Civilim İndirim Kuponları

Süper Fırsat!

Civil Kupon Kodu : 25 ₺ İndirim Fırsatı

Süper Fırsat

% 15 Civil İndirim Kuponu

Civil indirim kodu ile çocuklarınıza en güzel ürünü daha uyguna alabileceğinizi biliyor muydunuz? Civil online alışveriş mağazasından satın alacağınız 2. Molfix üründe sepette % 15 oranında indirimden sizler de yararlanmayı unutmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ molfix ‘ şeklindedir.

Süper Kampanya!

Star Baby’de % 50 Civil İndirim Fırsatı

Civil indirim kampanyası ile bebek ve çocuğunuz için her üründe kaçırılmayacak kampanyalardan yararlanmak istemez misiniz? Civil online alışveriş mağazasında Star Baby markasına ait seçili ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepette ekstra % 50 oranında indirim avantajı kaçmaz !

Best Deal

Kujju Ürünlerinde % 25 Civil İndirim Avantajı

Civil indirim kampanyası ile bebeğiniz için en kaliteli ürünleri satın alırken tasarruf da edebilirsiniz. Civil online alışveriş mağazasında bulunan Kujju markasına ait seçili bebek bakım ürünlerinden yapacağınız alışverişte sepette ekstra % 25 oranında indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Süper Kampanya!

Montlarda % 30 Civil İndirim Kampanyası

Civil indirim kampanyası ile çocuklarınız için kışın da en kaliteli ürünleri daha uyguna satın alabilirsiniz. Civil online alışveriş mağazasında bulunan Mont kategorisinde bulunan seçili çocuk mont modellerinde geçerli kampanya fırsatı ile sepette ekstra % 30 oranında indirim kazanabilirsiniz.

Hot Deal

Aptamilde % 20 Civil İndirim Kampanyası

Civil indirim kampanyası ile çocuklarınız için ek gıda alışverişinizde artık daha ucuza yapacaksınız. Civil online alışveriş mağazasında bulunan Aptamil markasına ait olan seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde sepette ekstra % 20 oranında indirim sizleri bekliyor.

Best Deal

Banyo Ürünlerinde % 30 Civil İndirimi

Civil indirim kampanyası ile en keyifli banyolarınızda size ve bebeğinize eşlik edecek ürünleri avantajla satın alabilirsiniz. Civil online alışveriş mağazasında banyo kategorisinde bulunan seçili ürünlerde geçerli kampanya ile  sepette % 30 oranında tasarruf edebilirsiniz.

Best Value

Oulet Ürünlerde % 40 Civil İndirim Fırsatı

Civil indirim kampanyası ile bu sezonda cıvıl cıvıl cıvıl çocuk ürünlerini alırken sepette tasarruf edin ! Civil online alışveriş mağazasında outlet ürünlerinde sepette % 40 oranında indirim avantajları sizleri bekliyor. Sakın kaçırmayın !

Best Deal

% 25 Civil İndirim Kampanyası

Civil indirim kampanyası ile bu yaz da çocuğunuz civillensin! Civilim online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişte seçili ürünlerde geçerli sepette % 25 oranında indirim kazandıran kampanya sizleri bekliyor.

Süper Fırsat!

Sebamed Ürünlerinde % 45 Civil İndirim Avantajı

Civil indirim kampanyası ile bebeğinizin cildine iyi bakmanızı sağlayacak ürünlerde tasarruf etmeye başlayın. Civil online alışveriş sitesinde olan Sebamed markasına ait seçili cilt bakım ürünlerinde geçerli kampanya sayesinde sepette ekstra % 45 oranında indirim kazanma fırsatını kaçırmayın !

Best Deal

Ayakkabılarda % 15 Civil İndirim Kampanyası

Civil indirim kampanyası ile bebeğinizin ilk ayakkabısını hemen alın! Civilim online alışveriş mağazasında ayakkabı kategorisinde bulunan ürünlerden satın alacağınız  seçili bebek patik ve ayakkabılarında geçerli geçerli sepette % 15 oranında indirim kazandıran kampanya sizleri bekliyor.

Süper Kampanya!

Bebek Arabalarında % 20 Civil İndirimi !

Civil indirim kampanyası sizleri bekliyor! Civilim online alışveriş mağazasında araç – gereç kategorisinde bulunan seçili bebek arabalarından gerçekleştireceğiniz alışverişte seçili ürünlerde sepette ekstra % 20 oranında indirim avantajı sağlayan bu kampanya kaçmaz!

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Hot Deal

Civil’de Bayram’a Özel İndirim Kampanyası

Civil online internet sitesinde tüm ürünlerde sürpriz oranlarda indirim sağlayan avantajlardan sizler de yararlanmayı unutmayın!

Expired On 14 Temmuz 2022
Süper Fırsat

20₺ Civil İndirim Kodu

Site genelinde yapılan alışverişlerde sepette 20₺ Civil indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi ve Alt limit belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Best Deal

15₺ Civil İndirim Kodu

Tek seferde yapacağınız 300₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 15₺ Civil indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Süper Fırsat!

İlk Alışverişte % 5 Civil İndirim Kodu

İlk alışverişinizde sepetinizde %5 indirim veren Civil indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Best Value

50₺ Civil İndirim Kuponu

Tek seferde yapacağınız 500₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 50₺ indirim sağlayan Civil indirim kuponu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Süper Kampanya!

25 ₺ Civil İndirim Kodu

500 ₺ ve üzeri alışverişte geçerli 25 ₺ Civil indirim kuponu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Hot Deal

Seçili Dalin Ürünlerinde % 32 Civil İndirim Avantajı

Seçili Dalin ürünlerinde sepette %32 değerinde indirim sağlayan Civil indirim avantajı bulunmaktadır.

Expired On 5 Ağustos 2022
Süper Fırsat!

Multimalt Ürünlerinde 6 Al 5 Öde Civil İndirim Kampanyası

Multimalt markalı bebek bakım ürünlerinde sepette 6 Al 5 Öde fırsatıyla Civil indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Expired On 4 Temmuz 2022
Süper Fırsat

Civil Dalin Boyama Kitabı Hediye Kampanyası

Seçili Dalin alışverişlerinde Dalin Boyama Kitabı Civil alışverişlerinizde hediye! Kampanyadan faydalanmak için Dalin ürünlerine göz atınız.

Expired On 1 Temmuz 2022
Süper Kampanya!

Oyuncaklarda % 35 Civilim İndirim Fırsatı

Civilim online alışveriş mağazasında ki kırtasiye ve oyuncak kategorisinde bulunan seçili oyuncak ürünlerinde %35 oranında indirimden sizler de yararlanabilirsiniz.

Expired On 6 Ağustos 2022

Civil İndirim Kodu ve Kampanyalar Hakkında Detaylar

Civil indirim kodu, kendi içerisinde çeşitliliği olabilecek indirim kodlarının başında gelir. Bazı durumlarda civil bebek indirim kodu geçerli olurken, bazı durumlarda cicil çocuk indirim kodu, oyuncak indirim kodu gibi özel kodlar geçerli olabilir. Seçenek sayısı fazla olan kodlar, bazı durumlar yerine getirildiği zaman veya özel günler söz konusu olduğu zaman sıklıkla verilir. Örnek olarak; çocuk bayramının yaklaşmış olduğu dönemlerde, civil çocuk indirim kodu daha fazla verilir. Benzer şekilde diğer kodların da sık bir şekilde verildiği bilinmelidir. Bu durumun yanı sıra, kampanyalar sıklıkla düzenleniyor olmasına rağmen, alınan kodların kullanım zamanı mevcuttur. Belirli zaman aralıklarında geçerli olan kodlar, bir gün geçtikten sonra kullanılmak istense dahi geçerli olmayacaktır. Bu sebeple, kampanyaların takip edilmesi ve gereken şartların olması gerektiği gibi uygulanması gerekir.

Civil Alışveriş Avantajları Anne ve bebek mağazalarının öncüsü sayılan Civilim mağazaları içeriğinde barındırdığı binlerce farklı marka ve ürünlerde ailelerin bebekleri için tercih ettikleri en büyük mağazalar arasında yer almaktadır.İstanbul kurulmuş olan Anne bebek ürünleri firması 0-14 yaş çocuk tekstili ürünlerini uygun fiyatları ve kaliteli malzemeleri ile siz değerli ebeveynlerin zevklerine sunmuşlardır. Türkiye genelinde 60’dan fazla mağazası ve internet siteleri bulunan Civilim mağazalarında yapacağınız her alışverişlerinizde web sitemizden ücretsiz olarak temin edeceğiniz Civil bebek indirim kodu ile istediğiniz bebek ürünlerinizi en uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.Civilim İndirim Kodu Civilim mağazalarında 700 markadan daha fazla markaya ait on binlerce farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Kalitesi ve güvenirliği ile yılın her günü indirimli ürünleri bulunan Civilim mağazaları tüm Türkiye’de online web sitesinde bebek, çocuk, anne ve hamile, araç ve gereç, oyuncak ve kırtasiye, beslenme, son olarak da banyo sağlık kategorilerinde ürünleri barındırmaktadır.  

Civil indirim kodu ve kampanyaları
Civil indirim kodu ve kampanyaları

  Civilim Anne&Bebek Ürünlerinde Büyük Kampanya Civilim mağazaları internet sitelerinde ve mağazalarında oldukça büyük indirim fırsatları sunmaktadır. Bebek ve çocuk ürünlerinde sıklıkla kampanya ve indirimler yapılan mağazalarda artık gezmeden zahmet edip yorulmadan sadece online olarak alışverişler yapabilmeniz mümkün. Civilim ürünlerini indirimli olarak web sitemizden ücretsiz aldığınız Civil Kampanya kodları ile % 50 ye varan indirimlerde satın alabileceksiniz. Yeni doğan ihtiyaç listesi veya fırsat köşesi gibi sürekli indirimlerin yanı sıra ayrıca beşik, oyuncak, park yatak gibi çeşitli ürünlerde büyük indirimlere indirim kupon kodlarımız sayesinde daha hızlıca ulaşabileceksiniz. Kampanyalı ürünler, indirimli fiyatlar gibi fırsatların yanı sıra kargo kampanyaları ile çivil kupon kodları gibi fırsatları da sizlere daha hızlı sunabilmek için daima web sitemizi güncellemekte ve civil bebek indirim kodu sizler için yayınlamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

✅Civil Yeni Üye İndirimi Nedir?

Civil yeni üye indirimi, mağazanın İnternet sitesine üye olan bireylere verilen bir indirim türüdür. Bu indirimden faydalanmak için için, ilk olarak doğru adımlar uygulanarak üye olunması gerekir.

✂️Civil İndirim Kodu ve Yeni Üye İndirimi Nasıl Alınır?

Civil yeni üye indirimini almak isteyen bireyler, üye olunması için gereken şartları yerine getirmelidir. Burada ilk olarak, kişiye ait bazı bilgiler istenir. Mağazanın lisanslı olmasına bağlı olarak, bilgilerin güvende olacağı bilinerek doldurulmalıdır.

⭐ Civil Yeni Üye İndirimi Nasıl Kullanılır?

Yeni üye indirim koduna sahip olanlar normal indirim kodu gibi yeni üye indirim kodlarını markanın sipariş sayfasında ilgili bölüme yazarak aktif edebilirler.

️ Civil Kampanya Kodu Nasıl Kullanılır?

Civil kampanya kodu Civil internet sitesinin ödeme aşamasında ilgili bölüme yazarak aktif edilir.

Civil Yeni Üye İndirimi Hakkında Detaylar Civil İndirim Kodu ve Yeni Üye İndirimi Nasıl Alınır? Bununla birlikte, Civil yeni üye indirimi almak için yapılması gerekenler şu şekilde olmalıdır:

  • Civil İnternet sayfasına giriş yapılır.
  • Sayfanın sağ üst kısmında 'üye ol veya üye giriş' seçenekleri bulunur. Bu seçenekler arasından üye olmaya yönelik olana giriş yapılır.
  • Sayfa üzerinde yer alan bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Bu bilgiler arasında; ulaşımı sağlamak amacıyla kullanılacak olan telefon numarası ve mail adresi, gönderim yapılacak olduğu zaman işlemlerin daha hızlı olmasını sağlamak amacıyla ev adresi gibi bilgiler yer alır.
  • Tüm alanlar doldurulduktan sonra, kişinin kayıtlı olması için verdiği telefon numarasına veya tercihe göre mail adresine onay kodu gönderilir. Teslim alınan onay kodu, ilgili alana yazılarak doğrulama aşaması tamamlanır.
  • Doğrulama sağlanır sağlanmaz kişi, kendisine ait olan yeni üye giriş sayfasına yönlendirilir. Bu sayfada, sol kısımda yönlendirmeler bulunur. Seçenekler arasından 'kampanyalar' seçeneği tercih edilir. Bu işlem, yeni üye olunması durumunda verilen indirimler için oldukça önemlidir.
  • Kampanyalar seçenekleri arasında, yeni üyeler için indirim kodu alanı mevcuttur. Bu alanda bulunan kod, yapılacak olan İnternet alışverişlerinin daha uygun olmasını sağlarken; bazı durumlarda mağazalarda kullanım için de geçerli olabilir.

Bu işlemler tamamlandığı zaman, yeni üyelerin sahip olduğu indirim kodundan söz etmek mümkün olacaktır. https://www.youtube.com/watch?v=lsJjlP3MFA8

 

Civil Kampanya Kodunu Nasıl Aktif Ederim? Aşağıda kırmızı ok ile işaretlenmiş kısıma sitemizden aldığınız kodu yazarak kullan butonuna tıkladığınızda toplam tutar üzerinde indirim sağlandığını göreceksiniz.