilirler.

Bu durumda bazı müşterilerimiz kuponu kullanamama sorunu yaşayabilirler. Ancak bizler bunu yaptığımız güncellemeler ve yeni kod paylaşımlarıyla ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.Sitemiz üzerinden aldığınız indirim kuponu ile indirim kazanamazsanız tükenmiş olduğunu anlayabilirsiniz. Bu durumda güncel olan kuponlarımıza ulaşmanız gerekir. Bunun içinse sayfamıza abone olabilirsiniz.

Bu abonelik sayesinde Alastyr ürünleri için paylaştığımız indirim kodlarına dair haberleri ilk olarak siz alabilir ve böylelikle ilk kullananlar olabilirsiniz. Mail aldığınızda vakit kaybetmeden kodu kullanmanız gerekir. Aksi takdirde tükenmeden yararlanma fırsatını kaçırabilirsiniz. Hosting ya da diğer ürünlere ihtiyacınız varsa indirim kazanmak için sitemizi inceleyebilir ve gerekli görmeniz durumda sayfamıza abone olabilirsiniz.