CarrefourSA İndirim Kuponları Mart 2023

CarrefourSA logo
Super Offer

40 ₺ CarrefourSA İndirim Kodu

Carrefoursa indirim kodu ile süper fırsatları kaçırmayın! Chippin’e üye olanlara özel olarak CarrefourSA  online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz 200 ₺ ve üzeri alışverişinize  sepette 40 ₺ indirimi kaçırmayın! Kupon 23 Ekim 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kupon kodu ‘  CSA40 ‘ şeklindedir.

Bitiş: 23 Ekim 2023
CarrefourSA logo
Super Offer

50 ₺ CarrefourSA Hediye Çeki

CarrefourSA indirim kampanyası alışveriş yaptıkça kazanabilirsiniz. CarrefourSA online alışveriş sitesinde kozmetik kategorisinde bulunan seçili ürünlerden yapacağınız 250 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde 50 ₺ indirim kaçırmayın!

Bitiş: 1 Nisan 2023
CarrefourSA logo
Best Deal

20₺ CarrefourSA İndirim Kuponu

Online alışverişlerinizde sepette 20₺ indirim sağlayan CarrefourSA indirim kuponu! Kupon Geçerlilik Süresi belirtilmemiştir.

Bitiş: 31 Mart 2023
CarrefourSA logo
Hot Offer

Seçili Fairy Ürünlerinde % 20 CarrefourSA İndirim Kampanyası

Seçili Fairy markalı temizlik ürünlerinde sepette %20 CarrefourSA indirim kmapanyasından faydalanmak ve indirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

CarrefourSA logo
Best Value

Fotokopi Kağıtlarında % 20 CarrefourSA İndirim Avantajı

Carrefoursa indirim kampanyası ile ofisinizin en önemli ihtiyaçlarını daha uyguna satın alın. CarrefourSA online alışveriş sitesinde seçili Fotokopi kağıtları ürünlerinde sepette ekstra % 20 oranında indirim sizleri bekliyor.

CarrefourSA logo
Super Deal

Kağıt Havluda % 60 CarrefourSA İndirim Fırsatı

Carrefoursa indirim kampanyası ile evinizin her ihtiyacını daha ucuza almanızı sağlayacak fırsatlar sizlerle ! Carrefoursa online alışveriş sitesinde bulunan seçili kağıt havlularda sepette % 60 oranında indirimi kaçırmayın!

CarrefourSA logo
Hot Offer

Temizlik Ürünlerinde % 60 Carrefoursa İndirimi !

Carrefoursa indirim kampanyası ile evinizi pırıl pırıl parlatacak ürünleri hemen indirimle sepete ekleyin. Carrefoursa online alışveriş sitesinde temizlik kategorisinde bulunan seçili ürünlerde geçerli kampanya ile sepette ekstra % 60 oranında indirimi sakın kaçırmayın!

CarrefourSA logo
Value for Money

Peçetede % 25 Carrefoursa İndirim Fırsatı

Carrefoursa indirim kampanyası ile evinizin en vazgeçilmez ürünlerinde indirimli alışverişin keyfini çıkarın. Carrefoursa online alışveriş mağazasından satın alacağınız kağıt havlu ürünlerinde sepette ekstra % 25 oranında indirimden hemen yararlanmaya başlayın!

CarrefourSA logo
Super Deal

Kasap Ürünlerinde % 20 Carrefoursa İndirim Kampanyası

Carrefoursa indirim kampanyası ile taze ve kaliteli kasap ürünlerini hemen sepetinize ekleyin. Carrefoursa online alışveriş sitesinde kasap reyonunda bulunan ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette % 2o oranında indirim fırsatı kaçmaz!

CarrefourSA logo
Best Value

Deterjanlarda % 25 Carrefoursa İndirimi

Temizlik ürünlerinde de en iyisi Carrefoursa! Carrefoursa indirim kampanyası ile online alışveriş sitesinden satın alacağınız çamaşır deterjanlarında sepette % 25 oranında indirim kazandıran kampanya sizleri bekliyor.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Bu kampanyaların süresi dolmuş ancak halen çalışıyor olabilir.

CarrefourSA logo
Value for Money

25 ₺ CarrefourSA İndirim Kuponu

Carrefoursa indirim kodu ile mutfağınızın her ihtiyacını daha uyguna almanızı sağlayacak fırsatları kaçırmayın ! Carrefoursa online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz 250 ₺ ve üzeri alışverişte sepette ekstra 25 ₺ indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ BAYRAM25 ‘ şeklindedir.

Expired On 4 Ocak 2023
CarrefourSA logo
Value for Money

25TL Kazandıran CarrefourSA İndirim Kodu

Tek kullanımlık olan bu kod CarrefourSA internet sitesi üzerinden yapacağınız 500 TL ve üzeri ürün alışverişlerinizde 25TL kazandırıyor.

Expired On 9 Eylül 2022
CarrefourSA logo
Hot Offer

25 ₺ CarrefourSA İndirim Kodu

Carrefoursa online sitesinden gerçekleştireceğiniz 500 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 25 ₺ indirim kazanmayı unutmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 9 Eylül 2022
CarrefourSA logo
Hot Deal

Hayvan Mamalarında % 30 CarrefourSA İndirim Fırsatı

CarrefourSA  internet sitesinde ki Kedi, köpek mamaları ve kuş yemleri kategorisindeki ürünlerde Carrefour kartınız ile yapacağınız alışverişlerde %30 indirim sizleri bekliyor.

Expired On 2 Temmuz 2022
CarrefourSA logo
Value for Money

Gıda Ürünlerinde % 14 CarrefourSA İndirimi

Carrefoursa online alışveriş sitesinden Carrefour kartınız ile gıda ürünleri kategorisinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde seçili ürünlerde %14 indirimi kaçırmayın!

Expired On 31 Temmuz 2022
CarrefourSA logo
Best Deal

CarrefourSA İndirim Kampanyası ile 2 Al 1 Öde !

Carrefoursa online alışveriş sitesinden Carrefour kartınız ile gıda ürünleri kategorisinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde 2 al 1 öde kampanyası başladı! Kampanyadan yararlanmak için acele edin!

Expired On 31 Temmuz 2022
CarrefourSA logo
Best Value

İçeceklerde % 17 CarrefourSA İndirim Kampanyası

Carrefoursa online alışveriş sitesinden Carrefour kartınız ile içecek kategorisinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde seçili ürünlerde %17 indirimden yararlanabilirsiniz.

Expired On 30 Temmuz 2022
CarrefourSA logo
Best Deal

Ocak Ayında % 40 CarrefourSA İndirim Fırsatı

CarrefourSA indirim kampanyası tasarrufa devam edin! Ocak ayı boyunca CarrefourSA’dan gerçekleştireceğiniz gıda alışverişlerinizde geçerli % 40 oranında indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Expired On 31 Ocak 2023

Carrefoursa İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Yoğun tempolu bir iş gününün ardından evin ve mutfağın eksiklerini tamamlamak için süpermarketlere gitmek, alışveriş listesinde yer alan ürünleri bulmak için çaba sarf etmek, uzun kasa kuyruklarında beklemek ve ağır torbaları taşımak büyük bir zorluk olarak göze çarpıyor. Bu tür durumların imdadına ise, online süper market alışverişleri yetişmektedir. Bu gibi internet alışverişlerinin yapıldığı durumlarda Carrefoursa promosyon kodu kullanarak alışverişinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Carrefoursa Hediye Çeki İle Hesaplı Alışveriş Fransız markası olan ve 1963 yılında ilk mağazasını açan Carrefoursa, bugün Avrupa ve Türkiye’nin bir numaralı perakende zinciri haline gelmiş durumda.

Türkiye’de 243 mağaza ile hizmet veren Carrefoursa online alışveriş mağazası ile evinizin tüm ihtiyaçlarını aynı gün, dilediğiniz saatte evinize kadar getirmektedir. Web adresleri üzerinden yapacağınız online alışverişleri web sitemizin indirim kuponları ile tamamlayabilir, Carrefoursa indirim kodu kampanyaları ile alışverişlerinizi en uygun şekilde tamamlayabilirsiniz. Carrefoursa mağazasına benzer indirimler bulunan Migros indirimleri sayfasını görmek için tıklayınız: https://indirimkuponkod.com/store/migros-indirim-kupon-kodu/

CarrefourSA indirim kodu ve kampanyaları.

Carrefoursa İndirim Kodu Oldukça köklü bir kuruluş olan ve ilk olarak Fransa'da faaliyetlerine başlayan Carrefoursa marketler zinciri, günümüzde ülkemiz dahil birçok ülkede hizmet veren dev bir kuruluştur. Sahip olduğu yüksek ürün çeşitliliği ve geniş marketler zinciri ile, yıllık 163 milyona yakın kişiye ulaşan firma, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Türkiye'deki ilk faaliyetlerine 1993 yılında İçerenköy dahilinde başlayan firma, günümüze kadar birçok market işletmesini bünyesine katarak büyümüş, ve Sabancı Holding bünyesinde önemli bir pay sahibi olmuştur. 2013 yılında büyük bir atılım gerçekleştiren ve piyasadaki finansal pozisyonunu yükselten firma, yaptığı yatırımlar ile sektörde adı sıklıkla anılır olmuş ve oldukça iyi bir pozisyona gelmiştir. Firma yaptığı hamleler neticesinde İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler’i bünyesine katmıştır. Bu sayede işetme sayısını ve ürün çeşitliliğini artıran firma, günümüzün olmazsa olmazı olan İnternet adresini de oluşturmuştur.

Oluşturduğu İnternet sitesi ile Türkiye'nin büyük çoğunluğuna ürün tedarik eden ve ulaştıran firma, sitesi üzerinde çok çeşitli kampanyalar sunmakta ve beraberinde tüm fiyatlarını da uygun tutmaktadır. Bununla beraber firma, müşterilerin daha avantajlı alışveriş yapabilmesi adına Carrefoursa indirim kodu oluşturmuştur. Sizin de sitemiz üzerinden edinerek kullanabileceğiniz bu kodlar, kullanım ile birlikte ekstra fiyat indirimleri ve avantajlar sağlamaktadır. Kodların kullanımı genellikle yüzdelik fiyat düşüşleri sağlamakta, fakat başka avantajları da sizlere sunmaktadır. Eğer sizde Carrefoursa alışverişleriniz için bu avantajları edinmek istiyorsanız, hemen sitemizi ziyaret edebilir ve ilgi alan üzerinden bu kodları edinebilirsiniz. Kodları edinerek alışveriş esnasında kullanabilir ve ekstra Carrefoursa kampanya çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Carrefoursa İndirim Kodu Nasıl Kullanılır? Carrefoursa İndirim kodu kullanımı oldukça kolaydır ve herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. Eğer sizde alışverişlerinizde ekstra indirimler edinmek ve tutarı çok daha uyguna getirmek istiyorsanız, bu indirim kodlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca indirim kodlarını kullanarak çeşitli çekilişlere dahil olabilir veya ekstra avantajlar elde edebilirsiniz. Carrefoursa kampanya çeşitlerinden faydalanmak için de kullanabileceğiniz bu indirim kodlarını, ilk olarak İnternet sitemiz üzerinde yer alan ilgili bölümden edinmelisiniz. Sitemiz üzerinde yer alan Carrefoursa kategorisinden, satın alacağınız ürün ile uyumlu olan indirim kodunu kopyaladıktan sonra Carrefoursa İnternet adresine dönmelisiniz. Ardından sepetinize eklediğiniz ürünün, ödemesi esnasında kodu kullanmalısınız. Sitemizden edindiğiniz kodu, ödeme ekranında yer alan indirim kodu bölümüne yapıştırmanız, kodun kullanılması için yeterli olacaktır. Eğer kod uyumsuz ise sistem hata verecek ve durumu size belirtecektir. Bu durumda, sitemiz üzerinde yer alan diğer Carrefoursa indirim kodu çeşitlerini deneyebilir ve alışveriş sepetinize uygun olan kodu bularak kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kod sayesinde alışverişinizi çok daha avantajlı bir hale getirebilir, ekstra avantajlardan yararlanabilirsiniz. Carrefoursa Black Friday İndirimleri ( Efsane Cuma) Her büyük firma gibi

Carrefoursa'da Black Friday indirimlerine katılmakta ve çok çeşitli kampanyalar oluşturmaktadır. Bu yıl 27 Kasım gününe denk gelen kara cuma gününde, Carrefoursa'da indirimler ve sınırlı sayıda kampanyalar oluşturacak ve müşterilerine ekstra indirimler ile alışveriş yapman imkanı sağlayacaktır. Black Friday Carrefoursa kampanya ile sizde birçok ürünü oldukça uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Üstelik sitemiz üzerinden edineceğiniz indirim kodları ile Black Friday kampanyalarını birleştirebilir ve bu sayede çok daha avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Fakat indirim kodları ile Black Friday indirimlerini birleştirebilmek için, kodların geçerli olduğu ve kampanya ile birlikte kullanılabildiği ürünlere yönelmelisiniz. Carrefoursa Kampanyaları Carrefoursa firmasının dönem dönem düzenlediği ve bir de sürekli olarak aktif tuttuğu kampanyaları bulunmaktadır. Firma bu kampanyaları sayesinde müşterilerine avantajlı bir şekilde alışveriş yapma imkanı tanımakta, beraberinde sektördeki pozisyonunu geliştirmektedir.

Ayrıca firma, düzenlediği kampanyalar ile ekstra fiyat indirimleri ve bedava ürünler de sunmakta, bu sayede daha uygun fiyatlar ile daha fazla ürün almanıza imkan tanımaktadır Firmanın birçok kampanyası bulunmakla beraber, İnternet siteleri üzerinde de birçok kampanya aktif şekilde hizmet vermektedir. Firmanın İnternet sitesi üzerinde düzenlediği en sık kampanya çeşidi ise, sepette uygulanan ekstra indirimlerdir. Bu indirimler, belirtilen ürünlerde geçerli olmakla beraber, belirli tutarlardaki sepetlere uygulanmaktadır. İndirim dahilinde birçok ürün için fiyat düşüşü sağlanmakta, beraberinde birçok ürün de bedavaya gelmektedir. Sizde bu kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak ve faydalanmak isterseniz, firmanın İnternet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca bu kampanyaya ek olarak daha avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlamak isterseniz, İnternet sitemiz üzerinden edinebileceğiniz indirim kodu kuponlarını da kullanabilirsiniz. Böylelikle alışverişinizi bir tık daha avantajlı hale getirebilir, bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Carrefoursa Sepet Kampanyaları Firmanın birçok kampanyası bulunmakla beraber, en sık düzenlenen kampanyası sepette indirim kampanyalarıdır. Bu kampanyalara ek olarak çeşitli ürünlerde bir alana ikincisi bedava gibi kampanyalar da düzenlenmekte ve müşterilere avantajlı alışveriş imkanı tanınmaktadır. Ayrıca firma, dönem dönem çekiliş kampanyaları da düzenlemekte ve yapacağınız alışverişler ile ödül kazanma imkanını sizlere tanımaktadır. Eğer sizde bu kampanyalardan yararlanmak isterseniz, kampanyadan faydalanmak için ihtiyaç duyduğunuz kodu sitemizden edinebilirsiniz. Kampanyalardan faydalanmak için kullanmanız gereken kodları, İnternet sitemizin Carrefoursa bölümünden rahatlıkla edinebilirsiniz.

Ediğiniz kodu, alışverişiniz esnasında kolay bir şekilde kullanabilir ve sizde Carrefoursa'nın düzenlediği çekilişlere ve diğer kampanyalara dahil olabilirsiniz. Carrefoursa Kargo Bedava Kampanyaları Firma, müşterileri için birçok ekstra avantaj ve kampanya sunmakla beraber, bedava kargo imkanı da sunmaktadır. Sadece belirli bölgeler ve ürünler için geçerli olarak sunulan bedava kargo seçeneği, satın aldığınız ürünlerin, ekstra bir masraf yapmanıza gerek kalmadan size ulaşmasını sağlamaktadır. Eğer sizde bedava kargo avantajından yararlanmak ve ürünlerin teslimatı için ekstra masraf yapmamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken İnternet sitemiz üzerinde yer alan indirim kodlarına göz atmak. Carrefoursa kategorisinde yer alan kodlar arasından, bedava kargo imkanı sağlayan kodu bularak alışveriş sonunda kullanabilir ve sizde bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kullanacağınız kodun uyumlu olması durumunda sistem alışverişinizi onaylayacak ve sizden kargo için ekstra ücret almayacaktır. Böylelikle satın aldığınız ürünler size ücretsiz bir şekilde ulaşacak ve herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. https://www.youtube.com/watch?v=lsKZPqoZ5ew

CarreforSA Katalogları

Carrefoursa mağazalarında ve online internet alışveriş sitesinde satışa sunduğu ürünlere belli dönemlerde indirimler ve günlük fırsatlar sunar sunduğu bu fırsatları iki yolla müşterilerine duyurur birincisi indirim kodu siteleri; indirim kodu siteleri yapılan tüm kampanyaları takip eder ve kullanıcılarına ücretsiz olarak sunar. İkincisi ise kampanya kataloglarıdır kataloglar sayı olarak düzenlenir ve Carrefoursa mağazalarında kasa bölümünde bulunur isteyen herkes ücretsiz olarak alabilir. Katalog içeriğinde kampanya dahilinde sunulan ürünlerin özellikleri indirim miktarı ve kampanya dahilindeki ürünlerin stok sayılarına kadar mevcuttur. Bu kataloglardan istediğniz gibi faydalanabilirsiniz alışveriş yapmadan önce katalogları takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır ayrıca kataloglarla uğraşmadan da internet sitemizden Carrefour İndirim kampanyalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. Katalogları görmek için tıklayınız: https://www.carrefoursa.com/tr/kataloglar

Carrefoursa İndirim Kodları Hakkında En Çok Sorulan Sorular

✅Carrefoursa Promosyon Kodu Nerelerde Kullanılır?

Elektronik ve gıda dışı ürünler, Et, Balık ve şarküteri, Gıda ve yemek malzemeleri, İçecekler, Kişisel bakım ürünleri, Meyve ve sebze, Süt ve kahvaltılık ürünler, Şekerleme ve kuruyemişler, Temizlik ürünleri vb.

✂️Carrefoursa Kampanyaları Nelerdir?

Carrefoursa internet sitesinin sunduğu kampanyalar her ay değişmektedir. Fakat markanın sunduğu en popüler indirim fırsatı Carrefoursa indirim kodudur.

⭐ Kampanyalardan Nasıl Yararlanırım?

Sitemizde Carrefoursa kampanyaları için özel olarak hazırlanmış bir sayfa bulunmaktadır. Bu sayfa markaya ait tüm indirim fırsatlarını görebilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.