BKM Kitap İndirim Kuponları

Best Value

% 10 BKM Hediye Çeki

BKM Kitap indirim kodu ile her alışverişinizde hem okul alışverişinizde hem hobi alışverişlerinizde indirimi kaçırmayın! BKM Kitap online alışveriş mağazasından satın alacağınız 100 ₺ ve üzeri tutarda ürüne özel olarak sepette ekstra % 10 oranında indirimden sizler de yararlanmayı unutmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ BKMMARCO ‘ şeklindedir.

Best Value

Seçili Yayınevlerinde % 50 BKM Kitap İndirim Avantajı

Bkm Kitap indirim kampanyası ile kütüphanenize yeni bir kitap eklerken indirimin keyfini çıkarın. BKM Kitap online alışveriş sitesinde seçili yayın evlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişinizde sepette ekstra % 50 oranında indirimden yararlanabilirsiniz.

Süper Fırsat

Okula Yardımcı Kitaplarda % 50 Bkm Kitap İndirimi

BKM Kitap online sitesinde bulunan seçili okula yardımcı kitaplarında %50 0ranında indirim sağlayan fırsatlardan sizler de yararlanmayı unutmayın!.

Süper Fırsat!

Bebek Oyuncaklarında % 30 Bkm Kitap İndirimi

BKM Kitap online sitesinde hobi ve  oyuncak kategorisinde bulunan bebek oyuncaklarının tümünde %30 0ranında indirim kazanabileceğiniz kampanya sizleri bekliyor.

Value for Money

Kutu Oyunlarında % 30 Bkm Kitap İndirim Kampanyası

BKM Kitap online sitesinde hobi ve  oyuncak kategorisinde bulunan seçili kutu oyuncaklarında net %30 0ranında indirim kazanabilme şansını kaçırmayın!

Hot Deal

1 Alana 1 Bedava BKM Kitap İndirim Fırsatı!

Seçili Öykü Kitaplarında 1 Alan 1 Bedava BKM Kitap indirim fırsatlarından faydalanmanın tam zamanı!

Best Deal

Ren Kitaplarda % 50 BKM Kitap İndirim Kampanyası

BKM Kitap indirim kampanyası ile her yayınevinden her türde indirim fırsatını kaçırmayın!  BKM Kitap online alışveriş mağazasında Ren yayınevi kitaplarında geçerli kampanya ile sepette ek olarak % 5o oranında indirim fırsatı kaçmaz !

Süper Kampanya!

Dex Kitaplarda % 35 BKM Kitap İndirimi

BKM Kitap indirim kampanyası ile şimdi indirimlerle avantajlı alışverişin keyfini çıkarmanın tam zamanı! BKM Kitap online alışveriş mağazasında Dex Yayınevine ait ürünlerde geçerli kampanya ile sepette ekstra % 35 oranında indirim fırsatından sizler de yararlanabilirsiniz.

Best Value

Doğan Kitapta % 35 BKM Kitap İndirim Fırsatı

BKM Kitap indirim kampanyası ile her ay farklı bir indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. BKM Kitap online alışveriş mağazasında Doğan Kitap yayınevine ait kitaplarda yapacağınız alışverişte geçerli kampanya ile sepette % 35 oranında indirim sizleri bekliyor.

Hot Offer

% 45 BKM Kitap İndirim Kampanyası

BKM kitaplarında inanılmaz bir kampanya! BKM Kitap indirim kampanyası ile online alışveriş mağazasında olan popüler yayın evlerinde sepette ekstra % 45 oranında indirim kazandıran fırsatlardan hala yararlanmadıysanız tam zamanı!

Value for Money

Erkek Oyuncaklarda % 30 BKM Kitap İndirim Fırsatı

BKM Kitap indirim kampanyası ile sadece kitaplarda değil aynı zamanda çocuklarınıza alacağınız oyuncaklarda da indirimin keyfini çıkarın. BKM Kitap online alışveriş mağazasında oyuncak kategorisinde bulunan erkek oyuncak ürünlerinde sepette ekstra % 30 oranında indirim sizleri bekliyor.

Süper Fırsat!

Alfa’da % 40 BKM Kitap İndirim Avantajı

BKM Kitap indirim kampanyası ile sizler de birbirinden avantajlı kampanyayı hemen kullanmaya başlayın! BKM Kitap online alışveriş mağazasında Alfa Yayınevleri kitaplarından gerçekleştireceğiniz alışverişlere özel sepette ekstra % 40 oranında indirim kampanyasından hemen yararlanın!

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Best Deal

BKM Kitap Kupon Kodu : % 10 İndirim !

Expired On 1 Mayıs 2023
Best Value

100 ₺ BKM Kitap İndirim Kodu

BKM Kitap indirim kodu ile edebiyat severlere özel olarak kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor. BKM Kitap online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 1000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde sepette 100 ₺ indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ BKMSUU ‘ şeklindedir.

Expired On 27 Şubat 2023
Value for Money

15 ₺ BKM Kitap İndirim Kodu

150 ₺ ve üzeri alışverişinizde 15 ₺ BKM Kitap indirim kodu kazanın! Kod geçerlilik tarihi belli değildir.

Expired On 27 Şubat 2023
Süper Fırsat!

15 ₺ BKM Kitap İndirim Kodu

150 ₺ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişinizde 15 ₺ BKM Kitap indirim kodu! kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Hot Deal

80 ₺ BKM Kitap İndirim Kodu

800 ₺ ve üzeri alışverişinizde 80 ₺ BKM Kitap indirim kodu kazanın! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Hot Deal

25 ₺ BKM Kitap İndirim Kodu

250 ₺ ve üzeri alışverişinizde 25 ₺ BKM Kitap indirim kodu! Kod geçerlilik tarihi belli değildir.

Expired On 27 Şubat 2023
Value for Money

50 ₺ BKM Kitap İndirim Kodu

500 ₺ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişinizde 50 ₺ indirim kodunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Hot Offer

100 ₺ BKM Kitap Kupon Kodu

100 ₺ BKM Kitap indirim kodu sizleri bekliyor. BKM Kitap online alışveriş mağazasından satın alacağınız kitaplarda sepetinizi ekstra 100 ₺ ucuzlatacak fırsatları kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘BKMNEHIR ‘ şeklindedir.

Expired On 27 Şubat 2023
Süper Kampanya!

10 ₺ BKM Kitap İndirim Kodu

BKM Kitap indirim kodu ile kitap alışverişleriniz daha uyguna yapın. BKM Kitap online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz 100 ₺ ve üzeri sepet tutarında 10 ₺ indirim kazanma avantajını yakalayabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘BKMMARCO ‘ şeklindedir.

Expired On 27 Şubat 2023
Best Deal

Online’a Özel 10 ₺ BKM Kitap Hediye Çeki

BKM Kitap kampanya kodu ile online mağazadan gerçekleştireceğiniz 120 ₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 10 ₺ indirim kazanabileceğiniz fırsatları kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Süper Fırsat!

Sepette Ek % 5 BKM Kitap Promosyon Kodu

BKM Kitap kampanya kodu ile online mağazadan gerçekleştireceğiniz alışverişlerde  alt limit olmaksızın sepette %5 oranında indirim kazanabileceğiniz fırsatları kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Süper Fırsat!

35 ₺ BKM Kitap Kupon Kodu

BKM Kitap kuponu kodu ile online mağazadan gerçekleştireceğiniz alışverişlerde 300 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde 35 ₺ indirim sizlerle! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Süper Kampanya!

250 ₺ BKM Kitap Kampanya Kodu

BKM Kitap kampanya kodu ile online siteden yapacağınız alışverişlerde 2500 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde 250 ₺ ucuzlatma imkanı sizlerle! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Hot Offer

100 ₺ BKM Kitap İndirim Kodu

BKM Kitap internet sitesinden yapacağınız 1000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepet tutarınızı 100 ₺ ucuzlatma imkanı sağlayan kupon kodu sizlerle! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Süper Fırsat

BKM Kitap % 10 Promosyon İndirim Kodu

Tüm alışverişlerinizde BKM Kitap %10 promosyon indirim kodu! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023

BKM Kitap İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

BKM Kitap ya da diğer ismiyle Benim Kitap Merkezim Türkiye’de online hizmet veren en büyük kitap mağazalarından birisidir. Mağazada çok sayıda kitap türü, kırtasiye, oyuncak ve hobi malzemelerinin satışı yapılır. Milyonlarca müşterisi olan BKM Kitap’tan indirimli alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.

Bizler hazırladığınız web sitesinde BKM kitap indirim kuponu paylaşımı yapıyoruz. Paylaştığımız kuponlar sizlerin yapacağınız alışverişlerde farklı oranlarda indirim kazanmanıza yardımcı olur. İndirim kuponu yanı sıra sitemizde indirim kodu, kampanyası ve hediye çeklerine de ulaşarak alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Bkm Kitap indirim kodu ve kampanyaları
Bkm Kitap indirim kodu ve kampanyaları

BKM Kitap İndirim Kuponu

Türkiye’de kitap mağazası denilince ilk akla gelen mağazada birbirinden farklı türlere sahip kitaplar satışa sunulur. Bu kitap türleri arasında çocuk, edebiyat, eğitime yardımcı, gençlik, felsefe, kpss, sağlık, tarih ve gezi kitapları yer alır. Ayrıca kitaplara ek olarak hobi, oyuncak ve kırtasiye ürünleri de bulunur.

Bu ürünlerden istediğinizi indirimli olarak almak isterseniz BKM kitap indirim kuponu paylaşımlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sayfamızdan seçtiğiniz indirim kuponunu alışveriş esnasında kullanarak anında indirim kazanarak daha düşük ücret ödemesi yapabilirsiniz. Sayfamızdan %50 ve üzerinde indirim sağlayan kodları bulabilirsiniz.

İndirim Kodu ve Diğer Kampanyaları

Web sitemizde genel olarak BKM kitap alışverişiniz için bulabileceğiniz indirim kodları paylaşılır. Bu kodlar aksi belirtilmedikçe mağazadan yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz kodlardır. Sepette kullandığınızda anında indirim sağlarlar.

İndirim kodları yanı sıra web sitemizde BKM Kitap tarafından yapılan diğer kampanyaları bulabilirsiniz. BKM kitap kampanya çeşitleri arasında şunlar yer alır; yayınevi kampanyaları, sepette indirim, yılsonu, kırtasiye ürünleri ve hafta sonu kampanyalarıdır.

Bu kampanyalar mağaza tarafından ilk paylaşıldığında sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca abone olmanız durumunda mail adresinize bu kampanya haberleri anında gönderilerek ilk yararlanan kişilerden olabilirsiniz.

BKM Kitap sitesinin kampanyalar sayfasına gitmek için tıklayınız: https://www.bkmkitap.com/kampanyalar

BKM Kitap Yılsonu İndirimleri

BKM Kitap her yıl müşteri çekmek amacıyla yılsonu indirimleri düzenler. Bu indirimler büyük oranlarda yapılan indirimlerdir ve insanların bu indirimleri yılın diğer günlerinde bulması zordur. Mağazanın yılsonuna özel hazırladığı kampanyaların haberlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Bu haber sayesinde sizlerin yılsonuna özel olarak sunulan %45, %50 ve %40 oranındaki indirimler ile yapacağınız alışverişlerle kazanacağınız bonus TL’ler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mağazanın yapacağınız alışveriş tutarına göre yaptığı indirimler arasında şunlar bulunur; 100-149 TL alışverişe 10 TL, 150-199 TL alışverişlerde 20 TL ve 200-249 TL alışverişlerde 30 TL bonus indirimleri yer alıyor. Bu indirimleri sizler için hazırladığımız BKM Kitap sayfasını inceleyerek öğrenip süresi dolmadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu tutarda yaptığınız alışverişlerde bonus kazanmak yanı sıra verdiğimiz BKM kitap indirim kuponu kullanarak avantaj da elde edebilirsiniz. Yılsonu indirimlerinden yararlanarak sevdiklerine yeni yıl hediyesi olarak kitap, puzzle, oyuncak ve kırtasiye ürünlerinden satın alabilirsiniz. Böylelikle onları mutlu edebilirsiniz.

BKM Kitap Kargo Bedava Kampanyaları

BKM kitap kampanya çeşitleri arasında kargo kampanyaları da bulunur. Bu kampanyalar sayesinde yapacağınız alışveriş tutarına bağlı olarak kargo ücreti ödememe avantajı kazanabilirsiniz. Böylelikle almak istediğiniz kitapların ücretleri yerine ek olarak kargo ücreti ödemekten kurtulursunuz.

Kargo bedava kampanyalarından yararlanabilmeniz 75 TL ve üzerinden alışveriş yapmanız gerekir. Ancak bu alışverişlerde PTT kargo tarafından gönderim yapılması durumunda kargo ücreti ödemezsiniz.

Mağazadan kitap almak istediğinizde BKM Kitap’ın mobil uygulamasını kullanırsanız mobil uygulama üzerinden yapacağınız 30 TL ve üzeri alışverişinizde de kargo ücreti ödemezsiniz. Bu alışverişte de PTT kargo şartı geçerlidir. Mağazanın güncel kargo bedava kampanyalarını ve kampanyalarda yaptığı değişiklikleri öğrenmek için sayfamızı takip edebilirsiniz.

BKM Kitap İndirim Kodu Bulmak Artık Çok Kolay

BKM kitap ürünleri için indirim kodu bulmak çok kolaydır. Sayfamızda mağaza için indirim sağlayan kodlar sürekli olarak güncellenir. Bu sebeple alışveriş yapmak istediğiniz her dönem bir kod bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Özellikle yılbaşı, bayramlar ve okul açılış dönemlerinde daha fazla kod bulabilirsiniz. Ayrıca bu dönemlerde BKM kitap kampanya haberlerini alarak özel günler ve okul açılışı öncesi kırtasiye ve kitap alışverişinizi yapabilirsiniz. Özel günler dışında indirim kodları aylık veya haftalık dilimlerde paylaşıldığı için özellikle aybaşlarında sayfamızı inceleyerek daha faza indirim koduna ulaşabilirsiniz.

Web sitemize abone olmanız mümkündür. Bu abonelik size BKM Kitap ürünleri için yayınladığımız güncel indirim kodlarının ve yapılan kampanyaların haber verilmesini sağlar. Mail kutunuza en güncel paylaşımlar gönderilir ve sizlerde maili okuyarak kampanyaları kaçırmaktan veya sürekli sayfayı takip etmekten kurtulursunuz.

BKM Kitap Mobil Uygulamaya Özel Cazip İndirimler

BKM Kitap müşterilerinin alışveriş yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla mobil uygulama geliştirmiştir. Bu uygulama Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı indirdiğinizde mobil uygulama için düzenlenen cazip indirimlerden yararlanma fırsatı elde edersiniz.

Bu indirimler arasında mobil uygulama üzerinden yapacağınız 30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava kampanyasından yararlanabilirsiniz. PTT kargo ile satın aldığınız ürünler kargo ücreti olmadan adresinize teslim edilir.

https://www.youtube.com/watch?v=HQ6xtpsfuhw

BKM Kitap İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Sizlerin www.BKMkitap.com adresi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilmeniz için sunduğumuz indirim kodlarını basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun için sitemizden BKM kitap indirim kodu oranlarından birisini seçersiniz. Kodu belirledikten sonra kod üzerinde harfler ve sayılardan oluşan kodu buton yardımıyla kopyalamanız gerekir.

Kopyalamayı doğru bir şekilde yaptığınızda yapmanız gereken mağazanın resmi sitesine girmektir. Bu aşamada eğer daha önce alacağınız kitapları belirleyip sepete eklediyseniz ödeme bölümünde Kupon/hediye kartı kodunuz bölmesine kodu yapıştırmanız ve uygula butonuna basmanız gerekir.

Kitap alışverişi yapmadıysanız öncelikle alacağınız kitapları belirleyip sonrasında da kupondan yararlanabilirsiniz. Ancak elinizdeki kodun tek kullanımlık olduğunu ve yapacağınız tek alışverişte kullanabileceğinizi bilmeniz gerekir. Tekrar kullanmak istediğinizde kuponlarımız işlem yapmayacaktır.

BKM Kitap İndirim Kodu Ve Kampanyaları İle Ne Kadar İndirim Kazanırım?

BKM kitap indirim kodu ve kampanyaları ile kazanacağınız indirim oranları sabit değildir. Sitemizi incelediğinizde farklı oranlardaki indirim kodlarını görebilirsiniz. Kodların sağladığı indirim oranları arasında 10 TL, 15 TL, 90, TL, 80 TL, 100 TL, 60 TL ve 40 TL gibi oranlardır. Bu indirimler aylık olarak veya kampanya günlerinde geçerli olan indirimlerdir.

Örneğin sayfamızı Kasım ayında ziyaret ettiğinizde bu ay içinde geçerli olan 80 TL indiriminden yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Yılbaşı için kendinize veya sevdiklerinize kitap hediye etmek isterseniz yılbaşına özel olarak yayınladığımız kodları kopyalayarak 25 TL ve 100 TL indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu indirimlerden yararlanarak kendinize sınavlara hazırlık kitapları alabileceğiniz gibi roman okumayı seviyorsanız roman satın alabilirsiniz. İndirim kuponlarından yararlanarak yayınevlerine özel olarak uygulanan indirimlerde fazladan indirim kazanabilirsiniz. Böylelikle okumayı çok istediğiniz ancak yüksek fiyatı sebebiyle alamadığınız kitabı kuponlar sayesinde alabilirsiniz.

BKM Kitap İndirim Kodu Gerçek Mi?

Ücretsiz olarak sunulan indirim kodlarından daha önce yararlanmadıysanız eğer BKM kitap indirim kodu gerçek mi diye sorabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz kodlar tamamen gerçektir. Ancak kullanmak istediğiniz kodu kopyalarken geçerlilik süresini dikkate almanız gerekir.

Eğer sitemizde önceki dönemlerde yayınlanan kodları kopyalamaya çalışırsanız bu kodlar süresi dolduğu için indirim yapmayacaktır. Ayrıca kodun kullanım sayısının dolmaması için yayınlandıktan kısa süre sonra kullanmaya başlamanız gerekir. Aksi takdirde kullanım sayısının aşılması durumunda da indirim hakkından yararlanamayabilirsiniz.

⭐BKM kodu ne işe yarar?

BKM indirim kodu ile alışverişlerinizde indirimden yararlanabilirsiniz.

✅ BKM Kitap indirim kodu nasıl alınır?

Web sitemizden size en uygun BKM Kitap indirim kodunu seçebilirsiniz.

İnkılap Kitabevi indirim fırsatlarını görmek için tıklayınız: https://indirimkuponkod.com/store/inkilap-kitabevi-indirim/