AliExpress İndirim Kuponları

11 adet AliExpress kupon kodu ve kampanya listeleniyor:

AliExpress logo
Best Value

AliExpress Kupon Kodu: 300 ₺ İndirim Fırsatı

AliExpress online alışveriş sitesinden yapacağınız 2500 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde sepette ek 300 ₺ tutarında indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress indirim kodu ile süper indirimler yakalamanın tam zamanı!

AliExpress logo
Best Deal

1000 ₺ AliExpress İndirim Kuponu

AliExpress online alışveriş sitesinden yapacağınız 8000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişlere özel olarak sepette 1000 ₺ tutarında indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress indirim kuponu kazandırmaya devam ediyor.

AliExpress logo
Süper Fırsat

% 60 Aliexpress İndirim Kodu

AliExpress online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlere özel olarak sepette % 60 oranında indirim kazanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress indirim kodu ile kaçırılmayacak fırsatlardan yararlanmayı unutmayın!

AliExpress logo
Süper Kampanya!

100 $ AliExpress İndirim Kodu

İndirim Kodunu Aç
AliExpress online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişlere özel olarak sepette 100 $ tutarında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress indirim kodu ile her alışverişinizde indirim kazanabilirsiniz.

AliExpress logo
Hot Offer

AliExpress Kupon Kodu : 413 ₺ İndirim Fırsatı

AliExpress indirim kodu ile süper avantajlardan anında yararlanabilirsiniz.

AliExpress online alışveriş mağazasında yapacağınız 3541 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde sepette ekstra 413 ₺ tutarında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Süper Fırsat

Sepette 177 ₺ Kazandıran AliExpress İndirim Kodu

AliExpress indirim kodu ile her ay başka bir indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

AliExpress online alışveriş mağazasından 1475 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette 177₺ tutarında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Value for Money

DDRADON Mağazasında 6 $ AliExpress İndirim Kuponu

AliExpress indirim kodu ile alışverişlerde avantaj kazanabilirsiniz.

AliExpress online alışveriş mağazasında 99 $ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette 6$ tutarında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Hot Offer

3 $ AliExpress İndirim Kodu

AliExpress indirim kodu ile sepette katlanan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

AliExpress online alışveriş sitesinden yapacağınız 20 $ ve üzeri tutarda alışverişe özel sepette ek 3 $ indirim fırsatı kaçmaz ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Süper Fırsat

% 70 AliExpress İndirim Kampanyası

AliExpress indirim kampanyası ile alışverişlerinizde tasarruf etmeye devam edin!

AliExpress online alışveriş mağazasında site genelinde % 70 oranında indirim kazanabilirsiniz.

AliExpress logo
Hot Offer

Sepette Ek 3 $ AliExpress İndirim Kodu

İndirim Kodunu Aç
AliExpress indirim kodu ile avantajlardan yararlanmanın şimdi tam vakti.

AliExpress online alışveriş mağazasında yapacağınız alışverişinizde sepette ekstra 3 $ tutarında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

AliExpress logo
Süper Fırsat!

Teknolojik Aksesuarlarda % 50 AliExpress İndirim Avantajı

AliExpress indirim kampanyası ile sepetinizi % 50 ucuzlatabilirsiniz.

Hayat kurtaran Teknolojik Aksesuarlarda sepette %50 AliExpress indirim avantajından faydalanmak ve indirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

AliExpress İndirim Kodları

Yüzlerce çeşit ürünler sunan AliExpress dünya genelinde oldukça sevilen ve popüler olan bir sitedir. AliExpress indirim kodu ve kampanyaları ile çeşitli ürün kategorisinden yapacağınız alışverişinizde size ve cüzdanınıza iyi gelecek indirimler kazanabilirsiniz.

AliExpress Avantajlı Alışveriş İpuçları

Sizler de bu alışveriş ipuçları ile alışveriş sepetinizi ucuzlatabilirsiniz.

  1. AliExpress’e Üye Olun: AliExpress internet sitesine üye olanlara özel oranlarda indirim sağlamasının yanı sıra sizi en avantajlı indirim kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.
  1. Hesabınıza Özel Tanımlanan AliExpress İndirim Kodlarını Kullanın: AliExpress her kullanıcısına özel olarak tek kullanımlık kupon kodları sağlıyor. Bunları kullanarak daha uyguna alışveriş yapabilirsiniz.
  1. AliExpress Jeton Biriktirin: Mobil uygulamadan jeton biriktirerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Daha sonra biriktirdiğiniz bu jetonları alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla jeton kazanmak istiyorsanız mobil uygulamada bulunan oyunu da oynayabilirsiniz.

AliExpress İndirim Kodu Hakkında Detaylı Bilgi 

İndirim Oranı Detaylar İndirim Kodu
177 TL İndirim Sepette 177 ₺ Kazandıran AliExpress İndirim Kodu OT*****
3 $ İndirim 3 $ AliExpress İndirim Kodu AWA******
413 TL İndirim 413 ₺ AliExpress İndirim Kodu OT******

 

AliExpress İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

  1. İlk olarak, web sitemizde arama kutucuğuna AliExpress yazın ve karşınıza çıkan sayfaya tıklayın.
  2. Karşınıza çıkan sayfada size en uygun olan AliExpress indirim kodu veya kampanyalarından seçin.
  3. 'İndirim Kodunu Aç' butonuna tıklayın. Kuponu açtığınızda kod otomatik olarak kopyalanır.
  4. Daha sonra AliExpress sepet sayfasına gidin ve ödeme adımına ilerleyin. Sağ tarafta 'Promosyon Kodu' kısmına sitemizden aldığınız AliExpress indirim kodunu yapıştırın ve 'uygula' butonuna tıklayın.

Unutmayın kupon kodunun çalışması için detaylarını dikkatli bir şekilde okuyup talimatları yerine getirdiğinizden emin olmalısınız.

AliExpress İndirim Kuponları Ne Kadar Süre Geçerli?

AliExpress' in indirim kodları ya da kuponları bir süre belirtmesi içermiyorsa, zaman kısıtlaması yoktur. Kuponların geçerlilik tarihleri varsa mutlaka belirtilmektedir.

AliExpress İndirim Kuponları Birleştirilebiliyor Mu?

Genellikle AliExpress kupon kodları birleştirilemiyor olsa da istisna olan kodlar vardır.

AliExpress İndirim Günleri 2023

AliExpress Black Friday ve Cyber Monday İndirimleri

Her yılın belli zamanlarında başlayan Black Friday ve Cyber Monday kampanyaları kapsamında AliExpress sitesi üzerinden de birçok ürün çok güzel fiyat seçenekleriyle rahatlıkla alınabiliyor. Herkesin dört gözle beklediği AliExpress Black Friday kampanyası her yıl Kasım ayında gerçekleştirilmektedir.

Genellikle Black Friday günü bitiminden sonraki ilk pazartesi günü başlayan Cyber Monday kampanyası çevrimiçi alışverişe teşvik etme amacıyla ortaya atılmıştır. Cyber Monday AliExpress indirimlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

AliExpress Yıl Dönümü İndirimleri

AliExpress, her yıl kuruluş gününü kutlarken buralara gelmesine katkı sağlayan kullanıcılarını da unutmuyor. Her yıl Mart ayında yapılan AliExpress yıl dönümü kampanyası ile avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

AliExpress Üye İndirimleri

AliExpress online sitesinin çıkardığı bu üyelik sistemi ise Sıfır, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas üyelik seviyelerinden oluşmaktadır. Artık üyelik seviyelerinize göre size özel indirimler ve kuponlar bulabilirsiniz. 12 ay boyunca topladığınız ödüllere göre üyelik seviyeleriniz yükselir.

Sıfır seviyesi yeni üyeler içindir. Gümüş seviyesi ise uygulamayı indirip alışveriş yapanlardan oluşur. Altın seviyesinde ise belli bir alışveriş tutarını geçen kullanıcılar bulunur. 500 puan ile 1499 puan arasında olan kullanıcılar ise Platin seviyesine dahil oluyor. En sonda ise 1500 puan ve üzeri puanda olan müşteriler için Elmas üyelik. Böylece her seviyede birbirinden özel avantajlardan yararlanırsınız.