AliExpress İndirim Kuponları

AliExpress logo
Best Deal

DDRADON Mağazasında 6 $ AliExpress İndirim Kuponu

AliExpress indirim kodu ile alışverişlerde avantaj kazanabilirsiniz. AliExpress online alışveriş mağazasında 99 $ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette 6$ tutarında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu V7B56QZFAIJV şeklindedir.

AliExpress logo
Süper Kampanya!

Sepette 5 $ AliExpress İndirim Kodu

AliExpress indirim kodu ile sepette kazandıran fırsatlardan yararlanın! AliExpress online alışveriş mağazasından yapacağınız 49 $ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette 5 $ indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ MES7ZD5KNTRA ‘ şeklindedir.

AliExpress logo
Value for Money

Teknolojik Aksesuarlarda % 50 AliExpress İndirim Avantajı

Hayat kurtaran Teknolojik Aksesuarlarda sepette %50 AliExpress indirim avantajından faydalanmak ve indirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

AliExpress logo
Hot Offer

Küçük Ev Aletlerinde Sepete Özel AliExpress İndirim Fırsatları

Yüzlerce küçük ev aletlerinde sepette yaklaşık %50’ye varan AliExpress indirim fırsatları kullanıcılarını bekliyor. Kampanyadan yararlanmak ve detayları görmek için siteye gidiniz.

AliExpress logo
Best Deal

Telefonlarda % 50 AliExpress İndirim Avantajı

AliExpress indirim kampanyası ile teknolojik ihtiyaçlarını daha uyguna alma fırsatını kaçırmayın ! AliExpress online alışveriş sitesinden telefon kategorisinde bulunan telefon ve aksesuarları ürünlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişinizde sepette ekstra % 50 oranında indirim kaçmaz!

AliExpress logo
Hot Deal

Anne- Çocuk ürünlerinde % 50 AliExpress İndirim Fırsatı

AliExpress indirim kampanyası ile sizin ve bebeğinizin de kendinizin de en önemli ihtiyaçlarını indirimle alın. AliExpress online alışveriş sitesinden anne- bebek kategorisinden gerçekleştireceğiniz alışverişinizde sepette % 50 oranında avantajlı fırsatlar sizleri bekliyor.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


AliExpress logo
Best Value

AliExpress Kupon Kodu: 14 $ İndirim Fırsatı

AliExpress indirim kodu ile avantajlı fırsatları kaçırmayın! Aliexpress online alışveriş sitesinden yapacağınız 120 $ ve üzeri tutarda alışverişinize özel sepette ek 14 $ indirim sizlerle ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ JULYOT14 ‘ şeklindedir.

Expired On 31 Temmuz 2023
AliExpress logo
Süper Kampanya!

6 $ AliExpress İndirim Kodu

AliExpress indirim kodu ile daha çok harcayıp daha çok kazanabilirsiniz. Aliexpress online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz 50 $ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak 6 $ indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ JULYOT6 ‘ şeklindedir.

Expired On 31 Temmuz 2023
AliExpress logo
Hot Offer

Kinera Mağazasında % 10 AliExpress İndirim Kodu

AliExpress indirim kodu ile her üründe indirimin keyfini çıkarın! AliExpress online alışveriş mağazasında Kinera markasına ait ürünlerde sepette ekstra % 10 oranında indirim kazanabilirsiniz. Kupon kodu ‘ KINERAYH802B’ şeklindedir.

 

Expired On 31 Temmuz 2023
AliExpress logo
Hot Offer

25 $ Aliexpress İndirim Kodu

Expired On 17 Mayıs 2023
AliExpress logo
Süper Kampanya!

24 $ AliExpress Hediye Çeki

AliExpress indirim kodu ile katlanan fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz. AliExpress online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 200 $ ve üzeri alışverişinizde sepette ekstra 24 $ tutarında indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ FEB24 ‘ şeklindedir.

Expired On 30 Mart 2023
AliExpress logo
Hot Deal

14 $ AliExpress İndirim Kodu

AliExpress indirim kodu ile her fırsatta süper indirimler sizleri bekliyor. AliExpress online alışveriş mağazasından yapacağınız 140 $ ve üzeri alışverişinizde sepette 14 $ tutarında indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ FEB14 ‘ şeklindedir.

Expired On 21 Mart 2023
AliExpress logo
Süper Fırsat!

AliExpress Kupon Kodu: 9 $ İndirim Fırsatı

AliExpress indirim kodu ile alışverişlerinizde indirimin keyfini çıkarmanın tam zamanı! AliExpress online internet sitesinden yapacağınız 80 $ ve üzeri alışverişinizde 9 $ indirim kazanın ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ FEB9 ‘ şeklindedir.

Expired On 21 Mart 2023
AliExpress logo
Best Deal

AliExpress Kupon Kodu : 5 $ İndirim Kazanın!

AliExpress indirim kodu ile harika avantajlar kazanmanın tam sırası! AliExpress internet sitesinden gerçekleştireceğiniz 20 $ ve üzeri tutardaki alışverişinizde sepette ekstra 5 $ indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ USNEW5 ‘ şeklindedir.

Expired On 22 Ocak 2023
AliExpress logo
Best Value

AliExpress Kupon Kodu: % 20 İndirim!

AliExpres indirim kodu ile online sitesinden satın alacağınız 3 ve üzeri adet ürüne özel olarak sepette % 20 oranında indirim kazanabileceğiniz fırsatları kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ WY1003 ‘ şeklindedir.

Expired On 23 Ocak 2023
AliExpress logo
Süper Kampanya!

12 $ AliExpress İndirim Kuponu

Expired On 23 Ocak 2023
AliExpress logo
Best Value

Kasıma Özel 16 $ AliExpress İndirim Kodu

AliExpress indirim kodu ile indirimli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. AliExpress online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz 110 $ ve üzeri alışverişinize özel olarak sepette ekstra 16 $ tutarında indirimi kaçırmayın ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ SUPERS16 ‘ şeklindedir.

Expired On 2 Kasım 2022
AliExpress logo
Süper Kampanya!

AliExpress Kupon Kodu 7 $ İndirim Fırsatı

Expired On 2 Haziran 2023
AliExpress logo
Value for Money

AliExpress Kupon Kodu: 8 $ İndirim Fırsatı

AliExpress indirim kuponu ile istediğiniz her ürüne tek tıkla daha ucuza sahip olma fırsatı sizleri bekliyor. AliExpress online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 40 $ ve üzeri tutarda alışverişte sepet tutarınızı 8 $ tutarında ucuzlatacak avantajı kaçırmayın ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ GSGUS8 ‘ şeklindedir.

Expired On 8 Ağustos 2022
AliExpress logo
Best Value

Teknolojik Ürünlerde % 60 AliExpress Kampanya Kodu

AliExpress indirim kodu ile tüm teknolojik alışverişinizde indirim sağlayan avantajlardan yararlanmaya şimdi başlayın. AliExpress online alışveriş sitesinde teknolojik ürünlerde geçerli alışverişte sepette ekstra % 60 oranında indirimden şimdi yararlanmaya başlayın! Kupon geçerlilik süresi ve alt limiti belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ USNEW5 ‘ şeklindedir.

Expired On 9 Eylül 2022
AliExpress logo
Süper Kampanya!

Site Genelinde % 10 AliExpress İndirim Kuponu

AliExpress indirim kodu ile siteden satın alacağınız her üründe tasarruf etme fırsatından anında yararlanın. AliExpress online alışveriş sitesinde site genelinde alışverişe özel sepette ekstra % 10 oranında indirimlerden anında yararlanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi ve alt limiti belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ chriseldt ‘ şeklindedir.

Expired On 9 Eylül 2022

AliExpress Hakkında Detaylar

Dünyanın en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan AliExpress üzerinde birbirinden oldukça farklı ve harika türde birçok ürün yer alıyor. Çok fazla büyük ölçekte bir müşteri portföyüne sahip olan AliExpress Türkiye sitesi genel olarak bu doğrultuda insanların en iyi şekilde beklentilerini karşılayabiliyor.

Sitemiz üzerinde daima erişim sağlayarak kullanabileceğiniz birbirinden harika indirim kodları yer alıyor. Bu AliExpress indirim kodu kuponlarını daima sitemizden istediğiniz zaman ücretsiz olarak temin ederek yaptığınız online alışverişlerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

AliExpress Mağazasından Avantajlı Alışveriş İpuçları

Aliexpress online alışverişte gerek ürün gamı gerekse kalitesiyle en çok tercih edilen mağazalardan biri olmaya devam ediyor. Sizler de bu alışveriş ipuçları ile alışveriş sepetinizi ucuzlatabilirsiniz.

  1. AliExpress’e Üye Olun!

AliExpress internet sitesine üye olanlara özel oranlarda indirim sağlamasının yanı sıra sizi en avantajlı indirim kampanyalarından da haberdar ediyor. Böylece hem özel oranda indirim kazanabilirsiniz hem de kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

  1. Hesabınıza Özel Tanımlanan AliExpress İndirim Kodlarını Kullanın!

AliExpress her kullanıcısına özel olarak tek kullanımlık kupon kodları sağlıyor. Bunları kullanarak daha uyguna alışveriş yapabilirsiniz.

  1. AliExpress Jeton Biriktirin!

AliExpress mobil uygulamasından jeton biriktirerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Daha sonra biriktirdiğiniz bu jetonları alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Daha fazla jeton kazanmak istiyorsanız mobil uygulamada bulunan oyunu da oynayabilirsiniz.

AliExpress İndirim Kodu Hakkında Detaylı Bilgi

AliExpress indirim kupon kodu ile birçok ürünün fiyatını süper oranlara kadar indirebilirsiniz. Bütçenin en iyi şekilde kullanılmasıyla birlikte online alışverişleri en sorunsuz ve tasarruflu şekilde gerçekleştirmek birçok insanın önemli beklentilerinden biridir.

AlİExpress indirim kodu ve kampanyalarına sitemiz üzerinden birkaç basit adımla kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

AliExpress İndirim Kodu Nasıl Bulunur?

En avantajlı AliExpress indirim kuponlarını sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Anasayfada arama kutucuğuna AliExpress yazarsanız mağazanın tüm kupon ve kampanyalarını görebilirsiniz.

Aliexpress indirim kodu nasıl bulunur?
Aliexpress indirim kodu nasıl bulunur?

AliExpress İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Karşınıza çıkan kupon kodlarından size en uygun olanını seçin. Daha sonra ‘indirim kodunu aç’ butonuna tıklayın. Kupon detaylarını okuyun ve eğer size uygunsa ‘kopyala’ butonuna tıklayın. İşte şimdi kolayca AliExpress indirim kodu almış oldunuz.

Aliexpress indirim kodu nasıl alınır?
Aliexpress indirim kodu nasıl alınır?

AliExpress İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İlk olarak, Aliexpress internet sitesine gidip satın almak istediğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekleyin. Daha sonra sepetinize gidin. Sağda özet kısmında promosyon kodu için bir alan mevcut. ‘Kupon kodunu buraya girin’ butonuna tıklayın karşınıza çıkan alana kopyaladığınız kodu yapıştırın. Daha sonra ‘uygula’ butonuna tıklayın ve kuponunuza uygulandı.

Aliexpress indirim kodu nasıl kullanılır?
Aliexpress indirim kodu nasıl kullanılır?

Unutmayın kupon detaylarını dikkatli bir şekilde okuyup talimatları yerine getirdiğinizden emin olmalısınız.

AliExpress Black Friday ve Cyber Monday İndirimleri

Her yılın belli zamanlarında başlayan Black Friday ve Ceyber Monday kampanyaları kapsamında AliExpress sitesi üzerinden de birçok ürün çok güzel fiyat seçenekleriyle rahatlıkla alınabiliyor. Bu kampanyalar genel olarak yalnızca bir kez düzenlendiği için her fırsatı tam zamanında değerlendirmek gerekiyor.

Herkesin dört gözle beklediği AliExpress Black Friday kampanyası her yıl Kasım ayında farklı oranda indirim sağlamaktadır. Bu oran her yıl değişse bile genelde % 70 - % 80 oranında olan bu indirim genelde alışveriş sitesinde bulunan ürünlerin hemen hemen hepsinde geçerli olduğu için yıl boyunca herkesin beklediği kampanyadır. Bu sebeple Aliexpress indirim kodu ve kuponları hızlıca tükenmektedir.

Genellikle Black Friday günü bitiminden sonra ilk pazartesi günü başlayan Cyber Monday kampanyası çevrimiçi alışverişe teşvik etme amacıyla ortaya atılmıştır. Genellikle teknolojik ürünlerde indirim yapılan bu dönemde en büyük online alışveriş platformları birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaya çalışıyor. AliExpress’te bu platformlardan biri. Cyber Monday AliExpress indirimlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

AliExpress Yıl Dönümü İndirimleri

AliExpress, her yıl kuruluş gününü kutlarken insanları da bu noktada yalnız bırakmıyor. Çünkü bu dönemde siteden online olarak farklı kategorilerdeki çeşitli ürünleri normal fiyatından daha makul seviyelerde rahatlıkla satın almak mümkün olabiliyor.

Her yıl Mart ayında yapılan bu AliExpress yıl dönümü kampanyası daima en avantajlı şekilde yararlanmak için sitemizdeki aktif ve kullanıma hazır kuponlara bakabilirsiniz. Yeni eklenecek kuponlardan haberdar olmak için ise sitemizi yakından takip edebilirsiniz.

AliExpress Üye İndirimleri

AliExpress online sitesinin çıkardığı bu üyelik sistemi ise Sıfır, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas üyelik seviyelerinden oluşmaktadır. Artık üyelik seviyelerinize göre size özel indirimler ve kuponlar bulabilirsiniz. 12 ay boyunca topladığınız ödüllere göre üyelik seviyeleriniz yükselir.

Sıfır seviyesi yeni üyeler içindir. Gümüş seviyesi ise uygulamayı indirip alışveriş yapanlardan oluşur. Altın seviyesinde ise belli bir alışveriş tutarını geçen kullanıcılar bulunur. 500 puan ile 1499 puan arasında olan kullanıcılar ise Platin seviyesine dahil oluyor. En sonda ise 1500 puan ve üzeri puanda olan müşteriler için Elmas üyelik. Böylece her seviyede birbirinden özel avantajlardan yararlanırsınız.

AliExpress İndirim Günleri 2023

AliExpress'te hangi günler indirim oluyor diyorsanız indirim günleri başlıca şöyle olmakta:

  • AliExpress yıl dönümü indirimleri
  • Black friday indirimleri
  • Cyber Monday indirimleri

AliExpress'in en önemli özelliği bulunduğunuz yerde bulamadığınız ürünleri sizlere temin etmesidir. Bu ürünleri AliExpress'ten temin ederken de kuponları satın alma esnasında kullanmayı unutmayın. Bu şekilde yapabileceğiniz alışverişlerde herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmıyorsunuz. Aksine yaptığınız alışverişlerde büyük indirimler ile karşılaşabilirsiniz. Böylece uygun fiyata yurt dışından ürün satın alabilirsiniz.

AliExpress Promosyon Kodları ile İgili Sıkça Sorulan Sorular

✅AliExpress İndirim Kuponları Ne Kadar Süre Geçerli?

AliExpress' in indirim kodları ya da kuponları bir süre belirtmesi içermiyorsa, zaman kısıtlamasına takılmaz. Kuponların geçerlilik tarihleri kupon bilgilerinin olduğu bölümlerde sizlerle paylaşılıyor.

✂️İndirim Kuponları AliExpress’te Birleştirilebiliyor Mu?

Kuponlarınızı bazı ürünlerin alımında zaman zaman birleştirebileceğiniz gibi, bazı dönemlerde de kuponlarınızı ayrı ayrı kullanmanız öngörülüyor.

⭐ Kuponlar AliExpress’te ki Hangi Ürünlerde Geçerli?

Etkisini hemen hemen her üründe görebileceğiniz marka indirimlerinde ki farklı kodlara dikkat ederseniz, doğru üründe, doğru kodları kullanarak, alışveriş ödemelerinizi yarıya düşürmeniz mümkün.

⭐ AliExpress indirim kuponu ne kadar indirim sağlıyor?

Şu anda sitemizde aktif olan indirim kodları ile AliExpress'ten yapacağınız alışverişler için %50'ye kadar indirimler kazanabilirsiniz.