Biletix İndirim Kuponları

Value for Money

% 20 Biletix İndirim Kuponu

Biletix indirim kodu ile hem siz hem de çocuklarınızı eğlendirecek birbirinden güzel aktivitelerde indirim. Biletix online alışveriş sitesinde Kral Şakir Kapadokya gösterileri için bilet satın alımlarınızda % 20 indirim fırsatı! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ hopi2022’ şeklindedir.

Hot Deal

Prime Kullanıcılarıne % 25 Biletix İndirim Kodu

İndirim Kodunu Aç

Biletix indirim kodu ile konser ve tiyatro etkinlik biletlerinde tasarrufu yakalayın! Biletix online alışveriş sitesinden bilet alan Turk Telekom Prime  kullanıcılarına özel olarak bilet alımlarında % 25 oranında indirim fırsatını kaçırmayın !  Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ PRIME BILETIX ‘ şeklindedir.

Hot Deal

% 25 Biletix İndirim Kampanyası

Biletix indirim kampanyasını duydunuz  mu? Eğer sizler de Türk Telekom Prime müşterisi iseniz bu kampanyayı kaçırmayın! Türk Telekom Prime  müşterilerine özel 31.12.2022 tarihine kadar geçerli kampanya ile Çarşamba günleri yapacağınız 200 ₺ ve üzeri alışverişte sepette % 25 indirim!

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Hot Offer

Mabel Matiz Konserlerinde % 15 Biletix İndirim Kuponu

Biletix indirim kuponu ile dilediğiniz aktiviteye katılın ve eğlencenin tadını çıkarmaya hemen başlayın. Biletix internet sitesinden Mabel Matiz konser biletlerinde % 15 oranında indirim kazandıran fırsatlardan hemen yararlanın. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ hopi2022’ şeklindedir.

Expired On 27 Şubat 2023
Best Deal

Manga Konserinde % 15 Biletix İndirim Kodu

Biletix indirim kodu ile tüm etkinliklere daha uyguna katılma fırsatını duydunuz mu ? Biletix online alışveriş sitesinden satın alacağınız Manga grubunun Bursa şehrinde yapacağı konser biletleri satın alımlarınızda toplamda % 15 oranında indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ hopi2022’ şeklindedir.

Expired On 2 Mart 2023
Best Value

Serkan Kaya Konserinde % 20 Biletix İndirim Kodu

Serkan Kaya konserini Biletix indirim kodu ile al ve kar et! Biletix kupon kodu ile satın alacağınız 3 Ağustos 2022 tarihinde İstanbul Jolly Joker Kartal İstMarina’da yapılacak olan Serkan Kaya konseri için olan biletlerinde % 20 oranında indirim kazanma şansı sizlerle ! Kupon kodu  ‘hopi2022’ şeklindedir.

Expired On 28 Şubat 2023
Hot Offer

Merve Özbey Konserlerinde % 20 Biletix Kupon Kodu

Merve Özbey konserine gitmek isteyenler buraya ! Biletix indirim kodu ile satın alacağınız 19 Ağustos tarihinde İstanbul Jolly Joker Kartal İstMarina’da gerçekleşecek olan Merve Özbey konser biletlerinde % 20 oranında indirim kazanma şansını kaçırmayın! Kupon kodu  ‘hopi2022’ şeklindedir.

Expired On 28 Şubat 2023
Best Deal

% 25 Biletix Hediye Çeki

Türk Telekom Prime, mobil müşteriler ve evde internet müşterileri Çarşamba günleri gerçekleştirecekleri Biletall sitesinden bilet alımlarında 200 ₺’ye kadar yapılan her bilet alışverişlerinde %25 anlık indirim ile 200 TL ve üzerindeki her bilet alışverişlerinde 50 ₺ anlık indirim kazanabilirler. Kampanyadan yararlanmak için PRIME BILETIX boşluk TCKN yazıp 6262’ye gönderin!

Expired On 27 Şubat 2023
Best Deal

Basketbol Maç Biletlerinde % 20 Biletix İndirim Kodu

Türkiye-Yunanistan basketbol maç biletlerinde %20 oranında indirim sağlayan Biletix indirim kodu! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Value for Money

Konserlerde Öncelik Biletix İndirim Kuponu!

İndirim Kodunu Aç

Biletix indirim kuponu geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Best Value

% 5 Biletix İndirim Kodu

Alt limitsiz %5 Biletix indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Süper Kampanya!

Müzikallerde % 20 Biletix İndirim Kodu

Müzikallerde %20 oranında indirim sağlayan %20 Biletix indirim kodunu kaçırmayın! Kuupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Value for Money

Sealife’da 10 ₺ Biletix İndirim Kodu

Biletix indirim kodu ile Sealife’da 10 ₺ indirim kazanabilirsiniz. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Value for Money

% 10 Biletix İndirim Kodu

Biletix indirim kodu ile etkinliklerde %10 indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Best Deal

Duman Konser Biletlerine % 10 Biletix İndirim Kodu

Duman sanatçısının konser biletlerinde %10 Biletik indirim kodu kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Best Deal

% 15 Biletix İndirim Kodu

YBY Sömestr Şenliği için %15 Biletix indirim kodu! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Best Deal

% 15 Biletix İndirim Kodu

Tüm etkinliklerde alt limitsiz %15 Biletix indirim kodu! kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Süper Fırsat

% 10 Biletix İndirim Kodu

Tüm biletix etkinliklerinde geçerli %10 Biletix indirim kodunu kqçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023

Biletix İndirim Kodları & Kampanyalar

Kültürel etkinliklerin insan yaşamında çok özel ve ayrı bir yeri vardır. Her ay ve dönem farklı konseptlerle düzenlenen insanların erişim sağlayabileceği bu etkinliklere rahatlıkla online ortam üzerinden biletler alınabiliyor. Biletix şirketi buna imkân sağlıyor. Biletix aracılığıyla temin edilmesi şansı olan Biletix indirim kodu kullanımıyla alışverişler çok daha uygun fiyatlarla yapılabiliyor.

Biletix, Live Nation Entertainment kuruluşu bünyesinde 2000 yılında doğmuş ve kültürel etkinliklerden hoşlanan insanlara hizmetler vermeye başlamış olan bir şirkettir. Türkiye genelinde bu şirket online olduğu gibi fiziki olarak da birçok noktada bilet satışları gerçekleştiriyor. Biletix indirim kodları ise doğrudan online alanda kullanılabiliyor.

Tiyatro, konser, sinema, müze gezileri ve eğitim gibi çeşitli etkinlere bilet almak için online alışverişleri tercih etmek en iyi seçenek olarak öne çıkıyor. Çünkü bu sayede hiçbir şekilde fiziki bir gişe alanında bilet temini için vakit kaybetmeye gereksinim kalmıyor. Online Biletix sitesi üzerinden Biletix indirim kuponu da kullanarak çok daha avantajlı şekilde bu biletler temin edilebiliyor.

sitesi üzerinde birbirinden farklı türde birçok kategori yer alıyor. İlerleyen süreçler ve yakın tarihlerde ne gibi etkinlikler var bunlara dair her şey bu kategoriler aracılığıyla takip edilebiliyor.

Canınızın istediği her an kolayca siteye girip bir etkinliğe bilet alma şansınızın olduğu bu sitede müzik kategorisinde pop, caz ve diğer alternatif müzik etkinlikleri bulunuyor. Bunların yanı sıra sahne kategorisine bakıldığında ise stand up gösterileri, bale, dans ve tiyatro gibi seçeneklerin olduğu görülüyor.

Bu güzel ve hoş etkinliklerin her birine Biletix indirim kuponlarının kullanımıyla kolaylıkla biletler alınabiliyor. Biletix sitesi üzerinde en güzel olan özellik, her bir farklı bölgeye özgü olarak filtreleme sayesinde hangi biletler var bunlara bakılabilmesidir.

Bulunduğunuz il neresi ise onu filtreleme kısmına girebilir ve tarih de belirttikten sonra aramalarınızı yapabilirsiniz. Bu sayede ilgili bilgiler doğrultusunda karşınıza hangi etkinlikler var onlar çıkar. Bu şekilde kendinize göre bir planlama oluşturabilirsiniz.

Hemen her bir organizasyon ve etkinliklerin tüm detaylarına kadar en kapsamlı bilgilerine erişildiği bu sitede belirli zaman aralıklarıyla güzel indirim kuponları insanlara sunuluyor. Çeşitli hediye kartları ve fırsatlar herkesin rahatlıkla temin edebilme şansı oluyor.

Biletix indirim kodu ve kampanyaları
Biletix indirim kodu ve kampanyaları

Eğer Biletix indirim kuponu nasıl kullanılır ve nasıl temin edilir bunu merak ediyorsanız sitemizde yer alan Biletix sayfasına göz atabilirsiniz. Çünkü bizler diğer birçok firma için olduğu gibi Biletix için de en güzel şekilde çeşitli kuponlar ve hediye çeklerine kendi alanımızda yer veriyoruz.

Dönemsel olarak günlük, aylık ve haftalık şekilde insanların kullanıp yararlanabileceği en harika indirim kuponlarıyla onları buluşturuyoruz.

Birbirinden güzel sinema, tiyatro, opera, dans ve bale gibi birçok etkinliğe dair biletlere online alan üzerinden kolayca ulaşabilmek her zaman için mümkündür. Yalnızca ilgili fırsatları kaçırmamak için bu konuda düzenli bir takip yapmak gereklidir.

Çünkü çoğu indirim kuponunun belirli bir süre zarfında geçerlilik tarihi olur. Buna göre o biletleri temin ederek zamanında onları kullanmak önemlidir. İlgi duyduğunuz alan her ne ise Biletix sitesinin sizlere bu konuda yardımcı olacağı açıktır.

Ancak ben biletleri en avantajlı fiyatlarla temin etmek istiyorum diyorsanız sitemiz sizlere bu konuda destek olmaya hazırdır. %25, %30’lara kadar varan harika indirim fırsatlarına kolayca erişme şansınız her zaman vardır.

Biletix İndirim Kodu Nasıl Alınır & Nasıl Kullanılır?

Temin edildikten sonra Biletix indirim kodu nereye yazılır sorusunun cevabını birçok kişi çoğu zaman merak edebiliyor. Bu yapılması oldukça kolay bir işlemdir. Biletix indirim kodlarına ulaşmak için yapmanız gereken şey sitemiz üzerindeki Biletix sayfasına giriş yapmanızdır. Ardından burada karşınıza çıkacak farklı etkinlikleri ilgilendiren biletler arasında bir seçim yapmalısınız.

Bu bilet kodlarının üzerinde genellikle kodu aç veya aktif et gibi birtakım yazılar bulunur. Duruma göre burada isteneni yerine getirerek ilgili indirim fırsatından istifade edebilirsiniz. Biletix indirim kodu nereye yazılır sorusuna cevap bulmak içinse doğrudan alışveriş yaptığınız ödeme sayfasına gitmelisiniz.

Oradaki kod ekle kısmına bizlerden aldığınız kod şifresini yapıştırmalı ve aktive etmelisiniz. Bu sayede ödeyeceğiniz bilet tutarını azaltmış olursunuz.

✂️Biletix indirim kodu nereye girilir?

Satın alma adımında indirim kodu butonuna tıklayarak açılan alana Biletix indirim kodunu girebilirsiniz.

✅Biletix indirimli bilet nedir?

Biletix indirimli biletle bilet alışverişlerinizde indirim kazanırsınız.