Carter's İndirim Kuponları

Carter's logo
Süper Fırsat

Sepette % 5 Carter’s İndirim Kuponu

Site genelinde geçerli sepette %5 Carter’s indirim kuponu mevcuttur. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Carter's logo
Value for Money

% 50 Carter’s İndirim Kampanyası

Bebek ürünlerinde de en iyisi Carter’s! Carters indirim kampanyası ile online alışveriş mağazasından satın alacağınız sezon sonu seçili tekstil ürünlerinde sepette % 50 oranında indirim sağlayan kampanya sizleri bekliyor.

Carter's logo
Hot Offer

Outlette 500₺’ye % 10 Carter’s İndirim Fırsatı Kaçmaz!

Outlet ürünlerinde geçerli ürün alışverişlerinde 500₺ ve üzeri harcamalarda sepette %10 Carter’s indirim kampanyası verilmiştir.

Carter's logo
Hot Offer

% 20 Carter’s İndirim Avantajı

Carter’s indirim kampanyası ile her markada birbirinden güzel fırsatları hemen yakalayabilirsiniz. Carter’s online alışveriş mağazasında Oshkosh ürünlerinden gerçekleştireceğiniz 1000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişe özel olarak sepette ekstra % 20 oranında indirim sağlayan avantajlar kaçmaz!

Carter's logo
Süper Fırsat!

Skip Hop Ürünlerinde % 15 Carter’s İndirim Fırsatı

Carter’s indirim kampanyası ile her markada birbirinden güzel fırsatları hemen yakalayabilirsiniz. Carter’s online alışveriş mağazasında Skip Hop markasına ait beslenme ürünlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette ekstra % 15 oranında indirimi kaçırmayın!

Carter's logo
Value for Money

Outlette % 15 Carters İndirim Kampanyası

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Carter's logo
Best Deal

% 10 Carter’s İndirim Kuponu

Carter’s indirim kodu ile bebeğinize yapacağınız alışverişlerde en kaliteli ürünleri uygun satın alın. Carter’s online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişe özel olarak sepette % 10 oranında indirim sağalan avantajı sakın kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ NISAN10 ‘ şeklindedir.

Expired On 28 Şubat 2023
Carter's logo
Süper Kampanya!

50₺ Carter’s İndirim Kodu

250₺ ve üzeri sepet tutarlarınızda 50₺ Carter’s indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Carter's logo
Süper Fırsat!

20₺ Carter’s İndirim Çeki!

Tek seferde 400₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 20₺ indirim sağlayan Carter’s indirim çeki müşterilerini beklemektedir. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Carter's logo
Hot Deal

30₺ Carter’s İndirim Kodu

150₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde sepette 30₺ indirim veren Carter’s indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Carter's logo
Süper Fırsat!

25 ₺ Carter’s İndirim Kodu

Tüm alışverişlerinizde geçerli sepette 25₺ indirim sağlayan Carter’s indirim kodu! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Carter's logo
Süper Fırsat

50₺ Carter’s İndirim Kampanyası

Tekstilde Seçili Yaz sezonu ürünlerinde her 250₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 50₺ Carter’s indirim kampanyası bulunmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Expired On 14 Ağustos 2022
Carter's logo
Süper Kampanya!

Uyku Arkadaşlarında % 40 Carter’s İndirim Kampanyası

Uyku Arkadaşlarında (oyuncaklarda) sepette %40 Carter’s indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyadan faydalanmak için siteye göz atınız.

Expired On 5 Ağustos 2022
Carter's logo
Best Deal

Elbiselerde % 40 Carter’s İndirim Avantajı

Carter’s online mağazasında ki kız bebek elbise kategorisinde bulunan tüm ürünlerde % 40 oranında indirimleri kaçırmayın!

Expired On 5 Ağustos 2022
Carter's logo
Hot Deal

Erkek Üst Grup Ürünlerinde % 45 Carter’s İndirimi

Carter’s online alışveriş sitesinde ki erkek bebek kategorisinde bulunan seçili üst grup giyim ürünlerinde % 45 oranında indirim kampanyası başladı!

Expired On 5 Ağustos 2022
Carter's logo
Süper Fırsat!

Oshkosh Bgosh Ürünlerinde % 50 Carter’s İndirim Kampanyası

Carter’s online alışveriş sitesinde ki Oshkosh Bgosh markasına ait tüm ürünlerde %50 oranında indirim sizleri bekliyor.

Expired On 3 Temmuz 2022
Carter's logo
Best Deal

Erkek Bebek Ayakkabılarda % 40 Carter’s İndirim Avantajı

Carter’s internet sitesinde ki erkek bebek kategorisinde bulunan seçili ayakkabı ürünlerinde %40 oranında indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Expired On 5 Ağustos 2022
Carter's logo
Value for Money

Carter’s İndirim Kampanyası ile Kargo Bedava!

Carter’s kampanyası ile online alışveriş mağazasında gerçekleştireceğiniz tüm 450 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Expired On 26 Ağustos 2022
Carter's logo
Hot Offer

Skip Hop Oyuncak Ürünlerinde % 15 Carter’s İndirimi

Carter’s online mağazasında bulunan ve Skip Hop markasına ait tüm oyuncaklarda  ve aksesuarlarında 250 ₺ ve üzeri alışverişte net % 20 oranında indirimi kaçırmayın!

Expired On 19 Temmuz 2022

Carter’s İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Carter’s 1865 yılında kurulmuş olan ve bebek- çocuk giyim alanında hizmet veren bir firmadır. Firmanın kökeninin eskiye dayanması, tecrübe ve kalitenin üst seviyeye taşınmasını sağlamıştır.

Carter’s Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Carter’s uzun yıllardan beri hem ülkemizde hem dünyada hizmet veriyor. Verilen hizmetin kaliteli ve profesyonel olması kişileri memnun ediyor. Bunun yanında firmanın avantajlı fiyatları da müşteri memnuniyetini doğrudan etkiliyor. Carter’s firmasında geçerli olan kampanyalar şunlardır:

  • Outlet ürünlerinde 60’a varan indirim
  • Her 350 TL’lik alışverişe 50 TL indirim kampanyası
  • Hafta sonuna özel %30 indirim kampanyası
  • Büyük kış indirimi kapsamında belirli ürünlerde %50 indirim

 

Carter’s üzerinden 250 TL ve daha üzeri tutarlı sipariş oluşturan kişiler kargo ücreti ödemez. Bu sayede kişiler siparişlerinden daha memnun kalıyor. Carter’s indirim kuponu ile indirimde olan ürünler çok daha düşük fiyatlara satın alınabilir

Carter's indirim kodu ve kampanyaları
Carter's indirim kodu ve kampanyaları

Carter’s İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Carter’s kampanya aramasını yapan kişiler firmanın kampanyalarını detaylı olarak öğrenebiliyor. Kampanya detaylarına ulaşan kişiler banka kampanyaları ile ilgili de bilgi almak istiyor. Carter’s üzerinden yapılan alıverişlerde taksit seçeneği de bulunur. Bu sayede ödemeler daha rahat yapılabilir.

Carter’s indirim kodu almak isteyen bireyler sitemiz üzerinden kodlara ulaşabilir. Bu kodlar çoğu zaman geçerlidir. Geçerli olduğu için birçok kişi tarafından talep görür.

Carter’s firmasında kullanılabilecek indirim kodlarına sahip olabilmek için online alışveriş sitesini takip etmek gerekebilir.

Carter’s İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Carter’s hediye çeki ya da indirim kodu çok basit bir şekilde kullanılabiliyor. Ancak bu kodların kullanılabilmesi için online alışveriş sitesine girip sipariş oluşturmak gerekir. Oluşturulan siparişin son kısmında indirim kodu kısmına kod doğru bir şekilde yazılır. Bu aşamadan sonra uygula butonuna basmak gerekiyor.

İndirim kodu güncelse eğer, indirim anında gerçekleşiyor.