10 TL Mavi İndirim Kodu

Kod Süresi Geçmiş
Mavi indirim kuponu ile ilk üyeliğinize özel olarak 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepette 10 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz.

Çoraplarda %30 Mavi İndirim Kampanyası

indirim Süresi Geçmiş
Mavi indirim kampanyasına katılarak online mağazadan satın alacağınız çorap ürünlerinde geçerli %30 indirim kazanabilirsiniz. Kampanya seçili ürünlerde geçerli olup ürünlere...Devamı

Mavi indirim kampanyasına katılarak online mağazadan satın alacağınız çorap ürünlerinde geçerli %30 indirim kazanabilirsiniz. Kampanya seçili ürünlerde geçerli olup ürünlere göz atmak için tıklayın. Kısalt

Yeni Eklenen Ürünlerde %50 Mavi İndirim Kampanyası!

indirim Süresi Geçmiş
Mavi mağazalarda ve online'da geçerli kampanya ile yeni gelen ürünlerden yapacağınız alışverişlerde geçerli %50 oranında indirimler sunulmaktadır.

Kış Aksesuarları %50 İndirim İle Mavi Online Mağazasında!

indirim Belirsiz
Mavi indirim kampanyasına katılarak kışlık aksesuar alışverişlerinde geçerli %50 oranında indirimler kazanabilirsiniz.

Parfümlerde %25’e Varan Mavi İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Parfüm çeşitlerinde geçerli kampanyaya katılarak Mavi internet mağazasından yapacağınız alışverişlerde %25 indirim kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Kaban & Montlarda %30 Mavi İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Mavi online mağazasında kaban ve montlarda %30'a varan indirimleri kaçırmayın. Seçili kadın giyim ürünlerinde geçerli olan kampanyadan yararlanmak için tıklayın!

%40’a Varan Kış İndirimleri Mavi’de!

indirim Belirsiz
Mavi indirim kampanyasına katılarak seçili sezon ürünlerinde net %40 indirim avantajından yararlanma şansı yakalayabilirsiniz. Ürünleri keşfetmek için tıklayın.

Mavi’den %30 İndirim Kampanyası Sizlerle

indirim Belirsiz
Seçili yeni sezon ürünlerde geçerli kampanya sepette net %30 indirimi kapın! Ürünlere göz atmak için tıklayın.