Azall İndirim Kuponları

Azall logo
Best Deal

Azall Kupon Kodu: 200 ₺ İndirim Fırsatı

Azall indirim kodu ile evinizin her ihtiyacını karşılayın! Azall online alışveriş mağazasında mobilya kategorisinden gerçekleştireceğiniz 2000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette 200 ₺ tutarında indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ MOB512 ‘ şeklindedir.

Azall logo
Hot Deal

Farmasi Markasında % 60 Azall İndirim Fırsatı

Azall indirim kampanyası ile her alışverişinizi ayrı bir keyife dönüştürmenin tam zamanı ! Azall online alışveriş mağazasında Farmasi markası ürünlerinde sepette % 60 oranında indirimden sizler de hemen yararlanmayı unutmayın!

Azall logo
Best Deal

Cilt Bakımda % 25 Azall İndirim Avantajı

Azall indirim kampanyası ile cildinizin her ihtiyacını daha uyguna satın alabilme fırsatı sizleri bekliyor. Azall online alışveriş mağazasında kişisel bakım kategorisinde bulunan seçili cilt bakım ürünlerinden yapacağınız alışverişe özel sepette ekstra % 25 indirim fırsatları sizlerle !

Azall logo
Süper Fırsat!

Oyuncaklarda % 25 İndirim Avantajı

Azall indirim kampanyası ile oyuncaklarda süper indirimler! Azall online alışveriş mağazasında anne-bebek-oyuncak kategorisinde bulunan seçili ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepette % 25 ve üzeri oranında indirim sağlayan Azall indirim fırsatlarından sizler de yararlanın!

Azall logo
Süper Kampanya!

Azall Ücretsiz Kargo Kampanyası

AZall internet sitesinden yapacağınız alışverişler de kargo ücretini sıfırlamak istemez misiniz? 100 ₺ ve üzeri yapacağınız her alışverişte kargo ücreti yok!

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Azall logo
Hot Deal

Banyo Ürünlerinde 200 ₺ Azall İndirim Çeki

Azall indirim kodu ile süper fırsatlardan sizler de anında yararlanmaya başlayın! Azall online alışveriş mağazasında banyo ürünleri kategorisinden yapacağınız 2000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette 200 ₺ indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ BAN512 ‘ şeklindedir.

Expired On 3 Mayıs 2023
Azall logo
Hot Offer

Çocuk Ayakkabıda Kaçırılmayacak Azall İndirim Kodu !

Azall indirim kodu ile çocuklarınıza alışveriş yapmanın tam zamanı ! Azall online alışveriş mağazasında çocuk ayakkabı kategorisinde bulunan ürünlerden yapacağınız 2000 ₺ ve üzeri alışverişinize özel olarak sepette 200 ₺ indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ COC512 ‘ şeklindedir.

Expired On 3 Mayıs 2023
Azall logo
Best Value

Aksesuarda 200 ₺ Azall Kampanya Kodu

Azall indirim kodu ile tarzınıza en çok yakışan parçaları sepetinize hemen ekleyin! Azall online alışveriş mağazasında çanta- aksesuar kategorisinde bulunan ürünlerden yapacağınız 2000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette 200 ₺ tutarında indirimden anında yararlanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ AKS512 ‘ şeklindedir.

Expired On 3 Mayıs 2023
Azall logo
Value for Money

Kadın Giyimde 200 ₺ Azall İndirim Kuponu

Azall indirim kodu ile giyim alışverişlerinizde de ihtiyacınız olan her şey sizlerle! Azall online alışveriş mağazasında kadın giyim kategorisinde bulunan ürünlerden gerçekleştireceğiniz 2000 ₺ ve üzeri alışverişinize özel sepette 200 ₺ indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ KAD512 ‘ şeklindedir.

Expired On 3 Mayıs 2023
Azall logo
Best Deal

Ev Tekstilinde 200 ₺ Azall İndirim Kodu

Azall indirim kodu ile ev tekstilinde süper fırsatları kaçırmayın! Azall online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 2000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde sepette 200 ₺ indirim kazanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ TEK512 ‘ şeklindedir.

Expired On 3 Mayıs 2023
Azall logo
Best Deal

Ev-Yaşam Kategorisinde 50₺ Azall İndirim Kodu

Azall.com.tr’de Ev-Yaşam kategorisinde 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde anında 50₺ Azall indirim kodu sizleri bekliyor.

Expired On 6 Mart 2023
Azall logo
Value for Money

20 ₺ Azall İndirim Kodu

200 ₺ ve üzeri alışverişinizde geçerli 20 ₺ Azall indirim kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir!

Expired On 22 Aralık 2022
Azall logo
Süper Fırsat

Moda Ürünlerinde 20 ₺ Azall İndirim Kodu

Moda Kategorisi’nden 200 ₺ ve üzeri alışverişte kullanabileceğiniz 20 ₺ indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 22 Aralık 2022
Azall logo
Best Deal

50 ₺ Azall İndirim Kodu

Ev yaşam kategorisindeki ürünlerde 500 ₺ ve üzeri alışverişinizde 50 ₺ Azall indirim kodunu kaçırmayın! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir!

Expired On 22 Aralık 2022
Azall logo
Hot Offer

100 ₺ Azall İndirim Kodu

azall.com internet sitesinde yeni üyelere 100 ₺ hoşgeldin Azall indirim kodu! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 22 Aralık 2022
Azall logo
Süper Fırsat!

Seçili Dalin Ürünlerde % 25 Azall İndirim Fırsatı

Seçili Dalin Markalı ürünlerde sepette %25 Azall indirim fırsatı verilmiştir. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Expired On 25 Temmuz 2022
Azall logo
Hot Deal

Chicco Ürünlerinde % 20 Azall İndirim Kampanyası

Seçili Chicco temizlik ürünlerinde sepette %20 Azall indirim kampanyası mevcuttur. İndirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Expired On 24 Haziran 2022
Azall logo
Süper Kampanya!

Clear Şampuanlarda % 14 Azall İndirim Fırsatı

Clear Şampuanlarda sepette %14 Azall indirim fırsatı verilmiştir. İndirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Expired On 25 Temmuz 2022
Azall logo
Best Deal

Farmasi Ürünlerinde Sepete Özel Azall İndirim Kampanyası

Farmasi Markalı kozmetik ürünlerinde sepete özel kaçırılmayacak fiyatlar Azall indirim kampanyası ile sizleri bekliyor.

Expired On 25 Temmuz 2022
Azall logo
Süper Kampanya!

Lumberjack Ürünlerinde % 10 Azall İndirim Kampanyası

Lumberjack markalı ürünlerde sepette %10 Azall indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyadan faydalanmak ve indirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Expired On 24 Haziran 2022

AZall İndirim Kodu ve Kampanyalar Hakkında Detaylar

AZall.com 5 milyonluk yatırımla Demir Şirketler Grubu tarafından kurulan bir e-ticaret şirketidir.20 yılı aşan bir tecrübeye sahip olan Demir Şirketler Grubu’nun mekanik, inşaat, enerji sistemleri gibi bazı projelerde yatırımlara sahiptirler.

E-ticaret ile oldukça geniş projeler ile hayata geçen Türkiye’nin oldukça büyük pazaryerlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Bu sayede kazan – kazan sistemi ile herkesin iyi kazançlar elde etmesini sağlamaktadır.

AZall.com güçlü iletişimi sayesinde müşterileri ile güven bağını oluşurmuştur. Bu site ile gerçekleştirilen alışverişlerde BDDK onaylı ödeme sistemi mevcuttur. Böylelikle hem müşterilerin ödemeleri ayrıca da mağazanın alacakları devlet güvencesine alınmış oluyor.

AZall Kampanyalar Hakkında Detaylı Bilgi

Bu kampanyalarda ücretsiz kargo ya da AZall.com hediye çeki kampanyaları da yer almaktadır. İlkbahar yaz ve sonbahar kış dönemlerinde ekinoks indirimleri, yılbaşı kampanyaları uygulanıyor. Ayrıca Black Friday özel indirimleri de uygulanmaktadır.

AZall Banka Kampanyaları

AZall.com ile kredi kartı kampanyalarıyla ödeme gerçekleştirirken hem puan kullanıp hem de taksit seçeneklerinden faydalanıp alışverişlerinizi avantajlı olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme esnasında hangi kartın veya hangi bankanın indirimi olduğunu ya da nasıl bir kampanyaya sahip olduğunu bilmek hangi kredi kartı kullanılacağını seçmekte yardımcı olur. Bu yüzden kullandığınız banka kartlarının Azall.com ile yapmış olduğu kampanyalar ile siparişlerde avantaj sağlayabilirsiniz. Genellikle çoğu kredi kartları kaç taksit olursa olsun vade farkı uygulamamaktadır. Banka indirim kodları SMS şifresi ile banka tarafından iletilmektedir.

Taksitli Alışveriş Kampanyaları

AZall ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kredi kartına taksitlendirme işlemlerinden yararlanmak için ürünlerin altında bulunan Taksit Seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Peşin fiyat şeklinde taksit uygulaması olan kredi kartı ile site üzerinden alışveriş yaptığınızda toplam alışveriş tutarları taksit miktarına bölünür. Böylelikle vade farkı olmadan aylık taksit ödemelerini yapabilirsiniz. Sepete eklediğiniz bütün ürünlerde bu ürün peşin fiyatına (X/ay) taksit seçeneği olmalıdır.

Haftanın Yıldızları

AZall.com ‘da her hafta bazı ürünlere bir süre geçerli olmak üzere indirim uygulanır. Sizde bundan faydalanmak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Hiç Azalmasın Kampanyası

AZall.com üzerinden alışveriş yapan müşteriler buradaki derneklerden birini seçip alışverişten sonra ayrıyeten bir tutar ödemeden seçtiği derneğe sitenin gelirini aktarmış olacaktır.

Ücretsiz Kargo İmkânı

AZall.com sitesi üzerinden seçili ürünlerde geçerli olan 100 TL ve üstü alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

İade Hakkı

Hesaplarım -siparişlerim sayfasında yer alan iade et butonuna tıklayıp iade talebi oluşturabilirsiniz ve 72 saat içinde ürünü iade edebilirsiniz.

Site üzerinden satın aldığınız bütün ürünleri 14 gün içinde iade etme imkânınız vardır.

AZall İndirim Kodu Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Online alışverişler son yıllarda oldukça artmıştır. Bu online alışverişi kullananların ise en çok tercih ettikleri kampanyalardan biri de indirim kupon kodlarıdır. Fakat bazı kullanıcılar bunların ne şekilde avantaj sağladıklarını bilmezler. Bazıları ise bu kodların ne olduklarını merak etmektedirler. Online alışverişte indirimkuponkod.com sitesinden aldıkları ürüne uygun olan indirim kuponu elde ettikleri taktirde, ürüne ödeme yaparken indirimkuponkod.com sitesi üzerinden almış oldukları bu kodu kullanarak ödeme yaptıklarında ise ürün için ekstra bir indirim elde ederler ve beğendikleri ürünleri daha avantajlı bir fiyata almış olurlar.

AZall İndirim Kodu Nasıl Alınır?

İndirimkuponkod.com sitesinde arama motoruna istediğiniz mağazanın adını yazıp indirim kodlarını kolayca bulabilirsiniz.

AZall indirim kodlarını siteden alarak alışveriş yaptığınız siteye gidip ödeme sayfasında yer alan indirim kodu alanına ekleme yaparak hemen indirim kazanmış olursunuz. Online alışveriş siteleri Hepsiburada, N11, Trendyol indirim kodu gibi sürekli %90’a kadar indirim sağlıyorlar. İndirimkuponkod sitesine girerek ürüne fazla para ödemeden bu indirimlerden yararlanabilirsiniz.

AZall İndirim kodu Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş sitelerinden alışveriş yapan birçok müşteri AZall indirim kodu nasıl kullanılır? Sorusunun cevabını ararlar. Online alışveriş yaparken bu kodları kullanmak oldukça kolaydır. İndirimkuponkod.com sitesine girip satın almak istediğiniz kategorideki ürüne (ürün için özellikle verilmiş bir indirim kodu bulunuyorsa veya farklı kategorilerde yer alan indirim kodlarını arama seçeneği ile kolaylıkla ulaşarak) uygun olan indirim kodunu bularak kullanmak istediğiniz kupon numarasına tıklayıp kuponu göster kısmına basarak ekrana yansıyan kodun yanında yer alan kopyala butonuna basmış olduğunuzda anında bir indirim kazanmış oluyorsunuz. Daha sonrasında ise online alışveriş sitesinde satın almak isteğiniz ürünün sayfasına giderek ödeme ekranına giriş yapmalısınız. Ödeme gerçekleştirirken daha kartınızdan ödeme alınmadan indirim kodu kullan diye isimlendirilen bir kutucuk sayfanızda yer almaktadır. Bu kutucuğa gidip önceden indirimkuponkod.com adresinden kopyalayarak, edinmiş olduğunuz kupon numarasını yapıştır ile kazanmış olduğunuz indirim kodu miktarı satın alacağınız ürünün ödenmesi gerekli olan fiyata yansıtılmış olacaktır. Bunları yaparak müşteriler beğendikleri ürünleri daha uygun fiyatlara alarak alışveriş keyfini yaşayacaklardır.

✅ Azall indirim kodu nasıl alınır?

Azall indirim kodlarını web sitemizi ziyaret ederek alabilirsiniz.

✂️Azall indirim kodu nasıl kullanılır?

Siparişi tamamlama sayfasına giderek karşınıza çıkan kutucuğa Azall indirim kodunu girin.

https://youtu.be/PDRjpni13os