En Yeni İndirim Kuponları:

Flavus logo
Super Deal

Babe Ürünlerinde % 40 Flavus Kampanya Kodu

Flavus kupon kodunu duymayan kalmasın! Flavus online alışveriş mağazasında bulunan babe laboratorios markasına ait ürünlerden gerçekleştireceğiniz 50 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli % 40 oranında indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon ‘BABE40‘ şeklindedir.

Flavus logo
Super Offer

30 ₺ Flavus İndirim Kodu

Flavus indirim kodu ile sizde cilt bakımınızın keyfini çıkarın! Flavus online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 200 ₺ ve üzeri sepet tutarınızı 30 ₺ ucuzlatacak fırsatlardan sizler de yararlanmayı unutmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon ‘AGUSTOS‘ şeklindedir.

Flavus logo
Hot Deal

100 ₺ Flavus Kupon Kodu

Kurban Bayramına özel 100 ₺ Flavus indirimi sizleri bekliyor. Flavus online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 600 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 100 ₺ indirim kazandıran kupon kodundan sizler de faydalanmayı unutmayın !

Flavus logo
Best Value

Cosmed Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Flavus Kampanya Kodu

Cosmed markalı cilt bakım ürünlerinde sepette 3 Al 2 Öde Flavus kampanya kodundan faydalanabilirsiniz.

Flavus logo
Hot Deal

Sepette 30₺ Flavus İndirim Kodu

Kampanya 150₺ ve üzeri Maybeline, Loreal ve Garnier ürünlerinde geçerli olup sepette anında 30₺ Flavus indirim kodu sağlar.

Flavus logo
Hot Offer

Neo Skola Flavus Hediye Kodu

Flavuscom’dan 150₺ ve üzeri siparişlerinde NEOSKOLA kodunu kullanmak. Detaylar email adresinize gönderilecek ve Neoskola’dan eğitimini ücretsiz izlemen için size özel kod paylaşılacak. Detaylar için siteye gidiniz.

Flavus logo
Best Deal

30₺ Flavus İndirim Kodu

1-3Mart tarihleri arasında 150₺ ve üzeri alışverişler için sepette 30₺ Flavus indirim kodu için acele ediniz.

Flavus logo
Best Deal

Loreal Ürünlerde 30 ₺ Flavus İndirim Kodu

Loreal, Maybelline ve Garnier ürünlerinde tüm indirimlere ek olarak sepette anında 30 ₺ Flavus indirim kodu! Kupon 200 ₺ ve üzeri alışveriş tutarında geçerlidir.

Flavus logo
Hot Offer

% 50+% 25 Flavus İndirim Kuponu

Seba med-bio oil ürünlerinde geçerli %50’ye varan indirime ek sepette +%25 indirim kodundan yararlanabilirsiniz.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Flavus logo
Value for Money

Flavus 30₺ İndirim Kodu

Flavus internet sitesine yeni üye olup 150₺ ve üzeri miktarda ilk alışverişini gerçekleştirenlere 30₺ hoşgeldin indirimi var.

Expired On 10 Temmuz 2022
Flavus logo
Hot Deal

Vinoperfect Serum Flavus Hediye Kampanyası!

Caudalie markalı cilt bakım ürünlerinde 400₺ ve üzeri alışverişlerde Vinoperfect Serum Flavus hediye kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Expired On 10 Temmuz 2022
Flavus logo
Super Deal

Isntree Ürünlerinde % 25 Flavus İndirim Kampanyası

Isntree markalı cilt bakım ürünlerinde 100₺ ve üzeri alışverişlerde sepette %25 Flavus indirim kampanyası için siteye gidiniz.

Expired On 10 Temmuz 2022

Flavus İndirim Kodu ve Kampanyalar Hakkında Detaylar

Kişisel bakımın ve çeşitli vücut ihtiyaçlarının karşılanmasının insan yaşamında her açıdan önemli bir yeri vardır. Doğru bakım ürünlerinden insanlar olabildiğince en iyi şartlarda yararlanabilmeyi isterler. Flavus bu kişilere hem bu tarz ve hem de birtakım sağlık gıda takviyesi ürünlerini ulaştırabilmek için kurulmuş firmalardan biridir.

Bu firmanın web sitesinden birçok farklı seçenekte ürüne ulaşılması mümkündür. Profesyonel bir kişisel bakım için her ne gerekiyorsa onların bu platformdan alınması şansları vardır. Cilt bakım, saç bakım, makyaj, kozmetik, anne bebek ve vegan içerikli çoğu ürüne Flavus bünyesinde ulaşılabiliyor.

Birçoğu kişi için en önemli konulardan biri olarak her bir ürünün olabildiğince en makul ve uygun fiyatlarla alınması durumu öne çıkıyor. Flavus hediye çeki ve birtakım indirim kuponlarıyla çoğu ürün bu site bünyesinde oldukça indirimli tedarik edilebiliyor.

Sitemizde bizler tamamen Flavus bünyesinde kullanabileceğiniz çeşitli türlerde birçok indirim kuponuna yer veriyoruz. Dilerseniz sitemizi kontrol ederek kendinize uygun en iyi Flavus indirim kodu seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Her bir farklı Flavus indirim kuponu koduyla online alışverişlerinizi daha indirimli bir hale getirebilirsiniz. Sürekli güncellediğimiz yeni indirim kuponlarını ilgili alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Flavus Kampanyalar Hakkında Detaylar

Flavus sitesinde çeşitli zamanlarda birtakım hoş indirim kampanyalarına yer verilebiliyor. Bazı ürünler normal fiyatından çok daha makul fiyatlarla satın alınabiliyor. Özellikle ürünlerin son kullanım tarihleri nezdinde birçok güzel indirimin Flavus sitesinde aktive edildiği görülüyor.

Bunun yanı sıra bazı Flavus kampanya etkinlikleri doğrultusunda kişiler sepette %20’ye varan güzel indirimler alabiliyorlar. Loreal, Garnier gibi markalara özel birçok üründe hoş 30 TL’lik indirimler kazanılabiliyor.

Ayrıca yine çeşitli markalara özel 350 TL ve üzeri alışverişlerde diğer ürünler fiyatları açısından çok daha uygun bir hale getirilebiliyor. 50 TL ile bunun üzeri online siparişler tamamen ücretsiz olarak Flavus bünyesinde gönderiliyor. Ürünler çeşitli bankaların kredi kartları veya banka kartlarına özel kampanyaları ve taksit imkanları ile kolay şekilde alınabiliyor.

Flavus İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Flavus sitesinden güzel indirimler almayı istiyorsanız bu noktada birtakım indirim kodlarına ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Sitemizde dilediğiniz her zaman alabileceğiniz şekilde birtakım indirim kuponları seçeneklerine bizler yer veriyoruz.

İlgili kodları almak için yapmanız gereken tek şey, Flavus kategorisine girmeniz oluyor. Çünkü bu işlemle birlikte tüm kodlar ekrana listeleniyor. Sonrasında onlardan birini seçmenizle birlikte kolayca kullanma şanslarını elde ediyorsunuz.

Flavus İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Sitemizden Flavus indirim kodlarını aldıktan sonra geriye sadece onları kullanmanız kalıyor. Çok pratik bir işlemle bu kodları aktifleştirme şanslarınız bulunuyor. Flavus sitesinde öncelikle ilgili ürünleri seçmeniz ve ardından satın alım sayfasına geçmeniz gerekiyor.

Burada ‘’kodu ekle’’ yazan kısma sitemizdeki kodları aynen aktarmanız gerekiyor. Bunu yapınca kodunuz aktifleşiyor ve sonrasında indirimler toplam miktara yansıyor.

https://youtu.be/NGGZQ_G775Y