Kiğılı İndirim Kuponları Mayıs 2023

Hot Offer

Kiğılı Kupon Kodu : % 20 İndirim Fırsatı

Kiğılı indirim kodu ile erkek giyim ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar elde edebilirsiniz. Kiğılı online alışveriş mağazasından yapacağınız ilk alışverişinize özel olarak sepette ekstra % 20 oranında indirimden yararlanmayı unutmayın!

Hot Offer

Trikolarda 1 Alana 1 Bedava Kiğılı İndirim Kampanyası

Trikolarda sepette 1 Alana 1 Bedava Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. indirimden faydalanmak için siteye gidiniz.

Süper Fırsat

Seçili Ürünlerde Net % 50 Kiğılı İndirim Kampanyası

Seçili ürünlerde sepette Net %50 Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Best Deal

Kiğılı Ücretsiz Kargo İmkanı!

Online alışverişlerde sepette 300 ₺ ve üzeri harcamalarda geçerli siparişler için Kiğılı müşterileri için ücretsiz kargo hizmeti vermektedir.

Hot Deal

Yaz Sezonunda % 10+% 20 Kiğılı İndirim Kampanyası

Yaz sezonu fırsatlarında sepette 2. üründe %10, 3 ve üzeri üründe %20 Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. İndirimlerden faydalanmak için siteye gidiniz.

Best Deal

% 25 Kiğılı Home İndirim Kampanyası

Kiğılı Home Seçili ürünlerde sepette 2 veya daha fazla üründe %25 Kiğılı indirim kampanyası bulunmaktadır. Kampanyalı ürünleri görmek ve indirimlerden faydalanmak için siteye gidiniz.

Best Deal

Seçili Ürünlerde Net % 40 Kiğılı İndirim Fırsatı

Seçili ürünlerde geçerli sepette net %40 Kiğılı indirim kampanyası mevcuttur. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Best Deal

Pantolonlarda % 40 Kiğılı İndirim Fırsatı

Klasik giyim tarzına sahip olanlara müjde Kiğılı indirim kampanyası ! Kiğılı online alışveriş mağazasından satın alacağınız seçili klasik pantolon modellerinde sepet tutarınızı % 40 oranında ucuzlatacak avantajlardan sizler de yararlanmayı unutmayın!

Süper Kampanya!

3. Ürüne % 25 Kiğılı İndirim Fırsatı

Erkek giyimde bir dünya markası olan Kiğılı indirim kampanyası ile tarzınıza uyacak kıyafetler kaçmaz! Kiğılı online alışveriş mağazasından satın alacağınız 3 ve üzeri üründe sepette ekstra % 25 oranında indirimden sizler de yararlanabilirsiniz.

Süper Fırsat!

Valizlerde % 20 Kiğılı İndirim Fırsatı

Kiğılı indirim kampanyası ile her alışverişinizde ayrı bir indirim kazanmak istemez misiniz? Kiğılı online alışveriş mağazasında bulunan valiz ürünlerinden yapacağınız alışverişte sepette ekstra % 20 oranında indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Hot Deal

3.Üründe %25 Kiğılı İndirim Avantajı

Kiğılı indirim kampanyası ile  her alışverişinizde sepette indirim kazanın! Kiğılı online alışveriş mağazasından yapacağınız 199 ₺ ve üzeri alışverişte alacağınız 3 ürüne özel olarak sepette % 25 oranında indirimi kaçırmayın!

Hot Deal

2. Üründe % 15 Kiğılı İndirim Fırsatı

Kiğılı indirim kampanyası ile sepette süper indirimler kazanmanın tam zamanı ! Kiğılı online alışveriş mağazasında sepetinize ekleyeceğiniz 2. ürüne özel olarak sepette ekstra % 15 oranında avantajlardan yararlanmayı unutmayın!

Value for Money

% 10 Kiğılı İndirim Kampanyası

Kiğılı indirim kampanyası ile erkek giyim alışverişlerinizde sepette kaçırılmayacak fırsatlar! Kiğılı online alışveriş mağazasından satın alacağınız ilk üründe sepette ekstra % 10 oranında indirimler sizleri bekliyor.

Süper Fırsat!

Sepette % 30 Kiğılı İndirim Fırsatı

Kiğılı indirim kampanyası ile erkek giyim modasında sepette tasarruf ettiren kampanyayı kaçırmayın ! Kiğılı online alışveriş mağazasında yeni sezon ürünlerinden yapacağınız alışverişte sepette ekstra % 30 oranında indirimler sizleri bekliyor.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Bu kampanyaların süresi dolmuş ancak halen çalışıyor olabilir.

Value for Money

Kiğılı Kupon Kodu ile Yaz Fırsatları !

Yaza özel harika Kiğılı kampanyaları ! Yaz ayına özel online mağazadan gerçekleştireceğiniz 3000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 500 ₺ indirim kazandıracak Kiğılı indirim kodundan sizler de yararlanmak için elinizi çabuk tutun!

Expired On 10 Nisan 2023
Hot Deal

200 ₺ Kiğılı İndirim Kodu

Online alışveriş mağazasında kaçırılmayacak yaz kampanyası ! Online’dan gerçekleştireceğiniz 1500 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde tüm indirimlere ek olarak sepette 200 ₺ indirim kazandıran Kiğılı kupon kodu sizleri bekliyor. Acele edin !

Expired On 1 Nisan 2023
Best Deal

Babalar Gününe özel 100₺ Kiğılı İndirim Kodu

Pijama, Saat ve Bileklikler dışındaki ürünlerde geçerli alışverişlerde 650₺ ve üzeri harcamalarda sepette 100₺ Kiğılı indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya sınırlı sayıda verilmiştir.

Expired On 15 Temmuz 2022
Hot Offer

Ramazan’a Özel 200₺ Kiğılı İndirim Kodu

Ramazan ayına özel 1500₺ ve üzeri online alışverişlerde geçerli sepette 200₺ Kiğılı indirim kodu verilmiştir.

Expired On 15 Temmuz 2022
Hot Offer

Ramazan’a Özel 500₺ Kiğılı İndirim kodu

Ramazan Ayına özel online alışverişlerde geçerli 3000₺ ve üzeri harcamalarda sepette 500₺ Kiğılı indirim kodu verilmiştir.

Expired On 14 Temmuz 2022
Süper Kampanya!

500₺’ye 75₺ Kiğılı İndirim Kodu

Seçili ürünlerde geçerli sepette 500₺ ve üzeri harcamalarda 75₺ Kiğılı indirim kodu verilmiştir. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Nisan 2023
Value for Money

25 ₺ Kiğılı İndirim Kuponu

250 ₺ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişlerde geçerli 25 ₺ Kiğılı indirim kodu sizlerle! Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Nisan 2023
Value for Money

Yeni Sezonda % 20 Kiğılı Kampanya Kodu

Yeni sezon ürünlerinde %20 indirim sağlayacak Kiğılı indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Nisan 2023
Best Value

35 ₺ Kiğılı İndirim Kodu

400 ₺ ve üzeri alışverişinizde geçerli sepette 35 ₺ kazandıran Kiğılı indirim kuponu! Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 15 Temmuz 2022
Süper Fırsat!

50 ₺ Kiğılı Kupon Kodu

Yeni üyelere özel 50 ₺ Kiğılı indirim kuponu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Nisan 2023
Best Value

20 ₺ Kiğılı İndirim Kodu

200 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 20 ₺ Kiğılı indirim kuponu burada! Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Nisan 2023
Value for Money

2’li Ürün Alımlarda 10 ₺ Kiğılı Hediye Çeki

2 gömlek, pantolon, triko veya tüm 2’li ürün alımlarınızda geçerki 10 ₺ Kiğılı indirim kodunu kaçırmayın! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiiştir.

Expired On 1 Nisan 2023
Value for Money

Kiğılı Ücretsiz Kargo Kodu

Kiğılı indirim kuponu ile gerçekleştireceğiniz alışverişinizde kargo ücretsiz! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Nisan 2023
Best Value

Online’a Özel 30 ₺ Kiğılı Kupon Kodu

Online mağazadan gerçekleştireceğiniz 300 ₺ ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 ₺ Kiğılı indirim kuponu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Nisan 2023
Süper Kampanya!

Outlette Kaçırılmayacak Fiyatlar Kiğılı.com.tr’de!

Online Kiğılı alışveriş mağazasında Outlet Kategorisinde geçerli onlarca üründe kaçırılmayacak fiyatlar Kiğılı.com.tr’de müşterilerini beklemektedir.

Expired On 31 Ağustos 2022

Kiğılı İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Kiğılı, Türkiye’nin en büyük erkek giyim markalarından biridir. Ürün yelpazesinin geniş olması ve kaliteli ürünler üretmesi, markanın öne çıkan özellikler arasında yer alır.

Kiğılı Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Kaliteli giyinmek isteyen erkekler Kiğılı mağazalarını inceliyor. Kiğılı, kaliteli ürünleri avantajlı fiyata satıyor. Bunun yanında Kiğılı indirim kuponu sayesinde fiyatlar daha da indirilebiliyor. Kiğılı mağazalarında geçerli olan indirim kuponları sayesinde %50’ye varan indirim kazanılabilir.

Sezon Finali Kiğılı kampanyası kapsamında çeşitli oranlarda indirime ek olarak 2 ürüne %10 indirim, 3 ve üzeri ürüne sepette %20 indirim uygulanacaktır. Trikolarda 1 alana 1 bedava kampanyasına ek olarak aksesuarlarda 3 al 2 öde kampanyasını kaçırmayın! Tüm bu kampanyalara ek olarak outlet indirim kampanyası da sizleri bekliyor.

Kiğılı mağazalarında ceket, yelek, gömlek, pantolon, kemer gibi ürünler yer alır. Bu ürünleri almak isteyen kişiler alışverişlerinde taksiti kullanabilir. Taksit seçeneği sayesinde çok daha fazla alışveriş yapılabilir.

Kiğılı mağazalarının hepsinde Kiğılı indirim kodu kullanılabilir. Bu sayede müşteriler en yakın Kiğılı mağazasına giderek alışveriş yapabilir.

Kiğılı indirim kodu ve kampanyaları
Kiğılı indirim kodu ve kampanyaları

Kiğılı İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Kiğılı indirim kodu alabilmek için firmayı devamlı takip etmek gerekir. Çünkü Kiğılı yılın her dönemi indirim yapar. Bu indirimlerden ve indirim kodlarından yararlanabilmek için Kiğılı sistemine dahil olmak gerekir. Kiğılı ile bilgilerini paylaşan kişilere e posta ve SMS bildirimi yapılır. Kiğılı mağazalarından yapılan alışveriş sayısı arttıkça Kiğılı hediye çeki kazanma şansı artar. Bu sayede indirim kodlarına ulaşılabilir.

Ayrıca sitemizde bulunan Kiğılı indirim kodu ve kampanyaları sayfasını da inceleyerek güncel kampanya ve indirim kodlarından haberdar olabilirsiniz. Kiğılı mağazalarından yapılan alışveriş sayısı arttıkça Kiğılı hediye çeki kazanma şansı artar. Bundan dolayı pek çok erkek, kıyafetlerini Kiğılı mağazalarından satın alır.

Kiğılı İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kiğılı'dan alışveriş yapmak için farklı mecralar tercih edilebiliyor. Pek çok kişi Kiğılı mağazalarını tercih ediyor. Ancak Kiğılı online satış sitesini tercih edenlerin sayısında da ciddi bir artış görünüyor. Hangi mecradan alışveriş yapılırsa yapılsın Kiğılı indirim kodu kolay bir şekilde kullanılabiliyor.

Kiğılı indirim kodunun kullanılması için seçtiğiniz ürünleri alışveriş sepetine eklemelisiniz. Daha sonra da ödeme ekranına gitmelisiniz. Ödeme kısmında ki kutucuğa kupon kodunu doğru bir şekilde yazmanız durumunda sepet tutarınızda anında indirim olacaktır.

İndirim kodunun kullanılmaması durumunda Kiğılı kampanya süresini incelemek gerekir. Süresi geçmiş olan indirim kodları, geçersiz olarak kabul edilir.