Allday logo
Best Value

Allday Kupon Kodu ile Şal Hediye!

Allday kupon kodu ile online mağazadan gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde şal hediye! Acele ederek siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Allday logo
Super Deal

% 30 Allday İndirim Kodu

Online mağazadan yapacağınız 1000 ₺ ve üzeri alışverişinizde %15 ve 8000 ₺ ve üzeri alışverişinizde anında %30 Allday indirim kodu!

Allday logo
Super Deal

% 10 Allday İndirim Kodu

Online mağazadan gerçekleştireceğiniz 50 ₺ ve üzeri alışverişinizde %10 kazandıran indirim kodu!

Allday logo
Hot Deal

25 ₺ Allday İndirim Kodu

100₺ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişinizde 25 ₺ Allday indirim kodu sizleri bekliyor.

Allday logo
Super Offer

20 ₺ Allday İndirim Kodu

Tüm ürünlerde geçerli 150 ₺ ve üzeri alışverişinizde 20 ₺ Allday indirim kodu!

Allday logo
Super Offer

25 ₺ Allday İndirim Kodu

Sepette ekstra 25 ₺ Allday indirim kazandıran kupon kodu sizleri bekliyor.

Allday logo
Best Deal

50 ₺ Allday İndirim Kodu

200 ₺ ve üzeri alışverişinizde 50 ₺ Allday indirim kodu kazanın!

Allday logo
Best Deal

% 5 Allday İndirim Kodu

100 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde %5 indirim kazandıran kod sizleri bekliyor.

Allday logo
Value for Money

Sepete Özel Kaçırılmayacak Fiyatlar Allday İndirim Kampanyası

Onlarca Çeşitte Sepete özel kaçırılmayacak fiyatlar Allday indirim kampanyası ile müşterilerini bekliyor.

Allday logo
Best Deal

En Yeni Şal Modelleri 89.99₺ ile Allday’de!

Sezonun En Yeni Şal modelleri sepette 89.99₺’den başlayan fiyatlar ile Allday mağazalarında müşterilerini bekliyor.

Allday logo
Hot Offer

Allday Ücretsiz Kargo!

Allday online mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerde kargo bedeli olmadan ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir. Allday ile keyifli alışverişler için siteye tıklayınız.

Allday logo
Super Deal

Tesettür Giyimde Sepete Özel Allday İndirim Kampanyası

Tesettür Giyimde yüzlerce modelde sepete özel indirimler Allday.com’da! Allday indirim kampanyaları ve  detayları için siteye gidiniz.

Allday logo
Super Deal

Otlet Ürünlerde % 50 Allday İndirim Kampanyası Kaçmaz!

Allday online mağazasında yer alan outlet ürünler sayfasına ulaşarak %50 indirimli ürünleri hemen keşfedebilir, uygun fiyatlarla ürünleri satın alabilirsiniz.

Allday logo
Super Deal

Dış Giyimde % 60’a Varan Allday İndirimi

Dış Giyim kategorisindeki seçili ürünlerde %60’a varan Allday indirim kampanyasını kaçırmayın!

Allday logo
Value for Money

Denim Ürünlerde % 60 Allday İndirim Fırsatı

Denim kategorisindeki seçili ürünlerde %60’a varan Allday indirim kampanyasından yararlanmayı unutmayın !

Allday logo
Value for Money

Üst Giyimde % 60’a Varan Allday İndirimi

Üst Giyim ürünlerinde geçerli %60’a varan Allday indirim fırsatlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

Allday logo
Hot Offer

Elbise ve Tulumlarda % 60’a Varan Allday İndirimi

Seçili elbise ve tulum ürünlerinde geçerli %60’a varan Allday indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Allday logo
Value for Money

Rahat Giyimde % 60’a Varan Allday İndirimi

Allday online mağazasında rahat giyim ürünlerinde geçerli %60’a varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Allday logo
Super Offer

Tesettür Giyimde % 50’ye Varan Allday İndirim Kampanyası

Allday indirim kampanyası dahilinde tesettür ve salaş giyimde seçili ürünlerde geçerli %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Allday logo
Best Value

Allday İndirim Kampanyası ile Sürpriz Fırsat

Allday yeni sezon indirim kampanyasını duydunuz mu? Allday online alışveriş mağazasında yeni sezon ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde sepette sürpriz oranda indirim kazanma fırsatını kaçırmayın!

Allday logo
Best Value

Denimlerde % 30 Allday İndirim Fırsatı

Allday indirim kampanyası sayesinde bu bahar inanılmaz indirim kampanyalarından sizler de yararlanabilirsiniz. Allday online alışveriş sitesinde denim kategorisinde bulunan seçili modellerde geçerli kampanya fırsatı ile sepette ekstra % 30 ve üzeri oranında indirim fırsatı kaçmaz!

Allday logo
Hot Offer

Elbiselerde % 40 Allday İndirim Avantajı

Allday indirim kampanyası ile yaza veda ederken de sepette ekstra indirim kazanma fırsatlarını kaçırmayın!  Allday online alışveriş mağazasında üst giyim kategorisinde bulunan seçili elbise modellerinden gerçekleştireceğiniz alışverişinizde sepette ek olarak % 40 indirim şansını kaçırmayın!

Allday logo
Super Offer

Pantolonlarda % 50 Allday İndirim Kampanyası

Allday indirim kampanyası ile alışverişlerinizde sepette ekstra indirim kazanma şansını kaçırmayın! Allday online alışveriş mağazasında alt giyim kategorisinde bulunan seçili ürünlerde geçerli avantaj ile sepette ekstra % 50 oranında indirimler sizleri bekliyor.

Allday logo
Value for Money

%40 Allday İndirim Kampanyası

Allday online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişlerde %40 oranında indirim kazanma fırsatını kaçırmayın! Allday’de satın alacağınız seçili pantolonlarda %40 indirim!

Allday Markası Ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

İnsanların çoğu rahat, kullanışlı ve moda trendine uygun olan kıyafetleri satın almak ister. Allday, bu ihtiyacı gayet profesyonel bir şekilde karşılıyor. 1994 yılında kurulan şirket, kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini en önemli konular arasında görüyor.

Allday Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Allday üzerinden gömlek, trençkot, tunik gibi pek çok kıyafete rahat bir şekilde ulaşılabiliyor. Ürün seçeneğinin ve türünün fazla olması markanın en önemli avantajı olarak görülür. Allday online alışveriş sitesinde günün her saati sipariş oluşturulabilir. Oluşturulan siparişler için çoğu zaman kargo ücreti ödenmez. Çünkü firma, müşterilerini memnun edebilmek için seçili ürünleri sipariş eden kişilerden kargo ücreti talep etmez.

Allday kampanya yaparak hem tanıtımını yapmak hem de daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlar. Allday kampanyalarından bazıları:

  • Seçili ürünlerde %70 net indirim
  • Seçili kategorilerde kargo bedava
  • Outlet kategorisinde %60 net indirim kampanyası

Allday üzerinden yapılan alışverişler farklı banka kartları ile ödenebiliyor.

Allday İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Allday indirim kodu ile birlikte farklı ve ilgi çeken ürünler oldukça düşük ücretlere satın alınabilir. Bundan dolayı müşterilerin çoğu indirim kodu kazanmaya çalışır. Allday’de geçerli indirim koduna ulaşabilmek için bu sayfa üzerindeki bağlantılara göz gezdirilmelidir.

Böylece Allday indirim kuponu kolay bir şekilde kazanılabilir. Daha sonra indirim kuponu veren mağazalar listesinden Allday seçilmelidir. Gelen ekran üzerinden geçerli olan indirim kodlarının hepsine bakılabilir. İndirim kodu alan kişiler almayan kişilere göre çok daha avantajlı hale gelebiliyor.

Allday İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Allday hediye çeki veya indirim kodu, online alışveriş sitesinde kullanılabilir. Kullanılan bu kodla birlikte ödeme sayfasında görülen tutar çok daha düşürülebiliyor. Allday firmasında geçerli indirim kodunu kullanabilmek için site üzerindeki alışveriş sepetini doldurmak gerekiyor. Doldurulan sepeti ödeme aşamasına gelince indirim kodunu belirlenen boşluğa yazmak gerekir.

İndirim kodları, belli şartlara bağlı olarak mağazalarda da kullanılabilir. Her kod olmasa bile belirlenen kodlar, mağazada yapılan alışverişlerde de geçerlidir.

Allday üzerinde indirim kodunun yanında taksit seçeneği de bulunur. Farklı banka kartlarına farklı taksit seçenekleri sunuluyor. Bu sayede kişiler ödemede zorluk yaşamıyor. Zorluk yaşamayan müşteriler diğer ihtiyaçlarını çok daha kolay bir şekilde satın alıyor.

Mail Bülteni Üyeliği

Allday gün geçtikçe daha fazla insana hitap ediyor. Firma, hitap ettiği insanlara ulaşabilmek için e mail bildirimini tercih ediyor. Mail bültenine üye olan kişiler, var olan indirim ve kampanyalardan çok rahat bir şekilde haberdar olur. Kampanya ve indirimlerden haberdar olan kişiler ise olmayan müşterilere göre daha düşük fiyatlardan alışveriş yapabilir.

Mail bültenine üye olmak ise hiç de zor değildir. Üyeliği gerçekleştirmek için firmanın online alışveriş sitesine girip üye ol butonuna tıklamak gerekir. Oluşturulan üyelikten sonra firmanın yaptığı kampanya, indirim ve çekiliş gibi durumlardan anında haberdar olunabilir. Ayrıca mail bültenine üye olan kullanıcılara indirim fırsatları sağlanmaktadır.

Mail bültenine üye olanların arada bir gelen mail kutusunu kontrol etmesi önerilir.

Allday İndirim Kodunun Süresi

Allday’de geçerli olan indirim kuponunun belli bir süresi vardır. Bu indirim kodunu belirlenen sürede kullanmak gerekiyor. Belirlenen sürede kullanılmaması durumunda kod geçersiz hale gelebilir. Kodun geçersiz hale gelmemesi için detaylarını ve süresini araştırmak gerekir. Ayrıca bazı kuponların kullanım sayıları sınırlandırılmıştır.

Allday üzerinde olan indirim kodları uzun süre kullanılabilir. Süresinin uzun olması önemli bir avantaj olarak görülür.

Allday İndirim Kodunu Kimler Kazanabilir?

Allday, kadınlar tarafından çok sevilir. Sevilmesinin en büyük sebebi ise profesyonelce hizmet vermesi ve toplumun her kesimine uygun olan ürünlerin satışını gerçekleştirmesidir. Bu ürünleri almak için dileyen herkes indirim kodu kullanabilir. Gerek tesettürlü gerek açık olan her türlü bayan indirim kodunu kazanabilir.

İndirim kodunu kazanmak isteyen kişiler, web sitemizi sıklıkla ziyaret edebilir böylece en güncel indirim kuponlarından haberdar olabilir.

İndirim kodu yalnızca bayanlara hitap etmez. Eşine, sevgilisine veya nişanlısına hediye almak isteyen erkekler de gönül rahatlığı ile kod kullanabilir.

https://youtu.be/YDBBVHhxDZM