Yeni Üyelere 100 ₺ Lizay Pırlanta İndirim Kodu

Üye olup 1000 ₺ ve üzeri alışverişinizde geçerli 100 ₺ Lizay Pırlanta indirim kuponu! Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

%20 Lizay Pırlanta Kupon Kodu

Lizay Pırlanta indirim kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette %20 indirim sağlar. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

%10 Lizay Pırlanta İndirim Kuponu

Lizay Pırlanta indirim kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerde geçerli %10 indirim! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Pırlanta Kolyede 80 ₺ Lizay Pırlanta Kampanya Kodu

Pırlanta kolye ürünlerinde geçerli 80 ₺ Lizay Pırlanta indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Bileklikte 50 ₺ Lizay Pırlanta İndirim Kodu

Pırlantalı bileklik alışverişlerinizde geçerli 50 ₺ Lizay Pırlanta indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Online’a Özel %10 Lizay Pırlanta Kampanya Kodu

Online mağazadan gerçekleştireceğiniz alışverişinize özel %10 Lizay Pırlanta indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik tarihi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Alt Limitsiz %10 Lizay Pırlanta Hediye Çeki

Lizay Pırlanta indirim kodu ile yapacağınız alışverişlerde %10 indirim !  Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Sınırlı Sayıda 50 TL Lizay Pırlanta İndirim Kuponu

Yapacağınız ilk alışverişe özel sınırlı sayıda kullanabileceğiniz 50 TL Lizay Pırlanta indirim kodunu kullanabilmek için acele edin! Kod:1619094931 bu şekildedir....Devamı

Yapacağınız ilk alışverişe özel sınırlı sayıda kullanabileceğiniz 50 TL Lizay Pırlanta indirim kodunu kullanabilmek için acele edin!

Kod:1619094931 bu şekildedir. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

50₺ Lizay Pırlanta İndirim kodu

İlk alışverişte 50₺ Lizay Pırlanta indirim kodunu kullanabilirsiniz. Alt limit belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

Anneler Gününe Özel Altın Baget Set 3.440₺ Lizay Pırlanta İndirim Kampanyası

Anneler Gününe özel Altın Baget Set 5.320₺ yerine Lizay Pırlanta indirim kampanyası ile 3.340₺ ile sizleri bekliyor.
kampanyayı Gör
No Expires

Lizay Pırlanta Pırlantalı Kalp Kolye Hediye Kampanyası

Lizay Pırlanta'dan yapacağınız 4.990₺ ve üzeri alışverişlerinizde Pırlantalı Kalp Kolye Hediye!
kampanyayı Gör
No Expires

Altın Taşlı Kolyede %30+%10 Lizay Pırlanta İndirim Kampanyası

Altın Taşlı Kolye modelinde sepette %30 indirime ek tüm ürünlerde geçerli ekstra  %10 Lizay Pırlanta indirim kampanyası verilmiştir.
kampanyayı Gör
No Expires

Altın Baget Yüzüklerde Sepete Özel Lizay Pırlanta İndirim Fırsatları!

Altın Baget yüzük modellerinde sepete özel fiyatlar Lizay Pırlanta indirim fırsatları ile müşterilerini beklemektedir.
kampanyayı Gör
No Expires

Lizay Pırlanta İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Lizay Pırlanta ilk olarak Adapazarı’nda temelleri atılarak ve zamanla mağaza sayısını arttırarak bu günlere kadar başarıyla gelmiştir. Şu an yaklaşık 45 mağaza ve 250 satış mağazasına sahip olan Lizay Pırlanta, içinde bulunduğu piyasada her geçen gün kendini geliştirmeye ve başarılarını arttırmaya devam ediyor.

Babalarının başarılarını devam ettirmek isteyen çocukları da yeni bir bakış açısı getirerek Lizay Pırlantaya yeni jenerasyon bakışı da ekliyor. İlk kurulduğu günden beri özellikle kadınların isteklerini ve güncel modayı birbirlerine harmanlayarak harika ürünler ortaya çıkaran Lizay Pırlanta artık indirim avantajları da sunarak daha çok müşteriye hitap etmeyi amaçlıyor. Bu kuponlardan anından haberdar olmak ve kupon içeriklerini öğrenmek için yapmanız gereken İndirim Kupon Kod web sitemizi ziyaret ederek anında alabilirsiniz.

Lizay Pırlanta Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Lizay Pırlanta zaman zaman müşterilerine fırsatlar ve çeşitli avantajlar sunuyor. Bunlar, iskontolar, taksit seçenekleri ve kampanyalar şeklinde olabiliyor. Tüm bunları ise kupon kodu ile yapıyorlar. Biz de İndirim Kupon Kod sayfası olarak bu indirimleri web sitemizde toplayarak sizlere tek sitede birçok markanın avantajlarını sunuyoruz. Lizay Pırlanta indirim kuponu da sayfamızda bulunuyor. Yeni üyelere özel 100 ₺ indirim kampanyasının yanı sıra %10 indirim kuponunu kullanabilir ya da diğer avantajları tercih edebilirsiniz. Bunlar bileklikte 50 TL, kolyede 80 TL indirim kuponu kullanabilirsiniz. Hediye çeki ya da seçili banka kartlarına özel taksit imkanı sunan kuponları da kullanabilirsiniz.

Lizay Pırlanta İndirim Kodu Nasıl Alınır

2022 yılı için müşterilerine şimdiden fırsat ve avantajlar sunan Lizay Pırlanta indirim kodu ve kuponlarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Kupon ve kampanyalarda yer alan şartlara uygun şekilde kullanıldığında oldukça avantajlı alışveriş yapma imkanınız olur. Her ay için genelde yeni kuponlar gelir, bazıları sınırlı sayıda olan kuponlar dönem dönem yenilenir.

Bu kuponları sitemizden aldıktan sonra şarta uygun olan alışverişlerinizde kullanarak oldukça güzel indirimler ve taksit fırsatlarına sahip olursunuz. Lizay Pırlanta kampanya yaparak hem piyasadaki hakimiyetini güçlendiriyor hem de daha çok insana ürünlerinden alma fırsatı sunduğu için adını da her geçen gün daha çok duyurur. Lizay Pırlantanın tüm bu avantajlarından ve daha fazlasından haberdar olmak için tek yapmanız gereken internet sitemizi takip etmek.

Lizay Pırlanta İndirim Kodu Nasıl Kullanılır

Lizay Pırlantadan aldığınız her indirim kodu ve kuponunun belirli şartları olabilmektedir. Örneğin Lizay Pırlanta hediye çeki kullanımını yapmanız için alt limit belirlenmiş olabilir. Bu alt limiti geçtiğiniz zaman çeki kullanabiliyor olabilirsiniz. Tabi hiç koşul olmayan kuponlar da mevcut olabilir, koşulsuz şartsız bileklikte 50 TL indirimi kullanmanız için başka şart yoktur. Kullanılmamış kuponunuzun olması yeterlidir. Lizay Pırlanta özel günlerde eşlerinize, annelerinize ya da sevgililerinize alacağınız en güzel ve değerli hediyelerle onları buluşturmanız için elinden geleni yapıyor.