Novakid İndirim Kuponları Mart 2023

Novakid logo
Hot Deal

% 10 Novakid İndirim Kodu

Novakid indirim kodu ile çocuklarınızı İngilizce kurslarına daha uyguna kayıt ettirmeye başlayın. Novakid online eğitim sitesinde haftada 2 ders ve üyeliklerde geçerli kampanya ile % 10 oranında indirim fırsatlarından hemen yararlanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ NOVASTAR‘ şeklindedir.

Bitiş: 24 Mayıs 2023
Novakid logo
Best Value

Novakid Kampanyası ile Ücretsiz Ders Kazan !

Novakid kampanyası ile çocuklarınız eğlenceli İngilizce öğrenme serüveni başlasın! Novakid online eğitim sitesinde ki deneme dersi sizleri bekliyor.

Bitiş: 7 Mayıs 2023
Novakid logo
Hot Offer

% 10 Novakid İndirim Kampanyası

Novakid indirim kampanyası ile çocuklarınızın online olarak İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmasın. Eğer iki çocuğunuzda birden Novakid online sitesinden özel İngilizce ders alıyorsa tüm indirimlere ek olarak sepette % 10  oranında indirim avantajı sizleri bekliyor.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Bu kampanyaların süresi dolmuş ancak halen çalışıyor olabilir.

Novakid logo
Hot Deal

Novakid Referans Kodu ile Bedava Ders Kazanma Şansı!

Novakid arkadaş davet kodu ile 180 TL değerinde bonus ve ücretsiz ders kazanabilirsiniz.
Üyelik sayfasında paylaştığımız kodu “Arkadaşınızın kodunu girin” kısmına yazın.
Arkadaşınız bağlantıyı takip ederek veya promosyon kodunuzu kullanarak deneme dersi oluşturduktan sonra deneme dersini başarılı bir şekilde tamamlarsa, arkadaşınızın hesabına 180TL bonus tanımlanır.

 

Expired On 24 Şubat 2023
Novakid logo
Hot Offer

Novakid Kupon Kodu : % 20 İndirim

Novakid indirim kodu ile çocuklarınızın İngilizce eğitiminde bile tasarruf etme şansı sizleri bekliyor.  Novakid online sitesinden alacağınız İngilizce özel derslerinde tüm indirimlere ek olarak sepette % 20  oranında indirim fırsatlarından yararlanmayı unutmayın! Kupon geçerlilik süresi  belirtilmemiştir. Kupon kodu 40 dersli paket hariç tüm paketlerde geçerlidir. Kupon ‘AVANTAJIX’ şeklindedir.

Expired On 9 Eylül 2022
Novakid logo
Best Offer

% 15+2 Novakid İndirim Kodu

Çocuklarınıza kaliteli ve hızlı ingilizce öğretmek için Novakid kupon kodu ile %15+ 2 hediye dersten yararlanın. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 9 Eylül 2022
Novakid logo
Best Value

% 10 Novakid İndirim Kodu

Novakid ilk alışverişinize özel %10 indirim kodu

Expired On 9 Eylül 2022
Novakid logo
Super Offer

% 5 Novakid İndirim Kodu

Novakid kupon kodu ile 31.12.2021 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde %5 sepet indirimi kazanabilirsiniz.

Expired On 31 Aralık 2021
Novakid logo
Best Offer

8-12 Yaş Arası Çocuklara İngilizce Dersi Novakid İle 50₺

8-12 yaş arası çocuklar için İngilizceyi anadili gibi konuşan öğretmenlerle ders ücreti Novakid ile 50₺’den başlayan fiyatlarla meraklılarını bekliyor.

Expired On 10 Ocak 2023
Novakid logo
Super Deal

İlk Kayıtta % 5 Novakid İndirim Kampanyası

Novakid indirim kampanyası ile çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bu sitede daha uyguna kurs alın! Novakid online kurs sitesinde kayıt olan herkese özel olarak planlarda % 5 oranında indirim sizleri bekliyor.

Expired On 3 Ocak 2023

Novakid İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

İngilizce öğrenmek genel olarak pek çok insan için yaşamın en önemli gereksinimlerinden biri haline gelmiştir. Dünyanın birçok farklı noktasında bu dil ile iletişimlerin sağlanıyor olması bu dilin öğrenilmesini önemli bir ölçüde gerektirmektedir.

Genel itibariyle İngilizce dilinin her yaşta öğrenilmesi daima mümkündür. Fakat buna ne kadar erken şekilde başlanırsa öğrenme konusundan yol kat etmek daha kolay bir hal alır. Çocukluk dönemi İngilizce dilinin öğrenilmesi ve buna hâkim olunması konusunda daima biri girişimde bulunulması gereken en önemli zamanlardan biridir.

Günümüzde teknik açıdan sağlanan birtakım imkânlar sayesinde İngilizceyi öğrenebilmek çocuklar için daha kolay bir hale gelmiştir. Novakid bu konuda adım atan ve çocuklar için online olarak en güzel şekilde hizmetler sunmaya sitelerden biri olarak kendisini ön plana çıkarmaktadır.

Bu site üzerinden online dersleri çocuklar daima en kaliteli şekilde alabilme şansına sahipler. Çok uygun fiyatlar üzerinden alanında uzman eğitmenlerden öğrenim hizmetleri alınabilmektedir. Novakid indirim kodu ile bu derslerin ücretlerini daha makul bir hale getirmek de mümkün olabiliyor.

Sitemiz üzerinde yer verdiğimiz Novakid indirim kodu kuponları bu noktada uygun fiyat fırsatlarından faydalanmak isteyen insanlara oldukça yardımcı oluyor. Bu kodlar sitemizden bir ücret ödemeden kolaylıkla temin edilebiliyor.

Novakid indirim kodu ve kuponlarının kullanımıyla birlikte %10 veya %23 oranlarında ücretlere indirimler uygulanabiliyor. Bunun yanı sıra Novakid kampanyaları kapsamında hoş geldin indirimi ücretsiz deneme dersi gibi fırsatlara da yer veriliyor.

Novakid İndirim Fırsatları

İngilizce öğrenmek için tercih edilen en iyi online platformlardan biri olan Novakid, ilgili hizmetleri alımları kapsamında çok iyi indirim fırsatlarına bünyesinde yer veriyor. Bir defada yapılacak daha fazla ders alımlarında indirimler fiyatlar üzerinde daha fazla artabiliyor.

Bu durum ise bütçeye en uygun şekilde en kaliteli derslerden yararlanabilme imkânlarını ortaya çıkarıyor. Novakid bünyesinde harika indirim fırsatlarından faydalanılması için Novakid promosyon kodu kullanımına gereksinim oluyor.

Sitemizde yer alan Novakid promosyon kodu ve kuponlarını kullanarak dilerseniz sizler de bu çok özel ve avantajlı fırsatlardan her zaman faydalanabilirsiniz.

Ders Başına 50 TL den Başlayan Fiyatlar

Novakid bünyesinde ders başına yalnızca 50 TL olacak şekilde uzman eğitmenler eşliğinde ders alma fırsatlarına yer veriliyor. Bu paket seçeneği İngilizce derslerinden en iyi verimi almaya olanak sağlayan paket olarak kendisini ön plana çıkarıyor.

Üyelik 12 paketi seçeneği kapsamında sunulan bu olanak, öğrencilerin her hafta tam 3 ders almalarına fırsat sağlıyor. Bunun yanı sıra bu paketin seçilmesiyle birlikte diğer seçeneklere göre çok daha iyi bir şekilde tasarruf edilmiş oluyor.

Ana dili tamamen İngilizce olan alanında uzman eğitmenler bu paketlere bağlı hizmet alımlarına yönelik olarak öğrencilerine en iyi şekilde kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyorlar. Buradan alınacak hizmetler fiyatları dilerseniz sizlere sunmuş olduğumuz Novakid promosyon kodu ile daha makul düzeylere getirebilme şanslarınız bulunmaktadır.

Novakid Promosyon Kodu

Novakid bünyesinde geçerli olan promosyon kodları genel olarak temin edilmesi ve kullanılması oldukça kolay olan kodlardır. Bunların çeşitli türdeki seçeneklerine diama ihtiyaç duyduğunuz her an sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Novakid kategorisi içerisinde yer alan promosyon kodlarını ekrana getirdikten sonra burada ‘’Kodu Göster’’ kısmına tıklamanız, ilgili kodu görebilmeniz açısında yeterli bir işlem olmaktadır.

Bu kodu elde ettikten sonra yapmanız gereken tek şey Novakid ödeme sayfasına geçiş yaparken ve ödemeleri gerçekleştirirken bunu da ilgili alan eklemenizdir. Bu işlem normal hizmet fiyatlarının daha da düşürülmesine iyi şekilde katkı sağlayacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=orVaDF1g47c

Novakid İndirim Kodlarıyla İlgili Sıkça Sorular Sorular:

Novakid indirim kodu nasıl kullanılır?

Sitemizde bulunan Novakid sayfasında bulunan indirim kodlarını kullanmak için, size uygun olan kampanyada “kodu aç” butonuna tıklayarak kodu kullanmak üzere hafızaya alabilirsiniz. Daha sonra Novakid ödeme sayfasına kodu ekleyerek Novakid indirimi kazanabilirsiniz.

Novakid indirim kodu ne kadar indirim sağlıyor?

Güncel olarak sitemizde bulunan indirim kodu ile %10 indirim kazanabilirsiniz.

Novakid indirim kodu kaç defa kullanılabilir?

İndirim kodu kullanım limiti yoktur. Her alışverişte kullanılabilir.

Novakid hediye çeki ve indirim kuponlarının geçerlilik koşulları nelerdir?

İndirim kodlarının geçerlilik süresi ve koşulları kampanyadan kampanyaya değişmektedir.