En Yeni İndirim Kuponları:

Çiçek Sepeti logo
Best Deal

Orkide Yağ Alana 25 ₺ Çiçek Sepeti Hediye Çeki

Çiçek Sepeti internet sitesinde 2 adet Orkide Ayçiçek Yağı veya Orkide Mısır Yağı ürünleri satın alanlara 25 ₺ indirim kuponu! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Çiçek Sepeti logo
Best Deal

Zubizu’lulara % 15 Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Çiçek Sepeti online sitesinden rozetli ürünlerde geçerli %15 oranında indirim kazanmanızı sağlayan kampanya kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Çiçek Sepeti logo
Hot Deal

25 ₺ Çiçek Sepeti Kampanya Kodu

Çiçek Sepeti online alışveriş sitesinden gerçekleştireceğiniz 75 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepet tutarını 25 ₺ ucuzlatacak kampanya kodu sizlerle! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Çiçek Sepeti logo
Best Deal

Mobil Uygulamada 30 ₺ Çiçek Sepeti Kupon Kodu

Çiçek Sepeti mobil uygulamasını indirip gerçekleştireceğiniz 60 ₺ ve üzeri ilk alışverişinize özel sepette extra 30 ₺ indirim sağlayan kampanya kodu sizleri bekliyor. Kupon çiçek ve yenilebilir çiçekler dışındaki ürünlerde geçerlidir ve sınır sayıdadır. Geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Çiçek Sepeti logo
Best Value

Türk Telekom Müşterilerine % 15 Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Türk Telekom kurumsal mobil, internet veya iş telefonu abonelerine özel Çiçek Sepetinde Rozetli ürünlerde %15 Çiçek Sepeti indirim kampanyası bulunmaktadır.

Çiçek Sepeti logo
Hot Offer

Zubizu’ya Özel % 15 Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Zubizu’ya özel Rozetli ürünlere %15 Çiçek Sepeti indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyadan faydalanmak için rozetli ürünlere göz atınız.

Çiçek Sepeti logo
Best Offer

Çiçek Aranjmanlarında % 25 Çiçek Sepeti İndirimi

Çiçek Sepeti online alışveriş sitesinde Çiçek kategorisinden satın alacağınız seçili çiçek aranjmanlarında %25 oranında indirim kampanyasını kaçırmayın!

Çiçek Sepeti logo
Super Offer

Devisso Grup 500₺ Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Devisso Grup Satıcısından yapılan 5.000₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 500₺ Çiçek Sepeti indirim kampanyası bulunmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için siteyi ziyaret ediniz.

Çiçek Sepeti logo
Best Deal

Han Emporium 50₺ Çiçek Sepeti Hediye Çeki

Han Emporium Satıcısının seçili telefon aksesuarlarında minimum 250₺ ve üzeri harcamalarda anında 20₺ Çiçek Sepeti hediye çeki sepette otomatik olarak uygulanacaktır.

Çiçek Sepeti logo
Best Deal

Mye Store 40₺’ye 20₺ Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Mye Store satıcısından yapılan minimum 40₺ ve üzeri alışverişlerde sepette anında 20₺ Çiçek Sepeti indirim kampanyası uygulanacaktır.

Çiçek Sepeti logo
Best Offer

Emirgan Satıcısından 60₺ Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Emirgan Satıcısından yapılan ev-dekorasyon ürünlerinde 450₺ ve üzeri harcamalarınızda sepette anında 60₺ Çiçek Sepeti indirim kampanyası sepette uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Value for Money

Deco Elit 45₺ Çiçek Sepeti İndirim Çeki

Deco Elit satıcısından yapılan minimum 300₺ ve üzeri aksesuar alışverişlerinde sepette anında 45₺ Çiçek Sepeti indirim çeki uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Super Deal

Koton 20₺ Çiçek Sepeti İndirim Çeki

Koton markalı ürünler ile yapılan minimum 150₺ ve üzeri alışverişlerde sepette anında 20₺ Çiçek Sepeti indirim çeki müşterilere sepette otomatik olarak verilecektir. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Hot Offer

Carlifestyle 15₺ Çiçek Sepeti İndirim Fırsatı

Carlifestyle Satıcısından yapılan minimum 150₺ ve üzeri araç aksesuarlarında sepette anında 15₺ Çiçek Sepeti indirim fırsatından yararlanılacaktır. Kampanyadan faydalanmak için belirtilen satıcının sayfasına gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Value for Money

Silverlina 250₺ Çiçek Sepeti Hediye Kampanyası

Silverlina satıcısından yapılan 5.000₺ ve üzeri takı alışverişlerinde sepette anında 250₺ Çiçek Sepeti hediye kampanyası uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Best Offer

Kırtasiyeji’den 15₺ Çiçek Sepeti İndirim Çeki

Kırtasiyeji Satıcısından yapılan kırtasiye alışverişlerinde 75₺ ve üzeri harcamalarda sepette 15₺ Çiçek Sepeti indirim çeki uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Hot Deal

Hediyedukkani ile 20₺ Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Hediyedukkani Satıcısından yapılan minimum 400₺ ve üzeri hediyelik eşya alışverişlerinde sepette 20₺ Çiçek Sepeti indirim kampanyası uygulanacaktır.

Çiçek Sepeti logo
Hot Deal

Vanlılar Saat 50₺ Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Vanlılar Saat satıcısından yapılan minimum 750₺ ve üzeri saat alışverişlerinde sepette anında 50₺ indirim sağlayan Çiçek Sepeti indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Super Offer

Sinerjim Satıcısından 50₺ Çiçek Sepeti İndirim Çeki

Sinerjim satıcısında yapılan minimum 300₺ ve üzeri alışverişlerde sepette yararlanabileceğiniz 50₺ Çiçek Sepeti indirim çeki müşterilerini bekliyor. İndirim çeki şartlar sağlandığı takdirde sepette otomatik olarak uygulanmaktadır.

Çiçek Sepeti logo
Best Offer

Gloria Perfume 40₺ Çiçek Sepeti Hediye Çeki

Gloria Perfume Satıcısından yapılan 300₺ ve üzeri parfüm alışverişlerinde sepette 40₺ Çiçek Sepeti hediye çeki uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Best Value

Ada Group 25₺ Çiçek Sepeti Hediye Kampanyası

Ada Group satıcısından yapılan minimum 500₺ ve üzeri harcamalarda sepette  25₺ Çiçek Sepeti hediye kampanyası uygulanmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Best Value

Pandora Halılarda 25₺ Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Pandora satıcısından yapılan minimum 250t ve üzeri alışverişlerde sepette 25₺ Çiçek Sepeti indirim kampanyası uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Super Deal

CixComtr Satıcısından 15₺ Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

CixComtr Satıcısından yapılan minimum 100₺ ve üzeri giyim alışverişlerinde sepette anında 15₺ Çiçek Sepeti indirim kampanyası uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak ve indirim detaylarını görmek için siteye gidiniz.

Çiçek Sepeti logo
Value for Money

Rabbit Store 50₺ Çiçek Sepeti İndirim Kuponu

Rabbit Store Satıcısından yapılan teknolojik aksesuarlarda minimum 750₺ ve üzeri harcamalarda sepette anında 50₺ Çiçek Sepeti indirim kuponu verilmiştir. İndirim kuponu şartlar sağlandığı takdirde sepette otomatik olarak uygulanacaktır.

Çiçek Sepeti logo
Super Deal

Piyasa Sepeti Satıcısından 20₺ Çiçek Sepeti İndirim Çeki

Piyasa Sepeti satıcısından telefon kılıflarında minimum 150₺ ve üzeri harcamalarda 20₺ Çiçek Sepeti indirim çeki bulunmaktadır. İndirim, şartlar sağlandığında sepette otomatik olarak uygulanacaktır.

Çiçek Sepeti İndirim İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Faydalı Bilgiler

Çiçek Sepeti, 2006’da kurulmuş olup, gelişerek bugünlere başarılı bir şekilde gelmiş online alışveriş sitesidir. Çiçek Sepeti platformu başlarda yalnızca çiçek ve hediyelik eşya alanında ilerlerken, zaman içerisinde ürün yelpazesini genişleterek daha çok kullanıcıya hitap etmeye başlamıştır. Bugün Çiçek Sepetine yalnızca hediye almak için gelmeyen kullanıcılar hatırı sayılır seviyededir. Çiçek Sepeti indirim kuponu ile her bütçeye uygun hediye seçeneklerine rastlayabilirsiniz. Geniş bir ürün skalasına sahip olan platform, A’dan Z’ye her ihtiyaca ve isteğe cevap verebilecek niteliktedir.

Doğum günleri, özel günler, yıl dönümleri ve sevdiklerinizi özel hissettirmek istediğiniz her gün için aradığınızı Çiçek Sepeti’nde bulabilirsiniz. Hoş kokular barındıran duyularınızı süsleyen rengarenk çiçekler, kişiye özel tasarım harikası aksesuarlar, ergonomik yapıya sahip hediyelik eşyalar ve damak tadınızı doruklara ulaştıracak BonnyFood hediyeler… “Ne hediye alsam.” derdine Çiçek Sepeti’nde son veriyoruz.

Çiçek Sepeti indirim kodu ve indirim kuponu.

Çiçek Sepeti indirim kodu sayesinde alacağınız ürünleri çok daha uyguna getirebilirsiniz. Birbirinden farklı ürün arasından istediğinizi seçmeniz yeterli, sitemizde bulunan indirim kodu sayesinde %10-20-30 hatta 50 indirim kapabilirsiniz. İndirim kodları alışverişi daha uyguna getirmek için vardır. Sınırlı sayıdaki kodlar anında tükenebilir bu yüzden sitemizi takipte kalın hatta bize abone olmayı unutmayın. Kodlar sürelidir, genelde bir aylık veya haftalık olacak şekilde açılır. Eğer süresi dolmuş bir kod görürseniz o muhtemelen kaçırdığınız kodlar arasında yer almaktadır.

Çiçek Sepeti kampanya yapma konusunda da oldukça iyidir. Yılın belli dönemlerinde yapılan kampanyalara oda katılır. Var Var indirim günleri ise Çiçek Sepeti'nin en çok kampanya yaptığı günlerdir. Neredeyse tüm kategorilerde %80'e varan indirimler olur. Bu günlerde çiçek dışında diğer ürünlerde de ciddi kampanyalar yapılır, alacağınız ürünleri çok daha ucuza getirebilirsiniz. Kampanyalardan en erken siz haberdar olmak istiyorsanız bize abone olun. Bu tarz günlerde yoğunluk daha fazla olduğu için stoklar anına tükenebilir, tükenmeden yerinizi alın.

Çiçek Sepeti online alışveriş sitesine gitmek için tıklayınız: https://www.ciceksepeti.com/

Çiçek Sepeti Güncel İndirim Fırsatları

Çiçek Sepeti kampanya yaparken güncel indirimlere de fazlaca yer veriyor. Günün fırsatları kategorisinde en indirimli ürünleri, sadece o güne özel bulabilirsiniz. Güncel fırsatlar çok çabuk değişebilir veya tükenebilir, her an takipte olmak gerekir. Bunun için sitemizse e posta adresinizle abone olabilirsiniz. Günü fırsatlarında %20'den 80''e kadar indirim kapabilirsiniz. Bu demek oluyor ki bir ürün 200 TL ise siz onu 50 TL'ye alabilirsiniz.

Güncel fırsatlar çok daha karlı alışveriş yapabilmeniz için yapılmaktadır. Takıdan oyuncağa, ayakkabıdan cilt bakım ürününe, saatten şişme monta hatta lokuma kadar her üründe büyük indirimler yapılmaktadır. Güncel fırsatlar bazen gün bazen de saatler içinde değişmektedir. Birkaç saat önce gördüğünüz indirim dakikalar içinde değişebilir ve o an almadığınız için pişman olmanıza neden olabilir.

Size bildirim gönderdiğimiz zaman indirim kuponunuzu kapın ve Çiçek Sepetine koşun, ihtiyaçlarınızı alın. Bu arada sevdiklerinizi de mutlu etmeyi unutmayın. Onlara da tatlı notlarla çiçekler gönderin.

Çiçek Sepeti Var Var İndirimleri

Online ortamda birçok ürüne bünyesinde yer vererek oldukça güzel hizmetler sunan Çiçek Sepet sitesi, genel olarak ürün temini konusunda insanlara oldukça iyi şekilde kolaylıklar sunuyor. Bu site içerisinde yer alan güzel kategoriler arasından her türde ürüne kolaylıkla ulaşmak mümkün oluyor.

Durumu daha güzel hale getiren şey site pek çok ürünü var var indirimleriyle daha ucuza alabilmek oluyor. Çiçek Sepet tarafından düzenlenen bu kampanyalara katılmak için bazı indirim kodlarının kullanılması gerekiyor. Bizler bu kaliteli siteden en indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilmeniz için sizlere Çiçek Sepeti indirim kodu ve türlerini tamamen ücretsiz olarak sunuyoruz.

Çiçek Sepeti Black Friday İndirimleri

Her sene düzenlenen Black Friday indirimleri sayesinde birçok farklı türden ürünü en makul fiyatlar üzerinden satın alınması şansları ortaya çıkıyor. Çiçek Sepeti sitesi de bu etkinlik kapsamında çok iyi indirimler yapan sitelerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Çiçek Sepeti indirim kodu kullanarak mevcut ürünlerin fiyatlarını daha da düşürebilir ve bu şekilde istediğiniz ürünleri en maliyetli şekilde satın alabilirsiniz. Black Friday indirimlerinde kazanan siz olmak istiyorsanız size sunduğumuz ücretsiz kodları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Günlük yaşamdaki gereksinimlerin karşılanması adına insanların ihtiyaç duyduğu birçok ürünü bünyesinde barındıran Çiçek Sepeti, online alışverişte en çok tercih edilen sitelerden biri olmayı başarmıştır.

Çiçek sepeti içerisinde yer alan birbirinden farklı kategoriler içerisinden insanlar her türde ürünü kolaylıkla bularak bunu sipariş etmektedirler. Giyimden ayakkabıya, teknolojik ürünlerden hediyelik eşya ve takı ürünlerine kadar pek çok bu site içerisinde yer bulmaktadır.

Buradaki birçok kaliteli ürünün Çiçek Sepeti indirim kodu kullanılarak satın alınması şansları vardır. Bu kodlar çeşitli zamanlarda insanlara site tarafından sunulmaktadır. Kodların temin edilerek kullanılması neticesinde ürünler fiyatları bakımından daha ucuz bir hale gelebilmektedir.

Çiçek Sepeti İndirim Kuponu

Çiçek Sepeti indirim kuponu genel olarak hemen türde ürün kategorisinde kullanıma uygun olabilmektedir. Fakat bazen belirli ürünler esas alınabildiği için kodları alırken nelerin üzerinde geçerli olduğuna bakmak gereklidir.

Hobi ürünleri, ayakkabılar, aksesuar veya yaşam ürünlerinin her birinde harika şekilde Çiçek Sepeti indirim kuponu türleri geçerli olabiliyor. Bu kodları aldıktan sonra sipariş sayfasında ilgili alana ekleyerek aktive etmek gerekiyor.

Çiçek Sepeti Süpermarket ve Petshop İndirimleri

Çiçek Sepeti indirim kuponu türleriyle en çok alışverişlerin yapıldığı bölümler arasında süpermarket ve Petshop bölümleri yer almaktadır. Buradaki birçok ürün kendisine özel indirimlerin yanı sıra bu kuponlarla daha da uygun fiyatlara getirilebilmektedir. Bu kategorilerde yer alan birçok ürün %10’lardan %50 ve 60’lara kadar varan indirimlerle Çiçek Sepeti üzerinden satın alınabilmektedir.

Çiçek Sepeti İndirim Günleri

Çiçek Sepeti kampanya yapma konusunda oldukça cömert, çünkü yılın belli dönemlerinde ciddi indirimler yapıyor. Bu indirim günlerini takip edebilir, hatta kupon ve kodlarımızı kullanarak indirimlere indirim katabilirsiniz. Güncel fırsatlar dışında belirli günlerde hediye ürünlerde %80'e varan indirimler yapılabiliyor. Takılar ve trend moda ürünleri 10 TL'den, parfümler %80'e varan indirimlerle başlayabiliyor.

Elektronik ürünlerde %60, seçili kitaplarda %60, cilt bakımı, peluş oyuncak ve kozmetikte %50, market ihtiyaçlarında %60, hobi ürünlerinde %80, çanta ve küçük ev aletlerinde %60 oranlarında indirim bulunuyor.

İndirim günlerinde en trend kıyafetleri 10 TL'den, çikolataları 20 TL'den, gülleri 40 TL'den, meyve aranjmanlarını 40 TL'den ve hediye setlerini 20 TL'den satın alabilirsiniz. Neredeyse bütün ürünlerde ciddi indirimler yapılmaktadır. Çok satanlar kategorisinden orkide gibi en pahalı çiçekleri bile indirim günlerinde daha uyguna satın alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Özel Gün İndirimleri

Özel günlerde sevdiklerinize alacağınız hediyelerle onları mutlu edebilirsiniz. Özellikle kişiye özel hediyeler Çiçek Sepetinde çok satılıyor. Çiçek saksısına resminizi yapıştırabilirsiniz. Her özel güne ayrı kategori bulunmaktadır. Çiçek Sepeti indirim kodu bu kategorilere göre değişiklik gösterir. Özel günlere özel yapılan özel indirimlerden haberdar olmak için bize abone olun.

Çiçek Sepeti Doğum Günü Hediyesi İndirimleri

Çiçek Sepetinden en çok doğum günlerinde hediye alınır. Anneye, kardeşe, arkadaşa veya sevgiliye orkideler, papatyalar ya da çikolatalar gönderilir. Adrese kısa sürede teslim edilmesi birde yanında not gönderilmesi Çiçek Sepetini en iyi marka yapıyor.

Doğum günü hediyesi olarak aradığınız ne varsa burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle fotoğraflı ürünler bu kategoride en çok satanlar arasında yer alıyor. Sitemizden alacağınız Çiçek Sepeti indirim kodu sayesinde daha uyguna getirebilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin doğum gününü en güzel şekilde kutlamış olursunuz.

Anneler Günü İndirimleri

Anneler en kıymetli varlıklarımızdır. Onlara ayrılmış bu özel günde özel bir hediye alabilirsiniz. Çiçek Sepetinden alacağınız hediye aynı gün içinde kapınıza kadar gelecektir. Özellikle orkide ve gül bu gün en fazla satılan hediyedir. Sakı çiçekleri annelerin hoşuna gideceğinden mutlaka orada da indirim olacaktır.

Sadece çiçek üzerinden gitmek istemeyenler trend kıyafet parçalarına, kozmetik ve cilt bakım ürünlerine, parfümlere, saatlere, fotoğraflı ürünlere veya takılara göz atabilir. Çiçek Sepeti indirim kuponu sayesinde o güne özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ancak satışlar artacağı için kuponlar çok hızlı tükenebilir, acele edin.

Babalar Günü İndirimleri

Çiçek Sepetinden babanıza birbirinden farklı hediyeler alabilirsiniz. İlla çiçek olmasına gerek yok. çikolata, kişiye özel hediyeler, saat-cüzdan-kemer setleri veya ayakkabı babanızın tarzına en uygun ne varsa, aradığınız her şey Çiçek Sepetinde sizi bekliyor olacaktır. Bu güne özel indirim kuponlarından yararlanmak istiyorsanız sitemize göz atmayı unutmayın.

Babalar gününe özel yüzbinlerce üründe %60'a varan indirimler olacaktır. Birde sitemizden yine o güne özel kuponları kaparsanız indirim üstüne indirim eklemiş olursunuz. Karlı bir alışveriş yapmak varken daha pahalıya satın almayın. Biz bunun için buradayız, alışverişinizi daha uyguna getirebilmek için.

Sevgililer Günü İndirimleri

Çiçek Sepetinin en yoğun olduğu günlerden biri sevgililer günüdür. Bu özel günde çiçekler, özellikle güller çok hızlı tükenir. Daha uyguna sahip olmak istiyorsanız indirim kodlarımız yararlanabilirsiniz. Sitemizde sevgililer gününe özel %60'a varan indirim kodu şeklinde bir bölüm olacaktır, oraya tıklamanız yeterli. Unutmayın bu kodlar sadece o güne özeldir.

14 Şubat bittiği zaman kodu kullanma süresi de bitecektir. Ancak merak etmeyin, hemen arkasından güncel kod açılacaktır. Açılıp açılmadığından haberdar olmak istiyorsanız sitemize abone olmayı unutmayın.

Öğretmenler Günü İndirimleri

Öğretmenler hayatımızda çok büyük öneme sahiptir, bu özel günde onlara hediye almak için Çiçek Sepetini tercih edebilirsiniz. 24 Kasım'da açılacak olan kodlarımız kısa süre içinde tükenebilir, acele edin. Sadece o güne özel %70'e varan indirimlerle öğretmeninize çiçek, çikolata ya da kişiye özel hediyeler arasından kalem seti alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Yılbaşı İndirimleri

Hem yılbaşı hem de sezonun kapanıyor olması nedeniyle 31 Aralık günü indirimler havada uçuşur. Hangi kategoride ne kadar indirim var en erken siz haberdar olmak istiyorsanız bizi takip edin. Her kategoriye özel farklı kodlar sadece o güne özel hazırlanmaktadır.

Bu sayede %50'ye varan indirimlerle alışveriş yapabilirsiniz. Yılbaşına özel kıyafetlerde, parfümlerde, kozmetik ürünlerinde ve özellikle güllerde indirimler yapılmaktadır. Sevdiklerinizi yılbaşı hediyesi alacaksanız Çiçek Sepetini tercih edin.

Çiçek Sepeti Süper Fırsatlar Kategorisi İndirimleri

Süper fırsatlar kategorisinde yüzbinlerce üründe eşsiz indirimler yapılmaktadır. Bu indirimlere daha fazlasını eklemek istiyorsanız kategorilere özel olarak açılan kod ve kuponlarımızı almayı unutmayın. Bu sayede sepette ciddi kar etmiş olursunuz. Özellikle toplu alışverişlerde fırsat kategorisi çok işe yaramaktadır. Fırsat kategorisinde yeni sezon ürünlerden ziyade eski sezon ürünler bulunur.

Ancak unutmayın yeni sezonda alacağınızdan daha uyguna gelecektir. Dolayısıyla kar etmiş olacaksınız. Fırsat kategorisine özel kupon ve kodlarımız da sitemizde yer almaktadır. Bu sayede indirimli ürünü daha da indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti neredeyse her gün sitesine kampanyalı ürün eklemektedir. Bu ürünlerin hangi kategoriden olduğunu ve ne kadar indirimle eklendiğini en erken siz öğrenmek istiyorsanız bize abone olmayı unutmayın. Kampanyalı ürünler kısa bir süre içinde tükenir. Her sezon farklı ürünlere kampanya eklenir. Genelde normalde satıldıkları fiyatın kat ve kat daha uygun fiyatlısına satılırlar. Kampanya en çok satılan veya hiç satılmayan ürünlere koyulur, bu aslında bir pazarlama stratejisidir.

Çiçek Sepetinde Neler Var?

Aradığınız her şeyi Çiçek Sepetinde bulabilirsiniz. Sadece çiçekten ibare değil fakat en çok çiçek satışı yapılıyor. Onun dışında takı ve aksesuarlar, meyve sepetleri, bonnyfood isimli yenilebilir çiçekler, moda ve aksesuara ait her şey, ev ve ofis ürünleri, elektronik ürünler, parfüm ve kişisel bakım, spor ve outdoor ürünleri, hobi ve kitaplar, anne ve bebek aksesuarları, oyuncaklar, süpermarket ve petshop ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Kısaca online alışveriş sitelerinden bir farkı yoktur. Hediye kategorisinde kişiye özel olanı seçebilir veya gönderim amacına göre hediye belirleyebilirsiniz.

Çiçek almak isteyenler ise en çeşitli ürünleri burada bulacaktır. Gül, orkide, içek buketleri, saksı çiçekleri, papatyalar, tasarım çiçekler, teraryumlar, bahçe için özel çiçekler, zambaklar ve dahası Çiçek Sepetinde sizleri beklemektedir. Bonnyfood kategorisinde ise gönderim amacına göre seçim yapabilir veya direk meyve sepeti, kek ve kurabiye buketi, pasta ve cupcake, jelibon ve şeker, makaron, brownie, donut veya kalpli aranjmanlar gönderebilirsiniz. Tatlı severler bu hediyelere kesinlikle bayılacaktır.

Çiçek Sepeti indirim kodu ve kuponları.

Çiçek Sepeti İndirimleri ile Rengarenk Çiçekler

Yeryüzünün insana bağış ettiği en güzel organizmalardan birisi hiç kuşkusuz ki hayatımızın kaynağı niteliğindeki bitkilerdir. Rengarenk çiçek ve bitkiler en duygusal aşk ilanlarının ilk sıradan izleyicisi olmuştur. Tarih boyunca süren çiçek alma geleneğini Çiçek Sepeti üzerinden siz de sevdiğiniz kişi için gerçekleştirebilirsiniz. Sevgiliniz için farklı renklerde güller, orkide ya da çiçek buketlerini tercih edebilir, anneniz içinse dekoratif saksı bitkilerini tercih edebilirsiniz. Üzerine iyi dileklerinizi, duygularınızı yansıtacak aşk sözlerini ya da kendi yazdığınız bir kıta şiiri not olarak düşebilirsiniz.

Çiçek Sepeti çiçek konusunda da geniş bir hizmet aralığına sahiptir. Yapay ya da canlı çiçek siparişleri verebilirsiniz. Çiçek Sepeti içerisinde yer alan Çiçek Bakımı sayfasında çiçeklerin günlük rutin bakımları hakkında pek çok bilgiye erişebilirsiniz. Çiçek Sepeti’nin teslimat hizmeti sayesinde istediğiniz çiçeği istediğiniz zamanda istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde yollayabilirsiniz.

Lezzetin Nirvası BonnyFood Hediyeler

Uzun zamandır popüler bir hal alan BonnyFood akımı, Çiçek Sepeti’nde başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Türkçe anlamı Güzel Yiyecek olan BonnyFood kapsamında yer alan hediyeler yenilebilir çiçek buketleri olarak Çiçek Sepeti’nde satışa sunulmaktadır. Doğum Günü, İçimden Geldi, Özür Dilerim, Yeni İş/Terfi gibi alt kategorilere sahip sitede istediğiniz konseptte ürüne erişim sağlayabilirsiniz. Sağlıklı bir seçim yapmak isterseniz meyve buketleri, tatlı krizine yardımcı olmak istiyorsanız da kek ve jelibon içerikli ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Yenilebilir çiçekler insanların jest yapma konusunda önceliği haline gelmiştir. Sosyal medya platformlarında sıkça rastladığınız BonnyFood hediyelerine Çiçek Sepeti üzerinden bir tıkla ulaşabilirsiniz. Sağlık standartları kapsamında çalışmalarını sürdüren firmalarla işbirliği halinde olan Çiçek Sepeti, yenilebilir çiçek kategorisinde yer alan hediyeler için hassas bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

En taze ve lezzetli yiyeceklerin bir araya getirildiği ürün kombinasyonlarını site üzerinden araştırarak bulabilirsiniz. Çiçek Sepeti indirim zamanlarını kovalamanız halinde yüksek kazanımlarla sevdiğinize kendini özel hissettirebilirsiniz.

En Eşsiz Kokuların Buluştuğu Parfümler

Kadın ve erkeklerin öncelikli olarak kullandığı bakım ürünleri arasında yer alan parfümler, çoğunlukla yaz günlerinde kurtarıcı niteliktedir. Çiçeksi kokular, fresh kokular ya da erkeksi kokuların yer aldığı birçok markayı Çiçek Sepeti’nde bulabilirsiniz. Zaman zaman Çiçek Sepeti rozetli ürünler arasında giren kadın ve erkek parfümleri, indirim zamanlarında alternatif hediyeler arasına girmektedir.

Bilindik markaların ürünlerini bir arada bulabileceğiniz Çiçek Sepeti’nde eşsiz esanslara sahip kokuları bulabilmeniz mümkün. Parfüm alacağınız kişinin karakterine uygun bir koku bulmanız parfüm seçimi konusunda işinizi kolaylaştıracaktır. Özgür ruha sahip kişiler için fresh kokular, canayakın arkadaşlarınız için çiçeksi kokuları ya da güçlü taraflarını yansıtan kişiler içinse ağır kokuları tercih edebilirsiniz.

Tarz Kombinlerin Bileşenleri Şık Parçalar

Ürün standartlarını genişleten Çiçek Sepeti, giyim alanında farklı seçenekleri bir araya getirmiştir. Sevdiklerinizin en şık kombinleri oluşturması adına en güzel parçaları Çiçek Sepeti aracılığı ile tercih edebilirsiniz. Günlük giyimde basic parçalarla etkili dokunuşlar yapabilir, özel davetlerde şık kıyafetlerle farkınızı ortaya koyabilir ya da sporda size eşlik edecek en rahat kıyafetleri seçebilirsiniz.

Tessettür giyim, hamile giyim, fantezi giyim ve düğün için pek çok ürüne erişim sağlayabilme imkanınız vardır. İstediğiniz renk, beden ve model seçeneklerini ana sayfada yer alan kategorilerde inceleyebilirsiniz. Çiçek Sepeti rozetli ürünler site içerisinde kolayca takip edebileceğiniz ürünlerdir. Bu rozetli ürünlere kıyafetler içerisinde de ulaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirimleri ile Elektronik Eşyalar

Karne dönemlerinde çocukların en çok talep ettiği hediyeler hiç kuşkusuz ki elektronik eşyalardır. Laptop, telefon, akıllı saat ya da tablet gibi ürünlerin hepsini bir arada bulabileceğiniz Çiçek Sepeti’ndeki ürün sayfalarını incelemenizi öneririz. Hızlı teslimat hizmeti ile talep ettiğiniz elektronik eşyalarınız tarafınıza güvenli bir şekilde ulaşabilmektedir. Bir sorun çıkması durumunda 15 gün içerisinde iade talebi oluşturup, paranızı geri alabilirsiniz.

Sizler için detaylı bir şekilde oluşturduğumuz ürün açıklamalarını okuyarak ihtiyacınıza uygun ürünleri keşfedebilirsiniz. Çiçek Sepeti indirim günleri ile elektronik eşya kategorisinde yapılan ürün indirimlerine hayret edeceksiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve garanti kapsamında yer alan ürünler ile paranız güvence altındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=l6215n1Nue8&t=9s

Çiçek Sepeti İndirimleri ile Hayran Kalacağınız Retro Eşyalar

Eskiye dönüş modasını iliklerimize kadar hissettiğimiz bugünlerde, hediyelik eşya seçiminde retro eşyalar sıkça tercih edilir oldu. Çiçek Sepeti’nde aklınıza dahi gelmeyecek birçok retro ürün yer almaktadır. Retro atarilerle 90’lar dönemini tekrar yaşabilir, modernize edilmiş retro plaklarla 50’lere dönebilir ya da retro radyolarla 70’lerin neşesini taze bir şekilde yaşayabilirsiniz. Annenize doğum gününde özel hissettirecek bu retro ürünlerden birini alıp, eski günlerini tekrar yaşatabilirsiniz.

Bu sayede ailenizle hiç eskimeyecek günleri tek solukta yad edebilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için özel olarak tasarlanmış retro ürünler stoklarımızda yerini almaktadır. Retro ürünlerin çok pahalı olduğuna dair ön yargınızı Çiçek Sepeti ile yıkabilirsiniz. Çiçek Sepeti indirim günleri çerçevesinde birçok retro üründe inanılmaz promosyonlara tanık olabilirsiniz. Eşsiz fırsatlar ve ödeme kolaylıkları ile bir tıkla kapınızda.

Bilgi Seviyenizi Arttıracak Kitaplar

Herkesin hayatında en az bir kişiye kitap aldığı su götürmez bir gerçektir. Sevdiğiniz kişiye iyi şeyler katabilmek adına yaptığınız bu hamlede, pek çok kazanımları beraberinde getirmektesiniz. Çiçek Sepeti üzerinden vereceğiniz kitap siparişleri ile “Size bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olabilirsiniz.” Kitap stoğunun sınırsız olduğu Çiçek Sepeti’nde zorlu sınavlarınıza yardımcı olacak soru bankası ve konu anlatımlı kitaplara erişim sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz yayınların eğitim kitaplarını bir tıkla sipariş edebilirsiniz. Test kitapları, Türk klasikleri, Dünya klasikleri, şiir kitapları ile birlikte geniş bir kitap stoğunu bünyesinde barındıran Çiçek Sepeti’nde kitap indirimlerini takipte kalın.

Trendyol indirim fırsatlarını görmek için tıklayınız: https://indirimkuponkod.com/store/trendyol-indirim-kupon-kodu/

Çiçek Sepeti İndirim Fırsatları Hakkında En Çok Merak Edilenler

✅Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nereden Alınır?

Çiçek Sepeti indirimleri için özel olarak hazırlanan sayfamızdan markaya ait indirim kodu, hediye çeki ve kampanyaları ücretsiz olarak alabilirsiniz.

✂️Çiçek Sepeti İndirim Kodları Nerelerde Geçerli?

Çiçek Sepeti indirim kodu ve türlerinin geçerli olduğu bölümler arasında giyimden ayakkabıya, ev eşyalarından aksesuarlara kadar birçok farklı bölüm yer alıyor. Ürün kodlarını seçerek hangi alanlarda geçerli olduğuna bakabilir ve bunları en verimli şekilde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

⭐ Çiçek Sepeti İndirim Kodları Neler Kazandırır?

Çiçek Sepeti indirim kodları almak istediğiniz birçok ürüne dair %50, %60 ve hatta %80’lere varan oranlara kadar indirimler elde edebilirsiniz.

️ Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Sitemizde bulunan kodun üstüne tıklayın, daha sonra kopyalayın ve Çiçek Sepeti sitesine gidin. Alışverişinizi tamamladığınız zaman ödeme aşamasında ufak bir kutucuk olacaktır. Oraya kodu yapıştırarak aktif edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti indirim kodu alma işlemi.