En Yeni İndirim Kuponları:

Avva logo
Hot Offer

1 Alana 1 Bedava Avva İndirim Kampanyası

Avva indirim kampanyası kaçmaz! Avva indirim kampanyası ile satın alacağınız 2. gözlük sepette bedava ! Kampanya avva.com.tr’ de yeni sezon gözlüklerde geçerlidir. Sepetinizdeki iki üründen fiyatı yüksek olan ürünün ödemesi yapılmakta, fiyatı düşük olan ürün ise bedava olmaktadır.

Avva logo
Super Offer

Sepette Ekstra 100 ₺ Avva İndirim Kuponu

Avva online alışveriş mağazasından kampanya boyunca yapacağınız 500 ₺ ve üzeri alışverişte geçerli sepette ekstra 100 ₺ kazandıran Avva indirim kuponu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon ‘ avvaavntjx100’ şeklindedir.

Avva logo
Best Value

200 ₺ Avva İndirim Kodu

Avva indirim kodu ile sepetiniz 200 ₺ ucuzlasın! Avva online alışveriş mağazasından kampanya boyunca online olarak yapacağınız 1000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişlerinizde 200 ₺ indirim sağlayan kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon’avvaavntjx200′ şeklindedir.

Avva logo
Value for Money

300 ₺ Avva İndirim Kampanyası

Avva online alışveriş mağazasında ilkbahar ve yaz 22 ürünlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette 300 ₺ inidirm! 1000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 300 ₺ indirim kampanyası sizleri bekliyor.

Avva logo
Hot Deal

Yaz Festivalinde 100₺ Avva İndirim Kuponu

Yaz Festivali koleksiyonunda geçerli ürünlerde sepette 500₺ ve üzeri harcamalarda anında 100₺ indirim veren Avva indirim kuponundan faydalanabilirsiniz.

Avva logo
Super Deal

Ramazan’a Özel % 20 Avva İndirim Kodu

Avva kupon kodu ile Ramazan ayına özel iftardan sahura yapacağınız tüm alışverişlerde sepette %20 indirim kazanma şansını yakalayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Avva logo
Value for Money

İlk Alışverişe Özel 15 ₺ Avva İndirim Kuponu

Avva kampanya kodu ile internet sitesinde üye olup  sahura 150 ₺ ve üzeri yapacağınız ilk alışverişte sepette 15 ₺ indirim kazanmanızı sağlar.  Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Avva logo
Best Deal

Ekstra 20 ₺ Avva Kampanya Kodu

Avva kampanya kodu ile internet sitesinden yapacağınız 150 ₺ ve üzeri alışverişte sepet tutarınızı 20 ₺ ucuzlamasını sağlayan fırsatları kaçırmayın!  Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Avva logo
Super Deal

Sepette Ekstra 50 ₺ Avva Hediye Çeki

Avva kupon kodu ile online sitesinden gerçekleştireceğiniz 250 ₺ ve üzeri alışverişte sepet tutarınızı 50 ₺ ucuzlatacak kampanyalardan sizler de yararlanın!  Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Avva logo
Value for Money

Ekstra 100 ₺ Avva Kupon Kodu

Avva kupon kodu ile online sitesinden gerçekleştireceğiniz 500 ₺ ve üzeri alışverişte sepet tutarınızı 100 ₺ ucuzlamasını sağlayacak avantajlar sizleri bekliyor.  Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Avva logo
Super Offer

Tüm Ürümlerde Geçerli % 10 Avva Hediye Çeki

Avva online sitesinden gerçekleştireceğiniz alışverişte tüm ürünlerde geçerli kupon kodu ile sepette %10 oranında indirim kazandıracak avantajlar sizleri bekliyor.  Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Avva logo
Hot Offer

Montlarda 250 ₺ Avva İndirim Kodu

Kampanya boyunca AVVA kampanya kodu ile online mağazadan yapacağınız 1000 ₺ ve üzeri alışverişlerde 250 ₺ indirim kazanın ! Kupon geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Avva logo
Best Offer

150 ₺ Avva İndirim Kuponu

Online mağazadan yapacağınız 750 ₺ ve üzeri alışverişlerde geçerli 150 ₺ Avva kampanya kodu sizlerle ! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Avva logo
Value for Money

Online’a Özel 200 ₺ Avva Kupon Kodu

Online mağazadan gerçekleştireceğiniz 1000 ₺ ve üzeri alışverişlerde geçerli 200 ₺ indirim sağlayan kupon kodu kaçmaz!  Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir ve kullanım sayıyla sınırlıdır.

Avva logo
Super Deal

100 ₺ Avva Hediye Çeki

Kampanya boyunca AVVA indirim kodu ile online mağazadan yapacağınız 500 ₺ ve üzeri alışverişlerde 100 ₺ indirim ! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Avva logo
Super Offer

60 ₺ Avva İndirim Kodu

Avva online mağazalarından kampanya süresince 300₺ ve üzeri alışverişlerinizde 60₺ indirim kodu sizlerle! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Avva logo
Super Offer

50TL AVVA indirim kodu

Kampanya boyunca avva.com.tr üzerinden yapacağınız 250TL ve üzeri ilk alışverişinizde 50TL indirim sağlamaktadır. Üyelik tarihinden itibaren 30 gün geçerlilik süresi vardır.

 

Avva logo
Best Value

Avva 200₺ ve Üzeri % 2 Değerinde Para Puan Kampanyası

Avva.com üyelerinin yararlanabileceği kampanya dahilinde 200₺ ve üzeri harcamalarda %2 değerinde para puan hediye verilecektir. %1 oran 1₺ değerindedir. Detaylar için siteye gidiniz.

Avva logo
Hot Deal

2.Ürüne Sepette % 15 Avva İndirim Fırsatı

Avva online sitesinden gerçekleştireceğiniz 2 ve üzeri ürün alışverişlerinizde sepette ekstra %15 indirim kazandıran kampanya sizleri bekliyor.

Avva logo
Hot Deal

Seçili Ürünlerde 500 ₺ Avva İndirim Kampanyası

Avva online sitesinden gerçekleştireceğiniz 500 ₺ ve üzeri ürünlere sepette 100 ₺ indirim, 1000 ₺ ve üzeri ürünlere sepette 300 ₺ indirim, 1500 TL ve üzeri ürünlere sepette 500 ₺ indirim sağlayan kampanyadan sizler de yararlanabilirsiniz.

Avva logo
Hot Offer

App’e Özel % 10 Avva İndirim Fırsatı

Avva online sitesinde yer alan QR kodu tarayıcınızdan okutarak mobil cihazınıza indirildiğiniz Avva mobil uygulamasıyla yapacağınız alışverişlerde alt limitsiz sepette %10 Avva indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Avva logo
Best Deal

Bahar Fırastında 2. Ürüne % 50 Avva İndirim Kampanyası

Bahar fırsatlarında yeni sezon ürünlerinde ve seçili modellerde geçerli sepette 2. ürüne ek %50 Avva indirim kampanyası müşterilerini beklemektedir.

Avva İndirim Kodları ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Avva indirim kodu veya kuponu markaya ait olan ürünleri düşük fiyatlar karşılığında almanızı sağlayacak koddur. Mağaza için açtığımız indirim kodu paylaşım sayfamıza girdiğinizde Avva indirim kodlarını inceleyerek uygun olduğunu düşündüğünüz kodu kopyalayabilirsiniz. Yaptığınız kopyalama sonrasında avva.com.tr adresine girerek ürünlerden istediğinizi seçip bu kodu kullanabilirsiniz. Ancak söz konusu indirim kodunun geçerli ürünler için kullandığınıza dikkat etmeniz gerekir.

Avva indirim kodları ve kampanyalar

Avva indirim kuponu kullanarak satın alabileceğiniz çok fazla ürün vardır. Bu ürünler arasında hırka, gömlek, deniz şortu, eşofman altı, kaban, ceket, jeen, pantolon, boxer, tişört, mont, sweatshirt, yelek, pijama takımı, şort ve çoraptır. Ayrıca ayakkabı, yaka iğnesi, cep mendili, kravat, eldiven, şapka ve kemer gibi aksesuarları giyiminize uygun olarak satın almak istediğinizde de indirim kodlarından yararlanabilirsiniz.

Almak istediğiniz bir kazak için Avva indirim kuponu kullanmak isterseniz sunduğumuz farklı oranlarda kazak alışverişi indirimi içeren kuponları inceleyebilirsiniz. Bu oranlar %30, %65, %44 veya %50 gibi oranlardır ve seçtiğiniz kazağı yarıya daha ucuza alma gibi şanslar elde edebilirsiniz. Kupon kodunu kopyalayarak ürünleri eklediğiniz sepette hediye çekleri bölümüne kodu kopyalayarak anında indirimi kazanabilirsiniz.

Böylelikle indirim oranı sepet tutarına yansıtılır ve sizler böylece ödeyeceğiniz tutardan daha az bir ücret ödersiniz.Avva indirim kuponu fırsatlarını kaçırıyorsanız indirim kazanamadığınız için üzülmenize gerek yok. Mağazanın müşterileri için online alışverişler için uyguladığı kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyalar indirim kodları gibi belirli oranlarda indirim kazanmanıza yarar sağlar ancak bunun için kampanyada belirtilen şartı taşımanız gerekir. Örneğin ilk defa Avva alışverişi yapacaksanız eğer 15 TL indirim kazanır ve son trend ürünler için 15 tl daha az ücret ödeyebilirsiniz. Bu kampanya dışında mağazanın ürün kategorilerine özel düzenlediği kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalar arasında ayakkabılarda %75 indirim kampanyası, aksesuarlarda 3 al 2 öde kampanyası, tshirtlerde %75 indirim kampanyası ve pantolonlarda %65 indirim gibi kampanyalar vardır.

Avva ürünleri için yararlanabileceğiniz indirim kampanyaları arasında outlet ve sezon kampanyaları da yer alır. Bu kampanyaları takip ederek sezon içinde alamadığınız pek çok ürünü beklediğinizden uygun fiyatlara alma şansı elde edebilirsiniz. Aynı şekilde outlet bölümünde moda geçerliliğini yitirmiş, stok sayısı azalmış ve az tercih edilen ürünler için uygulanan %75, ve %80 gibi oranlara sahip kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Böylelikle aynı fiyata normal durumlarda bir ürün alırken outlet ürünlerinde iki ya da daha fazla ürün satın alabilirsiniz.

Tıkla ve Avva kampanyalar sayfasına göz at >> https://www.avva.com.tr/kampanya-sayfasi

Avva İndirim Kodlarıyla Tasarruflu Alışveriş Yapın!

Avva markası internet üzerinden yapacağınız alışverişleriniz için sizlere çok sayıda kampanya fırsatı sunuyor. Belirli tutarlar ve üstü alışverişlerinizde sağladığı indirimlerle alışverişlerinizi normalden daha ucuz fiyatlara denk getirebilirsiniz. Sadece bunlarla kalmıyor, Avva hediye çekleri veya ücretsiz kargo gibi pek çok fırsatı da sunuyoruz.

Web sitemiz aracılığıyla sizlere ulaştırdığımız Avva fırsatları sayesinde yapacağınız alışverişleriniz sonucu indirimler kazanabilirsiniz. Sanal alışverişlerden tasarruf sağlamanız için promosyon seçenekleri sayesinde paranız cebinizde kalıyor.Bildirimleri kabul ederek promosyon seçeneklerinden anında haber alabilir ve alışverişlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Çeşit çeşit avantajlarla dolu olan kupon sayfamızla Avva kampanyalarından ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz.

Kâr amacı gütmeksizin sadece müşteri odaklı yaklaşımla kurduğumuz internet sitemizde sanal dünyanın dört köşesinden arayarak bulduğumuz indirim fırsatlarını sizlerle buluşturuyoruz. Eğer bildirimleri kabul etmediyseniz tarayıcı ayarlarından sitemiz için bildirimleri açarak yeni gelen tüm indirim fırsatlarında anında haberdar olabilirsiniz.

Benzer ürünlerde indirimler bulunan Koton indirim kampanyalarını görmek için tıkla >> https://indirimkuponkod.com/store/koton/

Avva Sonbahar-Kış 2020-2021 Sezonu İndirimleri

Avva sonbahar-kış 2020-2021 sezonu indirimleri düzenler. Bu sayede sonbahar ve kış aylarında ihtiyaç duyacağınız yeni moda ve trend ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sonbahar kış sezonu indirimlerinden kazak, ceket, sweatshirt, mont, ve pantolon gibi yeni ürünleri alarak kış aylarında günlük veya iş yaşamında kullanabilirsiniz.

Mağazanın sonbahar kış sezonu için uyguladığı indirimler arasında düz kazaklarda %44 indirim kampanyası vardır. Kazak ihtiyacınız varsa 179 TL’lik bir kazağı indirimle 100 TL’ye alabilirsiniz. Mağazanın kazak indirimi düz kazaklarla sınırlı değildir ayrıca bisiklet yaka jakarlı ve v yaka kazakları %20 ve %40 indirimli olarak alabilirsiniz.

Gömleğe ihtiyacınız farklı modellerdeki gömlekleri %20 indirimli olarak alabilirsiniz. Mağazanın indirimli olan gömlek veya kazak gibi kış sezonu ürünlerinde renk ve beden seçenekleri fazla olduğu için kendi bedeninize uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Kışlık bota ihtiyacınız varsa Avva’nın botlar için uyguladığı kış sezonu indirimlerinden de yararlanabilirsiniz. Bot alışverişleri için sunulan %61, %71 ve %76 oranındaki indirimler sayesinde yeni model botlara sahip olabilirsiniz. Avva 2020-2021 sonbahar ve kış sezonu ürünlerini üzerinizde taşımak ve bulunduğunuz çevrede tarzınızla konuşulmak istiyorsanız Avva web sitesini ve ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bu sayede indirimleri de kaçırmadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca sezon indirimlerine rağmen fiyatların yüksek olduğunu düşünerek bütçenizi zorlayacak ücretler ödemek istemezseniz de sizler için sürekli olarak paylaştığımız avva indirim kodu ve kuponlarını inceleyebilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz her an bu kodlardan bir tanesini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca Avva web sitesini takip etmek istemezseniz sitemizi sürekli takip ederek mağazaya ait kampanyaları da öğrenebilirsiniz.

https://youtu.be/feMHZ80XPpw

Avva İlk Alışverişe Özel 50 TL İndirim Kodu

Bu kampanyadan yaralanabilmek için Avva internet sitesine üye olup e-posta bildirimlerine katılıp izin vermeniz gerekiyor. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz Avva indirim kodunuz "hoşgeldin50" dir. Bu kod 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim kazandırır eğer satın aldığınız ürünlerin fiyatları küsüratlı olur ve sepet miktarınız 249,95 TL tutarına ulaşırsa kampanyadan yararlanabilirsiniz.

İndirim kodunu kullanmak için sepet aşamasındaki hediye çekleri alanına ilgili kodu yazarak ekle butonuna tıklamanız yeterlidir. Kodu ekledikten sonra toplam tutar üzerinde indirimi göreceksiniz. Kodlar bir defaya mahsus kullanılabilir ve geçerlilik süresi üyelikten itibaren 30 gündür. Kullanılan hediye çekleri sipariş verilen ürünlerin tutarları üzerine eşit oranda uygulanarak sisteme yansır. Bu kampanyanın geçerlilik süresi belli olmamakla beraber sonlandırma hakkı ve değişiklik yapma hakkı Avva.com'a aittir. Mutlu alışverişler dileriz.

Avva Outlet İndirimleri

Avva markasıda diğer tüm giyim mağazaları gibi online alışveriş sitesinde bir outlet bölümü bulunduruyor. Bildiğiniz üzere outlet ürün bir önceki sezonun modası olan ürün demektir. Bu kategoride bir çok üründe her sezon sonunda cazip indirim fırsatları sunuyor öyle ki bu indirimler %75'e çıkabiliyor. Outlet indirimleri genellikle sezon sonlarında sunulur ve en fazla bir ay kadar sürer. Sizler için bu indirimleri tek tek takip ediyor ve Avva için özel olarak hazırladığımız sayfada ücretsiz olarak hizmetinize sunuyoruz.

Avva Kargo Kampanyaları

Avva online alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünler 1-7 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargo yetkililerine teslim edilir. Babalar günü, Öğretmenler günü v.s özel günlerde yaşanacak yoğunluklardan dolayı gönderim süresi değişiklik gösterebilir. Kargolarınız UPS kargo güvencesi ile bulunduğunuz ilin durumuna göre 2 ile 3 iş günü içinde teslim edilir.

Kargolarınız yola çıktığında tarafınıza SMS veya E-posta yoluyla kargo takip numarası teslimat bilgileri iletilir bu takip numarasıyla kargonuzun hareketlerini kolaylıkla izleyebilirsiniz. Avva markası yılın bazı dönemlerinde ve özel günlerde ücretsiz kargo veya sabit tutarda ücret uygulaması yaparak kargo kampanyaları da sunmaktadır bu kampanyaları sitemiz üzerinde takip edebilirsiniz.

Avva Para Puan Nedir?

Para Puan Avva online alışveriş sitesine üye olanlara sunduğu alışveriş yaptıkça puan kazanabileceğiniz bir sistemdir. Para puanlar KDV hariç 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde birikmeye başlar ve kazandığınız her 100 Para Puan 1 TL eder. Para puanlarını kullanmaya başlamak için öncelikle onları hediye çekine dönüştürmeniz gerekir bu işlemi hesabım sayfasından yapabilirsiniz. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra size bir hediye çeki kodu verilir ve bu koda dilediğiniz zaman hesabım kısmından ulaşabilirsiniz.

Biriken Para puanlarınızı Hediye çekine çevirebilmek için en az 5 TL'lik (500 Puan) ve en çok 25 TL'lik (2500 Puan) hediye çeki dönüştürebilirsiniz. Dönüştürme işleminden sonra bir ay içinde kullanmazsanız hediye çekleriniz silinecektir. Biriken çekleri sadece Avva internet sitesinde 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Avva İndirim Kodları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avva İndirim Kodları Nasıl Alınır?

Avva indirim kodu ve diğer kampanyalara sitemizde Avva için özel olarak hazırlanmış sayfadan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Size uygun olan kampanyayı seçtikten sonra sağ tarafında bulunan yeşil reknli “Kodu Aç” butonuna tıklayarak kodu kopyalayıp kullanmak üzere hafızaya alabilirsiniz.

⭐ Avva İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

İndirim kodunu hafıza aldıktan sonra beğendiğiniz ürünleri seçin ve Avva sepet sayfasına yönelerek “Hediye Çekleri” alanına kodu eklediğiniz taktirde kodu aktif edebilirsiniz.

⏰ Avva İndirim Kodlarının Geçerlilik Süresi Ne Kadar?

Kodların veya kampanyaların geçerlilik süresi ve diğer tüm detayların bilgisi ilgili promosyon teklifinin bulunduğu alanda yer almaktadır. Geçerlilik süresi bulunmayan kampanyaların sonlanma tarihi hakkı ilgili markaya aittir. Aynı kampanya bittikten belli bir süre sonra tekrar başlatılabilir. Kampanya ile ilgili her türlü değişik yapma hakkı Avva.com’a aittir.

Avva indirim kuponu kullanımı