D&R İndirim Kuponu İle Sepette 15 TL İndirim

DR kupon kodu kullanarak 150 TL ve üzeri alışverişleriniz için sepette 15 TL indirim kazanabilirsiniz.
Kodu Aç
Süresi Doldu

25 TL Değerinde D&R İndirim Kodu

D&R kupon kodu ile site genelinde yapacağınız alışverişlerden sepette 25 TL indirim kazanabilirsiniz.
Kodu Aç
Süresi Doldu

100 ₺ D&R Kupon Kodu

D&R indirim kuponu ile 100 ₺ ve üzeri tüm alışverişlerinize özel sepette 100 ₺ indirim kazanabilirsiniz. D&R kupon kodu ise...Devamı

D&R indirim kuponu ile 100 ₺ ve üzeri tüm alışverişlerinize özel sepette 100 ₺ indirim kazanabilirsiniz. D&R kupon kodu ise “DR100TL” şeklindedir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

40 ₺ Avantaj Sağlayan DR İndirim Kodu

D&R indirim kuponu ile bugüne özel 400 ₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizi sepette tam 40 TL indirime sokuyoruz.
Kodu Aç
No Expires

75 ₺ Değerinde D&R İndirim Kuponu

D&R 75 ₺ kupon kodunu site genelinden yapacağınız 750 ₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. D&R indirim kuponu ise "**75TL"...Devamı

D&R 75 ₺ kupon kodunu site genelinden yapacağınız 750 ₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. D&R indirim kuponu ise “**75TL” şeklindedir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

D&R’ de Kargo Bedava Fırsatı!

D&R'den yapacağınız 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde  geçerlidir.  Ürünleri incelemek için tıklayın! Bu fırsatı kaçırmayın!
Aktif Et
No Expires

D&R’de %70 İndirim Fırsatı!

Eğitici oyuncaklarda %70'e varan indirimler sizi bekliyor.  Oynarken öğreneceğiniz oyuncaklara göz atmak ve fırsattan yararlanmak için tıklayın.
Aktif Et
No Expires

50 ₺ Değerinde D&R Kampanya Kodu

D&R kampanya kodu ile 500 ₺ ve üzeri tutarlardaki tüm alışverişlerinize özel sepette 50 ₺ indirim kazanabilirsiniz. D&R promosyon kodu...Devamı

D&R kampanya kodu ile 500 ₺ ve üzeri tutarlardaki tüm alışverişlerinize özel sepette 50 ₺ indirim kazanabilirsiniz. D&R promosyon kodu ise “DR50TL” şeklindedir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

Legolarda %30 D&R İndirim Kampanyası

Lego modellerinde %30 indirim yer alıyor. Tıklayıp kampanyadan ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

D&R %50 İndirim Fırsatı- Çok Satanlarda

D&R "Çok Satan Kitaplar" kategorisinde %50'ye varan indirim fırsatını kaçırmayın. "Aktif Et"e tıklayarak otomatik olarak yönlendirileceğiniz sayfada alışverişe başlayabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

D&R’de Yabancı Dilde Kitaplar %40 İndirimli!

D&R 'den yapacağınız yabancı dilde kitaplar alışverişlerinizde %40'a  varan indirim fırsatı bulunmaktadır. "Aktif Et"e tıklayarak otomatik olarak yönlendirileceğiniz sayfada alışverişe...Devamı

D&R ‘den yapacağınız yabancı dilde kitaplar alışverişlerinizde %40’a  varan indirim fırsatı bulunmaktadır. “Aktif Et”e tıklayarak otomatik olarak yönlendirileceğiniz sayfada alışverişe başlayabilirsiniz. Kısalt

Aktif Et
No Expires

D&R Yakamoz Yayınlarında %40 İndirim Fırsatı!

D&R online mağazadan Yakamoz Yayınlarından yapacağınız alışverişlerinizde %40 indirim fırsatını kaçırmayın. "Aktif Et"e tıklayarak kampanyayı aktif edip alışverişe başlayabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

Kitaplarda %50 D&R İndirim Fırsatı Kaçmaz!

Kampanyaya katılarak seçili kitaplardan yapacağınız alışverişlere özel %50'ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

D&R 10 TL İndirim Kodu

D&R internet sitesi üzerinden yapacağınız 100-149 TL'lik alışverişlerde 10TL indirim kazanabilirsiniz. Kupon kodları ilk 20.000 kişi ile sınırlıdır.
Kodu Aç
No Expires

D&R İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Türkiye’nin birden çok şehrinde satış mağazasına sahip olan kırtasiye, elektronik ürünler, kitaplar, filmler, oyuncak, müzik albümleri ve hediyelik eşya gibi birçok alanda hizmet veren bir firma olan D&R 1966 senesinin kasım ayında İstanbul’da kuruldu. İstanbul’a bağlı ilçeler olan Kadıköy ve Erenköy’de ilk mağazasını 1997 yılında açan firma günümüzde birçok ilimizde hizmet vermeye devam ediyor. Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. bünyesinde kurulan D&R Türkiye’de 25 farklı ilde 150’ye yakın mağazada hizmet vermeye devam ediyor.

Alış veriş merkezlerine gidildiğinde D&R mağazalarına uğramak ve oradaki ürünleri incelemek bir alışkanlık haline gelmiştir. Mağazada gezerken satılan ürün çeşitleri ve uygulanan indirimler her zaman müşterileri şaşırtmayı başarır.

Normal şartlarda mağazaya göz atmak için giren müşterilerin çoğu bu indirimler sayesinde mutlaka bir ürün alarak mağazadan çıkar. Mağazada kitaptan oyuncağa, kırtasiye ürünlerinden elektronik ürünlere ve hediyelik eşya gruplarında çok sayıda ürün bulunur. Mağazada uygulanan indirimlere ek olarak verilen D&R indirim kuponları sayesinde aynı ürünü diğer mağazalara göre çok daha uygun fiyatlara almak mümkün.

D&R indirim kuponlarına sahip olmak için mağazanın sunduğu ürünlerden faydalanmak yeterli. Mağaza ürünlerini uygun fiyata alırken yanında kazanılan indirim kuponu sayesinde birçok üründen indirimli faydalanma şansına sahip olunur. Ayrıca sinema severler içinde verilen kuponlar sayesinde daha uygun fiyata sinema keyfi elde edilir.

D&R indirim kodları ve kampanyalar

Genellikle kitap satışlarıyla öne çıkan dev firma Türkiye’nin birçok büyük alışveriş merkezlerinin ve işlek caddelerinin vazgeçilmez bir mağazası konumunda bulunuyor. Kısa bir geçmişe sahip olsa da D&R Türkiye’de yer etmiş bir yapıya sahip ve bu firmanın ürünlerinden normalden daha uygun fiyatlara dr indirim kodu kullanarak faydalanılabilir.

Ayrıca D&R mağazalarında indirim kuponlarının yanında sunulan kampanyalar da mevcut. Her ürün grubu için farklı zamanlarda farklı kampanyalar bulmak mümkündür. Bu kampanyalar sayesinde de ürünler uygun fiyata alınabilir.

D&R resmi internet sitesine gitmek için tıklayın: https://www.dr.com.tr/

D&R İndirim Kuponu

Kitap ve kırtasiye tüketicilerinin birçoğu, D&R indirim kuponlarını nasıl ve nereden temin edebilecekleri konusunda araştırma yapmaktadır. D&R indirim kuponları, genellikle D&R tarafından, belirli dönemlerde piyasaya sürülmekte ve kısa sürede tükenmektedir. D&R indirim kuponlarından faydalanmak isteyen D&R müşterilerinin, D&R indirim kuponlarını ve kampanyalarını yakından takip etmeleri oldukça önemlidir.

Çünkü D&R indirim kuponları ve fırsat kampanyaları zaman zaman belirli bir kontenjan dahilinde gerçekleştirilmekte ve kampanyalarla indirimlerin tamamının son geçerlilik tarihi bulunmaktadır. Bu sebepten, D&R’dan indirimli alışveriş yapıp, kitap, kırtasiye, oyuncak, hobi ya da spora dair ihtiyaçlarını, uygun fiyatlara karşılamak isteyen kimselerin, işinde uzman promosyon sitelerini takip etmeleri önerilmektedir.

Sitemiz, kullanıcılarını, başta D&R olmak üzere, çeşitli ihtiyaç kategorilerinde satış yapan pek çok farklı marka ve mağazaya ait promosyon imkanlarından haberdar etmektedir. Özellikle, aynı anda sayılamayacak kadar çok marka ve mağazanın indirime girdiği, dolayısıyla indirim kuponlarının ve kampanyalarının takip edilmesinin güç olduğu dönemlerde, sitemiz tüketicilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

D&R’da bulunan ürün kategorilerinin, zaman zaman tamamı zaman zamansa bir kısmı indirime girmektedir. D&R indirimlerini kaçırmamak için işini ciddiyetle yapan, güvenilir promosyon sitelerini referans kabul etmek oldukça önemlidir. Sitemiz pek çok marka ve mağazaya ait indirim ve indirim kuponlarını, gerçekleştirilen indirimlerle ve piyasaya sürülen indirim kuponlarıyla eş zamanlı olarak takip etmektedir.

Dr indirim kuponu ve kampanyalar

Zubizu D&R İndirim Kodu

D&R, satışa sunduğu temel ürün kategorisi kitap olan bir kültür, sanat ve eğlence mağazasıdır. D&R müşterilerinin, D&R ürünlerine, D&R mağazalarını doğrudan ziyaret ederek sahip olabilecekleri gibi D&R’ın online satış sitesi üzerinden de sahip olabilmeleri mümkündür.

D&R, müşterilerine, pek çok cazip indirim fırsatı sunan bir mağazalar zinciridir. Bu indirimlerden faydalanmak isteyen D&R müşterilerinin, D&R kampanyalarını ve indirim kuponlarını yakından takip etmeleri önerilmektedir.

D&R indirimleri, ürüne özel indirimler şeklinde gerçekleştirilebileceği gibi belirli dönemlerde bir ya da birkaç ürün kategorisini kapsayan, genel indirimler şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir.

D&R indirim ve kampanyalarını kaçırmak istemeyen D&R müşterilerinin, D&R indirim kuponu ve D&R indirim fırsatlarını, işini büyük bir ciddiyet ve özenle yapan profesyonel uygulamalar üzerinden takip etmeleri yeterlidir.

Sitemiz mobil cihazlar üzerinden de kullanılabilen, büyük markaların ve mağazaların indirim fırsatlarını kullanıcıları ile buluşturmayı görev edinmiş bir platformdur. Özellikle mağaza ve markaların tamamının indirime girdiği sezon sonu, yeni yıl, bayram, efsane cuma gibi dönemlerde hiçbir indirim fırsatını kaçırmak istemeyen tüketicilerin, en sık kullandığı promosyon sitelerinden bir tanesidir.

Sitemizin kullanımı, sitemizi hem mobil cihazlar hem de sabit bilgisayarlar aracılığıyla kullanan kişiler için oldukça kolaydır. Sitemiz, kullanıcılarını, yalnızca belli başlı birkaç marka ya da mağazanın indirim ve kampanyalarından değil, pek çok farklı marka ve mağazanın indirim ve kampanyalarından haberdar etmektedir.

D&R İndirim Kuponu Bana Nasıl Avantajlar Sağlar?

Tüm tüketiciler alış veriş yaparken aldıkları ürünleri diğer mağazadaki fiyatlar ile kıyaslar. Bu kıyaslama sonucu ne kadar zarar veya kar edildiği yorumu yürütülür. Yine aynı şekilde çok istenen bir üründe ekstra indirim olmasını bekleyen tüketici sayısı oldukça fazladır. Bunun farkında olan mağazaların çoğu çeşitli kampanyalar ile tüketicileri çekmeye çalışır.

Ancak burada şöyle bir fark vardır. Mağazaların tamamına yakını indirim uygulayacağı ürünlerin fiyatlarına şişirme yapıp bunun üzerinden indirime gider. Bu da indirim sonrası ürünün olması gereken fiyata satılması anlamına gelir. Müşteriler indirimle aldıkları ürünü aslında indirimsiz almış olur. D&R indirim kuponu burada diğer mağazalardan farklılık gösterir. Bu kuponu kullanan müşteriler ürünü gerçek fiyatının çok altında alma şansına sahip olur. Ayrıca mağazada bulunan çok sayıda çeşitteki ürünlerinde alınabilme şansını verir. İndirim kuponları normal de belli ürünler için avantaj sağlar.

Bu ise kuponun işlevinin yararlı olmasını engeller. Örneğin; bir beyaz eşya firmasının verdiği indirim kuponu tüm ürünleri değil de belli bir grubu kapsayacak şekilde verilir. Blender için geçerli olan indirim kuponu, evinde blender olan bir tüketicinin işine yaramaz. Bu açıdan bakıldığında D&R tarafından verilen indirim kuponu tüm ürünler için geçerlidir.

Bu ziyaretçilere şöyle bir avantaj sağlar, tüketici ihtiyaç duyduğu alan için kuponu kullanır. Mağazada bu uygulaması ile çok sayıda ziyaretçinin ürünlerini almasını sağlar. Ayrıca indirim kuponlarının yanında mağazanın çeşitli ürünlerde yaptığı kampanyalarda mevcuttur. Bu kampanyalarda takip edilerek ürün alımında avantaj sağlanabilir.

D&R İndirim Kodu Kullanarak En Çok Satan Ürünleri İndirimle Keşfedin!

Piyasada tüketimi yani satılma oranı en fazla olan ürünlere en çok satan ürünler denir. Bu ürünler yoğun ilgi gördükleri için fiyat olarak da piyasanın üstünde bir grafik çizerler. Buna rağmen tüketicilerin bu ürünlere gösterdiği ilgi düşmez. En çok satan ürünler belli bir sektöre bağlı değildir. Yani bu ürün bir kitap olabileceği gibi bir elektronik cihazda olabilir.

Dr indirimler ve kampanyalar

Özellikle film, müzik ve kitap dünyasında en çok satan ürünlere rağbet oldukça fazladır. İndirim kuponlarının varlığı en çok satan ürünlere kavuşma şansını arttırır. Çünkü en çok satan ürünlerin fiyat yüksekliği bazı tüketicilerin uzun süre beklemesine neden olur. Ürün için verilen indirim kuponu sayesinde beklemeye gerek kalmadan alınmasını sağlar. Ayrıca indirim kuponları sayesinde bu ürünlerin daha yakından takip edilmesi ve zamanında alınarak zevkinin çıkarılması sağlanır.

Her ay en çok satanları takip eden ziyaretçiler uygulama sayesinde bu ürünlerin sahibi olur. Ayrıca her ay değişen müzik, kitap ve diğer alanlardaki en çok satan listesi bambaşka bir dünya keşfedilmesini sağlar.

Müşteriler her ay tazelenmiş listeleri takip eder ve D&R ayrıcalığı ile bu listedeki ürünlerin sahibi olmanın ayrıcalığını hisseder. Mağazanın web adresinden çok satanlar listesini bulmak mümkün. Bu listeyi inceleyerek her ay hangi kategori de ve hangi ürünün en çok sattığı görülebilir. Verilen indirim kuponları sayesinde de çok satanlar listesinde en beğenilen ürünlerin sahibi olunabilir.

Örneğin; elektronik kategorisinde en çok satan bir ürünü inceleyip alma kararını verdikten sonra indirim kuponunu kullanarak indirimli alınabilir. Bu ve buna benzer birçok avantaj D&R mağazaları tarafından ziyaretçilere sunuluyor.

Sinema Ve Müzik Keyfi D&R İndirimleriyle Sizlerle

Sinema ve müzik çoğu kişi için en büyük hobiler arasında yer alır. Haftada bir mutlaka yapılması gereken aktivitelerden biridir sinema izlemek. Bunun bilincinde olan birçok firma sinema indirim kuponları ile bu kitlelere ulaşmak ve faydalanmak ister.

Mağazada uygulanan indirim kuponları sayesinde gelen müşteriler hem indirimli ürünler alırken hem de indirimli sinema izleme avantajını değerlendirir. Ayrıca mağazada bulunan birçok ürün incelenerek farklı ürünler de alınması sağlanır. Sinema indirimi sayesinde müşterilerin bu hobi için daha az para harcamaları sağlanır.

Bir diğer hobi olan müzik sektörü içinde indirim kuponu uygulanır. Mağazada hem modern hem de antika görünümlü çok sayıda cd, dvd ve plak çalar bulmak mümkün. Bunun yanında taşınabilir küçük mp3 ve mp4 çalarlar da mağazanın ürünleri arasında yer alıyor.

Ayrıca yerli ve yabancı birçok sanatçının da eserleri mağazada satılıyor. Mağazanın verdiği indirim kuponu sayesinde tüm bu ürünleri piyasa fiyatının altına almak mümkün. Bu sayede de müzik dinlemenin keyfini daha ucuza mal ederek eğlenmiş olunur. Mağazada çok sayıda aksesuarlar ile kaliteli müzik dinlenebilir. Ayrıca her ay değişen müzik listelerinin başlıca sanatçılarının en yeni eserlerine indirimli olarak ulaşılabilir.

Evde film izlemekten hoşlanan kitleler içinde ürünler mevcut. Mağazanın filmler reyonunda bulunan birbirinden güzel filmler indirimli olarak alınabilir. Bu sayede de uygun fiyata film izlenebilir. En çok satanlar listesi takip edilerek alınacak filmler hakkında fikir sahibi olunabilir. Aynı şartlar cd’ler içinde kullanılabilir. Yeni çıkmış albümler, en çok satanlar, en çok dinlenenler ve nostalji gibi pek çok eser indirim kuponları sayesinde çok uygun fiyatlara alınabilir.

Büyük Küçük Herkes D&R Ürünleri İle Eğleniyor

Mağazada ürün yelpazesi oldukça geniş. Bu geniş yelpazede hem büyük ziyaretçiler hem de küçük ziyaretçiler kendilerine hitap eden ürünler bulabilir. Kitap dünyasında oldukça geniş bir ürün grubu mevcut. Bilimsel, Akademik, Çeşitli bilgilerin bulunduğu eserler, romanlar, hikayeler ve çocuklar için yazılmış kitaplar gibi binlerce çeşit bulmak mümkün.

Ayrıca hediyelik eşya reyonunda bulunan çok sayıda çeşit ile her yaştan kitlenin ilgisini ve beğenisini çekiyor. Kırtasiye ürünlerinde de oldukça geniş bir çeşide sahip D&R mağazaları. Özellikle hediyelik kırtasiye ürünleri her kitleye hitap edecek türde ve çeşitte. Sınavlara hazırlık setleri de mağazada bulunan kitap gruplarından birisidir.

Bu sayede de sınavlara hazırlanan öğrencilerinde ihtiyaçlarına cevap vererek onlara uygun fiyata materyal alma şansını sağlar. Mağazadaki bu çeşitlilik küçük büyük herkesin ihtiyacının karşılayacak niteliktedir. Bu sayede de herkesin eğlenerek sevdiği ürünlere sahip olması sağlanır.

Boyama kitapları, oyuncaklar ile küçük ziyaretçilere hitap ederken romanlar ve akademik eserler ile de büyüklere hitap edilir. Ayrıca birbirinden güzel oyun setleri ile büyük küçük her kesime hitap edilir. Bunun yanında görsel ürünler ve müzik ekipmanları ile bu alanda hobi sahibi kesiminde eğlenmesi sağlanır.

Aynı kategorilerde indirim fırsatları bulunan İnkılap kitap indirim sayfasına gitmek için tıklayınız: https://indirimkuponkod.com/store/inkilap-kitabevi-indirim/

D&R Online Satış Mağazası İndirimleri

D&R’ nin en önemli özelliği her kesimden bir müşteri barındırması gösterilebilir. Öğrenciyseniz kırtasiye ürünleri sizin ilginizi çekebilir ya da oyunlara ve filmlere sevdalı bir insansanız yeni çıkan oyunlardan, filmlerden hoşlanabilirsiniz ve D&R aracılığıyla bu oyunlara ya da filmlere ulaşabilirsiniz.

Bunlardan hiçbiri bana uymuyor derseniz dahi sevdiğiniz sanatçının albümüne ulaşmanın yanı sıra özel günlerde eşinize, dostunuza, sevgilinize, kardeşinize, annenize hediye alabilecek bir ürün arayıp da bulamadıysanız tercih edilecek ilk mağaza D&R olabilir. Birbirinden farklı ve özgün hediyeleriyle hediyeyi vereceğiniz insanda eşsiz bir iz bırakmayı isteyeceğinizi umuyoruz.

Bunların yanı sıra elektronik eşyalar kategorisinden yararlanabileceğiniz gibi birçok yeni-eski baskı kitaplardan da faydalanmak mümkün. İstediğiniz ürünleri özellikle oluşan yoğun taleplerden ötürü zaman zaman istediği kitabı ya da baskıyı bulamayan müşteriler oluyor ki böyle bir durumda müşterilerin vereceği özel bir siparişle de D&R istenilen ürünü en kısa sürede müşterilere ulaştırarak bu alanda son derece kıymetli bir hizmeti müşterilerine sunuyor.

D&R İndirim Kodu

D&R indirim kodları, genellikle D&R indirim kuponlarının içeriğinde yer almaktadır. Firma müşterilerinin, D&R indirim kodlarına ulaşabilmelerinin en kolay yolu, markaların indirim ve indirim kodlarını, güvenilir platformlar üzerinden takip etmelidir.

Sitemiz, büyük markaların indirim kodlarını, indirim kodu takip etmekte olan kullanıcılarıyla olabilecek en güvenli şekilde paylaşmaktadır. İndirim kodu D&R başta olmak üzere, pek çok zincir kitap mağazası tarafından, müşterilerine sunulan bir imkandır. Bu imkanı kaçırmamanın en pratik yoluysa sitemizi düzenli olarak takip etmektir.

D&R’ın satışa sunduğu temel ürün kategorisi kitap olsa da D&R’da kitap dışında ürünler de bulunmaktadır. D&R’da bulunan diğer ürünler şunlardır: Elektronik, e-kitap, hobi ve oyuncak, kırtasiye, oyun ve konsol, müzik, dergi, hediyelik eşyalar, spor ve outdoor.

D&R’da bulunan bu dokuz temel ürün kategorisi de kendi içinde çeşitli alt başlıklara ayrılmaktadır. D&R’da, her zevke ve her bütçeye uygun ürünlerle karşılaşmak mümkündür. D&R’ın indirim kuponları ve indirim kodları, diğer pek çok kültür, sanat ve eğlence mağazasının aksine, yeni çıkanlar ve çok satanlar gibi talebin fazla olduğu kategoriler için de geçerli olabilmektedir.

D&R’ın avantajlarla dolu dünyasından faydalanmak isteyen tüketicilerin, D&R’ın kampanya ve indirim kodlarını, sitemiz üzerinden takip etmeleri mümkündür. Sitemiz, tüm marka ve mağazalara ait kampanya duyuruları ile indirim kodlarını, büyük bir titizlikle çalışarak, kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

D&R İndirim Kodları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”✅ D&R İndirim Kodu Nasıl Alınır ?” answer-0=”Stemizde bulunan D&R İndirim kodu, indirim kuponu ve hediye çeki kampanyaları arasından kullanmak istediğiniz fırsatı seçerek aktif edebilirsiniz.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”✂️ D&R İndirim Kuponu – Kodu Nasıl Kullanılır?” answer-1=”Sitemizde yer alan DR kuponlarını aldıktan sonra D&R ödeme sayfasındaki ilgili alana kodu ekleyerek aktif edebilirsiniz. ” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”⭐ D&R İndirimlerinden Nasıl Faydalanabilirim?” answer-2=”D&R Online İnternet mağazası yılın bazı dönemlerinde müşterilerine belli tutarlarda ve miktarlarda D&R indirim kuponu, indirim kodu ve birçok fırsatlar sunuyor. Sunulan indirim fırsatlarının bazıları sınırlı sayıda müşteri için sunuluyor örneğin bir D&R zubizu indirim kodu 100 kişi için geçerli olabiliyor ve 100 kişiden sonrası için indirim kodu çalışmıyor güncel fırsatları yakalaya bilmek için internet sitemizi sıklıkla kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer indirimleri takip etmek için zamanınız yoksa sitemizin e-posta bültenine ücretsiz kayıt olabilirsiniz e-posta bültenimiz yeni indirim fırsatları geldiğinde size ücretsiz olarak bildiri gönderecektir.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]