Etstur İndirim Kuponları

Etstur logo
Hot Deal

1250 ₺ Etstur İndirim Kodu

Etstur indirim kodu ile harika tatil fırsatları sizleri bekliyor. Etstur internet sitesinden gerçekleştireceğiniz 20.000 ₺ ve üzeri tutarda seçili otellerden yaptıracağınız tatil rezervasyonlarında 1250 ₺ tutarında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ ETS1250 ‘ şeklindedir.

Etstur logo
Value for Money

600 ₺ Değerinde Etstur İndirim Kodu

Kıbrıs otellerinden yapacağınız 15.000 ₺ ve üzeri konaklama rezervasyonlarınıza özel “KBRS600” indirim kodu ile sepette net 600 ₺ indirim avantajı elde edebilirsiniz.

Etstur logo
Best Value

Erken Rezervasyonda % 50 Etstur İndirim Fırsatı

Etstur indirim kampanyası ile tatilin en güzel hali başlasın! Etstur online internet sitesinde erken rezervasyonlara özel olarak % 50 oranında indirimden sizler de yararlanabilirsiniz.

Etstur logo
Hot Deal

Etstur Kampanyası ile Bonus Özel % 5 İndirim !

Etstur indirim kampanyası ile en avantajlı tatile çıkmanın şimdi tam zamanı! Etstur online internet sitesinden bonus kartınız ile yapacağınız rezervasyon harcamalarına özel olarak ekstra % 5 oranında indirim kazanın!

Bitiş: 31 Ekim 2023
Etstur logo
Best Value

Paycell İle 1000 ₺ Etstur Harcamalarına Özel 100 ₺ Hediye Fırsatı!

Paycell QR ile Etstur’da yapacağınız 1000 ₺ ve üzeri alışverişlere özel olarak 100 ₺ hediye kazanabilirsiniz. Kampanya Ocak ayı boyunca geçerli olmaktadır.

Etstur logo
Best Deal

1000 TL’ye Varan Bonus Kazanma Fırsatı ETStur’da Sizleri bekliyor!

Bonus Flaş ile tek seferde yapacağınız 7.500 – 12.499 TL arası harcamalarınıza özel 675 TL bonus, 12.500 ₺ ve üzeri harcamalarınıza ise tam 925 ₺ değerinde bonus puan kazanabilirsiniz. Ek olarak tek seferde yapacağınız 2000 ₺ ve üzeri harcamalara özel olarak da 75 ₺ bonus kazandırılmaktadır.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Etstur logo
Hot Deal

Etstur Kampanya Kodu ile 500 ₺ İndirim Fırsatı

Etstur indirim kodu ile tatil planlarınızı erkene alın! Etstur internet sitesinde yapacağınız 1000 ₺ ve üzeri rezervasyon harcamalarınıza özel olarak sepette 500 ₺ indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ FIRSAT500 ‘ şeklindedir.

Expired On 24 Mayıs 2023
Etstur logo
Hot Offer

Erken Rezervasyonda 500 ₺ Etstur İndirim Kodu

Etstur indirim kodu ile erken tatil planları yapılmaya başlansın ! Etstur online sitesinden yapacağınız 15.000 ₺ ve üzeri erken rezervasyon harcamalarınıza özel olarak sepette 500 ₺ tutarında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ TATIL500 ‘ şeklindedir.

Expired On 29 Mayıs 2023
Etstur logo
Value for Money

Etstur Kupon Kodu: Kış Otellerinde 500 ₺ İndirim !

Etstur indirim kodu ile kış otellerinde harika fırsatları yakalayın! Etstur online internet sitesinde kış otellerinde sepette 500 ₺tutarında indirimden sizler de yararlanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ KIS500 ‘ şeklindedir.

Expired On 5 Nisan 2023
Etstur logo
Best Value

Şehir Otellerinde 500 ₺ Etstur İndirim Kuponu

Etstur indirim kodu ile tatilde kazandıran harika kampanyaları kaçırmayın! Etstur online sitesinde bulunan yurt içi şehir otellerinden yapacağınız rezervasyon harcamalarınıza özel olarak sepette 500 ₺ indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ SEHIR500 ‘ şeklindedir.

Expired On 5 Nisan 2023

EtsTur Markası Hakkında Detaylar

Türkiye'nin akla gelen en tanıdık seyahat acentalarından bir tanesi olan Ets Tur bünyesinde barındırdığı sayısız otel sayısında konaklama ve tatil seçenekleri sunar. Yurtiçi ve yurtdışı geziler, vize işlemleri, uçak bileti alınması, kapalı grup tatil organizasyonlarının yapılması, paket tur içeriklerinin hazırlanması gibi birçok konuda uzun zamandır profesyonel şekilde hizmet verir.

Ersoy Turisttik Hizmetler adıyla da bilinen işletmenin kendine ait olan otellerde daha çok avantajlı hizmet verdiği bilinir. Ets Tur bünyesinde bulunan farklı hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin ekonomik rakamlar ödeyerek istediklerine kavuşmalarını sağlamak mümkündür. Çünkü sağlanan indirim kodları, hediye çekleri veya özel avantajlı indirimleri kullanmak bunu sağlamak adına fazlasıyla yeterlidir.

Etstur indirim kodu ve kampanyaları
Etstur indirim kodu ve kampanyaları

EtsTur indirim kodu

veya diğer olanakları değerlendirirken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bunların belli süre ile geçerli olduğunu unutmamak ve güncel kupon, çek veya avantajdan yararlanmanın daha ekonomik geziler, uçak biletleri veya paket turlar ile eşdeğer olduğunu bilmek gerekir.

EtsTur Kampanyaları Ve İndirim Kuponları

Tatil planlarınızı yaparken, paket turlar arasından seçimler yapmaya çabalarken veya gerekli olan uçak biletini alırken daha ekonomik, indirimli şekilde hizmet almanın yollarını aramak kaçınılmaz olur.

Ets Tur erken rezervasyon dönemi ile başlayan bu süreç kullanılan Ets Tur kupon kodu veya diğer indirimlerle daha da faydalı bir hal alır. Bunun için tatil planı olanların Ets Tur bünyesinde bulunan hizmetlerde geçerli olan avantajları yakalaması ve kullanması gerekir. Konaklama, araç kiralama, özel transfer hizmetlerinde bile kullanılabilir durumda olan bu avantajları zamanı dolmadan ve uygun şekilde kullanmaya çalışmak en doğrusu olacaktır.

ETStur indirim kodları ve kampanyalar

En iyi fiyatlarla Ets Tur imkânlarından yararlanmak kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle almak olacağından kampanyalar hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Bazen kampanyaları kaçırmak alacağınız hizmet için fazladan %10-30 arasında ödeme yapmak anlamına gelecektir.

EtsTur İndirim Kodu Nasıl Alınır - Nasıl Kullanılır?

Olanaklarından yararlanmak istediğiniz Ets Tur hemen hemen her hizmetinde geçerli olan indirimler sunuyor. Gruplara özel indirimler,Ets Tur indirim kuponu veya hediye çeki gibi sayısız avantajdan bahsedilebilir.

Uçak bileti alırken, araç kiralama işleminde bulunurken veya yurtdışı gezilerine gitmek isterken bu kuponları aktif ederek kullanabiliyorlar. Kolay ve etkili şekilde kullanım imkânı olan kodun kullanılması ile birlikte geçerli olan indirimin toplam ödemeye yansıdığını hemen fark edebilirsiniz.

İndirimlerin Geçerli Olması Gerekir Mi?

Önemli olan nokta kodları kullanmak veya kuponu aktif etmek için gerekli olan, tanınan zaman dilimini geçirmemektir. Kullanıcıların bunun için kampanyalardan haberdar olması ve geçerliliği olanları hizmet alımlarında kullanması önerilir.

Hangi Hizmetlerde Kullanılır?

Ulaşımdan, özel taleplerden oluşan tatil seçeneklerine kadar birçok konuda geçerli olan indirimler firmanın sağladığı, tamamen sorunsuz şekilde çalışan avantajlardır. Gereksiz ödeme yapmadan hizmet almak isteyenler adına kaçırılmaması gereken detaylardır.

Ne Tarz İndirimler Vardır?

Kredi kartlarına indirim kampanyaları, ödemelerde kolaylık sağlanması, grup şeklinde yapılan rezervasyonlarda indirim olması, ileriye dönük hediye çeklerinin kullanılması, kuponların aktif edilmesine bağlı olarak indirim sağlanması gibi sayısız imkânı aynı yerde bulmanın kolaylığı azımsanmayacak kadar önemlidir. Geçerli olduğunu ve gerçekten belli oranda indirim sağlayacağını bildiğiniz bu olanakları kullanmak için hizmet alırken aktif etmeniz gerekir.

Nasıl İndirimlerden Faydalanılır?

Rezervasyon işlemleri sırasında ödenecek rakamın toplandığı ana ekran altında indirim kodu için ayrılmış yer bulunur. Bu kısma geçerli olan ve kullanıma hazır bulunan kodu yazmak gerekir. Birkaç dakika bekledikten sonra kontrolü gerçekleşen kodun sisteme yansıması sağlanır. Sadece kodların kullanılması gerekmez. Grup indirimleri, kart avantajları tanımak için de siteden faydalanılabilir.

⭐Ets Tur indirim kodu nasıl alınır?

Web sitemizi ziyaret ederek size uygun Ets Tur indirim kodunu seçebilirsiniz.

✂️Ets Tur indirim kodu nasıl kullanılır?

Ödeme aşamasında karşınıza çıkan ilgili kutucuğa Ets Tur indirim kodunu girerek kullanabilirsiniz.