En Yeni İndirim Kuponları:

Kiğılı logo
Best Offer

Babalar Gününe özel 100₺ Kiğılı İndirim Kodu

Pijama, Saat ve Bileklikler dışındaki ürünlerde geçerli alışverişlerde 650₺ ve üzeri harcamalarda sepette 100₺ Kiğılı indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya sınırlı sayıda verilmiştir.

Kiğılı logo
Super Offer

Ramazan’a Özel 200₺ Kiğılı İndirim Kodu

Ramazan ayına özel 1500₺ ve üzeri online alışverişlerde geçerli sepette 200₺ Kiğılı indirim kodu verilmiştir.

Kiğılı logo
Hot Deal

Ramazan’a Özel 500₺ Kiğılı İndirim kodu

Ramazan Ayına özel online alışverişlerde geçerli 3000₺ ve üzeri harcamalarda sepette 500₺ Kiğılı indirim kodu verilmiştir.

Kiğılı logo
Hot Deal

500₺’ye 75₺ Kiğılı İndirim Kodu

Seçili ürünlerde geçerli sepette 500₺ ve üzeri harcamalarda 75₺ Kiğılı indirim kodu verilmiştir. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Kiğılı logo
Super Deal

25 ₺ Kiğılı İndirim Kuponu

250 ₺ ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişlerde geçerli 25 ₺ Kiğılı indirim kodu sizlerle! Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Kiğılı logo
Super Deal

Yeni Sezonda % 20 Kiğılı Kampanya Kodu

Yeni sezon ürünlerinde %20 indirim sağlayacak Kiğılı indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Kiğılı logo
Super Offer

35 ₺ Kiğılı İndirim Kodu

400 ₺ ve üzeri alışverişinizde geçerli sepette 35 ₺ kazandıran Kiğılı indirim kuponu! Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Kiğılı logo
Hot Deal

50 ₺ Kiğılı Kupon Kodu

Yeni üyelere özel 50 ₺ Kiğılı indirim kuponu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Kiğılı logo
Best Offer

20 ₺ Kiğılı İndirim Kodu

200 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 20 ₺ Kiğılı indirim kuponu burada! Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Kiğılı logo
Best Deal

2’li Ürün Alımlarda 10 ₺ Kiğılı Hediye Çeki

2 gömlek, pantolon, triko veya tüm 2’li ürün alımlarınızda geçerki 10 ₺ Kiğılı indirim kodunu kaçırmayın! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiiştir.

Kiğılı logo
Super Offer

Kiğılı Ücretsiz Kargo Kodu

Kiğılı indirim kuponu ile gerçekleştireceğiniz alışverişinizde kargo ücretsiz! Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Kiğılı logo
Best Value

Online’a Özel 30 ₺ Kiğılı Kupon Kodu

Online mağazadan gerçekleştireceğiniz 300 ₺ ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 ₺ Kiğılı indirim kuponu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.

Kiğılı logo
Hot Offer

Outlette Kaçırılmayacak Fiyatlar Kiğılı.com.tr’de!

Outlet Kategorisinde geçerli onlarca üründe kaçırılmayacak fiyatlar Kiğılı.com.tr’de müşterilerini beklemektedir.

Bitiş 12 Temmuz 2022
Kiğılı logo
Value for Money

Babalar Gününe Özel 2 Gömlek 299.90₺ ile Kiğılı’de!

Babalar gününe özel alacağınız 2 adet gömlek sadece 299.90₺ ile Kiğılı mağazalarında sizleri bekliyor.

Bitiş 12 Temmuz 2022
Kiğılı logo
Best Deal

Trikolarda 1 Alana 1 Bedava Kiğılı İndirim Kampanyası

Trikolarda sepette 1 Alana 1 Bedava Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. indirimden faydalanmak için siteye gidiniz.

Bitiş 12 Temmuz 2022
Kiğılı logo
Hot Deal

Zubizu’ya Özel 200₺ Kiğılı İndirim Kampanyası

ZUBIZU uygulamasını yeni yükleyen müşterilere doğrulama işlemi yapıldıktan sonra tüm indirimlere ek 2000₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 200₺ Kiğılı indirim kampanyası uygulanacaktır.

Kiğılı logo
Hot Offer

Trikolarda 1 Alana 1 Hediye Kiğılı İndirim Kampanyası

Trikolarda 1 Alana 1 Hediye Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyadan faydalanmak için siteye gidiniz.

Kiğılı logo
Super Deal

% 25 Kiğılı Home İndirim Kampanyası

Kiğılı Home Seçili ürünlerde sepette 2 veya daha fazla üründe %25 Kiğılı indirim kampanyası bulunmaktadır. Kampanyalı ürünleri görmek ve indirimlerden faydalanmak için siteye gidiniz.

Kiğılı logo
Hot Offer

Seçili Ürünlerde Net % 40 Kiğılı İndirim Fırsatı

Seçili ürünlerde geçerli sepette net %40 Kiğılı indirim kampanyası mevcuttur. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Kiğılı logo
Super Deal

Seçili Ürünlerde Net % 50 Kiğılı İndirim Kampanyası

Seçili ürünlerde sepette Net %50 Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Kiğılı logo
Hot Offer

Kiğılı Ücretsiz Kargo İmkanı!

Online alışverişlerde sepette 200₺ ve üzeri harcamalarda geçerli siparişler için Kiğılı müşterileri için ücretsiz kargo hizmeti vermektedir.

Kiğılı logo
Best Offer

Yaz Sezonunda % 10+% 20 Kiğılı İndirim Kampanyası

Yaz sezonu fırsatlarında sepette 2. üründe %10, 3 ve üzeri üründe %20 Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. İndirimlerden faydalanmak için siteye gidiniz.

Kiğılı logo
Best Deal

Sezon Sonunda % 10+% 20 Kiğılı İndirim Kampanyası

Sezon sonu seçili ürünlerde geçerli sepette 2.üründe %10, 3 ve üzeri üründe %20 Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. İndirimlerden faydalanmak ve indirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Kiğılı İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Kiğılı, Türkiye’nin en büyük erkek giyim markalarından biridir. Ürün yelpazesinin geniş olması ve kaliteli ürünler üretmesi, markanın öne çıkan özellikler arasında yer alır.

Kiğılı Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Kaliteli giyinmek isteyen erkekler Kiğılı mağazalarını inceliyor. Kiğılı, kaliteli ürünleri avantajlı fiyata satıyor. Bunun yanında Kiğılı indirim kuponu sayesinde fiyatlar daha da indirilebiliyor. Kiğılı mağazalarında geçerli olan indirim kuponları sayesinde %50’ye varan indirim kazanılabilir.

Sezon Finali Kiğılı kampanyası kapsamında çeşitli oranlarda indirime ek olarak 2 ürüne %10 indirim, 3 ve üzeri ürüne sepette %20 indirim uygulanacaktır. Trikolarda 1 alana 1 bedava kampanyasına ek olarak aksesuarlarda 3 al 2 öde kampanyasını kaçırmayın! Tüm bu kampanyalara ek olarak outlet indirim kampanyası da sizleri bekliyor.

Kiğılı mağazalarında ceket, yelek, gömlek, pantolon, kemer gibi ürünler yer alır. Bu ürünleri almak isteyen kişiler alışverişlerinde taksiti kullanabilir. Taksit seçeneği sayesinde çok daha fazla alışveriş yapılabilir.

Kiğılı mağazalarının hepsinde Kiğılı indirim kodu kullanılabilir. Bu sayede müşteriler en yakın Kiğılı mağazasına giderek alışveriş yapabilir.

Kiğılı İndirim Kodu Nasıl Alınır

Kiğılı indirim kodu alabilmek için firmayı devamlı takip etmek gerekir. Çünkü Kiğılı yılın her dönemi indirim yapar. Bu indirimlerden ve indirim kodlarından yararlanabilmek için Kiğılı sistemine dahil olmak gerekir. Kiğılı ile bilgilerini paylaşan kişilere e posta ve SMS bildirimi yapılır. Kiğılı mağazalarından yapılan alışveriş sayısı arttıkça Kiğılı hediye çeki kazanma şansı artar. Bu sayede indirim kodlarına ulaşılabilir.

Ayrıca sitemizde bulunan Kiğılı indirim kodu ve kampanyaları sayfasını da inceleyerek güncel kampanya ve indirim kodlarından haberdar olabilirsiniz. Kiğılı mağazalarından yapılan alışveriş sayısı arttıkça Kiğılı hediye çeki kazanma şansı artar. Bundan dolayı pek çok erkek, kıyafetlerini Kiğılı mağazalarından satın alır.

Kiğılı İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kiğılı'dan alışveriş yapmak için farklı mecralar tercih edilebiliyor. Pek çok kişi Kiğılı mağazalarını tercih ediyor. Ancak Kiğılı online satış sitesini tercih edenlerin sayısında da ciddi bir artış görünüyor. Hangi mecradan alışveriş yapılırsa yapılsın Kiğılı indirim kodu kolay bir şekilde kullanılabiliyor.

Kiğılı indirim kodunun kullanılması için seçtiğiniz ürünleri alışveriş sepetine eklemelisiniz. Daha sonra da ödeme ekranına gitmelisiniz. Ödeme kısmında ki kutucuğa kupon kodunu doğru bir şekilde yazmanız durumunda sepet tutarınızda anında indirim olacaktır.

İndirim kodunun kullanılmaması durumunda Kiğılı kampanya süresini incelemek gerekir. Süresi geçmiş olan indirim kodları, geçersiz olarak kabul edilir.

https://youtu.be/h_k6i9QFLRg