Sınırlı Sayıda 100 ₺ LCW İndirim Kodu

LC Waikiki online mağazasından yapacağınız 350 ₺ ve üzeri alışverişlere özel sepette 100 ₺ indirim kazanabilirsiniz. LC Waikiki indirim kodu...Devamı

LC Waikiki online mağazasından yapacağınız 350 ₺ ve üzeri alışverişlere özel sepette 100 ₺ indirim kazanabilirsiniz. LC Waikiki indirim kodu ise “LCWCOM100” şeklindedir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

50₺ LC Waikiki İndirim Kodu Fırsatını Kaçırmayın! (Süresi Doldu)

Lc Waikiki indirim kodu sayesinde online alışveriş sitesinden yapacağınız 200₺ ve üzeri alışverişlerde 50₺ indirim kazanın. Kampanyaya katılamak için hemen...Devamı

Lc Waikiki indirim kodu sayesinde online alışveriş sitesinden yapacağınız 200₺ ve üzeri alışverişlerde 50₺ indirim kazanın. Kampanyaya katılamak için hemen indirim kodunuzu alarak alışverişe başlayın. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

%60’a Varan LCW Outlet İndirimleri

Lc Waikiki outlet ürünlerden yapacağınız alışverişlere özel %60 oranında indirimler kazanabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

Outletlerde Maksimum Fiyatlar 49,99 TL!

LC Waikiki outlet ürünlerinde ödeyeceğiniz maksimum fiyat 49,99 TL! "Aktif Et"e tıklayarak ürünleri inceleyebilir ve alışverişe başlayabilirsin.
Aktif Et
No Expires

LC Waikiki Terlik Ve Sandaletler 19,99 TL’den Başlıyor!

Kampanya boyunca seçili terlik ve sandalet ürünlerinde geçerli indirimlerden yararlanarak ürünlere 19,99 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

LC Waikiki %40 İndirim Kampanyası!- Outletlerde

Outlet kategorisinde özel koleksiyonlarda geçerli %40'a varan indirim fırsatını kaçırmayın. Ürünleri incelemek ve alışverişe başlamak için tıklayın.
Aktif Et
No Expires

LCW Home Koleksiyonlarında Sepette %30 İndirim Kampanyası!

Outlet kategorisinde geçerli olan LCW Home koleksiyonlarında sepette %30 indirim fırsatı sşzleri bekliyor! Alışverişe başlamak için tıklayın.
Aktif Et
No Expires

Dark Seer Marka Ayakkabılarda %30’a Varan İndirim Fırsatı!

LC Wakiki online mağazadan alacağınız Dark Seer marka ayakkabılarda geçerli %30'a varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.
Aktif Et
No Expires

Letoon Marka Ayakkabılarda %50’ye Varan İndirim Fırsatı!

LC Wakiki online mağazadan alacağınız Letoon marka ayakkabılarda geçerli %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.
Aktif Et
No Expires

Çocuk Ürünlerinde %50 İndirim Kampanyası!

LC Waikiki online'a özel çocuk ürünlerinde geçerli %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın! Fırsattan yararlanmak ve alışverişe başlamak için "Aktif Et"e...Devamı

LC Waikiki online’a özel çocuk ürünlerinde geçerli %50’ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın! Fırsattan yararlanmak ve alışverişe başlamak için “Aktif Et”e tıklayabilirsiniz. Kısalt

Aktif Et
No Expires

Tüm Aileye Özel %60 İndirim Kampanyası!

LC Waikiki her yaşa özel giyim ürünlerinde %60'a varan indirim fırsatı bulunmaktadır. Fırsattan yararlanmak ve alışverişe başlamak için "Aktif Et"e...Devamı

LC Waikiki her yaşa özel giyim ürünlerinde %60’a varan indirim fırsatı bulunmaktadır. Fırsattan yararlanmak ve alışverişe başlamak için “Aktif Et”e tıklayabilirsiniz. Kısalt

Aktif Et
No Expires

LC Waikiki %50’ye Varan İndirimler

LC Waikiki internet sitesinde seçili mutfak ürünlerinde %50'ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.
Aktif Et
No Expires

LCW Outlet Ürürnlerinde %35 İndirim Kampanyası

LCW kadın outlet ürünlerinde %35'e varan indirimler sizleri bekliyor.
Aktif Et
No Expires

LCW Kadın Outlet Elbiseleri %70 İndirim

LCW online mağazasında kadın outlet elbiselerinde %70'e varan indirim fırsatları mevcuttur.
Aktif Et
No Expires

Sepette Anında %40 LCW İndirim Kampanyası Kaçmaz!

Kampanya boyunca LC Waikiki online mağazasından yapacağınız alışverişlere özel sepette %40 indirim kazanabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

Efsane Kasıma Özel %70’e Varan LC Waikiki İndirim Kampanyası!

Kasım ayına özel LCW online alışverişlerinizde geçerli %70'e varan çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Aktif Et
No Expires

LCW Kış Giyim Ürünlerinde %60 İndirim!

LCW online mağazasında kış giyim ürünlerinde %60'a varan indirim kampanyası sizleri bekliyor.
Aktif Et
No Expires

Sepette 25 ₺ Avantaj Sağlayan LC Waikiki İndirim Kuponu (Süresi Doldu)

LC Waikiki kampanya kodu ile 100 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepette net 25 ₺ indirim kazanabilirsiniz. LCW kupon kodu...Devamı

LC Waikiki kampanya kodu ile 100 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde geçerli sepette net 25 ₺ indirim kazanabilirsiniz. LCW kupon kodu ise “PANTONE25” şeklindedir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

LC Waikiki %60 İndirim Kampanyası

LC Waikiki online mağazasında Outlet ürünlerinde  %60 indirim fırsatlarını kaçırmayın!
Aktif Et
No Expires

LC Wiakiki İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Bu yazımızda sizlere LC Waikiki indirim kodu ve sunduğu diğer kampanyalar ve markanın geçmişten günümüze gelen başarı serüveninden de kısaca bahsedeceğiz. LC Waikiki ya da kısa adıyla Lcw İstanbul merkezli mağazalar zinciridir. Toplamda 47 farklı ülkede 1004 mağazası bulunan markanın iş verdiği çalışan sayısı ise 47.700’dür. LC Waikiki ismini Hawaii adasında yer alan Waikiki plajından almıştır.

Ayrıca Fransızca “Arkadaşlar” manasına gelen “Les Copains” kelimelerinin de baş harflerini almıştır. Bu sayede ortaya dünyaca tanınmış olan “LC Waikiki” ismi çıkmıştır. LC Waikiki, Taha Tekstil tarafından alındıktan sonra Avrupada bulunan ilk mağazasını Romanya’da açmıştır. 2020 yılının Mart ayı itibari ile ise Romanya dışında 47 ülkede mağazası bulunmaktadır.

Bu mağazaların sayısı ise toplamda 1004’tür. Ülkemizde ise LC Waikiki’nin 78 ilde 400’ü aşkın şubesi bulunmaktadır. LC Waikiki her sene Haliç’te düzenlenen “Dragon Boat” yarışlarının ve “Yenilik Sensin” moda ve tasarım yarışmasının organizatörüdür.LC Waikiki Türkiye’de ve dünyada oldukça sevilen bir markadır. Günümüzde LC Waikiki 3 kıta üzerinde 47 farklı ülkenin, 307 farklı ilinde hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Dünya üzerinde bu kadar rağbet gören bu markanın 1000’inci şubesi ise 2020 yılının başında Kiev’de açıldı.

Bu şube ile başarılarını katlamaya devam eden LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” sloganıyla kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alıcılarıyla buluşturuyor. Bu gibi faaliyetlere devam eden firma online alışverişe de oldukça fazla önem veriyor. Mağazalarda olduğu gibi online mağazada da oldukça sık tekrarlanan indirim ve kampanyalar düzenliyor.

Firma, web sitesi üzerinden de birçok yenilik ve kampanya gerçekleştirmeyi ihmal etmiyor. Bu seneye damgasını vuran kampanyaların başında ise markanın kendine özel kurduğu kargo teslimat zinciri geliyor. Bu kargo sistemi ile klasik kargo şirketlerinin günlük teslimat limitlerini ve sürelerini ortadan kaldıran LC Waikiki, ortalama 3 saat ila 2 saat arasında teslimat müjdesi veriyor. Marka bu sistemi ileride geliştirmeyi amaçlasa da şimdilik, Türkiye’nin 81 ilindeki en az 1 ilçede devreye sokmuş durumda. Bu teslimatlar da kargo ücretini ise yalnızca 7,90 TL olarak belirlenmiş durumda.

LC Waikiki indirim kodu ve kampanyalar.

Sektörde öncü markalardan olan LC Waikiki her geçen gün kampanyalarına bir yenisini ekliyor. Kendine özel kargo sistemi ile bir ilke imza atan LC Waikiki online mağazasında da müşterilerine birçok indirim sunuyor. LC Waikiki indirim kodu da müşteriler tarafından oldukça fazla talep gören kampanyalar arasındadır. LC Waikiki’nin sunduğu bu kuponlar sayesinde kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almak mümkün oluyor.

Oldukça fazla rağbet gören ve hali hazırda aktif olan bazı LC Waikiki kuponları ise şunlardır;

1) 150 TL Ve Üzeri Alışverişlere 15 TL İndirim

LC Waikiki online mağazası üzerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler 15 TL indirime sahip olabiliyor. LC Waikiki’nin moda severlere sunduğu bu kupon kodu ise “3676866785” şeklindedir. Bu kupon kodundan faydalanmak için 150 TL ve üzeri olan alışverişinizi tamamladıktan sonra sepet sayfasında yer alan “kupon” kısmına bu kodu yazmanız yeterli olur. Bu kupon kodu tek kullanımlıktır.

2) 125 TL Ve Üzeri Alışverişlere 30 TL İndirim Kodu

LC Waikiki’nin online mağaza üzerinden gerçekleştirdiği bir diğer kampanya ise 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan 30 TL indirim kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılıp kodu kullanmak için ilk olarak 125 TL ve üzeri alışveriş yaparak sepetinizi doldurmalısınız. Ardından sepet sekmesinde alt kısımda bulunan “kupon” kısmına “30 TL” yazmanız yeterli olur. Bu LCW indirim kuponu sayesinde toplam alışveriş tutarınızdan 30 TL eksilmiş olur.

3) Kargo Bedava Kuponu

LC Waikiki’nin güncel kampanyalarından biri de “kargo bedava” kampanyasıdır. Kampanya sürecinde geçerli olan bu kupon tek kullanımlıktır. Kampanyadan faydalanmak için sepet sekmesinde bulunan “kupon” kısmına “UDZKV9MAPCX” kodunu yapıştırmanız yeterli olur. Kodu kullanmak için alışveriş yapıp ardından kodu girmeniz yeterli olur.

4) Bikini ve Tesettür Mayolarda 2’inci Ürün %50 İndirimli

Kadınlara özel bu kampanya ile yapılacak plaj giyim ürünlerinde ikinci ürüne %50 indirim imkanı sunuluyor. Kampanya dahilinde yapacağınız alışverişlerde sepette %50 indirim sizleri bekliyor. Bu kampanya sayesinde plaj ve deniz giyim ürünlerinde ikinci ürüne %50 indirim uygulanıyor.

5) Okula Dönüş Ürünlerinde %25 İndirim Fırsatı

Okulların açılmasına kısa bir süre kaldı. Bu sürede hem öğrencileri hem de aileleri mutlu edecek olan bu kampanya LC Waikiki’den geldi. Kampanya süresince yapılacak olan tüm okul ürünlerinde %25 indirim fırsat sizleri bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için online mağaza üzerinden seçili ürünlere göz atmanız yeterli olur.

LC Waikiki Outlet İndirimleri

Alanında öncü markalardan olan LC Waikiki “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sloganıyla her kesimden insana hitap ediyor. Her bütçeye uygun giyim ürünlerinin bünyesinde bulunduğu LC Waikiki, uygun fiyatlı ürünleri de LC Waikiki outlet bölümünde alıcılarıyla buluşturuyor. Outlet bölümünden ise kadın, erkek ve çocuk için alışveriş yapmak mümkün oluyor.

LC Waikiki’nin outlet ürünlerine uygun fiyatlarla ister online mağaza üzerinden isterseniz outlet mağazaları üzerinden sahip olabilirsiniz. Büyük markalar sezonluk olarak yeni koleksiyonlar yaptıkları için, eski sezondan kalan ürünleri oldukça makul fiyatlarla satarlar.

Eski sezon, iade ürünü veya minik defolu olan ürünleri de outlet ürünler adı altında satışa çıkarırlar. Büyük markalardan kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almanın en iyi yollarından olan outlet ürün oldukça hızlı tükenir.

LC Waikiki outlet ürünlerinde de 5 TL’den başlayan fiyatlarla alışveriş yapmak mümkün. Fiyatların bu kadar uygun olması ise her zaman talebi arttırır. Bu nedenle outlet ürünlerine sahip olmak için acele etmek ve erken davranmak gerekiyor.

LC Waikiki indirim fırsatları.

Diğer Lc Waikiki İndirim Fırsatları

LC Waikiki Home Ürünlerinde İndirim Fırsatları

Sürekli olarak kendini geliştiren bir marka olan LC Waikiki geçtiğimiz senelerde LC Waikiki Home ile karşımıza çıkmıştı. Bu yenilik ile LC Waikiki tarzı ev eşyalarını müşterilerle buluşturdu. Pembe, yeşil ya da gold renklerde kısacası her renkte ve her tarzda parçalar bulabileceğiniz eşyalara ister online mağazadan isterseniz diğer tüm LC Waikiki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Üstelik online mağaza üzerinden yatak odası ve bebek ve çocuk ürünlerine %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki Home outlet ürünlerinde çeşitli LC Waikiki kampanya ürünleri de bulabilirsiniz. Ayrıca yeni Sonbahar / Kış sezonunun gelmesiyle birlikte eski sezon ürünlerinde yapılacak olan dev indirim fırsatlarını kaçırmamak için siteyi sık sık ziyaret etmenizi öneririz. Bu indirim ve kampanyalardan anında haberdar olmak için mobil uygulamayı indirebilir ya da site bildirimlerine izin verebilirsiniz.

LC Waikiki black friday 2020 indirimleri.

LC Waikiki Efsane Cuma İndirimleri (Black Friday)

Büyük markaların, büyük indirimler yaptığı Black Friday her yıl Kasım ayına denk geliyor. 2020 senesinde de Kasım ayında yapılması beklenen efsane cuma indirimlerine, LC Waikiki de efsane indirimlerle hazırlanıyor. Önümüzdeki aylarda bu büyük indirim için hazırlıklar yapacak olan marka şimdiden birçok üründe kampanyaları başlattı. LC Waikiki efsane cuma indirimlerinden önce birçok marka ve üründe kampanya yapan LC Waikiki’nin Black Friday kampanyaları da merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sene %80’e varan indirimlerle Black Friday’i karşılayan LC Waikiki’nin bu sene yapacağı indirimler merakla bekleniyor. Kadın, erkek, çocuk ve modest kategorileri ile her kesimden her yaştan insana hitap eden LC Waikiki ise yeni kampanyaları için çok çalıştığını belirtiyor. Efsane Cuma indirimleri öncesinde de boş durmayan LC Waikiki’nin birçok aktif indirim ve kampanyası bulunuyor. Şuanda da aktif olan bazı LC Waikiki kampanyaları ise şunlardır;

1) 50 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Black Friday öncesi adeta ısınma turları yapan LC Waikiki, kargo bedava kampanyası ile müşterilerini sevindiriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise 50 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapmak.

2) Seçili Mağazalarda 24 Saatte Teslim İmkanı

Online mağaza üzerinden yapılacak alışverişler şimdi mağazadan teslim alma imkânı ile yapılıyor. Bulunduğun ilde ki seçili mağazalara ürünlerin 24 saat içerisinde teslim ediliyor. Bu kampanyadan faydalanmak için ise alışverişinizi tamamladıktan sonra “mağazadan teslim al” seçeneğini işaretlemeniz yeterli oluyor.

3) Mağazadan Hemen Gel Al Kampanyası

Yine seçili mağazalarda geçerli olan bu seçenek, pandemi döneminde kalabalık ortamlardan uzak durmak için oldukça iyi bir alternatif. Bu kampanya sayesinde online mağaza üzerinden seçtiğiniz ürünleri, yine belirli mağazalardan anında gidip teslim alabilirsiniz.

4) Bagmori Çantalarda %25 İndirim Fırsatı

LC Waikiki online mağazada aktif olan bir diğer kampanya ise Bagmori marka çantalarda yapılıyor. Kampanya dahilinde Bagmori çantaların fiyatları sepette %25 oranında düşüyor. Sizlere de kaliteyi uygun fiyata almanın keyfi düşüyor. Kampanyadan faydalanmak için Bagmori marka çantaları sepetinize eklemeniz yeterli.

5) Yüzme Giyim Ve Aksesuarlarda İndirim Fırsatı

Yaz aylarının bunaltıcı sıcağından kurtulmanın en iyi yolu şüphesiz serin ve mavi sulara dalmaktır. Bunun için ihtiyacın olan her şey LC Waikiki de indirimde. Yüzme giyim aksesuarları kategorisinde fiyatlar. 14,99 TL’den başlıyor.

6) LC Waikiki Home Yeni Sezon Kampanyası

Her sezona harika ürünlerle damga vuran LC Waikiki 2020 Sonbahar / Kış koleksiyonuyla da ilgileri üzerine topluyor. En trend ev ve yaşam ürünlerini koleksiyona dahil eden LC Waikiki sezona büyük bir indirimle merhaba diyor.

 

📢LC Waikiki İndirim Kodu Nasıl Bulurum?

LC Waikiki indirimleri için özel olarak hazırlanan sayfamızda LC Waikiki indirim kodu, hediye çeki ve kampanyaları ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

✂️LC Waikiki İndirim Kodu Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

Sitemizde yer alan indirim kodunu kullanarak hemen %10 indirim kazanabilirsiniz.

✅LC Waikiki İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

LC Waikiki için özel hazırlanmış sayfamızdan indirim kodu ve kuponları kopyalayarak markanın sitesindeki sepet aşamasında ilgili bölüme yazarak kullanabilirsiniz.