%10 Novakid İndirim Kupon Kodu

İndirim kodunu kullanarak %10 indirim kazanmak sadece bir tık uzağında. Tıkla ve kodu açarak %10 indirimi yakalamak için indirim kuponunu...Devamı

İndirim kodunu kullanarak %10 indirim kazanmak sadece bir tık uzağında. Tıkla ve kodu açarak %10 indirimi yakalamak için indirim kuponunu kopyala. Kısalt

Novakid İndirim Kodu İle 4 Ders Ücretsiz!

Temmuz ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyaya katılarak promosyon kodu ile 4 ders ücretsiz imkanından faydalanabilirsiniz.

Novakid 4 Bireysel Ders 25 TL

Çocuklarımızın küçük yaşlarda eğlenerek yabancı dil öğrenmesini sağlayan Novakid'te şimdi 4 bireysel ders sadece 25 TL. Çocuğumuza bırakacağımız en büyük...Devamı

Çocuklarımızın küçük yaşlarda eğlenerek yabancı dil öğrenmesini sağlayan Novakid’te şimdi 4 bireysel ders sadece 25 TL. Çocuğumuza bırakacağımız en büyük miras eğitimdir. Kısalt

Novakid 42 TL ile İngilizce Dersi

5-12 yaş arası çocuklarımıza hem eğlendirip hem öğreten ingilizce formatlı oyunlarıyla dil öğrenmesine olanak sunuyor. Profosyonel eğitmenleriyle online ders veren...Devamı

5-12 yaş arası çocuklarımıza hem eğlendirip hem öğreten ingilizce formatlı oyunlarıyla dil öğrenmesine olanak sunuyor. Profosyonel eğitmenleriyle online ders veren bu kursa 42 TL ile sahip olabilirsiniz. Aktif Et butonuna basman yeterli. Açılacak Novakid sitesinden detaylara ulaşabilirsiniz. Kısalt

%25 Novakid İndirim Kampanyası

İki çocuğunuz için en az haftada 6 saat ders alımlarınızda ekstra %25 indirim kazanabilirsiniz. Kampanya ayrıntılarına ulaşmak için tıklayın.

Novakid İngilizce Eğitimi 50 TL’den Başlayan Fiyatlarla

4-12 yaş arası çocuklar için konuşma İngilizcesi ders başına 50 TL'den başlayan fiyatlarla www.novakid.com.tr'de sizleri bekliyor.

4-12 Yaş Arası Çocuklara Konuşma İngilizcesi 40TL!

Ana dili ingilizce olan öğretmenlerle oyun ders formatında, ilgi çekici  programlar ve bireysel online derslerle çocuklarınız ingilizce öğrenebilecek! Ders başı...Devamı

Ana dili ingilizce olan öğretmenlerle oyun ders formatında, ilgi çekici  programlar ve bireysel online derslerle çocuklarınız ingilizce öğrenebilecek! Ders başı 40 TL’den başlayan fiyatlarla! Ücretsiz denemek için tıklayın.

  Kısalt

Novakid 25 dakikalık İngilizce Dersi Ücretsiz

Novakid internet sitesi çocuklar için ücretsiz bir ders hakkı veriyor. Ve ders ile birlikte seviye tespiti imkanı da sunuyor.

Novakid İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

İngilizce öğrenmek genel olarak pek çok insan için yaşamın en önemli gereksinimlerinden biri haline gelmiştir. Dünyanın birçok farklı noktasında bu dil ile iletişimlerin sağlanıyor olması bu dilin öğrenilmesini önemli bir ölçüde gerektirmektedir.

Genel itibariyle İngilizce dilinin her yaşta öğrenilmesi daima mümkündür. Fakat buna ne kadar erken şekilde başlanırsa öğrenme konusundan yol kat etmek daha kolay bir hal alır. Çocukluk dönemi İngilizce dilinin öğrenilmesi ve buna hâkim olunması konusunda daima biri girişimde bulunulması gereken en önemli zamanlardan biridir.

Günümüzde teknik açıdan sağlanan birtakım imkânlar sayesinde İngilizceyi öğrenebilmek çocuklar için daha kolay bir hale gelmiştir. Novakid bu konuda adım atan ve çocuklar için online olarak en güzel şekilde hizmetler sunmaya sitelerden biri olarak kendisini ön plana çıkarmaktadır.

Bu site üzerinden online dersleri çocuklar daima en kaliteli şekilde alabilme şansına sahipler. Çok uygun fiyatlar üzerinden alanında uzman eğitmenlerden öğrenim hizmetleri alınabilmektedir. Novakid indirim kodu ile bu derslerin ücretlerini daha makul bir hale getirmek de mümkün olabiliyor.

Sitemiz üzerinde yer verdiğimiz Novakid indirim kodu kuponları bu noktada uygun fiyat fırsatlarından faydalanmak isteyen insanlara oldukça yardımcı oluyor. Bu kodlar sitemizden bir ücret ödemeden kolaylıkla temin edilebiliyor.

Novakid indirim kodu ve kuponlarının kullanımıyla birlikte %10 veya %23 oranlarında ücretlere indirimler uygulanabiliyor. Bunun yanı sıra Novakid kampanyaları kapsamında hoş geldin indirimi ücretsiz deneme dersi gibi fırsatlara da yer veriliyor.

Novakid İndirim Fırsatları

İngilizce öğrenmek için tercih edilen en iyi online platformlardan biri olan Novakid, ilgili hizmetleri alımları kapsamında çok iyi indirim fırsatlarına bünyesinde yer veriyor. Bir defada yapılacak daha fazla ders alımlarında indirimler fiyatlar üzerinde daha fazla artabiliyor.

Bu durum ise bütçeye en uygun şekilde en kaliteli derslerden yararlanabilme imkânlarını ortaya çıkarıyor. Novakid bünyesinde harika indirim fırsatlarından faydalanılması için Novakid promosyon kodu kullanımına gereksinim oluyor.

Sitemizde yer alan Novakid promosyon kodu ve kuponlarını kullanarak dilerseniz sizler de bu çok özel ve avantajlı fırsatlardan her zaman faydalanabilirsiniz.

Ders Başına 50 TL den Başlayan Fiyatlar

Novakid bünyesinde ders başına yalnızca 50 TL olacak şekilde uzman eğitmenler eşliğinde ders alma fırsatlarına yer veriliyor. Bu paket seçeneği İngilizce derslerinden en iyi verimi almaya olanak sağlayan paket olarak kendisini ön plana çıkarıyor.

Üyelik 12 paketi seçeneği kapsamında sunulan bu olanak, öğrencilerin her hafta tam 3 ders almalarına fırsat sağlıyor. Bunun yanı sıra bu paketin seçilmesiyle birlikte diğer seçeneklere göre çok daha iyi bir şekilde tasarruf edilmiş oluyor.

Ana dili tamamen İngilizce olan alanında uzman eğitmenler bu paketlere bağlı hizmet alımlarına yönelik olarak öğrencilerine en iyi şekilde kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyorlar. Buradan alınacak hizmetler fiyatları dilerseniz sizlere sunmuş olduğumuz Novakid promosyon kodu ile daha makul düzeylere getirebilme şanslarınız bulunmaktadır.

Novakid Promosyon Kodu

Novakid bünyesinde geçerli olan promosyon kodları genel olarak temin edilmesi ve kullanılması oldukça kolay olan kodlardır. Bunların çeşitli türdeki seçeneklerine diama ihtiyaç duyduğunuz her an sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Novakid kategorisi içerisinde yer alan promosyon kodlarını ekrana getirdikten sonra burada ‘’Kodu Göster’’ kısmına tıklamanız, ilgili kodu görebilmeniz açısında yeterli bir işlem olmaktadır.

Bu kodu elde ettikten sonra yapmanız gereken tek şey Novakid ödeme sayfasına geçiş yaparken ve ödemeleri gerçekleştirirken bunu da ilgili alan eklemenizdir. Bu işlem normal hizmet fiyatlarının daha da düşürülmesine iyi şekilde katkı sağlayacaktır.

Novakid İndirim Kodlarıyla İlgili Sıkça Sorular Sorular:

Novakid indirim kodu nasıl kullanılır?

Sitemizde bulunan Novakid sayfasında bulunan indirim kodlarını kullanmak için, size uygun olan kampanyada “kodu aç” butonuna tıklayarak kodu kullanmak üzere hafızaya alabilirsiniz. Daha sonra Novakid ödeme sayfasına kodu ekleyerek Novakid indirimi kazanabilirsiniz.

Novakid indirim kodu ne kadar indirim sağlıyor?

Güncel olarak sitemizde bulunan indirim kodu ile %10 indirim kazanabilirsiniz.

Novakid indirim kodu kaç defa kullanılabilir?

İndirim kodu kullanım limiti yoktur. Her alışverişte kullanılabilir.

Novakid hediye çeki ve indirim kuponlarının geçerlilik koşulları nelerdir?

İndirim kodlarının geçerlilik süresi ve koşulları kampanyadan kampanyaya değişmektedir.