Etstur logo
Super Offer

Kıbrıs Otellerinde 500₺ Etstur İndirim Kuponu

Seçili Kıbrıs otellerinde, 10.000₺ tutarındaki rezervasyonlarda, 500₺ Etstur indirim kuponu sizleri bekliyor.

Etstur logo
Best Value

Yurtiçinde Geçerli 15₺ Etstur İndirim Kodu

Yurtiçi uçak bileti alımlarınızda 15₺ indirim sağlayan Etstur indirim kodundan faydalanabilirsiniz. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Super Offer

Yurtdışı Biletlerinde 50₺ Etstur İndirim Kodu

Yurtdışı bilet alımlarınızda 50₺ indirim sağlayan Etstur indirim kodundan faydalanabilirsiniz. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Super Offer

60 ₺ Etstur İndirim Kodu

Seçili Çeşme 1500 ₺ ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerli 60 ₺ Etstur indirim kodu! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Best Offer

200 ₺ Etstur İndirim Kodu

5000 ₺ ve üzeri otel rezervasyonlarınızda 200 ₺ Etstur indirim kodunu kaçırmayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Hot Deal

25 ₺ Etstur İndirim Kodu

Ankara otellerinde yaptıracağınız 500 ₺ ve üzeri otel rezervasyonunuzda 25 ₺ Etstur indirim kodu! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Value for Money

İstanbul Otellerinde 25 ₺ Etstur İndirim Kodu

500 ₺ ve üzeri İstanbul otel rezervasyonlarında 25 ₺ Etstur indirim kodu! Kupon geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Hot Deal

60 ₺ Etstur İndirim Kodu

1500 ₺ ve üzeri Bodrum otel rezervasyonunuzda 60 ₺ Etstur indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Best Deal

40 ₺ Etstur İndirim Kodu

Marmaris otellerinden yapacağınız 1000 ₺ ve üzeri rezervasyonlarda 40 ₺ Etstur indirim kodu! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Super Offer

40 ₺ Etstur İndirim Kodu

1000 ₺ ve üzeri Aydın otel rezervasyonlarınızda  40 ₺ Etstur inditim kodu! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Best Deal

% 5 Etstur İndirim Kodu

Şile ve Ağva otellerinde alt limitsiz %5 Etstur indirim kodu! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Etstur logo
Hot Offer

Yurt İçi Otellerde Kaçırılmayacak ETS Tur İndirim Kampanyası

Etstur indirim kampanyası ile yaz tatilinin sonu geldi diye üzülmeyin ve hemen tatile çıkın ! Etstur online alışveriş sitesinde seçili yurt içi otellerde yapacağınız rezervasyonlarda sepette kaçırılmayacak oranlarda indirim fırsatlarını kaçırmayın !

Etstur logo
Super Offer

1000 ₺ Etstur İndirim Kampanyası

Etstur indirim kampanyası ile geç kaldım mı diye sakın düşünmeyin ! Etstur online alışveriş sitesinde seçili otellerden bonus kartınız ile yapacağınız tatil harcamalarınızda 1000 ₺ bonus kazandıran kampanya sizleri bekliyor.

Etstur logo
Super Deal

Etstur Kampanyası ile 150 ₺ Bonus !

Etstur online alışveriş sitesinden Bonus kartınız ile gerçekleştireceğiniz tatil rezervasyonlarında 150 ₺ bonus kazanma şansı sizleri bekliyor.

Etstur logo
Super Deal

% 50 Etstur İndirim Kampanyası

Etstur’da bulunan sürpriz Yaz fırsatlarından yararlanmak istemek misiniz? Etstur indirim kampanyası ile yaz tatillerinizde % 50 indirim kazanabilirsiniz.

Etstur logo
Hot Deal

Antalya Otellerinde ETS Tur İndirim Kampanyası

ETS tur  indirim kampanyası ile tatilinizi şimdi planlayın. Ets Tur internet sitesinde bulunan seçili Antalya otellerinde yaza özel % 50 oranında indirim sizleri bekliyor.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Etstur logo
Hot Deal

% 5 Etstur İndirim Kodu

Seçili otellerde bu aya özel %5 Etstur indirim kodunu kaçırmayın!

Expired On 9 Temmuz 2022
Etstur logo
Super Deal

40 ₺ Etstur İndirim Kodu

Fethiye otel rezervasyonlarında 40 ₺ Etstur indirim kodu! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 9 Temmuz 2022
Etstur logo
Best Value

Etstur 500₺ Bonus Kazanma Şansı!

ETS’den 30 Nisan’a kadar yapacağınız 5000₺ ve üzeri rezervasyonlar, 500₺ hediye Bonus kazanma fırsatı sizi bekliyor.

Expired On 9 Temmuz 2022
Etstur logo
Best Offer

Voyage Hotels % 20 Etstur İndirimi

Etstur online alışveriş sitesinden Voyage hotels’te yapacağınız tatillerde % 20 indirim kazanabilirsiniz. Etstur ‘a özel bu kampanyadan sizler de yararlanmak için elinizi çabuk tutun !

Expired On 10 Ağustos 2022

EtsTur Markası Hakkında Detaylar

Türkiye'nin akla gelen en tanıdık seyahat acentalarından bir tanesi olan Ets Tur bünyesinde barındırdığı sayısız otel sayısında konaklama ve tatil seçenekleri sunar. Yurtiçi ve yurtdışı geziler, vize işlemleri, uçak bileti alınması, kapalı grup tatil organizasyonlarının yapılması, paket tur içeriklerinin hazırlanması gibi birçok konuda uzun zamandır profesyonel şekilde hizmet verir.

Ersoy Turisttik Hizmetler adıyla da bilinen işletmenin kendine ait olan otellerde daha çok avantajlı hizmet verdiği bilinir. Ets Tur bünyesinde bulunan farklı hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin ekonomik rakamlar ödeyerek istediklerine kavuşmalarını sağlamak mümkündür. Çünkü sağlanan indirim kodları, hediye çekleri veya özel avantajlı indirimleri kullanmak bunu sağlamak adına fazlasıyla yeterlidir.

 

EtsTur indirim kodu

Etstur indirim kuponu
Etstur kampanyalar

veya diğer olanakları değerlendirirken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bunların belli süre ile geçerli olduğunu unutmamak ve güncel kupon, çek veya avantajdan yararlanmanın daha ekonomik geziler, uçak biletleri veya paket turlar ile eşdeğer olduğunu bilmek gerekir.

EtsTur Kampanyaları Ve İndirim Kuponları

Tatil planlarınızı yaparken, paket turlar arasından seçimler yapmaya çabalarken veya gerekli olan uçak biletini alırken daha ekonomik, indirimli şekilde hizmet almanın yollarını aramak kaçınılmaz olur.

Ets Tur erken rezervasyon dönemi ile başlayan bu süreç kullanılan Ets Tur kupon kodu veya diğer indirimlerle daha da faydalı bir hal alır. Bunun için tatil planı olanların Ets Tur bünyesinde bulunan hizmetlerde geçerli olan avantajları yakalaması ve kullanması gerekir. Konaklama, araç kiralama, özel transfer hizmetlerinde bile kullanılabilir durumda olan bu avantajları zamanı dolmadan ve uygun şekilde kullanmaya çalışmak en doğrusu olacaktır.

En iyi fiyatlarla Ets Tur imkânlarından yararlanmak kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle almak olacağından kampanyalar hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Bazen kampanyaları kaçırmak alacağınız hizmet için fazladan %10-30 arasında ödeme yapmak anlamına gelecektir.

EtsTur İndirim Kodu Nasıl Alınır - Nasıl Kullanılır?

Olanaklarından yararlanmak istediğiniz Ets Tur hemen hemen her hizmetinde geçerli olan indirimler sunuyor. Gruplara özel indirimler,Ets Tur indirim kuponu veya hediye çeki gibi sayısız avantajdan bahsedilebilir.

etstur indirim kodu nasıl kullanılır
etstur indirim kodu nasıl alınır ve kullanılır?

Uçak bileti alırken, araç kiralama işleminde bulunurken veya yurtdışı gezilerine gitmek isterken bu kuponları aktif ederek kullanabiliyorlar. Kolay ve etkili şekilde kullanım imkânı olan kodun kullanılması ile birlikte geçerli olan indirimin toplam ödemeye yansıdığını hemen fark edebilirsiniz.

İndirimlerin Geçerli Olması Gerekir Mi?

Önemli olan nokta kodları kullanmak veya kuponu aktif etmek için gerekli olan, tanınan zaman dilimini geçirmemektir. Kullanıcıların bunun için kampanyalardan haberdar olması ve geçerliliği olanları hizmet alımlarında kullanması önerilir.

Hangi Hizmetlerde Kullanılır?

Ulaşımdan, özel taleplerden oluşan tatil seçeneklerine kadar birçok konuda geçerli olan indirimler firmanın sağladığı, tamamen sorunsuz şekilde çalışan avantajlardır. Gereksiz ödeme yapmadan hizmet almak isteyenler adına kaçırılmaması gereken detaylardır.

Ne Tarz İndirimler Vardır?

Kredi kartlarına indirim kampanyaları, ödemelerde kolaylık sağlanması, grup şeklinde yapılan rezervasyonlarda indirim olması, ileriye dönük hediye çeklerinin kullanılması, kuponların aktif edilmesine bağlı olarak indirim sağlanması gibi sayısız imkânı aynı yerde bulmanın kolaylığı azımsanmayacak kadar önemlidir. Geçerli olduğunu ve gerçekten belli oranda indirim sağlayacağını bildiğiniz bu olanakları kullanmak için hizmet alırken aktif etmeniz gerekir.

Nasıl İndirimlerden Faydalanılır?

Rezervasyon işlemleri sırasında ödenecek rakamın toplandığı ana ekran altında indirim kodu için ayrılmış yer bulunur. Bu kısma geçerli olan ve kullanıma hazır bulunan kodu yazmak gerekir. Birkaç dakika bekledikten sonra kontrolü gerçekleşen kodun sisteme yansıması sağlanır. Sadece kodların kullanılması gerekmez. Grup indirimleri, kart avantajları tanımak için de siteden faydalanılabilir.

Etstur Tanıtım Filmi:

https://youtu.be/3_gz4IvME2I