%65 Koçtaş İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Apliqa markalı ürünlerde %60 indirim var.

Koçtaş 4 Al 3 Öde Kampanyası

Kod Belirsiz
Tıkla ve kampanya detaylarını gör!

Koçtaş Fırsat Köşesi %50 İndirim

indirim Belirsiz
Koçtaş fırsat köşesinde indirimler bitmiyor. Evini sevenler Koçtaş'a koşuyor !

4 Al 3 Öde Koçtaş İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Hemen butona tıklayarak indirimleri gör!

%40 Koçtaş İndirim Kampanyası

indirim Bitmiş
Koçtaş mobilya ürünlerinde %40 indirim fırsatı tüm indirimler bu sayfada!

Koçtaş Ücretsiz Kargo Kampanyası

indirim Belirsiz
Mağaza teslimi ve özel indirimli ürünler hariç 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Benzer Kuponlar

koçtaş indirim kodu

Koçtaş Hakkında Detaylar

Koçtaş Ticaret A.Ş. 1955 senesinden beri itibaren pazarda yer alan büyük inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veriyor. Perakende satışlarına Mustafa V. Koç’un katkılarıyla 24 Mayıs 1996 senesinde İzmir Bornova’da ilk mağazasıyla adım adan Koçtaş günümüzde de verdiği kaliteli hizmetle varlığını devam ettiriyor. Türkiye’de ev geliştirme pazarının lideri konumunda bulunan firma birçok şehirde yer almasıyla ulaşılabilirlik açısında son derece kolay bir mağaza. Yıllar 2000’i gösterdiğinde Koçtaş, B&Q’nun da içinde yer aldığı ev geliştirme sisteminin dünya pazarındaki en büyük üç şirketinden biri konumunda yer alan Kingfisher grubu ile bir ortaklık anlaşması yaptı. 2000 yılının şubat ayında başlayan bu ortalık şirketin %50 hissesi Koç Grubu’na, %50 hissesi de B&Q’nun da içinde yer aldığı Kingfisher Grubu’na verildi ve bu dönemden sonra şirketin resmiyetteki adı da Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böyle köklü bir firmanın ürünlerini de koçtaş indirim kuponu 2019 ile müşterilere sunabilmek sitemiz açısından oldukça önemli.
Çünkü bizim buradaki temel amacımız Koçtaş olsun diğer firmalar olsun bütün firmaların ürünlerini en uygun şartlarla koctaş yeni üye indirim kodu gibi dikkat çekici sunuşlarla müşterilere ulaştırmak. Sitemizin önderliğinde koçtaş indirim kodu kazanma son derece sade bir yol haritasını içinde bulunduruyor. Misyonu ve vizyonuyla günümüze kadar büyüyerek gelen Koçtaş Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veriyor. Hatta bazı yerlerde cadde cadde sokak sokak verdiği hizmetlerle rakiplerinin pazarını da elinde bulunduruyor. Bu yönüyle de bakıldığı vakit rekabet edebilme yeteneği yüksek olan bir olduğu anlaşılıyor Koçtaş’ın.

Neden Koçtaş?

İhtal ve yerli olmak üzere birçok markanın mallarını uygun fiyatların yanı sıra sağlamış olduğu ödeme kolaylığıyla müşterilerine ulaştıran Koçtaş, elektronik ticarette olsun mağazalarında olsun bahçe balkon ürünlerinden mutfak inşaat ürünlerine oradan elektrikli aletlere kadar yüz binin üzerinde ürün satıyor. Sunmuş olduğu bu çeşitlilikle de birçok müşteri tarafından tercih ediliyor. Çünkü her müşteri seçim şansının yüksek olduğu bir firmadan alışveriş yapmak istiyor çoğu zaman. Ayrıca her kanaldan da en iyi hizmeti onları tercih edenlere aktarmaya çalışan, yapmış olduğu bütün yatırımlar sayesinde de elektronikleşmeye yön veren Koçtaş, müşterilerine sunmuş olduğu güzel düşünceler ve hayatı basitleştiren öneriler getirerek mükemmel ya da mükemmele en yakın bir müşteri deneyimi meydana getirmeyi kendine ilke ediniyor. Firma bünyesinde iş olanağı sağladığı, 3 binin üzerindeki çalışanıyla da evini daha iyi hale getirmek isteyen her kesimden insanın üretime katılmasına verdiği destekle insanları tasarrufa teşvik ediyor. Söylenen bunca şey birleştirildiğinde ortaya çıkanlarla birlikte üretim, pazarlama, yönetim, finans açısından birçok alanda bir entegre olabilme yeteneğine sahip olan bir firma görüyoruz. Bu sebepten ötürü de bu firmanın güvenirliği toplum huzurunda son derece fazla. Ayrıca sağlamış olduğu birbirinden farklı ödeme seçenekleriyle de ödeme konusunda müşterilerine ne kadar geniş açılı bir mağaza olduğunu gösteriyor.

Kodumla Koçtaş’a Gidiyorum Evimi Baştan Diziyorum

Koçtaş, mobilya, bahçe ve balkon, aydınlatma, ısıtma ve soğutma, ev dekorasyonu ve mutfak kategorilerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Kumtel, Beko, Philips, Minar Mobilya, Evdebiz, Cooke&Lewis gibi popüler markalarla da beraber çalışan Koçtaş evinizi baştan aşağı diziyor. Sıcak havalarda serinlemek için bir klimanızı, çiçekleriniz için saksılarınızı ve aksesuarlarını, yemeklerinizi daha pratik yapmak için ev aletlerinizi, her sabah güzel gülümsemenizi görmek için aynanızı, güneşlenmek için şezlongunuzu ve birçok ihtiyacınız olan ürünü Koçtaş’tan alabilirsiniz. Burada karşınıza çıkan koçtaş indirim kuponu 2019 fırsatları ile birçok indirimden yararlanmanız sitemiz aracılığıyla mümkün. Evinizi baştan dizmenin mutluluğun yanında da bu indirimin ferahlığını sizi sararak dünyanın en değerli müşterisi haline getiriyor. Bugüne kadar yapılan birçok indirimli kupondan memnun olan müşterilerimizden biri olmak sizin elinizde. Bu kategorilerin bolluğu kafanızı da karıştırabilir fakat bu noktada ihtiyaçlarınızı doğru belirlediğiniz taktirde indirimlerden etkili bir biçimde faydalanmamanız için hiçbir sebep yok zaten indirimler de ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanması için var.

Anında Fırsat ve İndirim Kodu

Bu noktaya kadar gelmek tamamiyle müşterilerin tutumuna bağlı. Çünkü bazen öyle anlar oluyor ki indirimlerin çokluğu müşterilerimizin kararsız kalmasına yol açıyor. Sağlamış olduğu birçok avantaj ile müşterilerimizin başını döndüren indirim kuponu sitemiz koctaş yeni üye indirim kodu fırsatını da sizlere sunmaktan geri durmuyor ve koçtaş indirim kodu kazanma şansını her daim aktif halde bulunduruyor. Başlıkta da belirtildiği gibi var olan iki seçenekten uygun olanı kendinize seçtikten sonra yapmanız gereken kodu açarak orada yazan numaralı ve harfli yazılanları kopyalayarak alışverişinizin sonunda yer alan ödeme kısmına bağlı olarak bulunan özel indirim kodu yerine yapıştırmak. Bunu yaptıktan sonra alışverişinizi tamamlıyorsunuz ve indirimden faydalanmış oluyorsunuz. İlaveten mağazanın indirim uygulamış olduğu bir üründe ekstra olarak sitemizden sağlayacağınız indirimleri genelde kullanmanız mümkün olmayacaktır. Buna dikkat etmeniz zaman kaybetmemenize yardımcı oluyor.