Kiğılı İndirim Kuponları

Hot Offer

Sepette 750 ₺ Kiğılı İndirim Kodu

Kiğılı mağazasında birbirinden avantajlı fırsatlar ! Kiğılı online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 7500 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette 750 ₺ tutarında indirim sizleri bekliyor.

Best Value

Ekstra 500 ₺ Kiğılı İndirim Kuponu

Kiğılı indirim kodu ile süper avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kiğılı online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 5000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişe özel olarak sepette 500 ₺ indirim kazanın!

Süper Kampanya!

300 ₺ Kiğılı İndirim Kodu

Kiğılı indirim kodu ile kazandıran fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kiğılı online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 3000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinize özel olarak sepette ekstra 300 ₺ tutarında indirim kazanın!

Best Deal

Kiğılı Kupon Kodu : % 20 İndirim Fırsatı

İndirim Kodunu Aç

Kiğılı indirim kodu ile erkek giyim ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar elde edebilirsiniz. Kiğılı online alışveriş mağazasından yapacağınız ilk alışverişinize özel olarak sepette ekstra % 20 oranında indirimden yararlanmayı unutmayın!

Best Deal

Kiğılı Ücretsiz Kargo İmkanı!

Online alışverişlerde sepette 300 ₺ ve üzeri harcamalarda geçerli siparişler için Kiğılı müşterileri için ücretsiz kargo hizmeti vermektedir.

Best Deal

% 25 Kiğılı Home İndirim Kampanyası

Kiğılı Home Seçili ürünlerde sepette 2 veya daha fazla üründe %25 Kiğılı indirim kampanyası bulunmaktadır. Kampanyalı ürünleri görmek ve indirimlerden faydalanmak için siteye gidiniz.

Best Deal

Seçili Ürünlerde Net % 40 Kiğılı İndirim Fırsatı

Seçili ürünlerde geçerli sepette net %40 Kiğılı indirim kampanyası mevcuttur. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Hot Deal

Seçili Ürünlerde Net % 50 Kiğılı İndirim Kampanyası

Seçili ürünlerde sepette Net %50 Kiğılı indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Hot Deal

Pantolonlarda % 40 Kiğılı İndirim Fırsatı

Klasik giyim tarzına sahip olanlara müjde Kiğılı indirim kampanyası ! Kiğılı online alışveriş mağazasından satın alacağınız seçili klasik pantolon modellerinde sepet tutarınızı % 40 oranında ucuzlatacak avantajlardan sizler de yararlanmayı unutmayın!

Süper Fırsat!

2. Ürüne % 20 Kiğılı İndirim Fırsatı

Erkek giyimde bir dünya markası olan Kiğılı indirim kampanyası ile tarzınıza uyacak kıyafetler kaçmaz! Kiğılı online alışveriş mağazasından satın alacağınız 2 ve üzeri üründe sepette ekstra % 20 oranında indirimden sizler de yararlanabilirsiniz.

Hot Offer

Valizlerde % 20 Kiğılı İndirim Fırsatı

Kiğılı indirim kampanyası ile her alışverişinizde ayrı bir indirim kazanmak istemez misiniz? Kiğılı online alışveriş mağazasında bulunan valiz ürünlerinden yapacağınız alışverişte sepette ekstra % 20 oranında indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Hot Offer

3.Üründe %25 Kiğılı İndirim Avantajı

Kiğılı indirim kampanyası ile  her alışverişinizde sepette indirim kazanın! Kiğılı online alışveriş mağazasından yapacağınız 199 ₺ ve üzeri alışverişte alacağınız 3 ürüne özel olarak sepette % 25 oranında indirimi kaçırmayın!

Süper Fırsat!

2. Üründe % 15 Kiğılı İndirim Fırsatı

Kiğılı indirim kampanyası ile sepette süper indirimler kazanmanın tam zamanı ! Kiğılı online alışveriş mağazasında sepetinize ekleyeceğiniz 2. ürüne özel olarak sepette ekstra % 15 oranında avantajlardan yararlanmayı unutmayın!

Hot Offer

% 10 Kiğılı İndirim Kampanyası

Kiğılı indirim kampanyası ile erkek giyim alışverişlerinizde sepette kaçırılmayacak fırsatlar! Kiğılı online alışveriş mağazasından satın alacağınız ilk üründe sepette ekstra % 10 oranında indirimler sizleri bekliyor.

Best Deal

Sepette % 30 Kiğılı İndirim Fırsatı

Kiğılı indirim kampanyası ile erkek giyim modasında sepette tasarruf ettiren kampanyayı kaçırmayın ! Kiğılı online alışveriş mağazasında yeni sezon ürünlerinden yapacağınız alışverişte sepette ekstra % 30 oranında indirimler sizleri bekliyor.

Kiğılı İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Kiğılı, Türkiye’nin en büyük erkek giyim markalarından biridir. Ürün yelpazesinin geniş olması ve kaliteli ürünler üretmesi, markanın öne çıkan özellikler arasında yer alır.

Kiğılı Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Kaliteli giyinmek isteyen erkekler Kiğılı mağazalarını inceliyor. Kiğılı, kaliteli ürünleri avantajlı fiyata satıyor. Bunun yanında Kiğılı indirim kuponu sayesinde fiyatlar daha da indirilebiliyor. Kiğılı mağazalarında geçerli olan indirim kuponları sayesinde %50’ye varan indirim kazanılabilir.

Sezon Finali Kiğılı kampanyası kapsamında çeşitli oranlarda indirime ek olarak 2 ürüne %10 indirim, 3 ve üzeri ürüne sepette %20 indirim uygulanacaktır. Trikolarda 1 alana 1 bedava kampanyasına ek olarak aksesuarlarda 3 al 2 öde kampanyasını kaçırmayın! Tüm bu kampanyalara ek olarak outlet indirim kampanyası da sizleri bekliyor.

Kiğılı mağazalarında ceket, yelek, gömlek, pantolon, kemer gibi ürünler yer alır. Bu ürünleri almak isteyen kişiler alışverişlerinde taksiti kullanabilir. Taksit seçeneği sayesinde çok daha fazla alışveriş yapılabilir.

Kiğılı mağazalarının hepsinde Kiğılı indirim kodu kullanılabilir. Bu sayede müşteriler en yakın Kiğılı mağazasına giderek alışveriş yapabilir.

Kiğılı indirim kodu ve kampanyaları
Kiğılı indirim kodu ve kampanyaları

Kiğılı İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Kiğılı indirim kodu alabilmek için firmayı devamlı takip etmek gerekir. Çünkü Kiğılı yılın her dönemi indirim yapar. Bu indirimlerden ve indirim kodlarından yararlanabilmek için Kiğılı sistemine dahil olmak gerekir. Kiğılı ile bilgilerini paylaşan kişilere e posta ve SMS bildirimi yapılır. Kiğılı mağazalarından yapılan alışveriş sayısı arttıkça Kiğılı hediye çeki kazanma şansı artar. Bu sayede indirim kodlarına ulaşılabilir.

Ayrıca sitemizde bulunan Kiğılı indirim kodu ve kampanyaları sayfasını da inceleyerek güncel kampanya ve indirim kodlarından haberdar olabilirsiniz. Kiğılı mağazalarından yapılan alışveriş sayısı arttıkça Kiğılı hediye çeki kazanma şansı artar. Bundan dolayı pek çok erkek, kıyafetlerini Kiğılı mağazalarından satın alır.

Kiğılı İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kiğılı'dan alışveriş yapmak için farklı mecralar tercih edilebiliyor. Pek çok kişi Kiğılı mağazalarını tercih ediyor. Ancak Kiğılı online satış sitesini tercih edenlerin sayısında da ciddi bir artış görünüyor. Hangi mecradan alışveriş yapılırsa yapılsın Kiğılı indirim kodu kolay bir şekilde kullanılabiliyor.

Kiğılı indirim kodunun kullanılması için seçtiğiniz ürünleri alışveriş sepetine eklemelisiniz. Daha sonra da ödeme ekranına gitmelisiniz. Ödeme kısmında ki kutucuğa kupon kodunu doğru bir şekilde yazmanız durumunda sepet tutarınızda anında indirim olacaktır.

İndirim kodunun kullanılmaması durumunda Kiğılı kampanya süresini incelemek gerekir. Süresi geçmiş olan indirim kodları, geçersiz olarak kabul edilir.