25 TL D&R İndirim Kuponu

Kod Belirsiz
250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

10 TL D&R İndirim Kodu

Kod Belirsiz
%50 D&R İndirimine ek %10 indirim kodu. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz....More

%50 D&R İndirimine ek %10 indirim kodu. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Less

%25 D&R Okula Dönüş İndirim Fırsatı

indirim Bitmiş
LEGO ile okula dönüş daha eğlenceli! Gideceğiniz sayfadaki ürünlerde %25 net indirimler sizi bekliyor acele edin!

15 TL D&R İndirim Kampanyası

Kod Bitmiş
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kodu kullanarak 15 TL indirim kazanın! Not: Bu kod elektronik ürünlerde geçerli değildir.

D&R Ücretsiz Kargo Fırsatı

indirim Belirsiz
75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava !

%30 D&R Mustafa Kemal ATATÜRK İndirimi

indirim Belirsiz
Mustafa Kemal ATATÜRK'e dair tüm kitaplar açılacak sayfada en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor! Yılmaz Özdil ve İlber Ortaylı gibi günümüz...More

Mustafa Kemal ATATÜRK’e dair tüm kitaplar açılacak sayfada en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor! Yılmaz Özdil ve İlber Ortaylı gibi günümüz usta yazarların eserleri.. Less

Dilediğiniz Üründe %90’a Varan D&R İndirimleri

indirim Belirsiz
Müzikden kitaba hediyelik eşyadan oyuncağa birçok üründe %90 indirim seni bekliyor indirimler sadece bu sayfada!

150 TL D&R İndirim Kampanyası

indirim Bitmiş
D&R'den harcadıkca kazandıran kuponlar! 200 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL, 300 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL, 400 TL...More

D&R’den harcadıkca kazandıran kuponlar! 200 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL, 300 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL, 400 TL ve üzeri alışverişlere 40 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL, 750 TL ve üzeri alışverişlere 75 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişlere 150 TL  kupon kazanın ve kazandığınız kuponları Eylül ayı boyunca harcayın! Less

D&R indirim kupon kod

D&R Hakkında Detaylar

Türkiye’nin birden çok şehrinde satış mağazasına sahip olan kırtasiye, elektronik ürünler, kitaplar, filmler, oyuncak, müzik albümleri ve hediyelik eşya gibi birçok alanda hizmet veren bir firma olan D&R 1966 senesinin kasım ayında İstanbul’da kuruldu. İstanbul’a bağlı ilçeler olan Kadıköy ve Erenköy’de ilk mağazasını 1997 yılında açan firma günümüzde birçok ilimizde hizmet vermeye devam ediyor. Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. bünyesinde kurulan D&R Türkiye’de 25 farklı ilde 150’ye yakın mağazada hizmet vermeye devam ediyor. Genellikle kitap satışlarıyla öne çıkan dev firma Türkiye’nin birçok büyük alışveriş merkezlerinin ve işlek caddelerinin vazgeçilmez bir mağazası konumunda bulunuyor. Kısa bir geçmişe sahip olsa da D&R Türkiye’de yer etmiş bir yapıya sahip ve bu firmanın ürünlerinden normalden daha uygun fiyatlara dr hediye çeki ve dr indirim kodu kullanarak faydalanılabilir.

Biz ve D&R İlişkisi

Bu ticari halkanın bir zinciri olarak dr indirim kuponu donanımhaber fırsatları da müşteri adaylarına değer katmak için var. Sitemiz aracılığıyla müşteriler alacağı ürüne normal ödeyeceği fiyattan daha az bir meblağ ödeyerek hem kendi istediği ürüne sahip olmuş oluyor hem de cebindeki parayı korumuş oluyor. Türkiye’de hizmet verdiği büyük illerden bahsetmek gerekirse de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Samsun, Kayseri, Diyarbakır, Eskişehir, Hatay bu illerden bazıları olarak sıralanabilir. Bu illerde yapılan hizmetleri sitemiz aracılığıyla çoğaltmak en üst sayıda bir müşteri potansiyeline ulaşmak bizim için son derece önemli.

D&R indirim kupon kod
D&R ve Ürünleri

D&R’ nin en önemli özelliği her kesimden bir müşteri barındırması gösterilebilir. Öğrenciyseniz kırtasiye ürünleri sizin ilginizi çekebilir ya da oyunlara ve filmlere sevdalı bir insansanız yeni çıkan oyunlardan, filmlerden olsun daha önce çıkan oyunlardan, filmlerden hoşlanabilirsiniz ve D&R aracılığıyla bu oyunlara ya da filmlere ulaşabilirsiniz. Bunlardan hiçbiri bana uymuyor derseniz dahi sevdiğiniz sanatçınım albümüne ulaşmanın yanı sıra özel günlerde eşinize, dostunuza, sevgilinize, kardeşinize, annenize hediye alabilecek bir ürün arayıp da bulamadıysanız tercih edilecek ilk mağaza D&R olabilir. Birbirinden farklı ve özgün hediyeleriyle hediyeyi vereceğiniz insanda eşsiz bir iz bırakmayı isteyeceğinizi umuyoruz. Bunların yanı sıra elektronik eşyalar kategorisinden yararlanabileceğiniz gibi birçok yeni-eski baskı kitaplardan da faydalanmak mümkün. İstediğiniz ürünleri özellikle oluşan yoğun taleplerden ötürü zaman zaman istediği kitabı ya da baskıyı bulamayan müşteriler oluyor ki böyle bir durumda müşterilerin vereceği özel bir siparişle de D&R istenilen ürünü en kısa sürede müşterilere ulaştırarak bu alanda son derece kıymetli bir hizmeti müşterilerine sunuyor.
Sitemizde bu ürünleri normal satış fiyatından daha uygun fiyatlara dr indirim kodu aracılığıyla almanıza imkan veriyor ve dr hediye çeki aracılığıyla da bu ürünlerden ücretsiz olarak faydalanmanıza olanak sağlıyor. Bu ürünleri indirim almanız dahilinde cebinizde kalacak parayla daha fazla D&R ürününe sahip olabilme ihtimalini unutmamanın yanı sıra bu ürünleri herhangi bir bedel ödemeden almanın ürünlere para ödemeden ulaşma hazzına sizleri ulaştırmış olabileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Tabii ki her şeyde olduğu gibi bu noktada da bu fırsatlardan yararlanmak için bu fırsatlardan nasıl yaralanabileceğini bilmek gerekiyor.

İndirimlerden Nasıl Faydalanabilirim?

İndirim genel olarak bir müşterinin sevdiği bir şey olsa da bazı müşterilerin de korktuğu bir şey olarak karşımıza çıkıyor. Müşteriler tarafından bu korkunun temel sebebi olarak örnek gösterilen sebep ise malın normal fiyatından daha ucuza satışının yapılması ve müşteriler aynı kalitede bir hizmet alamamak olduğunu öne sürüyor fakat bizim burada verdiğimiz hizmet bütünüyle farklı bir durum. Burada verdiğimiz hizmet bir mağaza gibi davranmak değil. Burada site olarak bizim verdiğimiz hizmet ürüne sağladığımız indirim kodu vasıtasıyla daha ucuza müşterilerin satın alması. Çünkü çoğu zaman mağazaların yaptığı indirimler belli günleri kapsıyor ya da dönemsel oluyor ve kaçırılabiliyor. Bu duruma bir çare olarak da nitelendirilebilecek bir şekilde ortaya çıktık ve çok basit bir şekilde, her kesim tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir yapılanmayla karşınızdayız.
Bu indirimlerden faydalanmak için ilk olarak sitemize girdikten sonra iki seçenekten bir tercih yapmak. Bu seçeneklerden biri ilk olarak anlık fırsatlardan yararlanma fırsatı ki bu seçenek o an size sunulan teklifleri kapsıyor ve vazgeçmeniz durumunda başka müşteri tarafından alınarak kullanılmış olma ihtimalini içinde barındırıyor. Bir diğer seçenek olarak da indirim kodları seçeneğinde yer alan kodlar söylenebilir. Zamana karşı bir yarış da burada da söz konusu olabiliyor. Bu iki seçenekten birini seçtikten sonra da yapılması gerekenler aslında aynı. Ürün seçimi yapıldıktan sonra açılan sayfada bulunan koda tıklayarak o kodu kopyalayıp alışveriş tamamlandığı zaman ödeme aşamasında karşınıza çıkan özel indirim diye belirtilen yere yapıştırmak. Yapıştırılan bu kod sizin bu indirimden faydalanmanızı sağlıyor. Bu aşamadan sonra yapılması gereken normal işlemler yapıldıktan sonra normal ödeme işlem işleyişini uygulayıp ödeme işleminizi tamamlamak.
E-ticareti de sizlere sevdirecek ve alışkanlık haline getirmesi yüksek ihtimal barındıran bu sistem dr indirim kuponu donanımhaber olarak dikkatleri üzerine çekiyor ve müşterilerin desteğiyle her geçen gün yaygınlaşıyor.